PDA

View Full Version : Една добре, две по-добре...



tuxgt
16-12-2010, 12:18
Е немога да не се похваля :drunk:
Има ли шпер? - отговора може да видите на паркинга на кино Арена :BIGsmile:

и един съвет... Не си мийте колата в тоя клинч, че вратите не се отварят :-D

http://www.youtube.com/watch?v=C_abOF7aHdk

Speeder
16-12-2010, 12:46
Честита да ти е!
Какво ще и е бъдещето на тази?
Ако можеш да снимаш шибидаха отвътре, много интересно ми е как изглежда.
До сега май не съм виждал с шибидах..

tuxgt
16-12-2010, 12:58
Ами с две думи... червената остава само за писта, конитата от сивата отиват на нея. Сивата ще получи обикновенни амортисьори. За сега по нея няма да пипам нищо, за да може ресурсите да са насочени към червената. В бъдещ план може да се изкърпи и да остане за возене, да се оправи климатика /било тръбичка/ и да се махне черната лента отгоре. Шибедаха бачка, снощи бездаискам го цъкнах вместо прозореца. Ще го снимам, а пък в петък омв-то можеш и да го видиш :yes: Ще я покарам още една седмица и я прибирам до червената в гаража, до лятото. :drunk:

Speeder
16-12-2010, 15:36
Ехееее, тя и с конита.... браво, браво!
Петък вечер, семейна вечер, ще се видим по-натам ;)

alfonso_90
16-12-2010, 15:48
Честито много е яка къде я намери :Tease:

tuxgt
16-12-2010, 16:02
Беше показана във форума в темата "интересни обяви" :drive:

Mapтo
16-12-2010, 18:06
Беше показана във форума в темата "интересни обяви" :drive:

Хиляди честитки колега! Само удоволствие и тръпка да ти носи 75 ицата!
Ха така! Именно съществуването на Темата за обявите, спасява един вид класиките ни от пресите на "Надин" и др. арматурно-железарски пунктове!
Една идейка - Разкарай по скоро "Ловато-то" или другото там "гЪзопроизводно"! Италианките със здрави задници искат да им сипеш гъст, като вино бензин , а не Газ, която предимно само за разните Ивеко-та и др. маршрутки я използват! :tooth: хе хехее
Все пак - Честито!!!

П.С. Абе Митак, не знаеше ли , че 75 иците се оборудват с люкове само, като екстра по желание на клиента?
Е в сегашни дни - като в час по трудово, с флекса в ръка и... :mrgreen:

AnastasKOSTOV-REX
16-12-2010, 18:10
Честита да тие!
Благородно ти завиждам!
Имам един въпрос към теб:Това 75-цата от Младостите по която бях полудял(но уви за 2 дена)ли е?
Бях я гледал преди известно време,беше се изгубила,и преди месец-два се появи пак в Мобилето по атрактивен начин!Но...накой ме изпревари!:paddle:
Излъжи ме да не ме е яд!
Няма да ти пожелавам нищо,защото ти имаш всичко!:bowdown:

kongogo
16-12-2010, 18:42
Много е яка колега да си я караш със здраве ;)

tuxgt
16-12-2010, 21:32
За газовото е ясна работата. Колата е от младост, да. След като видях тука темата се обадих веднага на човека и на следващият ден минах и му оставих капаро... и след 2 дена я взех. Колата се пързаля много доволно, мотора е осезаемо по-добре от червената. От 2 дена не съм се прибирал вкъщи, само пързалям :headbang:
Мерси на всички и пожелавам на всеки да намери своята "75-ца" и да го кара да се чувства както мен :thumbup:

Venci
16-12-2010, 22:05
За газовото е ясна работата. Колата е от младост, да. След като видях тука темата се обадих веднага на човека и на следващият ден минах и му оставих капаро... и след 2 дена я взех. Колата се пързаля много доволно, мотора е осезаемо по-добре от червената. От 2 дена не съм се прибирал вкъщи, само пързалям :headbang:
Мерси на всички и пожелавам на всеки да намери своята "75-ца" и да го кара да се чувства както мен :thumbup:

Честита и от мен ха ха, въпреки, че ти дойде първо на мен да я покажеш. Радвам се почти колкото теб :)
75 е уникалният зимен фънмобил. Ебати якото каква група хулигани се заформихме :smile:

toki4a
16-12-2010, 22:06
напролет ще търся и аз една нема начин!!!!!!:big_bow_down:

MogaTa
16-12-2010, 22:15
Честита да ти е! Радвам се, че успях да помогна с поста в интересните обяви и я е прибрал някой от нашите :)

fakira11
16-12-2010, 22:37
честито колега с две наистина е по добре!!!

Dexer
18-12-2010, 14:17
и от мене имаш едно голямо честито!!!!!

Както обичам да пожелавам - Много красиви фигури да опишеш с нея!!!

Другия път ако дойда, ще я видя и на живо.