PDA

View Full Version : ПАК СЪМ НАКАЗАН ОТ OLD FOX



RUNNING WILD
25-01-2011, 16:30
отново съм несправедливо наказан от OLD FOX,непрекъснато от 10 дни на сам съм преследван и обвиняван от този модератор и от Морфилус,когато ме баннаха ми написаха с цялата си наглост КРАЙНО УПОРИТ НЕГРАМОТНИК,искам да видя истинските ви лица,имена,найстина ли мислите че когато ви е скучно ще ме мачкате?и кой от вас го написа това???днес отново имам наказание от OLD FOX,той ми зачеркна цяла тема РИБОЛОВ,колкото пъти напиша нещо за модераторите и с право а дори не съм обидил някой от тях и пиша само каквото ми се напише без да отвръщам на провокацийте отново получавам наказание.

търтей
25-01-2011, 16:41
Добре бе колега, що не пробваш някоя точка и запетайка да сложиш, тук-там главна буква, а у?

-Bobby-
25-01-2011, 16:53
Не че нещо, ама... подкрепям модераторите.
Неприятно е. Искаш да прочетеш нечие мнение, а е истинска мъка. Това е все едно човека да ти дойде насреща лице в лице, и да ти говори плюейки, кашляйки, без да се обърне или без да си сложи ръката, вследствие на което хем трудно го разбираш, хем ти е крайно неприятно да го слушаш...

pr_00f
25-01-2011, 16:54
Защото е ТРУДНО.
Къде къде по-лесно е да се пусне тема с оплакване.
Пишем си както си знаем , и никой ама никой не може да ни дава акъл. Това е - точка по въпроса.
Поне в темата с оплакването от злите модератори да беше вложено поне малко старание....

Но проблеми няма, наказанията си вървят а точките си се трупат.

Това е положението.

п.с Бих искал да знам къде е написано това "КРАЙНО УПОРИТ НЕГРАМОТНИК"

Old Fox
25-01-2011, 16:55
Здравей
Не си наказан, а си предупреден. Имаш официално предупреждение, което за разлика от наказанията не налага наказателни точки. Явно не четеш това, което ти пишем. Ако го беше прочел, щеше да разбереш, че 1) е предупреждение, а не наказание
2) ако продължаваш в този стил ще има още наказания.
П.П. За този си пост също заслужаваш наказание.
П.П.П. кажи къде е написано това "КРАЙНО УПОРИТ НЕГРАМОТНИК" и ще ти кажа, кой го е писал.

VFTI
25-01-2011, 16:59
Не че нещо, ама... подкрепям модераторите.
Неприятно е. Искаш да прочетеш нечие мнение, а е истинска мъка. Това е все едно човека да ти дойде насреща лице в лице, и да ти говори плюейки, кашляйки, без да се обърне или без да си сложи ръката, вследствие на което хем трудно го разбираш, хем ти е крайно неприятно да го слушаш...

Много правилно!

Колега имаш интересна тема и мнения, НО ПИШИ по-грамотно и разбираемо! Прочетох т 1-2 поста и темата за рибата, и после съм спрял да ти чета публикациите, защото наторват. Отделно си е обида към българския език! Засрами се малко и започни да пишеш като голям човек, а не като 12годишен "чатър"!

П.П Чудя се на модераторите защо на толкова крайно неграмотни постове, давате обяснения? Щом някой някой не може да си напише жалбата, тя няма как да бъде уважена...

RUNNING WILD
25-01-2011, 17:06
когато не съм прав не съм,аз не си измислям,този надпис го имам на мобилният си телефон сниман дайте ми поща на някой от вас да го изпратя и го качете тук да се чете,и после пак коментираме наказанията.

spe4elist
25-01-2011, 17:08
П.П Чудя се на модераторите защо на толкова крайно неграмотни постове, давате обяснения? ...

Вероятно защото сме един от най-либералните форуми, но въпреки това - все има недоволни, недооценени, преощетени и т.н. ...

Old Fox
25-01-2011, 17:09
когато не съм прав не съм,аз не си измислям,този надпис го имам на мобилният си телефон сниман дайте ми поща на някой от вас да го изпратя и го качете тук да се чете,и после пак коментираме наказанията.
Не разбрах какво си написал. Напиши го пак, но четливо, моля те.

pr_00f
25-01-2011, 17:09
http://www.youtube.com/watch?v=hwvSxSRO6cg

RUNNING WILD
25-01-2011, 17:15
Много правилно!

Колега имаш интересна тема и мнения, НО ПИШИ по-грамотно и разбираемо! Прочетох т 1-2 поста и темата за рибата, и после съм спрял да ти чета публикациите, защото наторват. Отделно си е обида към българския език! Засрами се малко и започни да пишеш като голям човек, а не като 12годишен "чатър"!

П.П Чудя се на модераторите защо на толкова крайно неграмотни постове, давате обяснения? Щом някой някой не може да си напише жалбата, тя няма как да бъде уважена...

колега става дума за мене не за тебе,ако става дума за тебе и ти си модераторът с който имам спорове подкрепяй който искаш,равносилно е да викам някой от форума да ме подкрепя или не и си запази коментарите ако ти искам мнението ще те попитам,когато станеш модератор или имаш нещо общо с темата заповядай,говориме реални неща и събития на мой гръб ако нещо ти тежи си пусни нова тема че съм неграмотен моля те а аз дори няма да пиша там.

---------- Post added at 15:15 ---------- Previous post was at 15:11 ----------

дайте ми един и-мейл адрес и на който го пратя искам да го пусне снимката тук за да няма спорове , ОЛД ФОКС трябва ли сега да ти се подигравам или другите да те наказват че вместо думата НАПИШИ си написал НАПИПИ?

търтей
25-01-2011, 17:19
turtey AT gbg.bg

VFTI
25-01-2011, 17:33
колега става дума за мене не за тебе,ако става дума за тебе и ти си модераторът с който имам спорове подкрепяй който искаш,равносилно е да викам някой от форума да ме подкрепя или не и си запази коментарите ако ти искам мнението ще те попитам,когато станеш модератор или имаш нещо общо с темата заповядай,говориме реални неща и събития на мой гръб ако нещо ти тежи си пусни нова тема че съм неграмотен моля те а аз дори няма да пиша там.

---------- Post added at 15:15 ---------- Previous post was at 15:11 ----------

дайте ми един и-мейл адрес и на който го пратя искам да го пусне снимката тук за да няма спорове , ОЛД ФОКС трябва ли сега да ти се подигравам или другите да те наказват че вместо думата НАПИШИ си написал НАПИПИ?

Явно просто толкова си можеш...
:Topic-is-closed-bg::Topic-is-closed-bg::Topic-is-closed-bg::Topic-is-closed-bg:

marian
25-01-2011, 17:34
Ето съобщението от телефона на колегата,крайно непочтено от страна на написалият го модератор.
Защо го банвате,направо му изтрийте профила.
Пародия!!!!

RUNNING WILD
25-01-2011, 17:43
колега WFTI нали се разбрахме нещо преди малко... или си невъзпитан и непослушен повече и от мен?нали не искаш да те опреличават с мене задръж малко разбрах че съм ти неприятен и всички други разбраха ,пратил съм снимката на пощата на Мариан,изчакваме да я качи за да се разбере това обща практика ли е когато се блокира потребител да се пишат текстове.има ли го в правилата на форума че когато те блокира модератор може да ти се подиграва и да ти напише каквото иска?

RUNNING WILD
25-01-2011, 18:09
Ето я снимката,слушам ви на какво се дължи това?кой го написа и с каква цел?още ли мислите че не е на лична основа и не съм преследван от 2ма модератори по целият форум?лов на дебели вещици...риболовци...

Old Fox
25-01-2011, 19:15
Една скоба ще си позволя.
Само в тази тема имаш пет поста, всеки от които е за наказание "Оставено мнение на kirilitsa или с демонстрация на неуважение към езика" всяко наказание е 2 точки общо 10 + 10те, които вече старателно си събрал, са достатъчни за 1 месечен бан. Не сме наложили наказание само заради желанието си за диалог и възможността да ти дадем втори шанс(по -точно ушурнайсти шанс) да се поправиш. До момента с нищо не си заслужил такова отношение. Кажи ми защо да не ти се наложи още сега 1 месечен бан?

П.П.
RUNNING WILD (http://clubalfaromeo.com/forum/member.php?u=6039) - виждам че пишеш нещо, но няма време, желание и нерви за да отгатвам какво пишеш. На въпросите ти ще бъде отговорено веднага щом ги зададеш по човешки начин.

thecleaner
25-01-2011, 19:25
След скобата да си дойдем на думата. Кой обиди човека да си признава и да си слага едно наказание. Тогава ще призная форума за демократичен, иначе старата песен на нов глас :). Потребителите си пищят, модераторите си обиждат и се потапят щом опре ножа до кокала.

Old Fox
25-01-2011, 19:29
След скобата да си дойдем на думата. Кой обиди човека да си признава и да си слага едно наказание. Тогава ще призная форума за демократичен, иначе старата песен на нов глас :). Потребителите си пищят, модераторите си обиждат и се потапят щом опре ножа до кокала.
Аха ше се самонакаже веднага, питам се само показването на среден пръст обидно ли е и полага ли се наказание за такова поведение? Ти знаеш за какво говоря, нали?

thecleaner
25-01-2011, 19:53
Аха ше се самонакаже веднага, питам се само показването на среден пръст обидно ли е и полага ли се наказание за такова поведение? Ти знаеш за какво говоря, нали?

Най-добрата защита е нападението. Как па един, ма един едничък модератор не каза: виновен съм извинявам се. Поне да бяхте с дамски никове да ви разбера....

RUNNING WILD
25-01-2011, 21:00
ОЛД ФОКС разбирам че си съпричастен и си се срастнал към всичко което става в форума,на мен ми е най лесно да те обидя теб или който и да било,аз не мога да ти напиша че си еди какъв си щото не го мисля братче,не го мисля и за този който си развя байрака в нощтта на 19.01.2011 с това определение дето ми го прати за лека нощ и вие още го криете и никой не знае защо,аз чакам признание и мотива защо?

Old Fox
25-01-2011, 21:20
Eто това вече е нещо. Запетайки, завършва изречението с препинателен знак. Е не е правилният знак, но определено е напредък. Знаех си че можеш. Трябва ти само още малко. Да се научиш да разделяш отделните мисли в отделни изречения, а не да излопваш всичко в едно огромно изречение.
Що се отнася до това кой те е баннал - при набирането на 10 точки системата автоматично налага бан. Последните няколко наказания, след които са се събрали необходимите точки ги наложих аз.

pr_00f
25-01-2011, 21:36
Я тук станало интересно.

Надявам се може един въпрос към колегата пуснал темата.


"КРАЙНО УПОРИТ НЕГРАМОТНИК"


Какво в това изречение е обидно?
Т.е какво точно те обижда лично теб?

thecleaner
25-01-2011, 21:45
п.с Бих искал да знам къде е написано това "КРАЙНО УПОРИТ НЕГРАМОТНИК"


П.П.П. кажи къде е написано това "КРАЙНО УПОРИТ НЕГРАМОТНИК" и ще ти кажа, кой го е писал.

Та колеги кой го е написал това определение? След като разбрахте къде е написано продължава увъртането.

RUNNING WILD
25-01-2011, 21:45
Останете с здраве,лека вечер от мене,правя черни магий и днес ще направя вуду кукла на няколко несправедливи човека.

JORDI
25-01-2011, 22:07
"КРАЙНО УПОРИТ НЕГРАМОТНИК"- този който го е писал направо се е подписал!:wow:
Много писма съм прочел без подписи, но това си е подпис без писмо!!!:tooth:

mordohy
25-01-2011, 22:08
Крайни мнения рядко изказвам, но в случая съм заинтересуван, защото аз бях първия, който искаше да го изрита безмилостно от форума. Нещо обаче ми направи впечатление и събрах информация и от други хора. Разбрах, че не е лош човек, а просто толкова си може. На лични и това админите лесно могат да проверят, съм му помагал с правописа и как да открие ш,ч,щ и това си личи в постовете му, че ги е открил. Ако се бяхме позанимавали още малко, сигурно и с пунктоацията щяхме да се оправиме, защото дебнех всеки негов пост и го редактирах веднага.
Уви сега съм безсилен!
Дайте защото е РАЗЛИЧЕН да го разпънем.
Вместо да го сочите за лош пример и да се подигравате, не е ли по-лесно и по добре да му помогнете.
Никого не е наругал
Никого не е обидил.
Никого не е заплашил, въпреки, че като го гледам какъв булдозер е, може да ни изрине.
Хайде да направиме едно добро дело!
Под носа ни е!
Нещо реално, а не далечни химери!
Дайте да помогнем на колегата и вярвам , че ще ни се отплати стократно!

morfius
25-01-2011, 22:32
Може и повече, просто трябва да пише малко по-бавно.
Налива ги като скоропоговорка и губи нишката.
Няма нужда всичко да е в 1 изречение, прости и къси изречения с точки, интервали и главни букви се пишат най-лесно.

tanatos
25-01-2011, 22:41
Оправдания от типа "толкова си може" не мисля, че са състоятелни. Ако колегата иска да му бъде помогнато нека каже.Но по нищо не личи, че има желание за това.По нищо не личи, че дори прави опити за да постигне някакъв напредък.Това са точки и букви, еби мамата на другите знаци.

mordohy
25-01-2011, 22:57
Оправдания от типа "толкова си може" не мисля, че са състоятелни. Ако колегата иска да му бъде помогнато нека каже.Но по нищо не личи, че има желание за това.По нищо не личи, че дори прави опити за да постигне някакъв напредък.Това са точки и букви, еби мамата на другите знаци.
Колега, мога да те уверя, че има желание!
Иначе щях ли да си залагам репутацията за този човек!
Той е човек, преди всичко!!!
Не просто поредния неграмотник, който ти казва: абе я си....

AnastasKOSTOV-REX
26-01-2011, 01:01
По темата нямам нерви да пиша...
Но ми е интересно уважаваният(повече от заслуженото от него) от всички нас ДИВО БЯГАЩ , какво е целял с словосъчетанието си

искам да видя истинските ви лица,имена
Приятелю ти ще се жениш ли за тях , какво ще правиш?Не те разбрах!Не ги познавам,но предполагам,че не стават.
В България все още има долини,където мъжете носят широки панталони и ги запознават с нарумените им изгори в деня на сватбата!


колега WFTI нали се разбрахме нещо преди малко... или си невъзпитан и непослушен повече и от мен?нали не искаш да те опреличават с мене
О успокой се никой не би сложил Венци и такива като теб в една графа.

Умолявам ви и аз драги "Крайно ....... ............" , не превръщайте форума в тоалетна!Не ревете като ущипани шестокласнички ами си влейте енергията в ограмотяване(включително и техническо) и комуникативност!Възспрете желанието си за изява , или поне не се изявявайте крайно неподготвени!Па най-добре - въобще!
Пък после емоции:dunno:
А що се отнася за хората,от които цивриш...
То това са хората грижищи се за този форум.
Грижещи се посещенията ни да не бъдат неприятни(като тазвечершното ми,породено от твоите душевни изблици и въждения).

nyhm
26-01-2011, 09:35
Здравейте, колеги. Бях си обещал да ползвам този форум единствено и само за четене, не и за писане. Но цялата тази дискусия ме трогна и реших да споделя своето мнение с ясната идея, че за никого то няма значение. Но ако поне един човек му обърне внимание, аз ще съм удовлетворен.
Животът ни е пълен със стрес. Както не само аз забелязвам, хората са се озлобили много един към друг. Това озлобление избива в много и различни посоки. Запазена българска черта е да "наказва" по - "малките" от него с цел да ги направи по - добри. Като се комбинират тези две неща, положението става наистина опасно. Никой не търси първоизточника на проблема. По - лесно е просто да се санкционира резултатът. Типично полицейско поведение в една среда, в която липсват каквито и да са социално взаимовръзки между хората. Не само тук, а и на улицата е така.
Мога да коментирам правописа на някои от хората, публикували мнения тук, но това, което мога да постигна, е само да вляза в общия дух на унижаване на отделни хора. Защото (само да уточня), правописът на някои от ругаещите, въобще не може да се нарече добър.
Идеята ми е, че трябва да се замислим кое е по - ценното - чистите човешки взаимоотношения или рутинното погазване на чувствата на някой безименен "съфорумец". Защото моят правопис е на много високо ниво, но това далеч не ме прави по - добър човек от него...
Благодаря за отделеното време на тези, които са се замислили поен малко над това, което пиша.
Поздрави.

morfius
26-01-2011, 10:23
Здравейте, колеги. Бях си обещал да ползвам този форум единствено и само за четене, не и за писане. Но цялата тази дискусия ме трогна и реших да споделя своето мнение с ясната идея, че за никого то няма значение. Но ако поне един човек му обърне внимание, аз ще съм удовлетворен.
Животът ни е пълен със стрес. Както не само аз забелязвам, хората са се озлобили много един към друг. Това озлобление избива в много и различни посоки. Запазена българска черта е да "наказва" по - "малките" от него с цел да ги направи по - добри. Като се комбинират тези две неща, положението става наистина опасно. Никой не търси първоизточника на проблема. По - лесно е просто да се санкционира резултатът. Типично полицейско поведение в една среда, в която липсват каквито и да са социално взаимовръзки между хората. Не само тук, а и на улицата е така.
Мога да коментирам правописа на някои от хората, публикували мнения тук, но това, което мога да постигна, е само да вляза в общия дух на унижаване на отделни хора. Защото (само да уточня), правописът на някои от ругаещите, въобще не може да се нарече добър.
Идеята ми е, че трябва да се замислим кое е по - ценното - чистите човешки взаимоотношения или рутинното погазване на чувствата на някой безименен "съфорумец". Защото моят правопис е на много високо ниво, но това далеч не ме прави по - добър човек от него...
Благодаря за отделеното време на тези, които са се замислили поен малко над това, което пиша.
Поздрави.

Никой не говори за първенство по правопис, говорим за елементарно уважение към тия дето четат написаното.

RUNNING WILD
26-01-2011, 12:27
По темата нямам нерви да пиша...
Но ми е интересно уважаваният(повече от заслуженото от него) от всички нас ДИВО БЯГАЩ , какво е целял с словосъчетанието си

Приятелю ти ще се жениш ли за тях , какво ще правиш?Не те разбрах!Не ги познавам,но предполагам,че не стават.
В България все още има долини,където мъжете носят широки панталони и ги запознават с нарумените им изгори в деня на сватбата!


О успокой се никой не би сложил Венци и такива като теб в една графа.

Умолявам ви и аз драги "Крайно ....... ............" , не превръщайте форума в тоалетна!Не ревете като ущипани шестокласнички ами си влейте енергията в ограмотяване(включително и техническо) и комуникативност!Възспрете желанието си за изява , или поне не се изявявайте крайно неподготвени!Па най-добре - въобще!
Пък после емоции:dunno:
А що се отнася за хората,от които цивриш...
То това са хората грижищи се за този форум.
Грижещи се посещенията ни да не бъдат неприятни(като тазвечершното ми,породено от твоите душевни изблици и въждения).

Колега превърна личната ми тема в безкраен низ от житейски драми и трагедий,трябва да си взема отпуска да ти го обясня явно,не съм жена да ме впечатлиш с грамотното си писане но като мъж ме потресе че изписа 20 реда без нищо да кажеш смислено,ако си разстроен излез разходи се глътни чист въздух,усмихни се и пак заповядай в форума,с този негативизъм натоварваш колегите мен не аз съм дебелокож.

adv_petrov
26-01-2011, 14:01
Ахахахахаха...Малей, малей...Абе затова ли си е сложил иконата на Светите братя...тц-тц-тц...И това "преследват ме из целия форум" мачка :) :bowdown:
Иначе Мордохай в 6 реда написа и моето мнение...човещинката е хубаво нещо. Аз не смятам, че като му чета с усърдие постовете, той проявявал неуважение към мен - не, момчето има проблем. Мои колеги имат клиенти от малцинствата, които хептем не могат да пишат, не - да подпишат 1 жалба, но те не ги санкционират нито смятат че това е неуважение към адвокатурата, а напротив, гледат да им помогнат. Има 1 приказка - "Донт хейт дъ плейър - хейт дъ гейм"...А услугите им също са частни, също като форума.
Да вметна че и "крайно ...." ок и да не е обидно да си го кажем аз и ти, но за човека, казано от позицията на модератор, предполага че то има по-друга тежест. Мое лично мнение. Ако някой ми го напише на мен това, обръщам се и казвам "чао" и забравям да цъкам ни на форум, ни на реклами, ни на посещения и т.н. Това е брат ми живота.
Модераторите са добри хора - оправят неграмотни мнения,тъй че само мога да предложа същото и отн. мненията на човечеца. Ако мога да се пошегувам използвайки един скеч, ние знаем защо ревем срещу тези санцкии, защото днес може да е с кофти правопис, утре може да е с "грешната" религия и така :)
P.S. Заклевам се, за пръв път виждам изречение от цели 3 форумни реда и нещо...

Old Fox
26-01-2011, 14:10
За да се помогне някому, то следва той да има желание за помощ. Тук такова желание няма. Точно обратното. Смешно е да караме голям човек да пише грамотно. Жалко е.
За последен път ще напиша нещо, което съм писал много пъти досега. - Ако колегата продължи да пише така ще има и наказания. Точка. Гратисен период 1 ден. От утре всяко едно такова мнение ще се санкционира. Важи за всички потребители.

RUNNING WILD
26-01-2011, 14:10
Ахахахахаха...Малей, малей...Абе затова ли си е сложил иконата на Светите братя...тц-тц-тц...И това "преследват ме из целия форум" мачка :) :bowdown:
Иначе Мордохай в 6 реда написа и моето мнение...човещинката е хубаво нещо. Аз не смятам, че като му чета с усърдие постовете, той проявявал неуважение към мен - не, момчето има проблем. Мои колеги имат клиенти от малцинствата, които хептем не могат да пишат, не - да подпишат 1 жалба, но те не ги санкционират нито смятат че това е неуважение към адвокатурата, а напротив, гледат да им помогнат. Има 1 приказка - "Донт хейт дъ плейър - хейт дъ гейм"...А услугите им също са частни, също като форума.
Да вметна че и "крайно ...." ок и да не е обидно да си го кажем аз и ти, но за човека, казано от позицията на модератор, предполага че то има по-друга тежест. Мое лично мнение. Ако някой ми го напише на мен това, обръщам се и казвам "чао" и забравям да цъкам ни на форум, ни на реклами, ни на посещения и т.н. Това е брат ми живота.
Модераторите са добри хора - оправят неграмотни мнения,тъй че само мога да предложа същото и отн. мненията на човечеца. Ако мога да се пошегувам използвайки един скеч, ние знаем защо ревем срещу тези санцкии, защото днес може да е с кофти правопис, утре може да е с "грешната" религия и така :)
P.S. Заклевам се, за пръв път виждам изречение от цели 3 форумни реда и нещо...

ДИВО БЯГАЩ-ПРЕПУСКАЩ защото бягам по форума преследван, ОЛД Методи и Кирил Морфилус това са мойте постоянни страхове и терзания.

pr_00f
26-01-2011, 14:33
Ти се радвай че са само те 2-мата за момента, и не съм се включил още.
Да не стане накрая:

RUNNING WILD - VICTIMS OF STATE POWER (http://www.youtube.com/watch?v=32nF_qUOUCw)

spe4elist
26-01-2011, 14:36
Аз съм резерва също :laser:

RUNNING WILD
26-01-2011, 20:34
Колегата модератор с ризницата и наведената главица-отива ти смиреният поглед не агресивното поведение а и тази музика не е за теб ,а и не се радвам на модератор никога или на написаното от него,стресиран съм,ако се закачаш и ти е скучно кажи в коя тема искаш да се пошегуваме с теб ей така за разтуха но да няма наказания покани и другите няма проблем ще останете доволни всичките,влез в FISHING MANIA -RUMEN IVANOV и в "На Риба"- САМО Я ГИ ЛОВИМ и в двата сайта съм блокиран попитай колегите си модератори, и водя нет-битки с 440 човека група от Стара Загора та едва ли може да ми се случи нещо непреживяно,а и тази музика не е за теб прекалено агресивна е за снажната ти осанка и миловидното ти личице-това е комплимент държа да подчертая а даже си единственият с снимка модератор е че те е срам срам те де то се вижда но професията не прави човека,голям си сладур щипвам те по бузката да не се изчервиш,поздрави.

---------- Post added at 18:34 ---------- Previous post was at 18:30 ----------


Аз съм резерва също :laser:

Колега само презервативите стоят в резерва,а ти стой щом те влече,мога да ти намеря работа с памук и чаталче да не скучаеш.

AnastasKOSTOV-REX
27-01-2011, 00:10
Колегата модератор с ризницата и наведената главица-отива ти смиреният поглед не агресивното поведение а и тази музика не е за теб ,а и не се радвам на модератор никога или на написаното от него,стресиран съм,ако се закачаш и ти е скучно кажи в коя тема искаш да се пошегуваме с теб ей така за разтуха но да няма наказания покани и другите няма проблем ще останете доволни всичките,влез в FISHING MANIA -RUMEN IVANOV и в "На Риба"- САМО Я ГИ ЛОВИМ и в двата сайта съм блокиран попитай колегите си модератори, и водя нет-битки с 440 човека група от Стара Загора та едва ли може да ми се случи нещо непреживяно,а и тази музика не е за теб прекалено агресивна е за снажната ти осанка и миловидното ти личице-това е комплимент държа да подчертая а даже си единственият с снимка модератор е че те е срам срам те де то се вижда но професията не прави човека,голям си сладур щипвам те по бузката да не се изчервиш,поздрави.

---------- Post added at 18:34 ---------- Previous post was at 18:30 ----------



Колега само презервативите стоят в резерва,а ти стой щом те влече,мога да ти намеря работа с памук и чаталче да не скучаеш.
Мноо си отворен браво!Но не си достатъчно агресивяен,че да ти отива!
Ма не усещаш как отвращаваш!!!
Тежки туми!!!
И тва за интернет битките ти говори много за интересите и ежедневието ти!
Уверявам те,че ние "леваците" дето ни забавляваш вече няколко дена водим доста по реални,истински и значими битки всеки ден!
Аре бегай в некой сайтче за запознанства-14 годишните те чакат за battle!

Bonev
28-01-2011, 13:41
Да си кажа и моето скромно мнение. Да, наистина колегата RUNNING WILD има лош правопис, но толкова си може човека. Познавам Румбата и мога да кажа, че като човек е наистина уникален. Запален Алфист и много добър колега и приятел. Не мисля, че той е по-малко човек от всички нас, даже напротив. Ама като не пише правилно дайте да го убиеме с камъни, така ли?!
И аз съм имал много разправии с модератори. Понякога съм бил прав и съм си отстоявал мнението,:duel: за което съм получавал предупреждения и наказание. Понякога не съм бил и съм приемал упреците. Според мен, малко се прекали с колегата. Прекалено много нападки и на него не му остава нищо, освен да се брани.
Дайте му шанс на човека да се поправи, той определено има желание. Нека не му подрязваме крилцата от самото начало. Всеки има право на втори шанс, особенно RUNNING WILD.

Old Fox
28-01-2011, 14:19
Никой не подлага качествата на колегата извън форума. Но това тук е форум. Ние не сме модератори на живота, не следим за поведение в реалния живот и слава богу не налагаме банове от реалния живот.
Какъв е колегата е "ин пърсън" е без значение. Тук обаче той показва пълно поругаване на основно форумно правило, упорство и нула желание за промяна. Това не се и няма да се толерира. 15 000 могат да пишат, а той не може. Съжалявам да се научи.
Отделно каква жалка картника е да се налага на дърт човек да му обясняваш нуждата от правопис...

Bonev
28-01-2011, 14:33
Никой не подлага качествата на колегата извън форума. Но това тук е форум. Ние не сме модератори на живота, не следим за поведение в реалния живот и слава богу не налагаме банове от реалния живот.
Какъв е колегата е "ин пърсън" е без значение. Тук обаче той показва пълно поругаване на основно форумно правило, упорство и нула желание за промяна. Това не се и няма да се толерира. 15 000 могат да пишат, а той не може. Съжалявам да се научи.
Отделно каква жалка картника е да се налага на дърт човек да му обясняваш нуждата от правопис...

Така е, не споря! Но всеки си има кусури, а това явно е неговия. Лично мое мнение е, че трябва малко да отуснете каиша. Щом има желание, нека пише. Иначе как ще се научи, нека нашия форум му помогне примерно. Знам, че тук не е училище, но все пак ние сме едно общество, което уж се подкрепя. Защо да не подкрепяме и учиме ненаучените. Аз примерно тук съм научил доста неща и то не само свързани с нашата любима марка Алфа Ромео. Защо това да се отнася и за правописа и за много други неща. Нека не караме нещата по шаблон, а да бъдем по-креативни в мисленето си.
Пак казвам, че това си е лично мое мнение!!!

pr_00f
28-01-2011, 14:44
@Bonev
Дайте му шанс на човека да се поправи, той определено има желание.
Aми колегата ще има право на втори шанс съвсем скоро - 29 дни остават само от текущото му наказание. А дали ще реши да се съобразява с правилата тук, си е решение което той ще вземе.


Обаче погледни какво е написал собственоръчно малко по- нагоре в темата

.
..,влез в FISHING MANIA -RUMEN IVANOV и в "На Риба"- САМО Я ГИ ЛОВИМ и в двата сайта съм блокиран попитай колегите си модератори, и водя нет-битки с 440 човека група от Стара Загора та едва ли може да ми се случи нещо непреживяно,....


п.с


А за реалния живот съм му писал ЛС да пием бира :)

Bonev
28-01-2011, 15:09
Aми колегата ще има право на втори шанс съвсем скоро - 29 дни остават само от текущото му наказание. А дали ще реши да се съобразява с правилата тук, си е решение което той ще вземе.


Обаче погледни какво е написал собственоръчно малко по- нагоре в темата

.


п.с


А за реалния живот съм му писал ЛС да пием бира :)


Това не бях го прочел.:spell: Както казах, явно си е такъв.:innocent:
А иначе идеята ти не е лоша за бирата, готина компания е. Може и аз да се присъединя :cheers:

pr_00f
28-01-2011, 15:55
Ами то всеки си преценява какъв да бъде.
Ако човек не желае, не може или не иска да се впише в дадено общество въпроса е до колко обществото ще толерира него и поведението му.
Сигнали бяха дадени достатъчно, било като неофициални реплики или като съвсем официални предупреждения и наказания.

Колегата ни взе на мезе и го удари на майтап накрая.


п.с Ама ще има много жица на биропиенето - ще издържиш ли ?

Bonev
28-01-2011, 19:52
Ами то всеки си преценява какъв да бъде.
Ако човек не желае, не може или не иска да се впише в дадено общество въпроса е до колко обществото ще толерира него и поведението му.
Сигнали бяха дадени достатъчно, било като неофициални реплики или като съвсем официални предупреждения и наказания.

Колегата ни взе на мезе и го удари на майтап накрая.


п.с Ама ще има много жица на биропиенето - ще издържиш ли ?

Епа я съм си слушал метал на времето. Готов съм за подвизи!:dj::Yeeeehaaa: Казвай ако има мероприятие!
Спирам да пиша тук, че току виж и аз съм отнесъл някой банан...
:respect:

mordohy
29-01-2011, 01:36
Ами то всеки си преценява какъв да бъде.
Ако човек не желае, не може или не иска да се впише в дадено общество въпроса е до колко обществото ще толерира него и поведението му.
Сигнали бяха дадени достатъчно, било като неофициални реплики или като съвсем официални предупреждения и наказания.

Колегата ни взе на мезе и го удари на майтап накрая.


п.с Ама ще има много жица на биропиенето - ще издържиш ли ?
Язе на биропиене съм държелив!
Ама ако мога, без да ме баннеш, ще ти ударя една критика!
Върни си стария ник с римската броня и алкохолист отгоре, че аз съм си традиционалист!
Някак ми е по-спокойно, като гледам, че шефа не е по-назад от нас!
Съвсем сериозно!
Стария си беше много стилен.
Сега е като това, което сутрин измивам от кенефа!

pr_00f
29-01-2011, 02:12
Правилно - кафявото се мие сутрин... дорде е време.
Ако и изпуснал момента за измиването/изриването си носиш последствията.

п.с Нещо против св. св. бай Генчо тролоубиец да имаш ?

п.п.с Стига спам викам аз