PDA

View Full Version : Да бъдем полезни един на друг според професиите си!



Pages : 1 [2] 3

bouncer
11-07-2008, 17:22
Експерт корпоративни комуникации и ПР на Алфа Финанс Холдинг.
Ако някой има нужда от ПР или организация на събитие да се обажда.

koolio
11-07-2008, 17:31
вече корпусник във КРЗ "Одесос" гр.Варна , едва ли ще съм от полза на някой ама такВос е... :lol:
Пич, можеш ли да ми кажеш кво значи "корпусник", че ми стана интересно :).

MaVrUt
11-07-2008, 17:36
вече корпусник във КРЗ "Одесос" гр.Варна , едва ли ще съм от полза на някой ама такВос е... :lol:
Пич, можеш ли да ми кажеш кво значи "корпусник", че ми стана интересно :).

значи първо да ти преведа какво значи КРЗ - кораборемонтен завод , аз съм в корпусен отдел , демек всичко което е по корпуса на кораба го сменя корпусника , реже с оксижен и прихваща с електожен, останалото по ремонта на кораба не е негова работа , това е !
малко по добре сме от бластьори хаха

Stoian_wolf
11-07-2008, 20:37
здравеите и от мен.аз съм завършил електрообзавеждане на промишлени предприятия,в момента работя в ТЕСИ ООД гр.Смядово.Ако мога да бъда полезен пишете на мейла: stoian4o_86@abv.bg :)

virusalfa
12-07-2008, 19:45
Който работи като шофьор на тир или автобус и има въпроси,свързани с транспортното законодателство,може би аз мога да му помогна :idea:

mi6onski
14-07-2008, 20:42
колеги има ли някой, който да е ходил в Холандия или направо да живее там, месля, че бях мернал някъде един, но сега пак преглеждах и не мога да го видя отново :?
иначе аз съм се явявал по изпити TOEFL и SAT, ако някой му трябва нещо да пита, да заповяда :P

bokota
29-07-2008, 22:12
Оператор,фотограф и видео-монтажитст.Но не от тези дето правят тез готините снимки,по скоро на сватби,футболни срещи и разни други весели неща :) също така и съм студент в Пловдивски Университет уча Бълг. ез. и Англ. ез.

Stefan Caromov
12-08-2008, 12:23
А заложни къще не видех :)
а останалото време играя снукър ... не професионално де ,ама съм ходил на един два турнира

crocodil
12-08-2008, 17:26
Програмист. :comphits:
Студент.:drinking:
Идиот. :wow:

millko
13-08-2008, 07:59
Автобусни билети за цяла Европа.10% отстъпка за всички алфисти!;)

164 td
29-08-2008, 17:06
Живеа и работя ж Белгиа.Имам работилница и права коли и камиони,вси4ко без ламарини.От време не време купувам и продавам по некоиа друга кола.Ако мога да бада полезен на некого дал сам телефони за взазка в темата за взаимопомо6т.

blacksnoopy
29-08-2008, 23:28
Оператор,фотограф и видео-монтажитст.Но не от тези дето правят тез готините снимки,по скоро на сватби,футболни срещи и разни други весели неща :) също така и съм студент в Пловдивски Университет уча Бълг. ез. и Англ. ез.

Супер.
Аз за сега съм само фотограф, кат събера пари за техника и останалите 2.

А, и Алфа нямам още :D

ЗМЕЯ!
30-08-2008, 00:17
По образование съм компютърен инженер.По настоящем работя като технически мениджър във фирма за офис техника.Наблягам на копирни машини и лазерни принтери.
Ако някой има нужда от нещо да заповяда... :respect:

LiopaR
30-08-2008, 01:20
хммм... аз работя в сферата на туризма и по-точно в хотелиерския бизнес...... ако някой ........ да пише :sleepy: :cheers:

:-P

PEPI-2ALFA
30-08-2008, 05:00
хммм... аз работя в сферата на туризма и по-точно в хотелиерския бизнес...... ако някой ........ да пише :sleepy: :cheers:

:-P
Ооо , колега:-P

Lqnkata
30-08-2008, 14:31
Аз съм търговски представител на една фирма за канцеларски материали, техника и обзавеждане на офиси, т.е. ...ако на някой му потрябва лист с химикалка и бюро със въртящо се столче да се обърне към мен...:bouncing_smiley:

Nyte
30-08-2008, 17:59
Здравейте, колеги Alfa'джии ;) Това е първия ми post тук. Казвам се Марто и съм Софтуерен инженер в една немска софтуерна фирма :)

mordohy
31-08-2008, 18:37
ел техник.подемнотранспорти и пътностроителни машини.Индукционни пещи и генератори от всякакъв тип:Мерллин,Ролсройс,Хюндаи,Шкода,Хитачи и др.Като временна работа,успех с моторите на МБ и Форд.Силажокомбайни Клаас,комбайни Ню холанд, Клаас и Джон диир.Като хоби в БГ системата генератар,акумулато и стартер.Сега:монтаж на тежки машини в хартиената промишленост,портални кранове и тръбни конструкции.Като имам свободно време,човъркам Алфи.Искат разбиране и нежност:tequilla:

luboHFturbo
04-09-2008, 18:53
Занимавам се с авто аларми работя и живея в Перник.

Ma7e4k0
05-09-2008, 21:56
Здравейте, колеги Alfa'джии ;) Това е първия ми post тук. Казвам се Марто и съм Софтуерен инженер в една немска софтуерна фирма :)

1 Добре дошъл. 2 Викат ни Алфисти не алфаджии :innocent:

leshoiad
06-09-2008, 09:52
Military officer/BULAF/infantry - с други думи военен офицер, специалност - пехота. По на стоящем съм "Командир на пехота рота". Тези от вас които са отбили военната си служба, знаят за какво става въпрос. Не знам с какво мога да ви бъда полезен, но ако се сетите нещо, заповядайте - нужди всякакви.

emil georgiev
06-09-2008, 10:12
Темата е видях в друг Форум, но мисля, че има почва и в Алфа Форума :D

Та, аЗ

Работя като търговец на автомобили, употребявани преди всичко.До няколко месеца и с отдаване на такива под наем и продажба на иЗплащане.

.

работя в служба по трудова медицина

emil georgiev
06-09-2008, 10:39
за първото гарантирам че е вярно
...
за другите две като го гледам как е на маса
силно се съмнявам ... :lol:

пазарджик е града с най много алфи на линее метър, повече са и от тези в италианските градове, направо другите марки са на изчезване,
вносител на първата 75 в града през 1991 година

Nyte
09-09-2008, 09:20
1 Добре дошъл. 2 Викат ни Алфисти не алфаджии :innocent:

1. Добре заварил
2. Простете невежеството ми :D

Mapтo
09-09-2008, 23:14
Аз съм техник в най-големите студентски общежития(9 сгради) тук в Грац - (Австрия)!Вторият град по големина след Виена.Тук има много университети,колежи,учебни заведения и др.Така, че който смята да кандидатства по "тукашни земи",естествено ще му трябва жилище!Аз съм насреща по въпроса с уреждане на документите за настаняване,избор на стая,техническа поддръжка на стаята и др.така че - ПОМАГАМ!!!!

jrdn69
12-09-2008, 21:22
Здравейте! Работя в авиокомпания (двигателите с 2 свещи на цилиндър са самолетна история). Преди се занимавах с електроника,но сега нямам време,пък и имам алфа от скоро,та не я познавам много. Споменах в друга тема за отварянето на багажника от дистанционното на аларма,ако някой се интересува-да пита. За 155ца става дума. И за самолетни билети не мога да помогна-нямаме редовни линии. Като разуча колата,се надявам да съм по-полезен.

164 td
13-09-2008, 03:56
Аз съм техник в най-големите студентски общежития(9 сгради) тук в Грац - (Австрия)!Вторият град по големина след Виена.Тук има много университети,колежи,учебни заведения и др.Така, че който смята да кандидатства по "тукашни земи",естествено ще му трябва жилище!Аз съм насреща по въпроса с уреждане на документите за настаняване,избор на стая,техническа поддръжка на стаята и др.така че - ПОМАГАМ!!!!

Браус на тебе.Оправно мом4е.

dellltata
13-09-2008, 08:39
айде и аз да си кажа.като зъкъсате с техническото на колите ви -звънкайте.подобрявам състоянието на колата /понякога/:crazy: автомобилен инж.работя като автомеханик в сервиз:new_Eyecrazy::new_Eyecrazy:

joro_d
14-09-2008, 20:43
Сервизен инженер, "Балгериън Трак Сървиз" - Сливница. Изправяне деформирани шасита на катастрофирали камиони, ремаркета, бусове, джипки и прочее. Измерване, изправяне и регулиране мостове на всичко, що се движи на колела.

Bubuto
20-09-2008, 19:27
Здравейте всички нов член съм на форума и скорощен собственик на Алфа Ромео.
Работата ми е свързана с телевизия и телевизионни продукти, заснемане, монтаж графичен дизайн и какво ли не още в тази сфера. Ще се радвам ако мога да бъда полезен на някой нуждаещ се от подобни услуги.Поздрави

reloading
23-09-2008, 18:53
Здравейте, живея в Троян и мога да бъда полезен за алфисти който минават насам и търсят нещо но незнаят каде се намира.Също така се замивам не професионално с уеб дизайн така,че може да помогна на някой ако има затроднения

excalibur
24-09-2008, 00:19
Здравейте на всички нов съм във форума.Занимавам се със строителство и ремонти ако закъсате нешто пишете с каквото мога ще помагам

XaBu4ko
24-09-2008, 00:56
Я съм DJ у Караоке Бар Бургас..... Ако ви се пее по-бързо ....
.... идвате с талона на алфата и сте готови... :tooth:

lulin_heads
24-09-2008, 21:44
Ами здравейте ,но невиждам с какво мога да помогна,но ако някой желае някаква помощ веднага се озовавам :P Работя като прожекционист в едно столично кино :)

dragon
30-09-2008, 20:08
Здравейте!Занимавам се с автомобили,автоексперт съм,работя за една от най-големите фирми официални вносителки.Експерт технически контрол,приемчик,зам.директор сервизна дейност,от време-навреме съвети,огледи,помощ при покупка и продажба на автомобили,пътни тестове,с резервни часи се занимавам и други неща,просто си обичам колите...Карам Алфа 166,всъщност карам италиански коли цял живот(и лада 1300-руски фиат 12)

alfapz
08-10-2008, 16:24
Айде малко реклама :tooth:

Занимавам се с проектиране , доставка и монтаж на отоплителни инсталации. Имам магазин в Пазарджик. Предлагам богата гама от алуминиеви, панелни и чугунени радиатори , конвектори , слънчеви колектори , котли на ток, нафта, газ и твърдо гориво и горелки за тях, медни и PVC тръби и арматура за тях, изолации.

Специално за хора от форума са възможни сериозни отстъпки :calc::tooth:. Айде със здраве :pimp:...

ACEHOB
13-10-2008, 14:02
Работя като системен администратор на няколко големи и не толкова големи фирми.
А иначе се занимавам с изработването на уеб страници, SEO и интернет маркетинг и реклама.
Около 10 години съм тренирал карате.

bboshnakov
13-10-2008, 15:39
Работя в списание auto motor und sport България, позиция заместник главен редактор.
:rosso_spider:

BOXER_33_PLD
15-10-2008, 14:14
Работя в Либхер- отговарям за сервизното обслужване в България и за доставките на резервни части.
Тъй че, ако има някой проблем с хладилника може да ми пише пък ще помагаме с каквото може.

didiod
16-10-2008, 13:33
Работя в частна осигурителна каса,финансово и социално консултиране и счетоводни услуги-семеен бизнес :metal:

147-ца фен
16-10-2008, 14:24
.:afro:

Bellev
21-10-2008, 13:19
Аз съм в Солитрон (www.solytron.bg), дистрибуция на компютърни чаркoляци.
Отговарям за Fujitsu Siemens

_PACO_
21-10-2008, 15:31
Търговия с висококачественни италиански декоративни бои. Интериорни и екстериорни. :cool:

bouncer
21-10-2008, 16:21
Експерт ПР и реклама в отдел "Корпоративни комуникации и ПР" на Алфа Финанс Холдинг.

vaklinator
22-10-2008, 01:51
Електроинженер. Управител съм на рекламна агенция.
Сам си ремонтирам колите.

SPetrov
22-10-2008, 13:01
Здравейте,
Аз съм представител на АХМ-ауто(www.axm-auto.com) ,занимаваме се с продажба на едро и дребно на авточасти за италиански автомобили(страст,какво да я правиш).

OgyG
17-11-2008, 18:54
Здравейте, а аз да си кажа - едно време,много отдавна, завърших като инженер, а сега - имам архитектурно проектантско студио в Русия, а с зет ми си организирахме група проектанти и технологи в БГ, София. Имам също и фирма за продаване на БГ имоти и къщи в Русия.Трябва да следим за модните течения.:grin:
Ако мога да съм полезен с нещо или някой идва в Санкт-Петербург - "винаги готови":cheers::waving:.
Останах с впечатление, че с много "алфисти" можем да си намерим приказката.

nightroller
17-11-2008, 21:03
Аз и жена ми сме архитекти притежаваме и студио за дизайн - www.marvellgraphics.com, насреща сме ако някой има нужда от съвет в тези области ;);)

paco_75
19-11-2008, 11:18
Здравейте,
работя като продавач-консултант в магазин за резервни части на автомобили.Може да се каже че сме най-силни при италианските автомобили.Автомобилите и мотоциклетите са ми страст.Вече 8 години работя в тази сфера но от скоро карам Италиански автомобил.

wwweb
21-11-2008, 10:43
аз работя търговец на софтуер - лицензен такъв;)

www.bmg.bg (http://www.bmg.bg) - това е фирмата, аз лично се занимавам с лицензиране на Майкрософт продуктите, но мога да съм от полза и за другите :)


който го натиснат, да се обажда, ше помагаме;))BMG?!? :) Скоро правихме сайта за списанията на BMG - Полиграфия, ProGrafica и ProPack :)

markonialfa
09-12-2008, 13:03
Здравейте, аз завърши тази година "Икономика на търговията". От две години и половина се занимавам в сферата на недвижимите имоти, застрахователен брокер съм към ins - delivery и имам бирария Алигатора в дружба на езерото. Ако някои има намерение да сключва застраховки мога да дам много добри цени и БОНУСИ за всеки индивидуални. Ако някой има интерес да ми пише на лични, имам какво да предложа интересно. 0884457377/ 0878979907

nikotm
09-12-2008, 20:22
Техник в кабелна телевизия.На който мога да помогна в района на Пещера и Брацигово да звънка.0889937494/Николай

pave
10-12-2008, 17:46
Електро спецелист. Бачкам в една фирма за сот, видео наблюдения,контрол на достъп и сякакви такива щуротии, ако мога да помогна на някой с нещо да драсне едно Л.С.

RahzeL
12-12-2008, 13:33
Преди 2 години завърших средно-специално Програмист и оператор на машини с ЦПУ ( накратко - стругар :) ) В момента работя като помощник управител в една пицария в Люлин... Някой ако иска да прави панти или да шлаифа нещо аз съм човекът :evilsmiley: Мога да дам и съвети как да си правите хубава пица в къщи :evilsmiley:

Едит: От 4 години ряботя в Пица Дон Вито като барман, а от близо 2 години съм Управител в същата пицария.

piticar
12-12-2008, 15:17
:prescription:Здрави те незнам дали някои ще се заинтересува от това което мога да помогна,от 5г, се занимавам с авто части за европеиски автомобили и маса та MOBIL I ESSO

Gattuso147
30-12-2008, 18:57
Преди 2 години завърших средно-специално Програмист и оператон на машини с ЦПУ ( накратко - стругар :) ) В момента работя като помощник управител в една пицария в Люлин... Някой ако иска да прави панти или да шлаифа нещо аз съм човекът :evilsmiley: Мога да дам и съвети как да си правите хубава пица в къщи :evilsmiley:

аз съм най-големият пицояд в пловдив - приемам савети за пици дайе и цели рецепти!!!! мойе и на лс
Доколкото се отнася до мен - средно електротехник, висше аграрна икономика, занимавам се с тъговия и проектирам разни работи както и оценявам такива дали стават за нещо.Ако някой се нуждае от савет по проект да пи6е!!

Чакам си савета за хубава дома6на пица!!

Jivko_Kolev
30-12-2008, 19:30
Нашата семеина фирма се занимава с внос и търговия на мебелен обков и аксесоари за мебели.
За всичко свъразано в мебели, обзавеждане, кухни може да се обръщате към мен за съвет.

digitalundgrd
30-12-2008, 23:43
Работя в сферата на Фармацията и Медицината...

kolov
10-01-2009, 16:43
Здравейте! Сега след като се представих, попадам и на тази тема. Не исках да разводнявам предния ми пост затова ето ме и тук!
Графичен дизайнер съм. Напоследък се занимавам предимно с Уеб, но имам солиден стаж в издателство СофтПрес, що се отнася до печатни материали. Превърнах хобито си /фотография/ в полезен инструмент в работата ми. Виждам, че имам колеги, което много ме радва. Все пак не споделяме само професия а и страстта си към Alfa Romeo. Ще се радвам ако мога да съм от полза на колектива!

П.С. Мога да консултирам как се дегостират: вино, мусака, мухито и така нашумелите напоследък - зелеви сърмички :-P

RahzeL
12-01-2009, 18:51
Чакам си савета за хубава дома6на пица!!
Колега видях ЛС-то но нещо неможах да го изпратя затова ще копирам отговора ми тука.
Здравеи колега алфист!!!
Ако можеш да дадеш няколко съвета за домашна пица ще сам много щастлив. Обеснявай на барзо - бил съм и за малко готвач ще те разбера. Мерси предварително и весели празници!!:jumping: Извинявай за забавения отговор но нали съм нов и чак сега видях писмото... Начи купешко тесто се разточва с много брашо докато не стане тънко около 3-4 мм и се постеля в намаза с олио тава, след което с пръсти се удря така че да се получат като дупчици по тестото с цел да не набухне и да стане като питка... намазва се с доматен сос (от консерва примерно) или заквасена сметана (на мен лично повече ми харесва) и се реди по следния начин: 1во е месото(колбас) след това са зеленчуците(царевица, гъби, грах, маслини, лук, доматки и т.н.) следват млечните продукти (сирене, топето сирене) и най-отгоре се слага кашкавал по възможност настурган и отгоре може да се чукне едно/две яйчица като се пуква жалтъка. Това е общо взето. Ето и една пица която предлагаме в заведението и доста се поръчва от нея. Доматен сос, пилешко роле, кисели краставички, царевица и кашкавал. Дано да съм помогнал... :cheers::cheers::cheers:

pipi
13-01-2009, 11:46
З
Графичен дизайнер съм.... Превърнах хобито си /фотография/ в полезен инструмент в работата ми.


mim, вече имаш конкуренция. Няма само теб да тормозим. Колега, кога ще видим твои снимки? :D

Stoyan Georgiev
13-01-2009, 14:19
то фотографи май има бая ... и дизайнери... доста артистични личности :)

Крум
13-01-2009, 15:16
Здравейте , аз съм студент 4-ти курс във ВТУ "Тодор Каблешков" - София (бившето ПЖИ) , специалност Транспортна техника

kolov
13-01-2009, 15:51
то фотографи май има бая ... и дизайнери... доста артистични личности :)

Какъв по-голям комплимент за любимата марка!

Ооо .. на mim oсвен фен друго не мога да бъда. От други форуми за фотография и за дизайн следя изявите й и освен да цъкам с език друго не мога. :baby:

Снимки, който не е искал той не е получил. Напоследък ежедневието яко ме блъска и все не остава време за фотоапарата, но излезе ли възможност не пропускам.

pipi
13-01-2009, 16:03
Направо ела на някоя среща да ни снимаш. :D

kolov
13-01-2009, 16:10
Ще се възползвам от поканата, но ще е като малко се съживи вън и съседа ми /Емил Чолаков/ започне да говори за положителни температури в прогнозата за времето. Лятно чедо съм и толкова да не понасям зимата, но и тя си ми го връща като през седмица съм с грип. :???: Още ме е яд, че не можах да се до търкалям на итал-фест'а. Там ще да е паднало снимане!

sudnika
14-01-2009, 20:09
IT Support , иначе казано системен администратор :)

kolov
14-01-2009, 20:50
до тук както следя темата .. все интересни люде :)

Eraser
18-01-2009, 20:48
Сега обърнах внимание на темата. И е време и аз да си кажа. Работя като агент lost & found на летище София но към една швейцарска фирма /Swissport/. Надали ще съм много полезен но ако кацнете на летището без багаж, ще съм ви полезен.

П.П Дано не опрете до мойте услуги.:plane:

KLM
18-01-2009, 21:47
Аз съм онколог.Искрено се надявам да не опирате до мен.

kolov
18-01-2009, 21:54
няма, няма, с вас двамата само бирата ще допираме :-D

П.С. Малии какъв спамер съм се извъдил ... спирам спирам :-)

venko
23-01-2009, 19:04
по професия трябваше да съм стругар , ама не станах такъв и сега работя като шофьор и разкарвам минерална вода от 19 литра!през лятото си мисля че ще бъда много търсен :BIGsmile:

sp_romeo1
25-01-2009, 18:15
Здравейте.Мърляво монтьорче съм в собствен сервиз за ходова част.При проблемаций по АМ ТРАКИЯ 120-130ти км в посока Бургас-0887 476033

Xman
04-02-2009, 08:30
Аз работя в доста голям търговско-сервизен комплекс.
/Няма да споменавам кой е да не става реклама/
По образование съм инженер по двигатели

Tagareff
04-02-2009, 09:05
Аз съм от Пловдив и работя в сферата на текстила. Занимавам се с платове, обзавеждане на хотели и ресторанти.

mengi_86
04-02-2009, 09:36
аз съм застраховател

Димитър
08-02-2009, 01:03
Медицински представител, продавам в Пирогов всякакви железа и протези и други импланти, познавам много травматолози, но дано не опирате до моите услуги.....

Stefo
08-02-2009, 12:37
Пиша си софтуер, финансов.

@Колов, страхотни снимки имаш. Особено изразителни са снимките на Бай Стоян, с тези снимки те помня от фото форума още от преди няколко години, в "любими" са ми :)

PEPI-2ALFA
09-02-2009, 11:57
...продавам в Пирогов всякакви железа и протези и други импланти...
Брат ми си носи от няколко години във врата 1 от вашите импланти и 5-6 винта. Имате ли обратно изкупуване - шега:new_Eyecrazy:

kolov
09-02-2009, 12:14
@Stefo, да не ме бъркаш с Николай Желязков /с ник kolov/. Няма база за сравнение .. човека е много, много талантлив и няма стигане! :) Във ФФ съм с ник droopy, просто за регистрацията си тук, ползвах фамилията си :)

Stefo
09-02-2009, 16:07
@Stefo, да не ме бъркаш с Николай Желязков /с ник kolov/. Няма база за сравнение .. човека е много, много талантлив и няма стигане! :) Във ФФ съм с ник droopy, просто за регистрацията си тук, ползвах фамилията си :)
:oops:
Ами предположих че ника е същия ;)
Обаче и droopy няма стигане :cheers:

AntiLuuP
09-02-2009, 19:22
Завърших ПГЕА София -специалност "Робототехника ". По документи съм "ОПЕРАТОР НА РОБОТИЗИРАНИ И ГЪВКАВИ АВТОМАТИЗИРАНИ ПРОИЗВОДСТВЕНИ СИСТЕМИ"
В момента съм "беден студент" във ВСУ "Любен Каравелов" 1ви курс специалност "Строителство на сгради и съоръжения" (ССС)... Чертая на Аутокад може да се каже че съм добър с проектите. Печелил съм 4то място на олимпиада по чертане на ръка на разни машинни чертежи преди няколко години...! Разбирам и от електроники разни .... ел инсталации стълбищни автомати и др.

stkazakov
12-02-2009, 13:42
Аз съм в сферата на телекомуникациите имам магазин за мобилни телефони и всички видове цифрова техника. Дилър на Мтел, ако имате въпроси съм на Ваше разположение. Правя застраховки ГО, Каско, Имущественно и т.н. на абсолютно всички компании, предлагани в Бълграия на кратко казано работя като Застрахователен брокер. Също мога да кажа за мен че съм студент в Пловдив в Европейския колеж

Blade
22-02-2009, 12:17
Студент първи курс Инженерна геология, бачкам във фирмата на бащата, ако ви трябва геоложко проучване - ЛС :)

koolio
22-02-2009, 12:24
Студент първи курс Инженерна геология, бачкам във фирмата на бащата, ако ви трябва геоложко проучване - ЛС :)

В София или във Варна е фирмата?

Buxalkata
22-02-2009, 16:03
Аз се занимавам с климатична вентилационна и отоплителна техника.Предимно монтаж на климатици (става въпрос за софия) занимаваме се с почти всички марки такаче ако някои има нужда насреща съм 8-)

agr3s00r
22-02-2009, 18:31
Аз работя в Пицария-ресторант "Червената къща" като готвач.
П.С.Почти всеки път кат си тръгвам от работа виждам по 1-2 алфи паркирани отпред пред заведението та винаги съм се чудил дали не са форумски:calc:.

Ma7e4k0
22-02-2009, 23:51
Мързеливец .. ако на някои му се домързелува да свирка Аз съм човека :offtopic: :cheers: :bouncing_smiley: :bouncing_smiley: :bouncing_smiley::bouncing_smiley: :bouncing_smiley:

RoMAN
23-02-2009, 04:03
Студент по право 2 курс. Надали мога да съм пълноценно полезен все още, но тук там знам някои неща :)

П.С. Бивш боксьор ( тук мисля , че по мога да съм от полза :paddle: )

Blade
25-02-2009, 15:19
В София или във Варна е фирмата?

Във Варна е фирмата, колега :thumbup:

rosku
03-03-2009, 16:37
Търговец на нови автомобили IVECO

filip_gad
06-03-2009, 22:11
Хайде и аз да се запиша :coolio:
Бачкам в фирма за счетоводен и бизнес софтуер, водя се IT специалист :hehehm:

http://www.bulmaroffice.com
ако някой ни е клиент да свирка ;)

EMo0o
06-03-2009, 23:26
Застрахователен агент към Армеец и във фирмата на баща ми - Верона ЕООД занимава се с автотранспорт от и до Италия :)

nightroller
06-03-2009, 23:40
Застрахователен агент към Армеец и във фирмата на баща ми - Верона ЕООД занимава се с автотранспорт от и до Италия :)

сори за Офф-а ама тва що не го писа по-рано като си правих заСтрахУловката :)

EMo0o
06-03-2009, 23:41
сори за Офф-а ама тва що не го писа по-рано като си правих заСтрахУловката :)

Защото от скоро се занимавам с това :) Има време ще ти пиша ЛС ;)

DSlavev
07-03-2009, 00:55
Аиде и аз да се представя професионално. Строителн инжене-ВиК проектант. Работя в проектантска фирма, проектираме сградно и външно ВиК.

adv_petrov
07-03-2009, 14:09
По закон нямам право да си правя реклама, то ника си казва :grandpa: При нужда - ЛС.

koolio
07-03-2009, 14:51
Да кажа и аз няколко думи за себе си - занимавам се с адвокатлък, пътувам из цялата страна, предимно вещно и строително право, с това мечтаех да се занимавам и от това най-отбирам :grandpa: При нужда - ЛС.
О, колега, много се радвам. И аз с това се занимавам, само че още не съм адвокат - юрисконсулт съм в една компания.

ScuderiaAlfaCorse
07-03-2009, 16:47
Айде и аз да кажа с какво се занимавам...:)
Работя в пункт за извършване на год.технически прегледи на автомобилите...отскоро но ще трупаме опит няма как :cheers:

164 td
07-03-2009, 17:17
Айде и аз да кажа с какво се занимавам...:)
Работя в пункт за извършване на год.технически прегледи на автомобилите...отскоро но ще трупаме опит няма как :cheers:

Трябва да се познаваме зна4и?!

SandoOne
07-03-2009, 20:09
Айде и аз да се изява Бивш жичкаджия в строителна фирма дойде кризата и си еба мамата в момента безработен с малко частна работа

zdravio
16-03-2009, 15:04
Аз работя в доста голям търговско-сервизен комплекс.
/Няма да споменавам кой е да не става реклама/
Там с едни бързи коли известни с един техен модел легенда 911 и разни други... Нали? :busted_cop:

SupernovaDY
16-03-2009, 15:21
Ами да се разпиша и аз :grin: Имам английска филология и магистратура по международни икономически отношения, работя като преводач в британска компания, в сферата на химическата индустрия :grin: Ако някой от колегите има нужда от преводче, ще му го спретна, няма проблем!

kgs159
23-03-2009, 23:58
Занимавам се с ремонт на стартери и алтернатори за всички марки коли и камиони.Директни вносители сме на рез-части за тях.Ако имате проблеми ще помагам.:big_beer:

pipy83
24-03-2009, 07:41
хаиде и аз да се представя.Работя в сферата на сухото строителство или по точно с монтаж на гипсокартон и топлоизолация(стига да сам/е стапали здраво а не да висим) , шпакловка и боядисване.
Ако някой ще прави ремонт на територията на Варна - аз сам човека:big_heat:
за контакти: на ЛС или на 0896785559

sevens
28-03-2009, 08:48
работя в сферата на рекламата, като графичен дизайнер :screwy:. сувенири, пе4атни изделия, бранд на коли и т.н. :gruebel: от мени май ще е това :mrgreen:

deks777
07-04-2009, 22:45
Като се замисля едва ли ще бъда полезен на някой:

Вече 6 години се занимавам със събиране на вземания - основно основаване на отдели за Collection, обучение и т.н.

Към момента съм ръководител на отдел за събиране на вземания в голяма лизингова компания.

P.S. Предполагам ще разграничите работата ми от наложения формат на уличния и вариант :paddle:

Kovachev
09-04-2009, 21:46
Позачетох се в тази тема но друг в проектирането не видях, все пак по първа професия съм архитектурен техник сега завършвам и икономика... икономика :wallbash: Така че ако някой иска да си строи къща, блок ... даже имам и проект за небостъргач да дойде, все някак ще му вземем парите, поне това ме научиха от висшето икономическо :tequilla:

Bonev
10-04-2009, 11:24
Организатор продажби и контрол карнети ТИР в АЕБТРИ. http://www.aebtri.com/

SokOtPraskova
20-04-2009, 16:15
Аз съм мениджър-продажби.
Занимавам се с продажбата на многофункционални преместваеми обекти-подходящи за офиси, павильони, будки, вили, гаражи,заведения и др. Правим сглобяеми къщи от специална метална конструкция и дървени такива.
Та, аз ги чертая, в 2D и 3D смятам цени на даден проект по чертеж, пускам оферти, търся материали, водя програма за плащания, слкадова наличност, организирам специализиран транспорт - еймиии такива ми ти работи...

PEPI-2ALFA
04-05-2009, 05:49
Да има случайно тук служители на "Летище София"?

MUROMAN
06-05-2009, 11:04
Да има случайно тук служители на "Летище София"?

Eraser или 50 Cent. - питаи тях. :upsidedwnsmiley:

Васил Петров
06-05-2009, 18:45
какво ти трябва за летището?

164 td
06-05-2009, 18:53
На мен ми трябва някои да лафим на летището докато чакам.

PEPI-2ALFA
07-05-2009, 15:23
какво ти трябва за летището?
Нищо.Просто хотела, в който работя сключи договор с летището и постоянно ползват няколко стаи. Та за това. Ако идва някой да се обажда.:cheers:

Васил Петров
07-05-2009, 17:29
добре :grin:

acko88
07-05-2009, 19:20
Нищо.Просто хотела, в който работя сключи договор с летището и постоянно ползват няколко стаи. Та за това. Ако идва някой да се обажда.:cheers:

Летището доколкото знам има,или трябва да има договор за хотел в който чрез карти издадени от летището да може да се ползват стаи безплатно,смисал за почивка :)

PEPI-2ALFA
07-05-2009, 19:45
Летището доколкото знам има,или трябва да има договор за хотел в който чрез карти издадени от летището да може да се ползват стаи безплатно,смисал за почивка :)
Да, такъв е случая.

MUROMAN
07-05-2009, 20:38
Да, такъв е случая.

Васе взимай на майкати картата Братчед ,ние с Киро много ще те слушаме и ще ти помагаме да се прибираш сутрин.:gayfight:

Васил Петров
07-05-2009, 20:40
Васе взимай на майкати картата Братчед ,ние с Киро много ще те слушаме и ще ти помагаме да се прибираш сутрин.:gayfight:

лесно ти е на теб :prescription: банкоматната ли ?

Nasko
07-05-2009, 21:38
Аз организирам транспорти, ако някой има нужда от какъвто и да било транспорт (вътрешен или международен ) нека ми се обади на 0896047057 Наско

TishO
08-05-2009, 22:41
Айде и аз да кажа с какво се занимавам...:)
Работя в пункт за извършване на год.технически прегледи на автомобилите...отскоро но ще трупаме опит няма как :cheers:
Колега Съгражданин кои си ти ??? И как така не те знам

TishO
08-05-2009, 23:45
Извинявам се забравих да се представя.Ами така като гледам всички си имат страхотна работа и страхотна кола аз съм от простичките хора.Занимавам се с строителство-изолации,гипс картон,ламинат,всички видове паркети,декорации с тапети и други такива работи.Абе ако някои има вапроси за нещо свързано с строителството каквото и да е да пита.;-)

RahzeL
09-05-2009, 01:47
Аз от 1 седмица вече съм барман в пицария Дон Вито на Цар Борис 3 80 ( В локалното от пирогов посока Красно Село) някой ако реши да пие биричка и съм му на път - да заповяда.

thecleaner
09-05-2009, 03:56
Имам хранителен магазин и едно торент тракерче http://energy-torrent.com/ някои ако иска да си сваля филмчета или да рекламира да заповяда. Пишете ми на ЛС ако се регнете да ви VIP на

hollyman_R
11-05-2009, 01:09
Аз съм от Пловдив и работя в сферата на текстила. Занимавам се с платове, обзавеждане на хотели и ресторанти.

Стойчо, ти ли си бре???

hollyman_R
11-05-2009, 01:23
Аз съм финансово-застрахователен консултант към ING Б-я /да не ни бъркате с AIG/.
Верно, основни спонсори сме на RENAULT във F1 /ING RENAULT от 2009/, но се надявам, че няма да ме изхвърлите от форума заради ренегатство:)))
Между впрочем, от февруари т.г. имаме специални антикризисни медицински и инвестиционни райдъри, разработени специално за Б-я. Сигурен съм, че мога да бъда полезен на много съфорумници.
Абе който иска да спи спокойно и накрая да излезе с една нова кола напред, да свирка.

krasisashkov
01-06-2009, 23:30
Аз съм от Видин,инжинер-механично уредостроене,раборя в сервиз за автомобилни газови системи на LANDIRENZO Grup ,ника ми е и скаип с каквото мога и знам винаги помагам.

nhg
02-06-2009, 00:11
Сега видях, че не съм писал тук
Работя във фирма с верига магазини и сервизи за моб. телефони и услуги на операторите; занимавам се със системи за сигурност и видеонаблюдение, пожароизвестяване, тел. централи, хотелски системи и контрол на достъп, цялостни решения за 'нисковолтови' инсталации, структурно окабеляване и пр.
За всяакви въпроси съм насреща!

peiopetev
03-06-2009, 11:01
Привет и от мен работя като данъчен инспектор в ТД на НАП гр. Кърджали

dilian alfa gtv
03-06-2009, 15:49
собственик на пункт за ГТП -за варнеска област.мога да помагам.контакт на л.с:thumbup:

PEPI-2ALFA
22-06-2009, 19:29
Администратор в хотел http://www.hotel-sveti-nikola.ltd.bg/

Още съм си тук, въпреки кризата и няколко съкращения. Освен това днес беше първата ми доставка като куриер в..................... (редакция - вече не)......................................

П.П. Гледам доста дълга е темата и много хора сигурно са си сменили местоработата, та може да се ...ъпдейтнат :)

Turbon
23-06-2009, 21:59
Аз съм от София и в момента съм студент в "УХТ" (Университет по хранителни технологий)
Не работя,но се занимавам с компютри,софтуър и разни програмки,ако някой има проблем,ще се опитам да помагам.:BBQ:

toki4a
23-06-2009, 22:26
от пазарджик сам бакам в един сервиз автобояджия от 3 години вече тел.0894394844;)

RPWWD
24-06-2009, 08:53
Аз пък съм от София и от скоро освен другите си дейности, с които не мога да ви бъда полезен, съм застрахователен брокер към Интерамерикан. Предмет на застраховането е почти всичко:

Застраховки Злополука (индивидуална, групова, фирмена, задължителна трудова злополука, злополука ученици), Каско, Гражданска отговорност и злополука на местата в МПС, Зелена карта, Пътна помощ, Оценка на МПС- УДС, Пожар и природни бедствия ( 20 % отстъпка до края на август), Карго застраховки, Обща гражданска отговорност на Адвокати, Лекари/Болници, Туроператори, Охранителни фирми, Хотели и ресторанти, Производители и дистрибутори на стоки, Строители, Проектанти, Строителен надзор, Отговорност на работодателя, Отговорност на превозвача (ЧМР), Медицински застраховки при пътуване в чужбина, Технически застраховки, Индустриален пожар, Земеделски култури, Животни, Застраховки "Живот".
тел: 0877 07 57 88 - Миро

Turbon
24-06-2009, 09:48
Аз пък съм от София и от скоро освен другите си дейности, с които не мога да ви бъда полезен, съм застрахователен брокер към Интерамерикан. Предмет на застраховането е почти всичко:

Застраховки Злополука (индивидуална, групова, фирмена, задължителна трудова злополука, злополука ученици), Каско, Гражданска отговорност и злополука на местата в МПС, Зелена карта, Пътна помощ, Оценка на МПС- УДС, Пожар и природни бедствия ( 20 % отстъпка до края на август), Карго застраховки, Обща гражданска отговорност на Адвокати, Лекари/Болници, Туроператори, Охранителни фирми, Хотели и ресторанти, Производители и дистрибутори на стоки, Строители, Проектанти, Строителен надзор, Отговорност на работодателя, Отговорност на превозвача (ЧМР), Медицински застраховки при пътуване в чужбина, Технически застраховки, Индустриален пожар, Земеделски култури, Животни, Застраховки "Живот".
тел: 0877 07 57 88 - Миро


Колага с тебе май сме адаши :) .Хубава работа имаш,кефи ме :D

RPWWD
24-06-2009, 10:45
Колага с тебе май сме адаши :) .Хубава работа имаш,кефи ме :D

Жив и здрав адаш, ако се видиш в нужда от някаква застраховка, можеш да се свържеш с мен :cheers:

Turbon
24-06-2009, 13:03
Жив и здрав адаш, ако се видиш в нужда от някаква застраховка, можеш да се свържеш с мен :cheers:


Мерси адашче,ще го имам в предвид :) ;-)

myato
25-06-2009, 18:46
Рентгенолог.
Не е препоръчително да се запознаваме по служба .....

joro_donchev
26-06-2009, 17:49
колеги аз се занимавам с външна реклама ако искате лепенки аз съм на среща за стара загора и региона 0899930906 Жоро

RahzeL
26-06-2009, 17:56
Аз сега съм барманче в Пица Дон Вито на Цар Борис 3 №80, ако някой иска да пие като хората да заповяда :)

dido76bg
26-06-2009, 22:19
Аз работя като IT и аналитичен специалист. Иначе имам фирма занимаваща се с доста неща. От ......... до самолет горе долу. Мултимедийната и печатната реклама (сайтове, презентации и т.н.); проектиране и изграждане на системи за охрана и наблюдение; интериорен дизайн и при одобрение - извършване на всички дейности до добиването на вида на проекта (кабели, мазилки, мебели, електро); топлоизолации;...
Ако на някой му трябва съвет, за да не се прецака някъде - насреща съм...

balev64
27-06-2009, 08:44
Завършил съм специалност ел.обзавеждане на промишлени предприятия.20 години обзавеждах ВиК Ловеч с обекти със захранване от 12-20000 волта,след което се впуснах в дебрите на частния бизнес.В момента имам група за монтаж на дограми.Работя с голям производител на дограма от София.Единственото за което съжелявам е че нямам време да поддържам достатъчно практика по професията за която съм дипломиран.Но парите са си пари, без тях не може.

Bacard
27-06-2009, 09:36
АвтомонТИОр на пристанищна техника..ако някои има проблеми да се...оправя...

Bonev
30-06-2009, 10:42
Работя в АЕБТРИ - Асоциация на Българските предприятия за международни превози. Извършвам продажба и контрол на карнети ТИР и резервации за разрешителни. Работата ми се намира на ул. Искърски пролом №6. - София

Tifozza
05-07-2009, 10:16
Аз се занимавам с мебели. Имаме мебелни магазини конкретно аз. Взимам размер нося сглобявам кухни, спални и каквото ви доиде на акъла.

И аз така само дето съм от София , на някои ако му трябат мебели да свирка :)...

StarChild
09-07-2009, 20:48
Аз съм търговски представител на слънчеви очила:thumbup: и диоптрични рамки за софия и някои региони така, че съм на среща! :flirt:

alfi
10-07-2009, 12:53
здравейте моята работа е управител на магазин за бебешки и детски дрехи и стоки! аз работя за вашите деца! :)

kumat
24-07-2009, 17:36
аз работя в свера свързана с кафе
пе4ене,разнос и т.н
ина4е по образование съм монтьор на двг

pacho_kardana
24-07-2009, 17:38
Аз съм автотенекеджия и автобояджия! :bouncing_smiley:

ka4o
12-08-2009, 17:02
аз съм шофер в ф-ма оркид и по цял ден гледам мацки пред офиса:clap:

kpmaster
28-09-2009, 16:01
Аз се занимавам с информационни технологии в Мобилтел.

jzonkom
30-09-2009, 08:45
Аз работя като техник в Кабелна телевизия СКАТ- Приморско .Отделно с жена ми се занимаваме и с хотелиерство.Така,че аконякой се интересува от кабелен интернет или телевизия, както и от почивка на море-мога да съм му полезен!:fish:

Nimi
06-10-2009, 21:02
И аз да се разпиша тука...

Инженер микроелектроника. От много години съм в сферата на алармените системи а от известно време и с видеонаблюдение се занимавам.

Продажби на едро и дребно. Монтаж. Отстъпката за съфорумци е определям на 10% от стойността на техниката ако ми се представят разбира се.

Фирмата има и BOSCH CAR SERVICE - АВТОЦЕНТЪР САС

За евентуални отстъпки в сервиза водя в момента преговори със собственика.

САС ИНЖЕНЕРИНГ ЕООД (http://www.sasingenering.com)

rusiq86
06-10-2009, 21:35
Студентче 4-ри курс по Маркетинг.
Занимавал съм се с счетоводна отчетност и финанси.
Пътувам из света в настояще :)

pipi
13-10-2009, 16:15
Има ли някой, който да работи на летище София? Моля, да ми пише на лични.

PEPI-2ALFA
13-10-2009, 19:48
Да има случайно тук служители на "Летище София"?
:grin:
Преди 2 или 3 страници :)

Pastora
13-10-2009, 19:57
Аз съм машинен инженер Отопление, вентилация и климатизация, ако някой има нужда от съвети в тази насока да свирка.

---------- Post added at 19:57 ---------- Previous post was at 19:56 ----------

Може да те навестя колега, понякога минавам да хапвам, че съм от квартала :)

Infinity
22-10-2009, 13:27
Привет на всички!:) От техническо обслужване на коли нищо не разбирам, но в системата на здравеопазването мога отчасти да бъда полезна.

soldier81
01-12-2009, 10:53
Държавен служител,по-точно шофьор и охрана на разни хора от едикъде си :censored:

svetozar_sosi
01-12-2009, 13:34
Брокер на недвижими имоти и фотограф, предимно на сватби и годежи...скоро ще пуснем сайта! страшен е!!!:Tease:

SPEEDY-SD
01-12-2009, 15:54
Уча за инжинер вече 3та година,иначе работя барман към верига за кафе-сладкарници.

RahzeL
02-12-2009, 20:59
Уча за инжинер вече 3та година,иначе работя барман към верига за кафе-сладкарници.
В коя верига наливаш колега ?

SPEEDY-SD
02-12-2009, 21:41
кафе-сладкарници Неделя

alfa147 120k.c.
30-12-2009, 10:53
аз съм биолог от пловдивския университет,но от 6 години монтирам асансьори в Европа,последно съм в Испания

nikoga
19-01-2010, 21:49
Работя като монтажист на врати в 1 фирма на някои ако му трябва врата за дома/офиса/гаража/индустрията да се обърне към мене работим само с Немски и Италянски врати всичко внос ;)

sen7
20-01-2010, 14:53
Я ми прати на лично , ако обичаш, един линк към фирмата в която работиш, да не те издирвам след време, че може да ми влезеш в употреба :))

frameframe
21-01-2010, 11:12
Здравейте,
Аз съм архитект и мога да предложа изготвянето на инвестиционни проекти в строителството, както и тяхното съгласуване и одобряване от компетентните органи и инстанции. Предлагам изготвянето на идейни, технически и работни проекти по всички части, градоустройствени проучвания и консултации, инвестиционни стратегии, предпроектни анализи, изготвяне на тримерни визуализации и рекламни брошури.
Ако мога да бъда полезен на някой от Вас ще се радвам да помогна.

DJ Vladic
22-01-2010, 13:12
кафе-сладкарници Неделя

Ха.. и аз съм в НЕделя :) В коя сладкарница в София си?

slav40
05-02-2010, 11:36
с дограма,щори,комарници,врати,..... застраховки ... на движимо и недвижимо имущество ..каско,гражданска ......

MUROMAN
06-02-2010, 09:28
с дограма,щори,комарници,врати,..... застраховки ... на движимо и недвижимо имущество ..каско,гражданска ......

И аз съм в бизнеса с дограмите.
В момента работя в склад на Viva Plast . :drive:

ziko
06-02-2010, 12:44
Ами колеги аз съм в сателитния бизнес,ако някои иска БУЛСАТКОМ,ITV PARTNER и други сателитни принадлежности да пише.

dilian alfa gtv
07-02-2010, 01:18
Автомобилно застраховане ГТП масла гуми филтри.с това мога да бъда полезен8-)

renyx
16-02-2010, 17:51
Аз работя в една фирма за дограма.Правя врати и прозорци от PVC.

MUROMAN
17-02-2010, 13:44
Аз работя в една фирма за дограма.Правя врати и прозорци от PVC.

Останаха ли такива колега ? Нещо умря бизнеса.:new_Eyecrazy:

koolio
17-02-2010, 15:12
От вчера - заклет и вписан адвокат!:-D

Nikinew
17-02-2010, 15:42
Аз пък съм адвокат от десетина години, ама не го правя на въпрос.
Все пак ако някой има проблеми с КАТ-аджиите /особено кат` е карал в насрещното след употреба на минерална вод*а/ да звънка за безплатна консултация
0896388667
Адв. Кантарев

zatopol
17-02-2010, 17:12
здравеите аз работя ж фирма за пвц дограми а през свободното си жреме и в авто сервиз та ако мога да буда полезен насрешта съм :go:

Ladjov
25-02-2010, 21:37
Изграждане , ремонт и подръжка на отоплителни , хладилни , климатични , вентилационни ,слънчеви (за топла вода ) ,термопомпени и ВиК инсталации . И малки и големи инстациии правиме с баща ми . Накратко казано , ако някои има проблеми с топлотехниката можем да помогнем . :D

rosboy23
25-02-2010, 22:53
В счетоводна фирма, някой ако има нужда от счетоводни услуги
sen7:без подобни линкове моля.

bis145
21-03-2010, 12:39
Здравейте, от една седмица и аз съм вече алфистка!Занимавам се със счетоводство!Ако някой има нужда!

Gogata
21-03-2010, 13:03
Аз съм в киноиндустрията.Работя за голяма международна компания с киносалони в цяла Европа,която също така продуцира и филми.

syrdjon
23-03-2010, 15:15
Лирекс Сервизен техник съм ремонт на принтери HP вече втора година , преди това 6 години играждане и подръжка на LAN мрежи, ремонт на лаптопи пц-та и всичко свързано с компютри :P

ABT
24-03-2010, 11:07
Здравейте и от мен,
Занимавам се с продажба на нови лекотоварни автомобили Mercedes-Benz (Sprinter, Vito, Viano) в Балкан Стар София.

vanko
28-03-2010, 00:01
От скоро работя като продавач-консултант в магазин СИКО-гр.Велико Търново.

leshoiad
02-04-2010, 20:29
Май само аз не съм се вписал.
Министерство на отбраната, специалност - мотострелкови войски, инженер ДВГ. По настоящем - командир на пехотна рота.

bi40
05-04-2010, 20:05
Аз съм стоматолог,работя главно в перник,скоро и в сф.Поздрав

melenikos
05-04-2010, 21:21
Здравейте и от мен, студент по богословие в Аристотелския университет, гр.Солун. Освен с гръцки език с нищо друго не мога да съм ви полезен.

newuser
06-04-2010, 02:54
Ако някой има нужда от съвет за дейности свързани с банките (от кредитиране до търговия с акции) пишете на ЛС ..

Християн
09-04-2010, 12:39
Ако има рибари и ловци мога да ви бъда полезен-имаме ловно-рибарски магазини.Имам и малък бизнес с ароматизатори.

speеdddddd
10-06-2010, 20:08
Хладилен техник , всичко от автомобила до промишлените централи в супермаркетите .:bounce8:Някой ако има нужда от съвет или помощ да свирка .

georgyg
10-07-2010, 09:00
Аре и аз да съм в кюпа - работя като системен администратор и други работи.

Малко да се ъпдейтна.

От около 6 месеца - HP - Windows DTS.

RoMeO_156_GTA
12-07-2010, 18:14
..............

TMAX
12-07-2010, 22:42
Производител съм на корнизи от дърво!

Ordonez
13-07-2010, 19:25
Здравейте , работя в Stella Fruit Ltd. Фирма занимаваща се с внос и износ на плодове - изключително в ЕС - основен вносител на продукти с марка Venus GR. Всъщност съм собственик но фирмата се управлява от други под мое наблюдение естествено. Имам 4 лични автомобила с марките Мерцедес , Нисан , Кия и Алфа Ромео - последната е на жена ми - разбира се. На 37 години съм , живея на 7 км от Пловдив в полите на Родопите. Skype : Georgi_pd

pionov
14-07-2010, 20:42
незаваршил студент по право в бсу-4 курс.-даржавен служител

Coyota
30-08-2010, 15:14
аз се занимавам със счетоводство ако някои има вапроси с радост ще му отговоря

cnaiper
30-08-2010, 19:22
Еврофутбол - Играй на сигурно :D

Букмейкър съм в Еврофутбол от 2 години вече :)

R_O_K_O
30-08-2010, 20:32
Аз пък съм крупие в казино.

brnthlmt
31-08-2010, 19:40
Началник технологичен отдел
френска фирма специализирана в производство на хидравлични цилиндри

italiano mafioso
19-11-2010, 15:23
Работя в Армеец на регистрация щети на мпс.

S_G_M
24-01-2011, 20:14
От днес , търговски представител на фирма ЕЛМА , ако ви трябват кабели и други ел. устройства.

S_Ivanchev
24-01-2011, 21:49
Технически ръководител на строителен обект(жилищно строителство) в София....:flirt:

Желязков
24-01-2011, 22:19
Фитнес персонален треньор в "Orange Fitness" гр.Варна - Ако някой освен спортен автомобил, има и спортен дух да свирка :)

stefoo
24-01-2011, 22:56
ЦГМ-Поделение Паркиране и Мобилност,Технически контрол Синя Зона и Знаково Стопанство

gaboo
24-01-2011, 23:40
Работя като търговски представител в рекламна агенция. Ако някой има нужда от каквито и да е рекламни материали и прочие, да не се притеснява да ми пише ;)

toki4a
24-01-2011, 23:49
автобояджия ! чат пат и рикиджиия!!!!;)

jumbo797
24-01-2011, 23:50
И аз да се представя: "Летище София" -"Дирекция Сигурност"

vladev
25-01-2011, 10:44
Програмист. Знам поне десетина езика. Ако някой иска да се занимава с програмиране - да пише - ще помагам. ;)

brazen
25-01-2011, 11:18
Айде и аз да се представя:
Работя в една телевизия като организатор. Мога да съдействам за всичко което бихте желали да бъде заснето - ако желаете реклама за вашата дейност/ рекламен клип, който да се върти по телевизията и/или в други медии.
Също така мога да съдействам за официални и неофициални събития - заснемане(снимки, видео, монтаж) на промоции, клипове, частни партита - абитуриентски балове, кръщенета, сватби и т.н. Мога да ви свържа с точните хора -доказли се професионалисти в медиината сфера и/или да предложа своите услуги като оператор.

-Bobby-
25-01-2011, 11:38
Хардуер - компютри, компоненти, консумативи. Във фирма директен вносител съм.

rusiq86
25-01-2011, 12:01
И аз да се представя, завършил съм бакалавър Маркетинг, и сега уча магистратура Маркетинг. На 24 год съм. По стечение на обстоятелствата ми предложиха долуспоменатата работа и аз приех. Работя от Април до Септ.

По настояще работя на летище на остров Нантъкет, позиция "Operations", вклюва приемане на сигнала за идващ частен джет, паркирането му, ако се налага местенето на самолета на по-удобно място на рампата. Зареждане на гориво от малки самолети до комерсиален самолет на JetBlue, delta. Работа с JetFuel, AvGas 100.
Обслужване на самолета, както и пътниците му.
Това е сезонна работа, ваканционен остров е.

Ако мога да помогна на някой с каквото и да е било да свирка!

vladeto_
25-01-2011, 16:23
Консултат съм в куриерска фирма Еконт Експрес,винаги готов за консултанция така че не се притесняваите :)
0885677454
0884620992

Mury
25-01-2011, 17:03
Малко ъпгрейд-диагностик във Вентура гараж:bg::bg::bg:

Saxy
30-01-2011, 23:08
Не вярвам да съм много полезна с моята професия нооо все пак :) Певица съм ако някой иска да се научи да пее аз съм човека хаха :D

error145
01-02-2011, 13:02
Прост продавач в магазин за мобилни услуги ДЖЕФФ. Магазина е на Мадрид 16. Ако имате проблеми с мобилни телефони или искате нов може да се обръщате към мен :) Иначе студент 1ва година телекомуникации

Поправка: вече безработен...

kaloiannnnn
01-02-2011, 15:25
Ако мога да бъда полезен не,пожелавам никому но все пак на всички се налага Траурна агенция.
Цялостна организация! 0/24'часа
0878722611.

:priest:

M.Gruev
01-02-2011, 16:31
Занимавам се с поддръжка на софтуер (основно Microsoft приложения) в Hewlett Packard, както и с мрежи (LAN, WLAN, VPN etc). Ако някой има проблеми с компютъра, бих могъл да помогна. ;)

joros
07-02-2011, 18:04
Аз се занимавам с консултантски услуги в сферата на управлението, в частност изграждане на системи за управление ISO - ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, OHSAS 18001:2007. Скоро започнах да правя системи за управление на документооборота и огранизация на задачите във фирмата, с помощта на Microsoft Sharepoint.

qkimov
07-02-2011, 22:38
Занимавам се с производство на вътрешна и външна дограма от широколистен и иглолистен материал.
От взимането на размери до доставката и монтажа в цялата страна.
А също и производството на мебели.

valio 323
15-03-2011, 17:48
Аз пък работя в млечното предприятие MAY DAY като търг.представител във София.Ако някои има заведение или магазин и желае да работи с мен насреща съм.Винаги мога да измисля нещо от което да е доволен клиента.

DZVERA
16-03-2011, 13:23
Ако някой има проблем с някой зъб с удоволствие ще му помогна ;)
Стоматолог съм в клиника в кв.Подуене.

undy
16-03-2011, 22:00
в цеха ни се изработват хидравлични цилиндри и станции,разполагаме с пълна гама стругове с ЦПУ и обработващи центри....аз отговарям за качеството ,както и настройвам при нужда(от време на време) част от струговете.....

Asho
19-04-2011, 18:30
Счетоводен софтуер. Програми за управление на складове, за съставяне на платежни нареждания, за издаване на фактури и др. ---> http://www.*****.com/
Също така регистрация и пререгистрация на фирми ---> http://******.eu/ :)

simvola
28-04-2011, 14:25
Аз работя във FRANKE вносители на кухненско оборудване Фурни за вграждане ,котлони,аспиратори ,съдомиялни ,смесители и мивки,ако някой има нужда и ще прави кухня да се обажда 0888 658 614 Венцислав

ReLeFNIQ
02-05-2011, 21:56
Касови апарати(вече с вградени терминали връзка към данъчното), Електронни везни(от бижутерските през търговски, платформени та чак до кранови до 20-30 тона), Софтуер за магазини, ресторанти, POS системи, принтери(фискални и нефискални), компютри, поддръжка и ремонт на всичко това. Ако някой има нужда да не се колебае, специалното отношение и отстъпка са гарантирани от мен!

Gelew
03-05-2011, 15:03
Аз съм мениджър развитие в Easy Credit ако някои има нужда от бързи пари да звънка.

nastybg
03-05-2011, 17:14
Завършил колеж па екранни изкуства, специалност Аудио-Видео монтажист ... студент 3-ти Курс по същата специалност. Да не звучи като реклама, но ако се нуждаете от заснемане на семейни събития (сватбени тържества, рождени дни, именни дни, кръщене, награждавания и юбилеи, абитуриентски балове), видео покани, корпоративно кино, рекламни клипове може да се обърнете към мен.
За подробности - http://videozasnemane.org/

Кайо
03-05-2011, 18:22
Аз работя в агенция за недвижими имоти в Солун,Гърция,ако някой иска имот в Солун,околности и Халкидики да казва.Иначе с каквото мога да помогна в Солун пак съм насреща.

ldv6
03-05-2011, 21:01
Работя във фирма, произвеждаща термопомпи (геотермални агрегати, чилъри и др.) Ако на някой му е твърде горещо през лятото или твърде студено през зимата, все ще се измисли нещо. За обратния случай не отговарям! :tooth:

rusiq86
03-05-2011, 23:13
Работя на летище на остров в САЩ, паркирам частни джетове, не че има с какво да помогна...но ако някой иска да знае нещо свързано с тази дейност. Зареждане на гориво също.

Понастояще съм магистър Маркетинг!

stu
27-07-2011, 01:08
=========

_power_
27-07-2011, 01:28
Аз съм новия Франчайз Сейлс Мениджър на Ре/Макс България.
Та някой ако реши да отваря компания за недвижими имоти със световно име насреща съм:razz:

Bimisagri
09-08-2011, 13:14
Компютърен аниматор съм. Правя предимно телевизионни реклами. Ако някой се интересува по-подробно, може да посети сайта ми http:\\www.tepavicharov.com (http://www.tepavicharov.com)

HACCP
09-08-2011, 17:30
Инженер Технолог съм! Проектирам в сферата на хранително вкусовата промишленост Част Технологии. Изготвяме и пълни инвестиционни проекти.
www.rdpbg.com (http://www.rdpbg.com/)

scrape
09-08-2011, 18:05
Графичен дизайнер в рекламна агенция. Виждам имам колеги из форума, а даже мернах и колега от страна на клиента :)

oTBpaTuTko
09-08-2011, 18:12
Занимавам се с програмиране и обработка на снимки.
Ако някой закъса някъде за кола по морето да звънка, предлагаm АЛФИ и ФИАТИ. Имам рентакар фирма! :tongue2:

alex052
01-09-2011, 21:18
строителен инженер,занимавам се със всичко около строителството.мога да помагам във почти всякакви казуси.

nicola 59
01-09-2011, 22:42
Здравейте колеги моята професия е супер комерсиална и не знам дали може да се представя тук или трябва да го направя в платените обяви ,но поне ще опитам.Аз се занимавам с продажба ,изкупуване и внос от чужбина на автомобили втора употреба и нови .Незнам дали мога да ви бъда от полза ,но винаги съм на среща.

geniusloci
02-09-2011, 08:53
Понеже се присъединих към собствениците на АР отскоро - аз пък поддържам магазина за електронни цигари на HardwareBG - http://www.pv-bg.com, държа магазин (http://aquaticleds.com) за соленоводно оборудване за аквариуми (LED осветление, скоро и други неща), и съм част от екипа на RCParts.eu (http://rcparts.eu).

dimitar_vd62
24-09-2011, 22:20
А това е част от моята работа.Трябва да накарам това чудо да работи докато съм на смяна, за да прави ток и топла вода.

http://vbox7.com/play:d59467e556

mordohy
26-09-2011, 23:42
Да освежа и аз!
Занимавам се с портални кранове, монтаж на тежки машини, включително и тежки дизели Мерлот, Ролс Ройс, Шкода и Хюндай.
В свободното си време чопля по по-леки мотори.

Lady Marmalade
23-12-2011, 18:40
Аз съм мед.сестра в реанимация, в частна болница. Дано не се налага да помагам на някой:ghost:8)

svetozar_sosi
23-12-2011, 20:44
Занимавам се с недвижими имоти и строителство в частност Българското Черноморие, ски - курортите ни и София! с две думи - пълна лудница :screwy:

kibika
30-12-2011, 18:52
Аз се занимавам с Озеленяване - проектиране, изграждане и поддръжка. Мога да помагам на колеги с дворове, главно в и около София със съвети, пък защо не и с работа (все пак с това си изкарвам хляба).

Коки
15-09-2012, 23:35
Пиша CV-та и мотивационни писма и помагам на хората да си намерят работа. Имам много висока успеваемост.

eve
29-10-2012, 00:23
бижутер съм, занимавам се с изработка и ремонти на бижута от благородни метали и търговия с такива изделия, имам ателие в Младост, където работя аз и още едно, зад хотел "Плиска". :flirt:

koolio
29-10-2012, 01:22
Къде в Младост?

Geri_ms
29-10-2012, 08:53
Аз съм в строителна фирма, занимавам се основно с офериране, количествени сметки,от време на време проектиране, а в момента и към Министерството на регионално развитие по програмата за енергийна ефективност-саниране на жилищни кооперации. Ако някой има нужда от информация....

eve
29-10-2012, 09:25
Къде в Младост?
Младост 4 - срещу Фф-антастико :waving: