PDA

View Full Version : Проблем със спирачен апарат?



snaiperisto
14-12-2010, 20:52
Заден , течеше , оказа се че няма феродо а и вътрешната накладка липсваше и буталото опираше в диска. Прибрахме буталото , сложихме нови накладки , 3 дена теч нямаше , сега пак тече яко.

Това е историята до тук , въпроса ми е , ремонтира ли се това бутало , сменяват ли му се разни гумени работи?

Питам , преди да съм разглобил апарата все пак , защото мисля че няма какво друго да му е , освен това бутало.

Е , надявам се да не установя отново липса на вътрешната накладка...ще бъде грозно.

myato
14-12-2010, 21:15
Има ремонтни комплетки гумички.

snaiperisto
15-12-2010, 21:06
Има ремонтни комплетки гумички.

Проблема беше в наранено бутало на спирачния апарат , купих един от "Италиянеца" за 30лв. ...и те така.

myato
15-12-2010, 21:17
Случват се тия работи,когато буталото е било изкочило,колкото беше писал в другата тема.Може и цилиндърчето да се спука от подобни изпълнения.Този,дето си я взел от него е бил е*ати самоубиеца.

alfonco147GTA
15-12-2010, 23:11
Случват се тия работи,когато буталото е било изкочило,колкото беше писал в другата тема.Може и цилиндърчето да се спука от подобни изпълнения.Този,дето си я взел от него е бил е*ати самоубиеца.


Колега напълно съм съгласен с теб, всеки може да си купи гтв, въпроса е дали може да го поддържа?
Аз преди няколко години си купих моето пълен гроб, набих още толкова за ремонти, но кефа няма цена :biggrin:

snaiperisto
16-12-2010, 00:10
Случват се тия работи,когато буталото е било изкочило,колкото беше писал в другата тема.Може и цилиндърчето да се спука от подобни изпълнения.Този,дето си я взел от него е бил е*ати самоубиеца.



Не , той е ебати боклука...не само заради това че колата е на това дередже , по принцип си е за утрепване.

Абе малко ми е мек педала на спирачките , макар че обезвъздушихме системата...поне се надявам да е така на 100%.

myato
16-12-2010, 08:25
Не , той е ебати боклука...не само заради това че колата е на това дередже , по принцип си е за утрепване.

Абе малко ми е мек педала на спирачките , макар че обезвъздушихме системата...поне се надявам да е така на 100%.

Надявам се,колата накрая да си е намерила собственика.
Спирачките ги препипайте пак след няколко дни.Винаги остава въздух след по-големи интервенции по тях,а те и от преди не са били добре.