PDA

View Full Version : Какво е това "чудо" до акумулатора?



snaiperisto
12-12-2010, 23:04
Отляво на акумулатора , и въобще всичките чудесий отзад какви са?

myato
13-12-2010, 09:08
Под капака чудесата нямат край :devil:
Сега сериозно.Ако те интересува нещо определено,прикачи една снимка с посочен на нея обект на интерес,иначе трябва да се напише роман за нещата покрай акумулатора.

badmadafaka
13-12-2010, 09:56
Предполагам говориш или за карбоновия филтър за бензинови изпарения (на почти всички други коли се намира в предния десен калник) или за бензиновата помпа, която се намира до него.
То верно тая кола е много чуплива и доста нестандартна та за някои неща да и се чуди човек, ама не е ли най-лесно да направиш една тема в която да питаш за всичките неща...?

snaiperisto
13-12-2010, 10:18
Предполагам говориш или за карбоновия филтър за бензинови изпарения (на почти всички други коли се намира в предния десен калник) или за бензиновата помпа, която се намира до него.
То верно тая кола е много чуплива и доста нестандартна та за някои неща да и се чуди човек, ама не е ли най-лесно да направиш една тема в която да питаш за всичките неща...?


Tц , най лесно е , ама не е ефективно , кой ше ми чете романите?

А и гледам да пускам темите "на порций" , че преди година и половина , купих едно проблемно Волво и първите 5-6 теми бяха мой неизменно , във форума на Волво.

b_angelov
13-12-2010, 10:58
Тогава варианта е да се изтегли Alfa Romeo GTV/Spider Workshop Manual (http://proper.clubalfaromeo.com/GTV/Alfa_Romeo_GTV_Manual.rar) и да се чете здраво ;)

търтей
13-12-2010, 11:06
Порций е виден древноримски политически деец. Той пръв започва да пише проза на латински език. Най-значимото му произведение е "Произход".

Чудесий не го познавам, но вероятно му е братовчед.

oinotnA
13-12-2010, 11:27
Порций е виден древноримски политически деец. Той пръв започва да пише проза на латински език. Най-значимото му произведение е "Произход".

Чудесий не го познавам, но вероятно му е братовчед.

xaxaxaxaxaxaxaxaxa

snaiperisto
13-12-2010, 21:24
Да тегля нещо и да го чета , не ме радва , достатъчно ми е че изчетох за две нощо , почти всичко в тридесет и няколкото страници в раздела. Искам съвети от хора с опит , не от менюъли.

А "Порций" наистина е братовчед на "Чудесий" , а двама та накуп са братя на "Търтий" , който от своя страна е бил гладиатор по времето на "Юлий Цезар" и се е бил в Колизеума с "Ръсел Кроу".

snaiperisto
13-12-2010, 21:25
Усещам нотка на ирония.

Хайде да не разваляме добрия тон , не ми четете "Чудесий"-те и това е.