PDA

View Full Version : Боже колко мъка има по този свят боже



mian4o
18-12-2010, 18:21
Сигурно има безброй такива теми обаче ми е много криво. Ходихме днес до Карфур Бургас и паркирах както си му е реда, щяхме да търсим ботуши на малкия. Да сме се мотали около 1 час излизам и за малко да умра....... Бронята в ляво от номера без боя, фар ляв смлян, декоративна решетка лява смляна, ръбчетата около фара на калника запретнати. Ходих после до Армеец ама ми се скапа настроението отвсякъде. Описахме щетите и така......Да е...а тая наща скапана държава............

Поздрави на всички.
Дамян

soldier
18-12-2010, 18:39
Виж дали има камери на паркинга случайно, ако се види кой го е направил, май ще му е доста кофти, че е избягал :pain:

Sunny
18-12-2010, 18:51
Дори и да искаш записа може да не ти го предоставят - не са задължени просто - могат при добра воля , но не са длъжни .
НО .
Ако си пуснеш жалба срещу неизвестен извършител в КАТ и упоменеш ,че се е случило на паркинга на Карфур Бургас от КАТ могат да го изискат и да се намери кой е злосторника .
Отиди и се огледай дали охранителните камери покриват мястото където е бил паркиран автомобила все пак преди това .

rusiq86
18-12-2010, 19:10
Независимо, че ще си оправиш щетите, провери за камери, не заслужава тоя мизерник да се измъкне, сиго е въртял колата се прави на шофер!

me4o4ko
19-12-2010, 10:13
Сигурно има безброй такива теми обаче ми е много криво. Ходихме днес до Карфур Бургас и паркирах както си му е реда, щяхме да търсим ботуши на малкия. Да сме се мотали около 1 час излизам и за малко да умра....... Бронята в ляво от номера без боя, фар ляв смлян, декоративна решетка лява смляна, ръбчетата около фара на калника запретнати. Ходих после до Армеец ама ми се скапа настроението отвсякъде. Описахме щетите и така......Да е...а тая наща скапана държава............

Поздрави на всички.
Дамян

Сори колега,много гадно!
Камери на този паркинг няма!
Единственото,което има там е табела с надпис:"Внимание!На паркинга действат крадци!" Това са мерките,взети от собствениците за охрана на паркинга.Хахахаха
Ще я оправиш колата,не се притеснявай!

mian4o
19-12-2010, 11:09
Днес отворих по детайлно:
... фара е смлян
... декоративната решетка е със счупени крачета - възстановимо
... бронята - малко горещ въздух за оправяне на една кривина /надявам се/ и боя.

Ще изчакам да видя колко ще дадат от каското и тогава.

Весели празници на всички.

qpwo
19-12-2010, 12:06
Съжалявам за случката , колега. Наистина там има само табела - внимание крадци .... ... А и напоследък на паркинга са се навъдили и цигани. Мамка му... .. ...

vladeto_
19-12-2010, 22:38
:machinegunner:

търтей
19-12-2010, 22:49
Колега, сори за случката, ама
тва аджеба кво общо има с държавата???

AlfaFen145
20-12-2010, 01:13
..адаш сори батка.така смляха миналата кола на майка ми и централно за скрап ..на уживена улица в центъра на София ...нямам думи :)

mian4o
20-12-2010, 18:45
Колега, сори за случката, ама
тва аджеба кво общо има с държавата???

Какво общо ли има..... ами ако нямах каско всичко щеше да си е за моя сметка, а тоя дето ме удари го боли оная работа. Ако потърся:busted_cop: ще направят преписка срещу неизвестен извършител и до там, че може и виновен да изляза че например съм паркирал неправилно.

Поздрави

mian4o
21-02-2011, 14:20
Да не отварям нова тема ще си пиша в старата .... Та какво стана. Преди има няма 20 дена на паркинга пред блока един комшия с Браво взел завоя по остро и ми засукал задната броня от ляво. Заведох си щетата и днес отивам да я взема от касата на Армеец и какво да видя друг маневрист по точно маневристка с едно Нисанче давала на зад и спряла в предна лява врата. Аман от шофери и двамата знам кои са ама не съм ги хванал на местопрестъплението. Бронята ще се оправи с паста ама вратата е натиснат ръба и ......... чак сега започва да ми минава. Толкова си харесвам колата.......... За три месеца три удара. Хайде със здраве.


Поздрави

rossenvn
21-02-2011, 18:01
Колега, пийни едно и не се ядосвай. Лятото на два пъти боядисвах колата заради драскотини и охлузвания на паркинг. След второто даже я пастирах. Преди месец някой реши, че трябва пак да боядисвам задната врата и с ключ ми е направил една 40-50 см черта. Не ни е виновна държавата, както намекна търтей, ами цървулите, които я населяват.

badmadafaka
21-02-2011, 19:17
Да, много кофти случки наистина... Но не е само при теб - просто някаква масова некадърност явно върлува сред шоферите напоследък... В петък миналата седмица за дистанция от около 400 метра видях 3 катастрофи (задния не успял да спре и се нагънал в предния, като при едната капака на задната кола беше се огънал буквално като палатка на две...) :surrender: