PDA

View Full Version : Проблем с клапа за свеж въздух на 156



promiss
15-12-2010, 20:37
целта на форума е споделяне на опит между хора обединени от една марка. Не ми трябва информацията повече. ОСРАХТЕ СЕ ! с критиките . ТЕМАТА ДА БЪДЕ ЗАКРИТА !

GammaRay
15-12-2010, 23:40
Толкова правописни грешки - отдавна не бях виждал!

Irnik
16-12-2010, 01:13
И аз

AnastasKOSTOV-REX
16-12-2010, 02:56
Аз това го говоря от един месец!Положението е много сериозно и необратимо,особено в раздела за 156-ците!Явно ниската цена и хубавия външен вид подтикват напоследък всякаква паплач да се сдобива с абсолютни барутници за по 1800лв!И се почва с хваленето,питането за ремонти не по-скъпи от 2 лева,тунинговане на болта на газпедала и дигане на тягата,разсъждаването.....абе срамна работа!
Бих посъветвал всички тези хора да разберат какво носят на предния капак,да почетат малко преди да започнат с изявите си,повече да слушат и четат и по-малко да пишат.И ако случайно не могат да възспрат желанието си за изява,да обърнат поне малко внимание на майчиния си език,за да не се излагат като кифльвци.

badmadafaka
16-12-2010, 15:14
...
Ммда, а още по-якото е, че повечето такива тарикати след като осъзнаят горе-долу кое колко струва (и, че колкото и да се опитват пак няма как да се побългари всичко... въпреки, че явно има доста успешни интервенции от рода на заваряване на вариатори и т.н.) или пък са сменили маслото с М10Д и алфата е родила, почват да хранят марката наляво и надясно и знаещо да обясняват (понеже разбираш ли и те са се били прецакали да вземат такава гадна жабарска кочина ма поне са се осъзнали навреме) колко големи балъци са тия дето ги карат тия кошници и я продават на следващия топ тарикат на същата цена (че и с печалба) и целия филм се повтаря и т.н... И накрая италянаските коли са боклуци а собствениците им които се грижат за тях са балъци.
Правописа няма да го коментирам, щеше да е смешно ако не беше тъжно.

По темата: на всички гадни, мръсни калпави италянски, жабарски кошници смотани им се чупи моторчето дето отваря клапата за рециркулация на въздуха в купето. Ремонта става с ново моторче, цената на което най-вероятно ще те откаже от ремонта, а пък ако цената не те откаже имай предвид, че в общия случай се разглобява цялото табло и цялата интервенция направо не си струва труда.

fashion.fun
16-12-2010, 16:44
,,въздох ,,

:shocking::shocking:

Какъв правопис, какво чудо......?!

promiss
16-12-2010, 19:15
ох извинете,
Вие навярно сте учител по Български език и литература.Но ! Първо пиша на фонетика а не съм свикнал къде са всички букви.Второ на дали е толкова важно. Не пиша Молба за приемане в университет.
И трето кой в днешно време говори чист български език без някъкви диалекни фрази,освен тези който са говорите ли по новините :| а и последно гледах колкото се може по-бързо да напиша темата защото трябваше да излизам

morfius
16-12-2010, 19:18
Ох аман от оправдания, уважавайте тия дето искате да ви четат писанията моля!

На средата вече загубих връзката и се отказах да чета, щом ви изнася да отблъсквате ония от които чакате помощ или съвет, ваша си работа.

Kiber
16-12-2010, 21:27
Застудя времето и на едни им замръзнаха пръстите, други освирепяха като вълци. Какво сте се заяли с човека, единствено обърква "о" и "у". Имало е и изумително по-неграмотни постове, които са срещали далеч по-малко критика.

И на моята кола бръмчи, механичен елемент е - износва се. И електронен да е - пак се износва. Тихомобилите съществуват само във филмчетата за "инч-хай: частен детектив" и съвременните електромобили. Не е повод за алармиране въпросното "жужене".

И аз се ядосвам на хора, които не уважават писменността, но бързо ми минава. Учителката по български език на дъщеря ми в 3-ти клас измества ударенията на гласните в "черешово" и "разговорник" и учи цели поколения на неграмотност, но да вземем ги съдим ли? Хайде повече човечност и топлота покрай коледните празници, а?

promiss
16-12-2010, 21:54
исках съвет за колата а не съвет как да пиша грамотно.. ако беше за това щях да се обърна към някой фиолог. та освен бг ще ви го кажа на двата др езика който говоря...

sprechen nur über das Thema. Versuchen Sie nicht, mich Analphabeten.


speak only on the topic. Do not try to make me illiterate.

и БГ превод :
говорете само и единствено по темата. Не се опитвайте да ме правите неграмотен..

ако смятате да водим безмислени спорове не за това което трябва а за това че мн не съм обърнал внимание на правописа отначало нека модераторите да заключат тази тема !

AnastasKOSTOV-REX
16-12-2010, 22:46
исках съвет за колата а не съвет как да пиша грамотно.. ако беше за това щях да се обърна към някой фиолог. та освен бг ще ви го кажа на двата др езика който говоря...

sprechen nur über das Thema. Versuchen Sie nicht, mich Analphabeten.


speak only on the topic. Do not try to make me illiterate.

и БГ превод :
говорете само и единствено по темата. Не се опитвайте да ме правите неграмотен..

ако смятате да водим безмислени спорове не за това което трябва а за това че мн не съм обърнал внимание на правописа отначало нека модераторите да заключат тази тема !
Чок тарикат!
Освен че показа че не владееш майчиния си,ами се потвърждаваши на други такива!
Всички мои думи са излишни на фона на написаното от morfius (http://clubalfaromeo.com/forum/member.php?u=2297)
А за колегата vodafon ще отговоря:Приятелю жарки,ако и ти имаше нашите подписи!
Явно разбирачите са тези,които въртят бурмите на педалите до откат кат шантави и дигат по 100-200 коня!Па после нова тема-Скъсах жило,счупих TPS!
Не всичко което "фарчи" се яде драги ми съфорумци!
Ще завърша,както започнах.Чок тарикати!

андон.маслев
16-12-2010, 22:46
Не се гаврете с колегата де.Относно проблема-ползвай търсачката.Мисля че има доста теми по този въпрос.Успех.

Mury
16-12-2010, 23:13
Ами клапата на 156 е на доста гадно място и достъпа до нея без много разглобяване е почти невъзможно.:smile::smile:

promiss
16-12-2010, 23:28
Чок тарикат!
Освен че показа че не владееш майчиния си,ами се потвърждаваши на други такива!
Всички мои думи са излишни на фона на написаното от morfius (http://clubalfaromeo.com/forum/member.php?u=2297)
А за колегата vodafon ще отговоря:Приятелю жарки,ако и ти имаше нашите подписи!
Явно разбирачите са тези,които въртят бурмите на педалите до откат кат шантави и дигат по 100-200 коня!Па после нова тема-Скъсах жило,счупих TPS!
Не всичко което "фарчи" се яде драги ми съфорумци!
Ще завърша,както започнах.Чок тарикати!

нещо ще се заяждаме ли ? по-добре повече не пиши тук !
за да не прекрачваме прага на добрия тон.
според мен заслужаваш наказание за това държание !
AnastasKOSTOV-REX (http://www.clubalfaromeo.com/forum/member.php?u=9025) така от сега нататък щом като критикуваш ,критикувай ме на НЕМСКИ щом като си толкова запознат и с това ! аиде

promiss
17-12-2010, 13:30
Ма тука нещо не можах да разбера това за подписа
- ако имам един милион писаници отдолу съм като колонел ли бе.

Ай Ай Ай как се изложих и не съм написал от какво разбирам-ше ми препоръчаш ли някакви неща да напиша ама по така

добре де Аз като съм карал само италиянски коли до сега и като това ми е страст трябва да напиша в подписа 4-5 модела ли ?