PDA

View Full Version : Предложение за прозрачност при наказания



r.jelev
14-12-2010, 21:51
Тъй като сега виждам, че имам наказание което нямам намерение да успорвам, поради безмисленото разискване. Бих искал да предложа ( а ако съществува и не съм го намерил да се извиня за темата) да има раздел тук за наказанията които не са бан. Смисълът на което да е следния: - Публично да се вижда кой е наказан за мнение което не е по тема. - за обида и не добър език във форума Поводът за предложението ( или питането има ли такава тема) е това, че вчера прочетох пост в който потребител беше нарекъл с не добър език хората в множествено число " селянчета " и днес поста беше разкаран. А в случая аз имам наказание за това, че отговорих на колегата който ме е поправил , смисъл написах му ;да поправих се, на всеки се случва да сгреши; Какво ще кажете за малко прозрачност на тези уж дребни наказания които обаче наслагват въпроси и напрежение? Повтарям не споря за моето наказание! С това мисля, че коментирания двоен стандарт на наши и ваши ще се изчисти и ще се вижда дали се наказват всички справедливо, или се наказват само определени хора!

MrX
15-12-2010, 08:23
Тъй като сега виждам, че имам наказание което нямам намерение да успорвам, поради безмисленото разискване. Бих искал да предложа ( а ако съществува и не съм го намерил да се извиня за темата) да има раздел тук за наказанията които не са бан. Смисълът на което да е следния: - Публично да се вижда кой е наказан за мнение което не е по тема. - за обида и не добър език във форума Поводът за предложението ( или питането има ли такава тема) е това, че вчера прочетох пост в който потребител беше нарекъл с не добър език хората в множествено число " селянчета " и днес поста беше разкаран. А в случая аз имам наказание за това, че отговорих на колегата който ме е поправил , смисъл написах му ;да поправих се, на всеки се случва да сгреши; Какво ще кажете за малко прозрачност на тези уж дребни наказания които обаче наслагват въпроси и напрежение? Повтарям не споря за моето наказание! С това мисля, че коментирания двоен стандарт на наши и ваши ще се изчисти и ще се вижда дали се наказват всички справедливо, или се наказват само определени хора!

След като толкова агитираш за прозрачност, защо не направи анкетата прозрачна?!? Ще кажеш "нов съм, не разбирам", но я си помисли пак!


1.2 Да не регистрира повече от един ник на форума на Клуб Алфа Ромео България. Последното ще се счита за опит за заблуждаване/измама на други потребители на форума. Никовете на същия потребител с по-малък брой постове ще бъдат деактивирани. Допуска се временно регистриране на втори ник в случаите на загуба на парола или други данни по регистрацията на основния ник.

pininfarina
29-12-2010, 21:24
Да ъпна малко темата, че да видим какво се случва с гласуването ;-)

п.с. Абе гледам че колегата r.jelev е баннат. Търсих в темата с наказани потребители, но там няма инфо.
Бихте ли споделили какво е направил че ми е много любопитно а най вероятно не само на мен. Доколкото успях да разбера, е имал втора регистрация?

Благодаря Ви предварително:big_bow_down:

Sunny
29-12-2010, 21:35
Доколкото успях да разбера, е имал втора регистрация?

Благодаря Ви предварително:big_bow_down:


Г-н Иванов ?
Да беше повторна регистрацията само .....

pininfarina
29-12-2010, 21:38
Г-н Иванов ?
Да беше повторна регистрацията само .....


Ааааа, тоя ли е колегата. Ама виж - тук чак и фамилията си е сменил ама пак не е успял ;-)

pr_00f
29-12-2010, 22:32
Грешката е моя- забравил съм да го обявя в темата.
Ама то толкова станаха вече регистрациите му , че съм им изгубил бройката.