PDA

View Full Version : Как да пратя ЛС на човек който си е забранил да получава такива?



acko88
29-01-2011, 17:33
Получавам ЛС от юзер,искам да му отговоря и ми казва че немога да му пратя ЛС,защото той е забранил от настройките.Та нямам идея как да се свържа с човека,неми се случва за първи път и е доста тегаво,направете поне някакво запитване да може да се прави към дадения абонат... защото комуникация така е невъзможна.Той ако без да иска го е направил,както са 90% от случейте.

pr_00f
29-01-2011, 17:57
Драсни ми едно ЛС си името на потребителя, ще му пиша да погледне тази тема.
А дали ще реши да си пусне получаването на ЛС си зависи от самият потребител.

acko88
29-01-2011, 18:04
Драсни ми едно ЛС си името на потребителя, ще му пиша да погледне тази тема.
А дали ще реши да си пусне получаването на ЛС си зависи от самият потребител.

Ей сега ще ти пиша,иначе човека иска да се свърже с мен.Аз съм сигурен че неволни си е забранил ЛС-тата

mordohy
02-02-2011, 00:04
Аз също в началото имах такива проблеми!
После май с Валкер или Прууфа ги разрешихме, но имаше проблем. Просто е добре да се огледат нещата и новите потребители по презумпция да приемат всякави съобщения!
Малко объркано, ама точно го казах.
Тоест да не могат да слагат забрани още с първите настройки!
Абе разбрахте ме!

acko88
02-02-2011, 01:44
Аз също в началото имах такива проблеми!
После май с Валкер или Прууфа ги разрешихме, но имаше проблем. Просто е добре да се огледат нещата и новите потребители по презумпция да приемат всякави съобщения!
Малко объркано, ама точно го казах.
Тоест да не могат да слагат забрани още с първите настройки!
Абе разбрахте ме!
Аз те разбрах но все пак е факт че аз с човека неможах да се свържа,той ме потърси да му кажа цена за нещо и след това изобщо нямаме кореспонденция,здраве да е!

pr_00f
02-02-2011, 09:47
По подразбиране системата за ЛС е активирана за всички потребители.
Ако някой е спрял получаването на ЛС, било то волно или неволно, си е проблем/решение на самият потребител. И това изобщо не е работа на администрацията , поне до момента в който потребителят не поиска помощ.

Конкретно в този случай, съм писал ЛС на потребителя с който искаш да се свържеш.
Отговор няма.

acko88
02-02-2011, 11:40
По подразбиране системата за ЛС е активирана за всички потребители.
Ако някой е спрял получаването на ЛС, било то волно или неволно, си е проблем/решение на самият потребител. И това изобщо не е работа на администрацията , поне до момента в който потребителят не поиска помощ.

Конкретно в този случай, съм писал ЛС на потребителя с който искаш да се свържеш.
Отговор няма.

Както казах здраве да е :)