PDA

View Full Version : Проблем с дългите



vanko_monev
27-01-2011, 17:59
Здравейте днес ми откзаха дългите светлини само от лявата страна, проверих бушоните здрави са, проверих крушката и тя е здрава, но напрежрние няма а другият фар си свети нормално.

Mury
27-01-2011, 19:17
Здравейте днес ми откзаха дългите светлини само от лявата страна, проверих бушоните здрави са, проверих крушката и тя е здрава, но напрежрние няма а другият фар си свети нормално.

Напрежение ли няма,или маса:busted_cop::busted_cop::busted_cop:

tonov
27-01-2011, 19:24
Mury, ако няма маса мисля и къси няма да има :roll: Или ти имаш предвид масата на самата крушка?

Я колега смени крушката за всеки случай. Провери с мултицет дали има напрежение на буксата за крушката, първо спрямо някоя обща маса по купето, а после спрямо самия цокъл.

vanko_monev
27-01-2011, 19:26
напрежение няма, пробвах крушката направо на акумолатора и работи, после пробвах с отделна маса по купето, но и така не стана

Mury
27-01-2011, 19:26
Mury, ако няма маса мисля и къси няма да има :roll: Или ти имаш предвид масата на самата крушка?

Я колега смени крушката за всеки случай. Провери с мултицет дали има напрежение на буксата за крушката, първо спрямо някоя обща маса по купето, а после спрямо самия цокъл.

Ми незнам бате,той казва че няма напрежение,опитвам се да разбера нещо повече:balloon::balloon::balloon:И според мен проблема е в крушката,ма знае ли се.....

tonov
27-01-2011, 19:28
Премери в двата края на бушоните за дългите какво има, оттам да тръгнем по веригата. Без да ги вадиш и при включени фарове.