PDA

View Full Version : Регулиране на фаровете не моделите с автоматични фарове?



crocodil
24-11-2010, 22:41
Здравейте. Предварително се извинявам, че търся помощ онлайн, а не отидох направо в сервиз. Искам да питам, някой знае ли как се регулират фаровете на моделите, които имат автоматични фарове? При мен са такива и изглежда няма никакъв начин това да стане по добре познатия начин. Малко са ми ниски, 1 градус нагоре ще са идеални.

Благодаря предварително.

33Dandy
24-11-2010, 23:06
Здравейте. Предварително се извинявам, че търся помощ онлайн, а не отидох направо в сервиз. Искам да питам, някой знае ли как се регулират фаровете на моделите, които имат автоматични фарове? При мен са такива и изглежда няма никакъв начин това да стане по добре познатия начин. Малко са ми ниски, 1 градус нагоре ще са идеални.

Благодаря предварително.
Ти с ксенон ли си? На 166 има врътки за регулиране. Но ако махнеш акумулатора и не спазиш определена последователност на изключването му си губеше настройките контролния модул и трябва -> service. Имат датчици за наклона на купето

crocodil
24-11-2010, 23:11
Със ксенон съм, да. Къде трябва да са тия врътки?

33Dandy
24-11-2010, 23:13
Със ксенон съм, да. Къде трябва да са тия врътки?
Имаш ЛС за да не правя реклама тук

dobromirski
27-11-2010, 06:47
Оооо, споко пич, мястото на врътките, не се брои за реклама :flirt:
http://www.btinternet.com/~david.cannard/pictures/156_HID-Headlight_Adj.jpg
ПП: И внимавай с последователността , "МНОГО Е ВАЖНО" :lol_sign:

33Dandy
27-11-2010, 08:20
Оооо, споко пич, мястото на врътките, не се брои за реклама :flirt:
http://www.btinternet.com/%7Edavid.cannard/pictures/156_HID-Headlight_Adj.jpg
ПП: И внимавай с последователността , "МНОГО Е ВАЖНО" :lol_sign:
Нямах предвид картинката. Иначе тя е ценна и щях да я кача, но не знам как се качват тук

crocodil
02-12-2010, 22:24
Днеска отидох в един от най-известните сервизи (няма да го споменавам, да не е антиреклама). Там срещу само 12 лв можаха да ми направят най-куция реглаж, който е възможно. Или са малоумни, или са го правили докато колата е била на крик, нямам обяснение как може реномиран сервиз така да се излагат. Утре съм пак там да ми върнат парите, ще си ги регулирам сам, на други нямам вяра вече.

morfius
02-12-2010, 22:32
Кажи си ... нека знаем кои са некадърници.

Инак мен в ДиН в Младост крушките наобратно ми бяха наврели... уж регулираха на машината, а после светеше под себе си колата.
Та ходих да им шокам репите... и си оправиха бозите пред мен.
Явно трябва да им се виси по главите...