PDA

View Full Version : Някой ще ми обясни ли къде ми е обявата



VET
13-12-2010, 22:33
Здравейте колеги, пуснах обява а не я виждам. Бихте ли ме насочили какво съм объркал.

Предварително благодаря

Приятна вечер

me4o4ko
14-12-2010, 08:23
Вероятно все още не е преминала през одобрението на модератор....:dunno:

hsr
14-12-2010, 18:29
След публикуването на обява тя трябва да бъде одобрена от модератор, за да стане видима т.е. обявата си е там, но е скрита за автора и останалите потребители.
Въпросната обява явно сме я пропуснали и затова не се е виждала. Току що я одобрих и би трябвало вече всичко да е наред.
Извинявам се за закъснението!

pr_00f
14-12-2010, 18:31
Все пак не е зле да се обявят и цени, което е задължително.

VET
15-12-2010, 10:52
Здравейте и благодаря за съдействието. Относно цените, няма как да направя цени на всичко, защото на всички времето ни е ценно. Ако някой има интерес към нещо, най-лесно е да ми звънне или едно ЛС и готово.

Още веднъж благодаря.

Лек и успешен ден

pr_00f
15-12-2010, 11:02
Е да де, но в Купува / Продава си има правила и според тях обявяването на цена е задължително.

me4o4ko
15-12-2010, 11:07
Здравейте и благодаря за съдействието. Относно цените, няма как да направя цени на всичко, защото на всички времето ни е ценно. Ако някой има интерес към нещо, най-лесно е да ми звънне или едно ЛС и готово.

Още веднъж благодаря.

Лек и успешен ден

Можеш да споменеш едно просто - "цени по договаряне"...примерно

Old Fox
15-12-2010, 11:44
Можеш да споменеш едно просто - "цени по договаряне"...примерно
Не може да го спомене. Изискванията са за обявена цена.
Ако не сте сигурни се въздържайте от такива коментари, само заблуждавате колегите.

me4o4ko
15-12-2010, 13:57
Не може да го спомене. Изискванията са за обявена цена.
Ако не сте сигурни се въздържайте от такива коментари, само заблуждавате колегите.

ОК,тогава нещо от този вид..

"Цени от 1лв до 500лв,за подробности на ЛС"

Така добре ли е? :lupe:

PS:Не че се заяждам,но например в ето тази тема на VFTI(нищо лично,само пример)
къде има обявени цени?
http://clubalfaromeo.com/forum/showpost.php?p=600814&postcount=2
Или за платени теми не важат правилата???
PS2:Опаааа,още една платена,подобна на колегата...отново няма обявени цени на всичко,даже на нищо???
http://clubalfaromeo.com/forum/showpost.php?p=661352&postcount=1

pininfarina
15-12-2010, 14:43
ОК,тогава нещо от този вид..

"Цени от 1лв до 500лв,за подробности на ЛС"

Така добре ли е? :lupe:

PS:Не че се заяждам,но например в ето тази тема на VFTI(нищо лично,само пример)
къде има обявени цени?
http://clubalfaromeo.com/forum/showpost.php?p=600814&postcount=2
Или за платени теми не важат правилата???
PS2:Опаааа,още една платена,подобна на колегата...отново няма обявени цени на всичко,даже на нищо???
http://clubalfaromeo.com/forum/showpost.php?p=661352&postcount=1

Колега, май много ти се иска да станеш модератор а :throw:

VET
15-12-2010, 14:46
Здрасти колега и благодаря за подкрепата:super::super:. И аз забелязах че в 99% от обявите за цели автомобили на части няма обявени цени. Ако е единична обява за отделен елемент, няма проблем да се обяви цена, но при обява за цяла кола на части, просто не е адекватно да седна да правя ценоразпис на няколко десетки елемента. Не вярвам отношението на модераторите да е нещо лично срещу мен, но все пак ми се видя странно това искане.

Стана малко като във вица където професорът поискал поименно жертвите на бомбата в Хирошима.

Лек и успешен ден

me4o4ko
15-12-2010, 15:06
Колега, май много ти се иска да станеш модератор а :throw:

Въобще даже...объркал си се.

Old Fox
15-12-2010, 15:24
Oпааа най-обичам отоговри в стил "Вие що биете негрите?"
Старайте се вие да спазвате правилата, а за останалите колеги с обяви отговаряме ние.
Между другото благодаря, че ни обърна внимание тези две теми.

VET
15-12-2010, 15:57
Добре де, хайде да спрем с войната. Изтрийте ми темата след като не отговаря на правилата и да се приключи.

Приятен ден

me4o4ko
15-12-2010, 17:08
.....
Старайте се вие да спазвате правилата, а за останалите колеги с обяви отговаряме ние.....

Отговаряйте си,но за всички еднакво!

Цитираните теми са доказателство,че сте пристрастни и то за очевидини неща! :not-fair:

undy
16-12-2010, 00:19
споко и аз от следобяд си чакам темата:holiday:незнам само,неможе ли примерно,след като модератора не удобри темата,да уведоми притежателя й,че темата нестава и точка.да си напише нова по образец и така.искам да подчертая,че Не се меся в модераторските дела и да не бъда разбран погрешно:)акъл не давам,просто споделям мнение.


..умишлено се обяснявам..........защото после:knock:

VFTI
16-12-2010, 00:28
И кое е пристрастието на модераторите?!?! Да не смятате, че те са роботи и могат да прегледат всички десетки обяви във форума, и да отговарят за всичко и за всеки. Я се замислете?!?! Това е все едно да кажете, че еди кой си бил крадец и полицията не го била хванала, ами не го е хванала защото не може да накаже всички крадци. Ако ви стиска станете и вие такива?!?!


Конкретно моята обява ИМА ЦЕНИ. И тук говорим за ОБЯВА, а не за мнение. Така че колегата е трябвало да сложи линк към обявата, а не към мое мнение в темата, на което няма как да се сложат цени, отделно че не се знае кои от тези артикули са налични. За всичко което е налично има сложени цени.

И имам чувството, че последно време някои хора "използват разни забранени субстанции" и смятат че модераторите са некви зли хора, които само гледат да цакат и да мажат,и да наказват, и са пристрастни и са връзкари или пък помагат на някого!??!? Всъщност това ми е много познато от моя форум, ама там са само 15-17годинишни и е разбираемо, а тук?!?!


Смешни ставате вече....

Вярно че модераторите имат много трески за дялане, ама айде да не прекаляват и потребителите?!?!? И аз не съм доволен от много неща, и аз от много неща съм обиден ама си гледаме напред, и не се цупим като малките деца...

hsr
16-12-2010, 08:06
споко и аз от следобяд си чакам темата:holiday:незнам само,неможе ли примерно,след като модератора не удобри темата,да уведоми притежателя й,че темата нестава и точка.да си напише нова по образец и така.искам да подчертая,че Не се меся в модераторските дела и да не бъда разбран погрешно:)акъл не давам,просто споделям мнение.


..умишлено се обяснявам..........защото после:knock:

Предполагам се досещате, че модераторството (поне в този форум) не е професия, никой не получава заплата за труда си и следователно не е длъжен да стои денонощно на линия и да реагира светкавично !

Когато една обява не отговаря на изискванията, то тя се мести в "Кошчето" и срещу заглавието й се пише каква е причината за това.
Примерно: "Продавам Nokia 5800 XpressMusic".
Обявата няма снимки и се мести, а потребителя вижда:
"Преместено: Продавам Nokia 5800 XpressMusic- Няма снимки!"
Ако причините са повече може да се пише ЛС с обяснение какви са те.

undy
16-12-2010, 10:29
разбира се,че е така.аз само се опитвах да успокоя колегата,точно поради тая причина,изписах някои обяснения:)

robygas
16-12-2010, 10:34
Да де ! Ама е по-лесно 6 часа след публикуването на обявата да се пусне тема тук "Някой ще ми обясни ли къде ми е обявата?" Щото 6 часа са пагубни за тая обява. "Дежурния" модератор не я е одобрил. Щото те модераторите висят по цял ден и само чакат да се появи някоя обява. Не, че изобщо някой чете изискванията за обявите.

Kamen666
16-12-2010, 12:26
Абе най-добре тея които най-много мърморят да станат модератори за седмица,две...да видим дали ще има пропуски и безпристрастие.
Всички колеги са тук доброволно,всеки си ходи на работа и почистването на форума е един вид хоби.
Неможе да се очаква нова обява да бъде одобрена в някакъв кратък срок.
Още повече,някой да се оплаква след като НЕ си е направил труда да прочете правилата за публикуване
Дежурства няма.

VET
17-12-2010, 12:27
Колега робигас, тъй като виждам че думите ти са насочени пряко срещу мен, държа да те информирам, че чаках 1 ден и след това попитах. Така че, ще те помоля да не говориш на изуст, а първо да си направиш справка и после да отправяш обвинения. Ти ако пуснеш обява и после 24 часа ни вест ни кост, как ще се почустваш, а??? Затова най-учтиво зададох въпрос. Съжалям че създадох такава суматоха и ще гледам повече да не пускам обяви тук, които явно доста Ви тежат да преглеждате.

Приятен ден

Old Fox
17-12-2010, 13:00
VET, вярно попита човешки и съвсем човешки ти отговорихме -дори се извинихме. Виж първия пост на hsr. Нали?

robygas
17-12-2010, 13:53
Колега робигас, тъй като виждам че думите ти са насочени пряко срещу мен, държа да те информирам, че чаках 1 ден и след това попитах. Така че, ще те помоля да не говориш на изуст, а първо да си направиш справка и после да отправяш обвинения.

Понеже не говоря наизуст, но всеки греши, та рекох пак да погледна:

Обявата ти е пусната на 13.12 в 16.28ч.

http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=55295

А тази тема си създал на 13.12 в 22.23ч.

Мисля, че казах 6 часа .....

VET
17-12-2010, 16:55
Здрасти пак, нещо започна да ми омръзва спора тук в тази тема. Според моя часовник, обявата е побликувана на 13.12 в 14:28, а въпроса ми е публикуван в 20:23 същия ден, което се различава от часовете посочени от теб. Странното е че, или аз откачам или нещо става тук с форума, защото съм сигурен че зададох въпроса си на следващия ден след публикуване на обявата.

Хайде мир да има, стига толкова.

Приятен ден

---------- Post added at 14:55 ---------- Previous post was at 14:42 ----------

Написах по-горното си мнение в 16:42, а ми изписва че е публикувано в 14:42, така че това за 6-те часа е доста относително, предполагам че и с датите нещата стоят по същия начин. А може би след моя въпрос има вариант темата да бъде публикувана с друг час от реалната публикация имам предвид след удобрението от Модератор???

Колега Робигас, нещо май не се разбираме, аз не съм ти враг и няма нужда да ме третираш като такъв. Нали уж форума е да си помагаме. Попитах най-човешки какво съм сгрешил, с презумцията че грешката е в мен, отговориха ми и толкоз. За какво ти е да ме нападаш???

Приятна вечер

ПП в момента е 16:55

robygas
17-12-2010, 19:43
Аз не те нападам. Искам да има толерантност в рамките на разумното от всички.
Ако си свериш часовника по нормалното си време няма да е - 2ч. Но и това е без значение. Упрекна ме и ти отговорих с факти. По каквото и време да си постовете като разлика си остават същите.

Ilko Ivanov
27-12-2010, 21:18
Не искам да отварям нова тема, ама вече мисля че този форум започва да прилича на казарма. По-специално имам предвид подфорум "продава автомобили".
Нямам спомен някога да съм мрънкал и недоволствал против правилата на форума, ама да ме обявят модераторите за автоджамбазин, това вече ми е в повече.
Много хора от форума ме познават и знаят с какво се занимавам.
Вярно често си сменям колите, но покажете ми един момент в който съм имал повече от една актуална обява за продажба на автомобил.
Мисля, че в раздел "Продава" има обяви на колеги, които се занимават точно с продажба на автомобили. Няма да цитирам конкретни обяви, защото аз лично нямам нищо против тях.
Незнам точно какъв отговор очаквам (и дали въобще очаквам отговор), но се почуствах много странно след като получих отговор от модератор защо не ми е одобрена обявата.
Да беше в друг форум - просто щях да махна с ръка и да го изтрия от списъка с предпочитани, но в този форум все още влизам с желание и ... някаква тръпка.
Е това е...

diapper
30-12-2010, 23:00
Да не става въпрос за тази тема : http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=55679

mordohy
30-12-2010, 23:33
Темата е абсурдна, защото винаги има по някой закъсал мод на линия!
Вместо по-простото да се обадиш на мода и да оправите проблема на лични или в скайп или където ви е угодно, пак искате сцена или може би ...
Няма мод, който да ви откаже, ако има проблем, да го изчисти, редактира, изтупа и излъска така, че обявата ви да се посне.
Да , ама не!
Трябва да се оплачеме гласно от гадните модове!
Идеята, дето я подхвърли Камен ни се е мотала много пъти в главата.
Най-големите спамери и мрънкачи да не ги наказваме с бан, а да модерират поне една седмица и то без отклонения!
Вече сме първенци в някои неща така, че нищо не ни пречи да ви тръснеме и това на главите.
Гарантирано няма да ви хареса!

Ilko Ivanov
31-12-2010, 01:01
Недоразумението е изгладено вече.
Никога не съм се стремил да предизвиквам сцени и скандали.
И не мрънкам предварително...
Изчаках повече от 24ч., питах на ЛС когото трябва и след като получих отговор написах това мнение.
Не виждам защо трябва да се обяснявам на някого или да се оправдавам, за нещо което е мое право според правилата на този форум.
Обявата беше одобрена след това.
Ако Ви итересува може да направите справка помежду си за да разберете за какво става въпрос.
Не виждам да съм използвал някакви епитети за модераторите.