PDA

View Full Version : Alfa 147 куката за дърпане



duchko
31-01-2011, 01:31
Здравейте колеги. Наскоро си взех 147-чката и забелязах че ми я няма куката (не знам дали правилно се изразявам) за дърпане, тази която се навива на предната или задната броня в зависимост от случая. Та питах в 2-3 магазина за авточасти всички ме гледат все едно на друг език им говоря. От къде мога да си взема и за колко пари горе доло(от Стара Загора съм) , да имам , че то коли можеш ли им се вярва ?

zdravko_ss
31-01-2011, 03:34
Като за начало потърси в раздел "Продава" - "Авточасти и аксесоари !

cassillas
31-01-2011, 09:47
Според мен единствено 2-ра ръка е удачния начин.

Zarini
31-01-2011, 15:24
Според мен единствено 2-ра ръка е удачния начин.

Подкрепям, за нова искат над 30-40лв. Има ги и по битаците - не са нещо уникално, но трябва да се провери резбата. Аз и двете италианки от подписа от там ги оборудвах, нещо 5-10лв. ми е споменът...
Ама за 2 години с тях, а и като се върна и 10, та и 20 години назад, нямам спомен да съм я ползвал тая екстра!

morfius
31-01-2011, 15:44
Намери си все пак... на мен лично ми е трябвала 2 пъти. Първия път нямах - изби маркуч на горивото и трябваше репатрак - дизела поне добре, че може да се качи там и на стартер. Втория път се наложи да дърпам колега, ама вече се бях оборудвал.
Та не вреди да има... виж в раздел продава.

ФЕРАРИСТ
31-01-2011, 18:42
От къде мога да си взема и за колко пари горе доло(от Стара Загора съм) , да имам , че то коли можеш ли им се вярва ?
Ако минеш през сервиза или ме напипаш дома, мога да ти подаря една, че ми се моташе някъде.....