PDA

View Full Version : Паркиращи селяци



Yon
26-07-2006, 11:08
Колеги дайте идея за надпис пред гараж или начин да се отърва от тия паразити, че вече немам си идея кво да ги правя ни кавги ни заплахи едни се махат други идват :starwars:

http://img106.imageshack.us/img106/2360/yon008mg4.jpg (http://imageshack.us)

търтей
26-07-2006, 11:17
начинът е мега елементарен и изпробван и действа

купуваш си метални капачки за винтили за москвич (или уредче за развиване на винтили) - махаш винтилите на сладурите и им ги оставяш на предния капак :lol: :lol: :lol:

ПС с кво го снима тва?

Yon
26-07-2006, 11:37
ПС с кво го снима тва?

С Нокията :)

lazy
26-07-2006, 11:42
ако отвориш вратата на гаража ... по-силничко ... и така няколко пъти ...

Слав
26-07-2006, 12:15
И друг вариант-сложи си шипове пред гаража...на никой няма да му се занимава да ги мести... :lol:

П.П.-варианта на Търтея с вентилите много помага...казвам го от личен опит! :twisted:

KiKo
26-07-2006, 13:19
Аз имах същият проблем като твоят, и го реших по следният начин тъй като няколко пъти правих скандали и резултат нямаше и на двете кочини дето спираха пред гаража и им свалих по една ог гумите и им сложих по една бележка ако искат да си получат обратно гумите да ми званнат и ще си ги получат. Та свалих ги аз и след няколко часа ми звани единият и почна да ми вика и да ми се праи на интересен и му теглих една и го заебах и естествено не му върнах гумата веднага а след една седмица, а вторият най- културно дойде до нас и се извини и престана да ги праи тиа номера при порожение, че и двамата имат гаражи но явно ги марзи да ги пребират. А вторият се оказа голем терикат и след
като му варнах гумата реши да го напраи втори път и тоя път ми кипна лайното и послучайност се оказа на трупчета :lol: :lol: и да видиш как вече от месец не смеят да припарват до гаражите ми.
Малко е брутално от моя страна но това беше единственият начин да престанат да паркират пред двата ми гаража. :D
Според мен ако не успееш по друг начин пробвай по моя. Вече е изпитан

ALFA155Ts
26-07-2006, 16:03
Има и по брутални вариянти за супер оли....и Като например купуваш терминатор 1 литар от някоя бояджииница и заливаш цялата боя става ..... Или пък флакон с пяна за алуминиева дограма палниш му аспуха ...... стои и гледаи може и по фугите на вратите да му сложиш пяна ще влиза като танкист през джамовете.... или тулол в резервоара да почне да се фали из махлата колко му варви колата .... :lol: а варха на мизерията е ... спираш някои циганин с фекалка палниш 2 кофи с ярма :lol: и му ги лисваш под чистачките ......

kris11
26-07-2006, 18:15
Предните гумите ги изпускаш на 1/2 и с Локтайт 603 - фиксатора за метал/ лагери / му залепваш / фиксираш игличките да не би някой да му ги вземе. Има да шляпа като БТР по улиците , пък и волана се върти едно леко.
Също много е практично и пяна в ауспуха.

Yon
27-07-2006, 09:03
Много благодаря за свежите идеи. "Хубавото" е , че снощи някой разбил едната кола и отмъкнал касетофон па да ги видя сега тия. Подземни гаражи паркинг ли са :!: :twisted: :twisted:

Лепило вече съм купил.... :twisted: :naughty:

madboy
27-07-2006, 13:26
http://www.dnes.bg/images/slideshows/0000000211.jpg

slav40
28-07-2006, 08:41
Много благодаря за свежите идеи. "Хубавото" е , че снощи някой разбил едната кола и отмъкнал касетофон па да ги видя сега тия. Подземни гаражи паркинг ли са :!: :twisted: :twisted:

Лепило вече съм купил.... :twisted: :naughty:
Като не разбират от дума ,ще си носят последствията! :laser: :knock:

virusalfa
28-07-2006, 11:39
Надписа нека гласи така(един чичка си е турил такъв тук):
ЗАБРАНЕНО ПАРКИРАНЕТО ПРЕД ГАРАЖ,СЕЛЯЦИ!

Yon
17-08-2006, 09:51
След като разбраха , че съм се въоръжил с разни "строителни материали" в продължение на дълго време се радвах на липсата на всякаква паплач но уви ето снимчица от днес с едно опитно зайче за проект "нова генерация" :twisted: :flex:
http://img226.imageshack.us/img226/8376/yon003zo0.jpg (http://imageshack.us)

Слав
17-08-2006, 10:40
След като разбраха , че съм се въоръжил с разни "строителни материали" в продължение на дълго време се радвах на липсата на всякаква паплач но уви ето снимчица от днес с едно опитно зайче за проект "нова генерация" :twisted: :flex:
http://img226.imageshack.us/img226/8376/yon003zo0.jpg (http://imageshack.us)

хак да му е! :lol:

virusalfa
17-08-2006, 11:11
Много мек характер имаш! Досега ако бех аз щеха да патат,и то яко :idea:
Паркираш един камион отпред и да се оправат :idea:

Lucky
17-08-2006, 11:40
Един стар бакшишки номер взимаш кутия от цигари за предпочитане 100мм вкарваш от долу 20 малки пирона.
Просто я оставяш ей така подхвърлена под едно или две колела а най добре под три :twisted: :twisted: :roll:
Вземи тези кутии като по кара малко кутиите падат и остават 20 пирона в гумите няма оправяне :evil: :twisted: :x .

Yon
17-08-2006, 12:48
Изолационна пяна елексир - за да има мир :whistle:

phoenix
17-08-2006, 13:27
защо ли не се учудвам че колата е ГОЛФ ?????
аз си мислех че то си зависи от човека, ама то отива на Диагноза......"този е болен, кара:.... ГОЛФ, не му отговаряйте и не му пречете, а на пътя просто го пропуснете ..доктора каза че ще му мине" :D

Roberta
17-08-2006, 14:13
защо ли не се учудвам че колата е ГОЛФ ?????
Така като гледам и другите снимки май не само голфове са спирали пред гаража на колегата!
Хайде да не си правим подобни безсмислени изводи. :roll:

phoenix
17-08-2006, 14:47
ок извинявам се
не искам да засягам никого, и пак извинявам се, и аз имам приятели с голфове, просто тези дни минахме около 1000км. и 10-тина типчета с голфове ме нервираха яко като се чудих как да се махна от пътя само и само да се разминем.....
пак се извинявам

Yon
17-08-2006, 14:57
Без да ми се сърдят притежателите на фалве , ама и заради предубеждение се отнесох изключително агресивно към въпросното возило :oops:

Lucky
17-08-2006, 16:47
Демек :?: :twisted: :twisted: я сподели тук :roll:

Yon
17-08-2006, 17:12
Ами първо пооритах го и поблъсках по тавана после с пяната..... :censored: баф маа аз да не карам електрокар бре :evil:

wrc
17-08-2006, 19:01
:bravo:

Beco
03-09-2006, 20:17
На един гараж в Сандански видях надпис

"Не паркирай, ще помпиш" :P

75 2.0 turbo
04-09-2006, 20:45
много лошотия има у вас :shock: :lol: :lol: :lol:

Nikiboy
05-09-2006, 10:34
То като си го просиш...

75 2.0 turbo
05-09-2006, 20:39
То като си го просиш...
какво точно имаш предвид :?:

slav40
05-09-2006, 21:02
който си го проси-си го получава :!:

75 2.0 turbo
06-09-2006, 00:09
който си го проси-си го получава :!:
аз по принцип съм съгласен ама тоя номер с дрането и трошенето на паркираната кола не ми зву4и нито разумен нито пък е 100% ефектен :idea: 100% може само ако те лепне собственика и ако е над 100-те ...........да те пречука особенно ако е селянин (или както повечето тук обичат да казват "ГОЛФАЖИЯ")
мисля че има по цивилизовани начини да пропъдиш нахален тип :!:

slav40
06-09-2006, 09:43
Правилно!Всеки си има глава на раменете.Ако е преупреден няколко пъти и оня не си взема поука,трябва да се обърне към органите на реда(които не мисля че ще напрявят нещо),ако и тва не помогне, взема нещата в свои ръце и след това 1-ния ще бъде потърпевш(тука вече си прав-не се знае кой ще изпати повече)
:wink:

sharky
06-09-2006, 10:01
Аз нямам гараж, ама доста мои приятели имат и ако има табелка да не се спира, мисля че до минимум се свежда възможността някой да спре. Не мисля, че чупенето на коли ще реши проблема. Може човека да е заплес или пък да е бързал за някъде, и като се върне - колата му надрана, ритната и намазана с пяна :?: Ами я си представи, че си на негово място :?: Щото не е невъзможно.

75 2.0 turbo
06-09-2006, 11:56
....... Не мисля, че чупенето на коли ще реши проблема. Може човека да е заплес или пък да е бързал за някъде, и като се върне - колата му надрана, ритната и намазана с пяна :?: Ами я си представи, че си на негово място :?: Щото не е невъзможно.
е това имах предвид де!!! ако някои така ви начупи миличката количка и то само заради това че сте паркирал разсеяно :frown: но дори и при системно нахалство не мисля че лошотията е точния начин :idea:

Nikiboy
06-09-2006, 13:25
То от един път рядко става. ако си селянин и системно се мислиш за велик и се правиш (както му викаш фолфаджия) може и главата да ти натрошат.

slav40
06-09-2006, 13:43
Аз нямам гараж, ама доста мои приятели имат и ако има табелка да не се спира, мисля че до минимум се свежда възможността някой да спре. Не мисля, че чупенето на коли ще реши проблема. Може човека да е заплес или пък да е бързал за някъде, и като се върне - колата му надрана, ритната и намазана с пяна :?: Ами я си представи, че си на негово място :?: Щото не е невъзможно.
А бе ти да не познава[ [ефа ми :lol:

georgyg
06-09-2006, 15:14
1. Поставянето на табелка.
2. Говоренето със собственика, ако го познаваш де (защото 2 дена пред гаража ми имаше КАМАЗ :shock: ) и като му казах, че гумите се му скъпи и имаше ефект.
3. Отношението към колата е крайна мярка :!:

lyuli
11-09-2006, 13:08
http://www.pumukle.vladipetrov.com/fun/5.JPG

lyuli
11-09-2006, 13:47
и това става :

http://www.paradise-club.org/upload/2673_0.jpg

75 2.0 turbo
11-09-2006, 20:53
добро решение на горната снимка 8)

Yon
03-04-2007, 09:49
Колеги, къде мога да си купя пирамидки дето се заработват по тротоарите. :idea:
Да си ги вдигам и спускам щото тука вече не се търпи, куцо и сакато спира дет му падне :evil: :evil:

В практикера дали ще има или по железариите?!

Pinky
03-04-2007, 09:56
Ако не се лъжа, без специално разрешение от не знам си къде (може би общината), нямаш право да слагаш такива. Че и следят за това (от опит).

Yon
03-04-2007, 10:02
Ако не се лъжа, без специално разрешение от не знам си къде (може би общината), нямаш право да слагаш такива. Че и следят за това (от опит).

Гаражите са подземни и са частна собственост :wink: Уговорили сме се съсобствениците въпроса е откъде да купим щракалките :D

търтей
03-04-2007, 10:05
Ако не се лъжа, без специално разрешение от не знам си къде (може би общината), нямаш право да слагаш такива. Че и следят за това (от опит).

Гаражите са подземни и са частна собственост :wink: Уговорили сме се съсобствениците въпроса е откъде да купим щракалките :D
в практикер имаше
но мо да фанете един заварчик да ви направи къстъм:)

morfius
03-04-2007, 10:20
Купи самозалепящо фолио /или по добре хартия формат А4/ разпечатай в/у хартията - Паркирането забранено... и като някой изнаглее лепи на предното стъкло точно в средата на шофьорската част.
Хем нищо не повреждаш, хем докато го изчопли ще му дойде акъла...

Pinky
03-04-2007, 11:01
прийоми от бизнес парк софия ;-) тук даже и са нарязани на дребни квадратчета, за да се отлепят по-трудно ;-)

bass
03-04-2007, 11:03
прийоми от бизнес парк софия ;-) тук даже и са нарязани на дребни квадратчета, за да се отлепят по-трудно ;-)
Якоооо :D Хем няма никакви трайни последствия за колата, хем му се отравя деня на диването :-) Аресуа ми тоя подход, мда :-)

Neokill
03-04-2007, 11:21
Йод йод му е майката и изгоряло машинно масло. Проготви си десетина големи спринцовки в гаража и поливай на воля. :wink:

Yon
03-04-2007, 12:20
Туй с лепенката ми хареса :D

PEPI-2ALFA
03-04-2007, 16:23
А за другия случай какво ще кажете: обществен паркинг, сутрин в 8:00ч. Идиотът излиза на работа , нарежда си скалите ,като че ли му е бащиния, да му се пази мястото докато се прибере от работа около 18:00 , а аз за да обърна посоката или да паркирам трябва да ходя на 100м. На всичкото отгоре не си паркира пред тях , а под лампата за по-сигурно.
Тоя номер с пяната отдавна го мисля ама още не съм се решил на такава мярка-все пак си е гадно.

MONI
03-04-2007, 16:55
А за другия случай какво ще кажете: обществен паркинг, сутрин в 8:00ч. Идиотът излиза на работа , нарежда си скалите ,като че ли му е бащиния, да му се пази мястото докато се прибере от работа около 18:00 , а аз за да обърна посоката или да паркирам трябва да ходя на 100м. На всичкото отгоре не си паркира пред тях , а под лампата за по-сигурно.
Тоя номер с пяната отдавна го мисля ама още не съм се решил на такава мярка-все пак си е гадно.

Давай давай няправи му някоя голяма гадост. Тия са ми любими дето си мислят че са си платили служебен абонамент....

virusalfa
05-04-2007, 10:35
А за другия случай какво ще кажете: обществен паркинг, сутрин в 8:00ч. Идиотът излиза на работа , нарежда си скалите ,като че ли му е бащиния, да му се пази мястото докато се прибере от работа около 18:00 , а аз за да обърна посоката или да паркирам трябва да ходя на 100м. На всичкото отгоре не си паркира пред тях , а под лампата за по-сигурно.
Тоя номер с пяната отдавна го мисля ама още не съм се решил на такава мярка-все пак си е гадно.Е миналата седмица като пихме кафе,докато те чаках,ги посритах малко тия скали.А бе фани му тури едната на капако на колата и готово.А оня ден пред нас стана кютек сзаради паркинг-проблем-един го беха затворили с един бус от една строителна фирма.И нашия рипна да го бие,извади ножа,а оня-крик,едвам ги разтървахме...

koolio
05-04-2007, 10:41
А за другия случай какво ще кажете: обществен паркинг, сутрин в 8:00ч. Идиотът излиза на работа , нарежда си скалите ,като че ли му е бащиния, да му се пази мястото докато се прибере от работа около 18:00 , а аз за да обърна посоката или да паркирам трябва да ходя на 100м. На всичкото отгоре не си паркира пред тях , а под лампата за по-сигурно.
Тоя номер с пяната отдавна го мисля ама още не съм се решил на такава мярка-все пак си е гадно.Е миналата седмица като пихме кафе,докато те чаках,ги посритах малко тия скали.А бе фани му тури едната на капако на колата и готово.А оня ден пред нас стана кютек сзаради паркинг-проблем-един го беха затворили с един бус от една строителна фирма.И нашия рипна да го бие,извади ножа,а оня-крик,едвам ги разтървахме...
Нали знаеш защо Хитлер слагал в сапуна и по някой македонец :lol: :lol: :twisted: ?

Слав
05-04-2007, 10:58
За пенливост :lol:

Yon
14-06-2007, 09:10
Днеска продължение на междузвезните войни.... Неможах да излезя от гаража и трябваше да викам такси :http://www.smailiki.nm.ru/mult/mult30.gif :roll: :shock: Голф 4 с транзитни номера мноо нагли няма такива говеда направо не е истина но.... най накрая мисля ще се реши проблема и утре ще пиша :asthanos: та така.....

morfius
14-06-2007, 09:55
Днеска продължение на междузвезните войни.... Неможах да излезя от гаража и трябваше да викам такси :http://www.smailiki.nm.ru/mult/mult30.gif :roll: :shock: Голф 4 с транзитни номера мноо нагли няма такива говеда направо не е истина но.... най накрая мисля ще се реши проблема и утре ще пиша :asthanos: та така.....
Транзитките не са занитени, що не му ги прибра на съхранение :twisted: :twisted: :twisted:

Yon
14-06-2007, 10:17
Транзитките не са занитени, що не му ги прибра на съхранение :twisted: :twisted: :twisted:

Верно бе как не се сетих... Ако на обед е още там ще му смъкна номерата леле че кеф ще стане :clapping:

JORDI
16-06-2007, 10:24
Паркирам си колата в един наклонен участък и винаги някой цървул ще паркира пред мен и после ще я "поизпусне" и вече трети път ми удрят предната броня... Какво да предприема като няма как да го видя... :roll:

Crusader
16-06-2007, 13:00
Слагаш един теглич отзад и един от пред, и после ..... :lol:

Emo
16-06-2007, 22:54
тия vw трудно ли се паркират :lol:

Слав
16-06-2007, 23:17
Е като гледам явно не е хич лесно... :lol: :lol: :lol:

automaniac
17-06-2007, 20:58
А за другия случай какво ще кажете: обществен паркинг, сутрин в 8:00ч. Идиотът излиза на работа , нарежда си скалите ,като че ли му е бащиния, да му се пази мястото докато се прибере от работа около 18:00 , а аз за да обърна посоката или да паркирам трябва да ходя на 100м. На всичкото отгоре не си паркира пред тях , а под лампата за по-сигурно.
Тоя номер с пяната отдавна го мисля ама още не съм се решил на такава мярка-все пак си е гадно.
Я па мислим че за тоз проблем най-простото е да мъ дръпнеш колата с твойта-ама да я дръпнеш 2 преки по надоле, че да се лута де ли му е кокошарника :twisted:

koolio
17-06-2007, 21:01
А за другия случай какво ще кажете: обществен паркинг, сутрин в 8:00ч. Идиотът излиза на работа , нарежда си скалите ,като че ли му е бащиния, да му се пази мястото докато се прибере от работа около 18:00 , а аз за да обърна посоката или да паркирам трябва да ходя на 100м. На всичкото отгоре не си паркира пред тях , а под лампата за по-сигурно.
Тоя номер с пяната отдавна го мисля ама още не съм се решил на такава мярка-все пак си е гадно.
Я па мислим че за тоз проблем най-простото е да мъ дръпнеш колата с твойта-ама да я дръпнеш 2 преки по надоле, че да се лута де ли му е кокошарника :twisted:
Ми ако е на скорост как ще стане :?:

automaniac
17-06-2007, 21:09
Ами мноо просто шЪ стани само го закачаш за теглича и потегляш бавно напред тя ще превърти дори и да е на скорост.Тя да не е блокирана случайно :lol: та да немои са дръпне ???

trustworthy
17-06-2007, 21:21
А ако е и на ръчна :?:

automaniac
17-06-2007, 21:23
Ми ако е на ръчна треа ти малко мощничка колица :D

trustworthy
17-06-2007, 22:51
Ми ако е на ръчна треа ти малко мощничка колица :D

Ами ти представяш ли си какви могат да бъдат последствията за един дизелов двигател от едно подобно теглене :shock:

Yon
18-06-2007, 12:22
Сложих блок. устройство с катинар :evil: утре ще снимам.
Настъпи шок и ужас сред наглите моми и момци. "Момата", която си спира лачената колица била толкова изненадана , че питала един комшия(не съм сигурен в думите му) забележете: " Някой ми заел мястото даже и си сложил преграда" :?: :shock: :shock: Леле.... а туй , че има гараж на никой не му пука :screwy: :screwy: :pain:

PEPI-2ALFA
18-06-2007, 18:24
А за другия случай какво ще кажете: обществен паркинг, сутрин в 8:00ч. Идиотът излиза на работа , нарежда си скалите ,като че ли му е бащиния, да му се пази мястото докато се прибере от работа около 18:00 , а аз за да обърна посоката или да паркирам трябва да ходя на 100м. На всичкото отгоре не си паркира пред тях , а под лампата за по-сигурно.
Тоя номер с пяната отдавна го мисля ама още не съм се решил на такава мярка-все пак си е гадно.
Я па мислим че за тоз проблем най-простото е да мъ дръпнеш колата с твойта-ама да я дръпнеш 2 преки по надоле, че да се лута де ли му е кокошарника :twisted:
Аааа мерси нИща да дърпам БМВ 5-ца .

virusalfa
21-06-2007, 11:17
[quote="PEPI-2ALFA":ybmytkn0]А за другия случай какво ще кажете: обществен паркинг, сутрин в 8:00ч. Идиотът излиза на работа , нарежда си скалите ,като че ли му е бащиния, да му се пази мястото докато се прибере от работа около 18:00 , а аз за да обърна посоката или да паркирам трябва да ходя на 100м. На всичкото отгоре не си паркира пред тях , а под лампата за по-сигурно.
Тоя номер с пяната отдавна го мисля ама още не съм се решил на такава мярка-все пак си е гадно.
Я па мислим че за тоз проблем най-простото е да мъ дръпнеш колата с твойта-ама да я дръпнеш 2 преки по надоле, че да се лута де ли му е кокошарника :twisted:
Аааа мерси нИща да дърпам БМВ 5-ца .[/quote:ybmytkn0]Оти?-Нема да му се откърти бронята,спокойно :wink: Само кажи и ивам с трактора-ще му я откараме чак на Левуново :wink:

virusalfa
21-06-2007, 11:18
Сложих блок. устройство с катинар :evil: утре ще снимам.
Настъпи шок и ужас сред наглите моми и момци. "Момата", която си спира лачената колица била толкова изненадана , че питала един комшия(не съм сигурен в думите му) забележете: " Някой ми заел мястото даже и си сложил преграда" :?: :shock: :shock: Леле.... а туй , че има гараж на никой не му пука :screwy: :screwy: :pain:Аз ще те уредя с някой и друг стикер "спрян от движение" :wink:

Pinky
21-06-2007, 11:30
стикера е ценна идея!

Yon
21-06-2007, 11:46
Аз ще те уредя с някой и друг стикер "спрян от движение" :wink:

:bowdown: :bowdown: :bowdown:

botsos
22-06-2007, 16:50
прийоми от бизнес парк софия ;-) тук даже и са нарязани на дребни квадратчета, за да се отлепят по-трудно ;-)
Якоооо :D Хем няма никакви трайни последствия за колата, хем му се отравя деня на диването :-) Аресуа ми тоя подход, мда :-)

Проблема при самозалепващото фолио е, че с малко вода и пада веднага - изпитан метод(работя в бизнес парка) :D

pr_00f
22-06-2007, 17:34
Особенно ако е гореща водата - направо е песен.
Къде работиш колега ?
Да си правим срещи че тук при нас вече сме 10+ Алфи в сграда 9.

botsos
22-06-2007, 17:40
Бачкам в BRS. Сграда 10 (тая с езерото) на 4тия етаж. Трябва верно някой ден да се съберем да се видим (или по - скоро аз вас :D ), че вие си се знаете!!!

mim
22-06-2007, 17:49
а направо 1 петъчен обяд в Лъчони с нас? :D

pr_00f
22-06-2007, 17:53
Тя и Тиклес е при вас с 10-та. Много сме - силни сме :)

botsos
25-06-2007, 13:32
Аз съм навит за едно обядче в петък! Само към края на седмицата (четвъртък) да се уточним каде и в колко ще се чакаме!! :D

pr_00f
25-06-2007, 13:35
Ами може по принцип. Ще трябва малко по сериозна организация, и съответно тема в раздела за срещи.

pipi
25-06-2007, 14:10
Ако знаете снощи на какво станах свидетел. Един пиян комшия решил, че тротоара пред блока е негов риташе колите, там си било неговото място. За съжаление едната кола беше мойта. Та той спря в градинката почти под балкона на отсрещния блок (перпендикулярно). А аз съм бясна и само чакам да го видя, ако ми се прави на интересен в нас има и пяна и силикон.

mim
28-06-2007, 13:52
http://clubalfaromeo.com/forum/viewtopic.php?t=12739

akula
05-07-2007, 13:35
http://mirchev.blog.bg/viewpost.php?id=87174

mim
05-07-2007, 13:43
http://mirchev.blog.bg/viewpost.php?id=87174
мда
тези мерки се налагат поради: ! преди веме спусната бариера, сега метални въжета и вериги пред пустеещ огромен паркинг!!!

тука отнесени стопове, огледала, одрани врати и подобни неща са почти ежедневие поради вече споменатия !пустеещ огромен паркинг! който не си знае собствеността, пази се от изтерясал дядка, който само лежи на сянка и гледа някой да не му влезе в !огромния пустеещ паркинг!
а ние сме принудени да изобретяваме начини за откриване на места за паркиране

всякакви опити за революция и завземане на пркинга приключиха неуспешно, както и опитите за издирване на собствениците
ааа даже и да искаме да си плащаме пак не можем да използваме !огромния пустеещ паркинг!

akula
05-07-2007, 16:41
http://mirchev.blog.bg/viewpost.php?id=87174
мда
тези мерки се налагат поради: ! преди веме спусната бариера, сега метални въжета и вериги пред пустеещ огромен паркинг!!!

тука отнесени стопове, огледала, одрани врати и подобни неща са почти ежедневие поради вече споменатия !пустеещ огромен паркинг! който не си знае собствеността, пази се от изтерясал дядка, който само лежи на сянка и гледа някой да не му влезе в !огромния пустеещ паркинг!
а ние сме принудени да изобретяваме начини за откриване на места за паркиране

всякакви опити за революция и завземане на пркинга приключиха неуспешно, както и опитите за издирване на собствениците
ааа даже и да искаме да си плащаме пак не можем да използваме !огромния пустеещ паркинг!

нещо нерви заради огромния пустеещ паркинг си образуваш :D , недей сигурно го пазят за да му падне цената и да го вземе някой добър и честен политик :roll:

mim
05-07-2007, 17:00
ама смешна работа просто
и това май вече повече от 2 години седи така
добре че на тия географски ширини не виреят паяци