PDA

View Full Version : До къде стигат правата на модераторите



pavlin
25-01-2011, 15:48
Повод за тази тема е дискусията за Ферари FF в раздел Общи приказки. Там някои модератори правят коментари на които целта им беше да ме засегнат и обидят. Това не е ли нарушение на правилата на форума в които се казва че на поттребителите е забранено да дават личностни характеристики за който и да е участник да отправят обиди и т.н. Тяхните постове още си стоят при условие че направих репорт за един от тях. Излиза че в този случай някои хора могат да говорят глупости за мен или за някой друг а ние ако се опитаме да се защитим, веднага биваме наказвани. Също така искам да попитам има ли възможност да се диспутира дадено наказание, каква е процедурата и има ли някъде във форума точно определение за това какво е спам и как се санкционира. Дали първо се прави предупреждение или направо се начисляват точки.

pavlin
25-01-2011, 17:44
Ало, има ли модератори, администратори или каквито са там да кажат нещо.

Kamen666
25-01-2011, 21:08
Има...бързаш ли за някъде колега ?
Никой не е длъжен да виси 24/7 във форума.

RUNNING WILD
25-01-2011, 21:08
мен като ме блокираха и виж колко сладурско ми написаха за довиждане КРАЙНО УПОРИТ НЕГРАМОТНИК не знам това как ви звучи да искаш да влезеш в сайта и да ти излезе надпис в прозореца...така че не дръж на тия неща кой какво може или не може,ето ти обида ето ти определение ето ти личен мотив,аз ти го казвам от мой личен опит има и снимка качена в другата тема.

morfius
25-01-2011, 21:17
Повод за тази тема е дискусията за Ферари FF в раздел Общи приказки. Там някои модератори правят коментари на които целта им беше да ме засегнат и обидят. Това не е ли нарушение на правилата на форума в които се казва че на поттребителите е забранено да дават личностни характеристики за който и да е участник да отправят обиди и т.н. Тяхните постове още си стоят при условие че направих репорт за един от тях. Излиза че в този случай някои хора могат да говорят глупости за мен или за някой друг а ние ако се опитаме да се защитим, веднага биваме наказвани. Също така искам да попитам има ли възможност да се диспутира дадено наказание, каква е процедурата и има ли някъде във форума точно определение за това какво е спам и как се санкционира. Дали първо се прави предупреждение или направо се начисляват точки.

Рев, рев... и още рев...


Aйде бе, сериозно ли говориш.

Това твое мнение ли е?
Има ли 2 грама смисъл в него?
Нещо доказателство, линк... обосновка?
Заслужен червен картон за спам... ползвай си го със здраве.

Old Fox
25-01-2011, 21:35
Ало, има ли модератори, администратори или каквито са там да кажат нещо.
Аз като един "какъвто съм там" нека започна поднасяйки извиненията на целия мод екип и моите лично, че в течение на тези предълги 1час и 58 минути между двете Ви мнения не сме уважили Вашето справедливо питане. Непростимо прегрешение. Лично се ангажирам на всякакви запитвания да се отговаря моментално и при възможност дори още преди питането да е отправено.
-На въпроса - в темата не виждам обида. Виждам спам от твоя страна обаче. Спам за който си предупреден от двама модератори в самата тема.
-Всяко наказание може да се дискутира и диспутира,(всъщност като гледам темите в този раздел то и така става всеки наказан/предупреден потребител пуска нова тема;-)) на ЛС към самия мод или в този раздел се обсъждат наказания.
-В този форум имаме дефинирано наказание "мнение без връзка с текущата тема" - именно за това си и наказан и именно такова е и твоето мнение - без връзка.
-Практика е потребителите при първо нарушение да се предупреждават, а при рецидив да се санкционират. При теб обаче и дума не може да става за първо нарушение предупреждаван и санкциониран си много пъти досега и затова директно ти е наложено наказание.

JORDI
25-01-2011, 21:39
Има...бързаш ли за някъде колега ?
Никой не е длъжен да виси 24/7 във форума.

Че никой не е длъжен, не е!
Обаче, ако Павлин даде лично мнение и политически коментар в тема от "Общи приказки", поне 5-тима модератори ще му скочат /на минутата/ да му опонират дори да го обиждат, и сами не разбират, че има хора като мен, които ценят мнението му по много политически теми!
От лични наблюдения мога да кажа, че почти навсякъде се намират комплексари, да му съсипват мненията!
Колега Камен666, цитирам те като явно доказателство за това което написах, защото можеш да му отговориш по-колегиално като модератор, а не с меко казано подигравателно, високомерен тон "...бързаш ли за някъде...?" Все пак, той има питане, а това твоето не е отговор, а лош опит за съставяне на въпрос!!!:grandpa:

morfius
25-01-2011, 21:57
Теб може да ти харесват, ама това не ги прави меродавни.
Ще му опонирам колкото си искам, особено когато говори наизуст.
Ако си убеден, че можеш да обориш някого като опонира, моля заповядай, темите са отворени :)

Но когато става дума за обикновен (заядлив или не) спам... картоните си ги ползва със здраве.
И не само той де...

JORDI
25-01-2011, 22:13
Аз винаги говоря по същество и прочетох дискусията за Ферари FF, и ако има точен арбитър в този форум, нека да каже кой е инициатора на заядливост,спам или каквото сте измислили там за да накажете Павлин. :ban:

morfius
25-01-2011, 22:29
Ами иди чети пак, явно или не си прочел или не си гледал картинките.
Офф
Ако се чудиш защо е по-близо до четриместния наследник на Дейтона от колкото до 456/612 ... отвори Уикипедия и гледай дизайн :)
Енд Офф стори.

В случая Павлин си инициира санкцията със спам...

pavlin
25-01-2011, 23:07
Рев, рев... и още рев...



Това твое мнение ли е?
Има ли 2 грама смисъл в него?
Нещо доказателство, линк... обосновка?
Заслужен червен картон за спам... ползвай си го със здраве.

Да по темата е защото неговата реакция към мой пост беше пълна с неточности. След това когато тези модератори ми отправят забележка, ти защо бързаш да ми слагаш точка, нали процедурата според теб беше първо да се прави предупреждение. От друга страна коментарът на тези модератори беше пълен с личностни характеристики от рода ти май имаш проблем с общуването, не се ли усещаш, правиш празни постове за да търсиш съчувствие и т.н. Според правилата на форума това е забранено и такива постове се отстраняват но явно не за всеки. Свидетел съм на много постове от рода " у копеле, мама му стара" които не се санкционират обаче ако аз направя някой символичен коментар веднага се удря теслата. Ето за това става дума и никой до сега не ми даде точно определение за това кое е спам така че да го избягваме.

---------- Post added at 21:07 ---------- Previous post was at 21:00 ----------


Ами иди чети пак, явно или не си прочел или не си гледал картинките.
Офф
Ако се чудиш защо е по-близо до четриместния наследник на Дейтона от колкото до 456/612 ... отвори Уикипедия и гледай дизайн :)
Енд Офф стори.

В случая Павлин си инициира санкцията със спам...

Тенденциите в дизайна не са да сравняваш едно към едно по снимка. Тези два модела са съвсем различна концепция и когато се говори нещо относително за което може да има различни гледни точки които да са еднакво убедителни не е нормално да кажеш "Грам не си познал, няма нищо общо" С две думи какъвто въпросът такъв и отговорът. Дайтона не е с четири места между другото.

JORDI
25-01-2011, 23:12
Ами иди чети пак, явно или не си прочел или не си гледал картинките.
Офф
Ако се чудиш защо е по-близо до четриместния наследник на Дейтона от колкото до 456/612 ... отвори Уикипедия и гледай дизайн :)
Енд Офф стори.

В случая Павлин си инициира санкцията със спам...

Колега Морфиус!
Няколко съвета от неписан правилник на форума!
1.Когато пишеш в една тема, чети най-напред заглавието в първи пост!
2. Давай само личното си мнение, ти имаш право на него, но не забравяй, че и всеки има това право!
3. Когато ми отговаряш в постовете си ме цитирай, за да знам, че говориш на мен а не чатиш на себе си!
4. И ако на мен не ми харесва аватара ти заради сексуалната репутация в поза "69", която си изписал там, то бъди сигурен това си е само мое мнение, и ти нямаш право да ми го оспорваш по чисто юридически причини!
Хайде лека нощ!!!:Topic-is-closed-bg:

pavlin
25-01-2011, 23:14
Аз като един "какъвто съм там" нека започна поднасяйки извиненията на целия мод екип и моите лично, че в течение на тези предълги 1час и 58 минути между двете Ви мнения не сме уважили Вашето справедливо питане. Непростимо прегрешение. Лично се ангажирам на всякакви запитвания да се отговаря моментално и при възможност дори още преди питането да е отправено.
-На въпроса - в темата не виждам обида. Виждам спам от твоя страна обаче. Спам за който си предупреден от двама модератори в самата тема.
-Всяко наказание може да се дискутира и диспутира,(всъщност като гледам темите в този раздел то и така става всеки наказан/предупреден потребител пуска нова тема;-)) на ЛС към самия мод или в този раздел се обсъждат наказания.


В този 1ч. 58м. темата беше разгледана от близо 100 потребителя от които поне 5 модератора.
Относно диспутирането, писах лично съобщение към мода но той така и не сметна за необходимо да ми отговори.
Даването на личностни характеристики не е ли обида според теб.

JAMAL
25-01-2011, 23:20
Определени правила се разбират по различен начин от всяка индивидуална личност...напълно нормално! Всеки вижда свое тълкувание на правилата, колкото и дефинирани да са те! Така е и така ще бъде докато човешкия фактор е налице, дано и да остане. Бъдете по либерални, защото в същността на този форум започват да доминират личните нападки и личните отношения, поне така се разбира от постовете в тази тема!
Само да споделя мнение, но като дребен спамер с 900 и поста за няколко години ми става все по безинтересно да пиша в този форум, на база последните теми които се разискват и които имат тежест тук.
Хоби, търсете си хоби за запълване на времето:).

Old Fox
25-01-2011, 23:27
Павлине как разбра, че поне 5 модератора са ти разгледали темата? Адски ми е интересно? Щото това и аз като глобален модератор даже не го виждам.

И друг път сме го писали. Това дали някой е наказан или не, е видимо само за наказания потребител и модовете. Останалите не виждат дали някой е наказан, така че се въздържай от такива коментари "които не се санкционират" - това не го знаеш и нямам как да го знаеш.

pr_00f
25-01-2011, 23:35
В този 1ч. 58м. темата беше разгледана от близо 100 потребителя от които поне 5 модератора.
Относно диспутирането, писах лично съобщение към мода но той така и не сметна за необходимо да ми отговори.
Даването на личностни характеристики не е ли обида според теб.

Павлине,
Ти си интелигент. Изключителна и всестранно развита личност, способна да даде мнение по всеки един въпрос ( без значение какъв е той, но това са подробности)

Та ето това е личностна характеристика. Очаквам да бъда репортнат че съм ти нанесъл тежка обида.

п.с


В този 1ч. 58м. темата беше разгледана от близо 100 потребителя от които поне 5 модератора.Това за модераторите как го изчисли точно ?
Ако може отговор.


п.п.с
Относно заглавието на темата и правата на модераторите - ами като цяло са доста ограничени, но все пак стигат за да могат да изтрият някой и друг спамец и да накажат автора му.
Дето се вика - малко, но от сърце.

pavlin
25-01-2011, 23:42
Определени правила се разбират по различен начин от всяка индивидуална личност...напълно нормално! Всеки вижда свое тълкувание на правилата, колкото и дефинирани да са те! Така е и така ще бъде докато човешкия фактор е налице, дано и да остане. Бъдете по либерални, защото в същността на този форум започват да доминират личните нападки и личните отношения, поне така се разбира от постовете в тази тема!
Само да споделя мнение, но като дребен спамер с 900 и поста за няколко години ми става все по безинтересно да пиша в този форум, на база последните теми които се разискват и които имат тежест тук.
Хоби, търсете си хоби за запълване на времето:).

Аз нямам нищо против но нека да не ми се пречи на лична основа да си изказвам мнението при условие че не обиждам никого. Аз също имам около 800 мнения за 4 години и половина и съвсем не съм от най-активните. Подкрепям за либерализма и още за безпристрастност.

mordohy
25-01-2011, 23:43
Гледаш, че поне 5 мода са на линия и казваш. че задължително, ама няма начин да не следят точно теб.
После гледаш, че точно в тоя момент има поне 200 члена на форума и найсе гости и решаваш, че обсъждат точно твоя, уникален пост.
Абе познати неща!
Прууф, ако искаш да ми кажеш нещо, може да го направиш и без да нарушаваме правилата!
Това бий самара, да се сеща магарето!:Topic-is-closed-bg:

pavlin
25-01-2011, 23:46
Това за модераторите как го изчисли точно ?
Ако може отговор.



Ами, по теорията на вероятностите. Между другото, пиша само в определени теми от няколко раздела.

pr_00f
25-01-2011, 23:56
Жестока теория ще да е.
Напълно в сферата на вероятностите обаче, което по никакъв начин не пречи да се изкаже като твърдение граничещо с чистата истина. И да ти даде база за поредното оплакване. Е да ама не.

Като цяло хипер як подход.

А това за писането в няколкото раздела ми е ясно - то извън общи приказки имаш ли други мнения в този форум?

п.с Е мненията в раздел относно форума и тях можем да ги включим в сметката.

п.п.с А за личностните характеристики нещо да кажем ?

pavlin
26-01-2011, 03:14
Защо има ли някакво условие за това в колко раздела трябва да пиша. Относно личностните характеристики, явно се опитваш да изместиш насоката на спора. Въпросът ми беше съвсем конкректен. Когато някой прави личностна характеристика с цел да те обиди следва ли да се санкционира и поста да се изтрие. Това е което аз разбирам според правилата на форума. Отделен е въпроса че тъкмо ти в подписа си беше сложил един мой коментар с цел не да ми направиш комплимент разбира се, ама пак ще кажеш че се оплаквам. Не се оплаквам, просто искам да се изясни докъде са правата на потребителите и тези на администраторите и доколко се спазват.

Kamen666
26-01-2011, 10:46
Колега Камен666, цитирам те като явно доказателство за това което написах, защото можеш да му отговориш по-колегиално като модератор, а не с меко казано подигравателно, високомерен тон "...бързаш ли за някъде...?" Все пак, той има питане, а това твоето не е отговор, а лош опит за съставяне на въпрос!!!:grandpa:

Дали можеше да му отговоря ?
И щеше ли да е правилно според теб ?
След като и аз не съм наясно кой и за какво го е наказал,каква кореспонденция са водили и т.н.

mim
26-01-2011, 11:32
Предлагам да се въведе забрана за публично обсъждане на модераторските решения, че ми писна от еднакви теми, по 3 на ден.
Упс, може да го сметнете и за дублиране на теми, сложете им и по още 1 наказание.
И допълнително наказание за мрънкане, защото не отговаря на тематиката на форума, който е за Автомобили от марката Алфа Ромео, т.е. спам!
Хайде стига, уважаеми юзъри, съобразявайте се малко, че не се върти света около вас, уважавайте малко труда на модераторите, които работят пъдари без заплащане и само обират плювните и жлъчта. От няколко хиляди потребители само 4-5 врещят, че са ги наброчили за черни овце, е ми явно има защо. Ако не се чувствате желани тук, може би не ви е мястото тук, а така като гледам липсата ви няма да намали техническото ограмотяване на останалите ползватели на форума. Ако не ви харесва цвета на стените, когато отидете на гости, не вадите четката от джоба и да почвате да пребоядисвате пред стопаните, нали?
Ако си направите малко труда да спазвате добро форумно поведение, да спазвате правилата, да уважавате хората, които влагат от себе си само заради идеята и да вземете да четете повече, отколкото да пишете, чешейки егото си, ще видите, че това място ще ви даде достатъчно свобода за изява и полезна информация, и приятели.

И последно предложение, да им се наложи на подобни рецидивисти с лошо поведение да "работят" модератор за поне 2 седмици, като се следи изкъсо как си спазват задълженията, един вид обществено полезен труд, като присъда, тогава ще оценят, какво е да си от другата страна.

RUNNING WILD
26-01-2011, 12:14
Предлагам да се въведе забрана за публично обсъждане на модераторските решения, че ми писна от еднакви теми, по 3 на ден.
Упс, може да го сметнете и за дублиране на теми, сложете им и по още 1 наказание.
И допълнително наказание за мрънкане, защото не отговаря на тематиката на форума, който е за Автомобили от марката Алфа Ромео, т.е. спам!
Хайде стига, уважаеми юзъри, съобразявайте се малко, че не се върти света около вас, уважавайте малко труда на модераторите, които работят пъдари без заплащане и само обират плювните и жлъчта. От няколко хиляди потребители само 4-5 врещят, че са ги наброчили за черни овце, е ми явно има защо. Ако не се чувствате желани тук, може би не ви е мястото тук, а така като гледам липсата ви няма да намали техническото ограмотяване на останалите ползватели на форума. Ако не ви харесва цвета на стените, когато отидете на гости, не вадите четката от джоба и да почвате да пребоядисвате пред стопаните, нали?
Ако си направите малко труда да спазвате добро форумно поведение, да спазвате правилата, да уважавате хората, които влагат от себе си само заради идеята и да вземете да четете повече, отколкото да пишете, чешейки егото си, ще видите, че това място ще ви даде достатъчно свобода за изява и полезна информация, и приятели.

И последно предложение, да им се наложи на подобни рецидивисти с лошо поведение да "работят" модератор за поне 2 седмици, като се следи изкъсо как си спазват задълженията, един вид обществено полезен труд, като присъда, тогава ще оценят, какво е да си от другата страна.

Никой от нас няма против модераторите,когато един човек се почуства мачкан несправедливо дали е за Ферари или за каквото и да било го споделя,така е направил и колегата Павлин в тази тема пуснал си е тема в този раздел,има презумция за вина в правото има също лице в което има качество на обвиняем,та този който се жалва обикновенно е прав най просто да ти го разтълкувам за да не ти се налага да отделяш от безценното си време да ни ограмотяваш кой кого да наказва и кой какво право има.

spe4elist
26-01-2011, 14:35
...И последно предложение, да им се наложи на подобни рецидивисти с лошо поведение да "работят" модератор за поне 2 седмици, като се следи изкъсо как си спазват задълженията, един вид обществено полезен труд, като присъда, тогава ще оценят, какво е да си от другата страна.

Адмирации, колежке ... Всъщност подобна идея отдавна се обсъжда.

RUSEV-BGR
26-01-2011, 19:08
Адмирации, колежке ... Всъщност подобна идея отдавна се обсъжда.Добре би било,да се въведе ротация или някакъв мандат за някои модератори!Сигурен съм че подобни теми като тази силно ще намалеят!

Old Fox
26-01-2011, 20:30
А па колко ше е кеф да се въведе ротация на потребителите. Така всяка седмица ще могат да мрънкат само двама определени човека, а не както сега всичките 6 редовни:-))))

pavlin
27-01-2011, 01:32
Колежке Мим никой не те кара да ги четеш тези теми като не са ти интересни и точно за спазването на правилата на форума става на въпрос. Форумът също няма да загуби ако не си прочела всички теми. Чети си техническите раздели и се наслаждавай.

RUNNING WILD
27-01-2011, 01:54
Павлине ние с теб сме спартанците от 300 заобиколени от армията на Ксеркс,но нищо спартанският дух ще победи горе главата приятелю преживяхме комунизма-гледам че пишеш по темата редовно явно си жилка от едно време :) та модераторите ли няма да преживееме.

pavlin
27-01-2011, 19:18
Още един пресен пример от днес. Модераторът Морфиус съвсем публично и несправедливо безброй пъти ме обвинява че лъжа без да даде и едно доказателство, пък накрая аз съм предупреден. Браво, за пореден път доказвате безпристрастността си. Да не споменавам това колко обиди от рода на тъп, кретен и т.н. се изсипаха.

pr_00f
27-01-2011, 20:16
T.e модератора Morfius няма право да изкаже мнението си в раздела на който е модератор. Свежа идея.

Безброй пъти.... лъжец, а посмали малко де.

Всъщност как се нарича човек който изказва неверни твърдения с цел да заблуди другите? Ахаа сетих се - месия.
В никакъв случай лъжец, абсурдно е един вид.

Не бил дал доказателства, той човека счупи 2 клавиатури да пише... Ама виж обратнто ми е по трудно да го кажа.
Я сега като не си лъжец докажи, че не лъжеш.
Бау.


п.с.
Я кажи само кой те е нарекъл кретен моля.
п.п.с Относно предупрежденията - нали искаше всичко да става публично - молим.

pavlin
27-01-2011, 20:55
Злобата ще ви умори бе хора. Я вземете тази отрицателна енергия да я превърните в положитена, знаете ли колко полезни неща ще свършите. Тази тема трябваше отдавна да се заключи ама някои хора решиха да гледат сеир. Да наистина голям сеир се получи и много хора показаха истинските си лица. Май приказката за дявола и казана ще се окаже вярна.

JORDI
27-01-2011, 22:09
Злобата ще ви умори бе хора. Я вземете тази отрицателна енергия да я превърните в положитена, знаете ли колко полезни неща ще свършите. Тази тема трябваше отдавна да се заключи ама някои хора решиха да гледат сеир. Да наистина голям сеир се получи и много хора показаха истинските си лица. Май приказката за дявола и казана ще се окаже вярна.
Колега явно няма да получиш отговор на въпроса "До къде стигат правата на модераторите?", докато има "рицари на омразата" облечени със зелени защитни брони!
И ако професора отговори с необходимото достойнство на този въпрос без да цитира общи приказки от общи правила, и вложи необходимия интелект за спиране на този сеир, то аз лично ще го наричам академик! :grandpa:

pr_00f
28-01-2011, 10:46
@JORDI
"До къде стигат правата на модераторите"

Сложен въпрос изискващ прост отговор.

Нещо от сорта на :
"Нещата трябва да са възможно най-прости, но не и по-прости."

Та нека да се опитам да си заслужа новата академична титла.

"Правата на модераторите тук във форума са на практика безкрайни. Ограничени са единствено от правилата на форума и наблюдението и вземането на мерки срещу техни решения, само ако това е нужно от страна глобалните модератори и администраторите."


@pavlin
Попитах те къде са те нарекли кретен, но не ми отговори и нещо смени линията. Май не са те наричали така а ?
На какво разчиташ , че в този раздел може да се оплакваш от разни измислени измислени неща и никой няма да си направи труда да провери в другият раздел?
Ами аз проверих. И мисля че отново изрече лъжа.
Никой не те е наричал кретен. Изводите всеки може дам да си ги прави.



п.с "рицари на омразата" облечени със зелени защитни брони!

Това много ми хареса, какво ще кажеш за идеята да сменя цвета и мод никовете да се изписват в кафяво.
И тогава ще си имаме кафяворизци , което е супер яко според мен.

pavlin
28-01-2011, 15:11
Това какво е господин модератор.

Стефане ще ме триеш бе мама?
Трябва ли в прав текст да напиша, че тия дето фаресват соца са кретени?

Това ако не е обида към някои потрибители независима какви са, пак кажи че лъжа.

Old Fox
28-01-2011, 15:37
Още не виждам някой да те е нарекъл кретен.

pr_00f
28-01-2011, 15:44
Тъкмо щях да пиша че цитираното изказване не би трябвало да те засегне по никакъв начин.

spe4elist
28-01-2011, 15:47
Това какво е господин модератор.

Стефане ще ме триеш бе мама?
Трябва ли в прав текст да напиша, че тия дето фаресват соца са кретени?

Това ако не е обида към някои потрибители независима какви са, пак кажи че лъжа.

Аааа, чакай малко ... Това за кретените го взимаш от контекста и казваш, че си обиден. Ние явно трябва да знаем, че "фаресваш соца". Правилно ли съм разбрал?

JORDI
28-01-2011, 17:59
Тъкмо щях да пиша че цитираното изказване не би трябвало да те засегне по никакъв начин.

Професоре! Помолих те да не цитираш фрази от полуправилника на форума, а с ръка на сърцето да си кажеш приказката...
Ама ти...
Как да не е обида думата кретен? Или тя не се отнася за никого? Бе вие можете ли да мислите? Аааа...да! Някой колега каза че се чувства полукретен понеже харесва положителните неща от соца! Много е прав, ами ако ти кажа че съм супер обиден ако харесвам всичко от социализма? Ха да те питам, по мое желание дали ще накажеш този който каза тази "хубава дума"?
И не мисли, че думата "ЛЪЖА" не е обида, особено когато е изказано мнение.Така разбират нещата някои, така го казват. Не може мнение, което е различно от твоето или моето да е лъжа, щото всички имат различни мнения и...много станаха лъжците!
И като модератори спрете да се заяждате със свободните юзери и да ги заплашвате с точки,и тем подобни квалификации, а си наблюдавайте кротко форума и всичко ще си дойде на мястото!
Има модератори, направо ме кефят с толерантноста си и с тънкото чувство кога и как да се изкажат и не се набиват с излишна сила! Няма да им правя реклама, но ще ги спомена когато трябва! И не забравяйте, че и вие сте простосмъртни и грешни, значи можете да бъдете и великодушни!!!:grandpa:

morfius
28-01-2011, 18:05
А какво се вика на умишлено изкривени факти освен лъжа?

Според една известна сентенция - който като младеж не хареса комунизма няма сърце, който като порастне продължи да го харесва, няма мозък.

Та за тия дето им харесва и геноцид срещу собствения им народ например (всичко от социализма нали така беше) дали пък думата кретен не е удачна вместо обидна?

Пък ако някой ми заяви в прав текст, че харесва геноцида, концентрационните лагери и идеологическия феодализъм (ама и 3 те на куп) ще му се извиня лично.

pavlin
28-01-2011, 18:31
Още не виждам някой да те е нарекъл кретен.

Аз никога не съм казвал че мен конкретно са ме обидили. Прочети ми постовете внимателно. Осещам клопката на доброжелателите ама не съм толкова глупав бе хора.

---------- Post added at 16:26 ---------- Previous post was at 16:22 ----------


Професоре! Помолих те да не цитираш фрази от полуправилника на форума, а с ръка на сърцето да си кажеш приказката...
Ама ти...
Как да не е обида думата кретен? Или тя не се отнася за никого? Бе вие можете ли да мислите? Аааа...да! Някой колега каза че се чувства полукретен понеже харесва положителните неща от соца! Много е прав, ами ако ти кажа че съм супер обиден ако харесвам всичко от социализма? Ха да те питам, по мое желание дали ще накажеш този който каза тази "хубава дума"?
И не мисли, че думата "ЛЪЖА" не е обида, особено когато е изказано мнение.Така разбират нещата някои, така го казват. Не може мнение, което е различно от твоето или моето да е лъжа, щото всички имат различни мнения и...много станаха лъжците!
И като модератори спрете да се заяждате със свободните юзери и да ги заплашвате с точки,и тем подобни квалификации, а си наблюдавайте кротко форума и всичко ще си дойде на мястото!
Има модератори, направо ме кефят с толерантноста си и с тънкото чувство кога и как да се изкажат и не се набиват с излишна сила! Няма да им правя реклама, но ще ги спомена когато трябва! И не забравяйте, че и вие сте простосмъртни и грешни, значи можете да бъдете и великодушни!!!:grandpa:

Отделно пък ако някой се хване да преброи колко пъти този добросъвестен модератор изрече думата лъжец, лъжеш и т.н. по мой адрес. Каква е процедурата да диспутираме този случай с някой администратор различен от тези които вече ги знаем колко са безпристрастни.

---------- Post added at 16:31 ---------- Previous post was at 16:26 ----------


А какво се вика на умишлено изкривени факти освен лъжа?

Според една известна сентенция - който като младеж не хареса комунизма няма сърце, който като порастне продължи да го харесва, няма мозък.

Та за тия дето им харесва и геноцид срещу собствения им народ например (всичко от социализма нали така беше) дали пък думата кретен не е удачна вместо обидна?

Пък ако някой ми заяви в прав текст, че харесва геноцида, концентрационните лагери и идеологическия феодализъм (ама и 3 те на куп) ще му се извиня лично.

Нямаш култура на общуване, каквото и да кажеш. Сигурно пак соца е виновен за това.

morfius
28-01-2011, 18:43
Имам по-добра от теб... не лъжа тия с които общувам, не пропагандирам тоталитаризъм, не проявявам гьонсуратлъка да хваля социализма от САЩ и т.н.
Е понякога тона ми е според тоя на опонента, ама поговорката - каквото повикало... е от преди соца :waving:

pavlin
28-01-2011, 18:49
Имам по-добра от теб... не лъжа тия с които общувам, не пропагандирам тоталитаризъм, не проявявам гьонсуратлъка да хваля социализма от САЩ и т.н.
Е понякога тона ми е според тоя на опонента, ама поговорката - каквото повикало... е от преди соца :waving:

Дано децата да не се учат от теб. Опазил ги господ.

morfius
28-01-2011, 18:54
Дано децата да не се учат от теб. Опазил ги господ.

От комуноиди да ги пази господ... мен не ме мисли :)
Настоящите деца също... като порастнат може да направят това което ние не можахме, да изхвърлим и соца и проповедниците му и червените кхмери на бунището на историята.

mordohy
29-01-2011, 01:26
Чувставам се абсолютно лично засегнат!
Когато някой наруши правилата си получава наказанието и толкоз!
Ако е пич си поема вината и практиката ми показва, че такива стават най-верните юзери и с тях няма никога проблем.
Тях и никога повече не ги наказват, щото в личната кореспонденция с модовете се научават.
Тука няколко мода се опитват да расяснят, защо се дъниш и ти пак си знаеш своето.
Дали някой те е нарекъл кретен или нещо подобно!?
Търтея елегантно те нарече такъв!
Аз, след като много пъти съм те защитавал, с пълното съзнание за 5-те точки наказание те наричам КЕЛЕШ!
Няма по-добро описание на тая турска дума за тебе!
Ти премина всички граници!
Съскрофа и Странгер65 трици да ядат пред тебе..
А те изхвърчаха и за по-малко!
Или се научи да говориш с хората- или замълчи!

pr_00f
29-01-2011, 01:48
Не е вярно ,
Търтея не го е нарекъл "такъв"

5 точки... але але але
Нали знаеш че:

Прилагането на двойни стандарти от "модераторите'' е несправедливост, която има изключително вреден и демотивиращ ефект върху всички потребители.А пък аз обожавам двойните стандарти :)
Нали нося кафява ризка.
Ама се зачудих и зарових в гадните правила и никъде не намерих дефиниция за двойните стандарти, и прилагането им.
Баси също така и никъде не пише че модераторите са длъжни да мерят с еднакъв аршин за всички.
Я къв кеф - тоя не и е симпатичен - земи тоз 1 месец бан , па пешо ми е аверче -...кеф, мое си псуе на воля.

Абе модератор да си - блага работа си е, почти кат Дядо Боже дето е създал свта за 7 дни....
Даже една идея по -добро.

п.п.п.п.с Забравих - ЖИК-ТАК

pavlin
29-01-2011, 03:10
Всеки си намира майстора рано или късно, а някои хора вече доказаха безпринципността в спазването на правилата.

---------- Post added at 01:10 ---------- Previous post was at 00:53 ----------



Тука няколко мода се опитват да расяснят, защо се дъниш и ти пак си знаеш своето.
Аз, след като много пъти съм те защитавал, с пълното съзнание за 5-те точки наказание те наричам КЕЛЕШ!
Няма по-добро описание на тая турска дума за тебе!
Ти премина всички граници!


Добър театър играеш. Много добре знаеш че никой няма да те накаже, защото тук само си играем на спазването на правила, доказването на което всъщност беше и целта на тази тема. Навярно доста хора са го разбрали и са си направили изводите.
Относно обидите, лесно е когато се крием зад клавиатурите но и това е и въпрос на култура и възпитание, а за мъжество въобще няма да отварям и дума. Абе както съм казвал и преди " По делата им ще ги познаете"
Още доста случаи като г-н Иванов ще имате, ама едва ли ще си извадите поука.

spe4elist
29-01-2011, 12:40
Другарю pavlin!
Като Ви чета мненията, освен философски тези и локуми, май нищо друго не научих от Вас! А тук е Автомобилен Форум. Място за техническа взаимопомощ между фенове, симпатизанти и собственици на автомобили Алфа Ромео! Предствавете си! А Вие, от плажа на Маями Бийч, ни занимавате с политология на тема: "Социализъм - колко хубаво беше ..." и т.н. Освен това, езика и тона, с който се изразявате, предизвиква реакции у редовите потребители и модератори, с което занимавате целия форум с Вашата височайша особа.

Хайде най-накрая да започнем да си говорим коли. Вашият Сааб с какъв мотор е?

pavlin
29-01-2011, 13:56
Разделът не е технически а освен това когато споделих мнения за Ферари в съответния раздел, реакцията не беше много различна. Трябва да разбереш че аз не съм конфликтен но когато някой ме засегне на права ставам много упорит. Между другото може много да си говорим за Ферарита.

JORDI
29-01-2011, 14:58
...
А пък аз обожавам двойните стандарти :)
Нали нося кафява ризка.
Ама се зачудих и зарових в гадните правила и никъде не намерих дефиниция за двойните стандарти, и прилагането им.
Баси също така и никъде не пише че модераторите са длъжни да мерят с еднакъв аршин за всички.
Я къв кеф - тоя не и е симпатичен - земи тоз 1 месец бан , па пешо ми е аверче -...кеф, мое си псуе на воля.

Абе модератор да си - блага работа си е, почти кат Дядо Боже дето е създал свта за 7 дни....
Даже една идея по -добро.
...

...Прости им Господи, те не знаят какво правят!...Амин!:innocent: