PDA

View Full Version : Разлика в конските сили на две модификации коли



scud
28-12-2010, 12:06
По един и същ ВИН излизат две разновидности на една кола и разликата е че ги дават различни конски сили и на едната пише DEPOT. BELGIO.

Въпроса ми е само софтуеърно ли се различават и затова са различни конски сили или има и други промени.Това DEPOT. BELGIO не означава ли че е правена за Белгия.

Abar7h
28-12-2010, 12:15
Там почти всички коли са 5-10-15 коня надолу...предполагам екологични норми някакви, но не съм запознат.

Mury
30-12-2010, 10:11
Точно така колите са за Белгия,и са по малко коне,защото там все още се плаща акциз,над 163 к.с.,и естествено като столица на Евросъюза,има затегнати еконорми:waving::waving::waving:

1.9 16в ЖТДм -136 к.с.
2.4 20в ЖТДм-163 к.с.

---------- Post added at 10:11 ---------- Previous post was at 10:09 ----------


По един и същ ВИН излизат две разновидности на една кола и разликата е че ги дават различни конски сили и на едната пише DEPOT. BELGIO.

Въпроса ми е само софтуеърно ли се различават и затова са различни конски сили или има и други промени.Това DEPOT. BELGIO не означава ли че е правена за Белгия.

Излизат двете разновидности,защото в такива случаи колата може да се разпознае само по кода на мотора,мойта също излиза в две разновидности,но е за Италия:crazy::crazy::crazy: