PDA

View Full Version : Ремонтен комплект Вакуум помпа



brnthlmt
27-11-2010, 18:04
Здравейте колеги,
рових се малко в нета не можах да намеря ремонтен комплект за вакум помпа, трябват ми тези плочки които са черни материала е подобен на полиамид. дали някой е сменял само тези неща щото при мен са се износили с по 0,5мм всяка и при натискане на спирачките педала леко пропада. мисля че е от това защото въздух в системата няма.
колата е от подписа
предварително благодаря :)

33Dandy
27-11-2010, 18:14
Здравейте колеги,
рових се малко в нета не можах да намеря ремонтен комплект за вакум помпа, трябват ми тези плочки които са черни материала е подобен на полиамид. дали някой е сменял само тези неща щото при мен са се износили с по 0,5мм всяка и при натискане на спирачките педала леко пропада. мисля че е от това защото въздух в системата няма.
колата е от подписа
предварително благодаря :)
Турбото не ти ли взима вакуум също от там? То как ти е?
На 156 като моята помпата е същата и вътре всичко е метал. Потърси такава. А и тя се върти в масло така, че според мен не ти е там проблемът

brnthlmt
28-11-2010, 10:24
а къде може да е мисля че лопатките които са черни вътре не бяха метал пак трябва да я разглобя:) но няма смисъл да са метални според мен
ми не знам за турбото честно да ти кажа чува се но това не е критерий май

33Dandy
29-11-2010, 15:42
а къде може да е мисля че лопатките които са черни вътре не бяха метал пак трябва да я разглобя:) но няма смисъл да са метални според мен
ми не знам за турбото честно да ти кажа чува се но това не е критерий май
Турбото от там взима вакуум също. Мисля, че проблемът ти не е в помпата