PDA

View Full Version : как да заобиколим правилата на форума



голямата риба
10-12-2010, 10:27
нали сме си андрешковци
пък и темата е провокирана от решението за спиране на обявата на колегата Оги100

та ако не ви одобрят публикация, може да ползвате стаеа своя тема
също така може да пуснете обява която да бъде одобрена и след това в позволеното време да я редактирате

П.П. и модераторите да обсъждам работата ви

136
10-12-2010, 10:44
Аз знам от къде започват нещата.Проблема е ча аз скоро попитах някой от модовете за подобна обява.Но колегата е пуснал своята обява в неподходящото време :) и сега го прецакват ! Писах му на колегата че ще му помогна за продажбата на моделчетата НО НЕ ЧРЕЗ ФОРУМА.Има и някои от модераторите които са си купували моделчета от мен.какво ли ще стане и ако те решат да си ги продават? Много сме се взели на сериозно.

ogi100
10-12-2010, 10:51
Аз знам от къде започват нещата.Проблема е ча аз скоро попитах някой от модовете за подобна обява.Но колегата е пуснал своята обява в неподходящото време :) и сега го прецакват ! Писах му на колегата че ще му помогна за продажбата на моделчетата НО НЕ ЧРЕЗ ФОРУМА.Има и някои от модераторите които са си купували моделчета от мен.какво ли ще стане и ако те решат да си ги продават? Много сме се взели на сериозно.
Благодаря, но ти казах че няма нужда, сам ще се оправя. Пуснах си обявата в още 2 форума без проблеми където не ме счетоха за комерсиален, но незнам колко ще се заинтересуват хората от Алфи. Както и да е, не ща да ми се публикува обявата тука, пък явно и модераторите не искат след като още не са ми обявили цена за да я публикуват. Ако не стане ги пускам след седмица в eBay и да се приключва.

marian
10-12-2010, 10:58
Благодаря, но ти казах че няма нужда, сам ще се оправя. Пуснах си обявата в още 2 форума без проблеми където не ме счетоха за комерсиален, но незнам колко ще се заинтересуват хората от Алфи. Както и да е, не ща да ми се публикува обявата тука, пък явно и модераторите не искат след като още не са ми обявили цена за да я публикуват. Ако не стане ги пускам след седмица в eBay и да се приключва.
Драсни ми 1 л.с. ще ти ги кача в мойта тема:yes:

morfius
10-12-2010, 10:59
Аз съм купувал, вече не помня и аз дали над 20 или 30 броя (не само от него купувах) и ако има интересни по натам пак ще купувам, кефят ме просто.
Но тук иде реч за нещо друго, правилата са си правила за всички.
Изключението за един ще породи повече напрежение в търговския раздел, от колкото му трябва.

Не знам за Оги, какъв е случая... не мога да проследя всичко, за това има и много хора ангажирани да поддържат форума в колкото се може по-добро състояние, включвам се защото темата е важна.

И ще повдигна и тук въпроса за отделна процедура за фен артикули, независимо дали са календари, колички, лепенки, ключодъжатели, тениски или шапки.
Защото у нас по начало читави фен артикули просто няма!

А никой не може да отрече, че сме и фенове...

Old Fox
10-12-2010, 11:03
Tака темата я зключвам щот ми писна от реване
И аз знам откъде започват нещата
Оги продава съшите колички като 136, след като на 136 му беше прекратена обявата в безплатния раздел.
Били само 5-айде моля ви се. Те и на 136 бяха няколко па почнаха да излизат нови модели. Сега оги100 пуска за продажба същите колички. Верно че сме прости ма чак па толкоз.
Аз за автора на темата и нейното заглавие -нямам думи!!! Верно ли? Това ли е един старите и уважавание и от мен включително потребители на форума?
Голямата драма и несправедливост че не мое да си продаваме количките.

pr_00f
10-12-2010, 13:00
Аз пък ще си позволя да пиша в заключената тема с цел да изкажа благодарност на голямата риба за доброто преложение.

Понеже в момента се изготвят нови правила за разделите купува и продава, това е отлична идея която ще бъде заложена в правилата.
Нещо такова ще бъде :


"Публикувана и одобрена обява може да важи само за стоката за която предварително е обявена. Не се допуска добавянето на нови артикули към обявата."