PDA

View Full Version : Снимки от срещата във Варна - 12.12.2010



KirilSol
12-12-2010, 17:09
Срамота...3-4 коли, а годината почти си замина....

Sunny
12-12-2010, 19:48
Срамота :devil:
Аз нямам гражданска и задно гърне <- за оправдание
За сметка на това се разнасям по служба в едно произведение на ФАК концерта и нямам време за Алфата .
Пренебрегната любовница е в момента .
;)


П.С. Предполагам като се появя трябва да понеса 50 удара с камшик като знам какъв сектатант е липсващия глобален модератор :pokey:

СССР
12-12-2010, 22:56
Срещата беше отчетена като "пълен провал" времето беше слънчево и малко студено ,което е оправдание за дизелите , но ???
:wein:

---------- Post added at 22:56 ---------- Previous post was at 22:49 ----------

Срещата беше отчетена като "пълен провал" времето беше слънчево и малко студено ,което е оправдание за дизелите , но ???
:wein:

V@K@T@
12-12-2010, 23:11
Срещата беше отчетена като "пълен провал" времето беше слънчево и малко студено ,което е оправдание за дизелите , но ???
:wein:

А аз си мислех , че ние сме несериозници ... Гледам нито Крис нито Пердаха са там ... :pokey: ааа не бива така ... Струва ми се , че трябва в началото на другата год. да спретнем някоя хижа :BBQ:

СССР
17-12-2010, 00:40
лошо ,много лошо ,а днес и сняг заваля ?

trustworthy
17-12-2010, 08:37
Аз пък имам гражданска, пълен набор гърнета и паля от четвърт оборот, макар и да имам изгоряла свещ 8-)
...обачеее се разболях и две седмици ще пазя дома :cold:

Sunny
17-12-2010, 09:19
Аз пък имам гражданска, пълен набор гърнета и паля от четвърт оборот, макар и да имам изгоряла свещ 8-)
...обачеее се разболях и две седмици ще пазя дома :cold:

Мдаам те твоите гърнета беше показал в една друга тема как си ги тунинговал .
:drive:

trustworthy
17-12-2010, 11:43
Мдаам те твоите гърнета беше показал в една друга тема как си ги тунинговал .
:drive:

Там ставаше дума за диаметър на генерацията и спортен накрайник. Гърнетата са същите. Хем не разбираш, хем се обаждаш значи. няма ли модове в тоя раздел бе?! 8)

Ааа сега забелязах, че другарят СССР нещо за дизелите е споменал...ама това може да е, 'щото цял живот с дизели си е вадил хляба, знам ли :waving:

Sunny
17-12-2010, 14:02
Аман с тия ваши дизели .
В бензина поне има парно :punk: