PDA

View Full Version : Спешно търся зарядно за акумулатор



Raphael
26-11-2010, 10:28
Онзи ден акумулатора ме предаде, а е на 3 месеца и е хубава марка. Ако има някой в района на Княжево, ако може да ми услужи със зарядно. Като ми даде ток някой, колата запалва но след това загасва. Ще почерпя :)

DarkKnight
26-11-2010, 13:51
Онзи ден акумулатора ме предаде, а е на 3 месеца и е хубава марка. Ако има някой в района на Княжево, ако може да ми услужи със зарядно. Като ми даде ток някой, колата запалва но след това загасва. Ще почерпя :)

Довечера ще потърся моето и ако го намеря мога да ти го дам. Проблема е че е ръчно правено и не знам дали не те е страх да ползваш такова...

fiore
26-11-2010, 13:56
Онзи ден акумулатора ме предаде, а е на 3 месеца и е хубава марка. Ако има някой в района на Княжево, ако може да ми услужи със зарядно. Като ми даде ток някой, колата запалва но след това загасва. Ще почерпя :)

Закарай го на акумулатурджия да ти провери колата дали зарежда нормално!
Ако всичко е ОК вероятно проблема е в акумулатора и можеш да го смениш по гаранцията.
Ако имаш проблем със алтернатора- първо го оправи и след това зареждай акумулатора и карай. В този случай зареждането нама да ти реши проблема а има вероятност да скапеш акумулатора.

Raphael
26-11-2010, 14:29
Закарай го на акумулатурджия да ти провери колата дали зарежда нормално!
Ако всичко е ОК вероятно проблема е в акумулатора и можеш да го смениш по гаранцията.
Ако имаш проблем със алтернатора- първо го оправи и след това зареждай акумулатора и карай. В този случай зареждането нама да ти реши проблема а има вероятност да скапеш акумулатора.


Не е там проблема. Сменях антифриза, не искаше да пали и го поизтормозих малко. Той е в гаранция, но няма как да го закарам.

fiore
26-11-2010, 14:37
Ако не намериш зарядно пробвай да се зареди сам като я запалиш с кабели и я покараш. Иначе имам зарядно но е в Младост.

Ichkin
26-11-2010, 14:55
И аз мисля, че е по-добрият вариант от зареждането ...
Ако няма кой да ти даде ток, не ме бърка да отскоча, ама тряя да врътнеш едно околовръстно да се позареди ...
Или да се разходиш до Перник ...

fiore
26-11-2010, 15:19
И аз мисля, че е по-добрият вариант от зареждането ...
Ако няма кой да ти даде ток, не ме бърка да отскоча, ама тряя да врътнеш едно околовръстно да се позареди ...
Или да се разходиш до Перник ...

Не е по добър, но върши работа

Raphael
27-11-2010, 09:20
Благодаря на отзовалите се :) Колега от форума ми даде и сутрунта запали само дето свети лампичката на захранването на таблото.

The_Game
29-11-2010, 11:48
Благодаря на отзовалите се :) Колега от форума ми даде и сутрунта запали само дето свети лампичката на захранването на таблото.

Лампичката с акумулаторчето ли ? Ако свети тя значи имаш проблем с зареждането.

fiore
30-11-2010, 17:38
Ндааааа. виж пост №3. Написал съм че е редно да се провери.