PDA

View Full Version : Ъп-ването



raiders
31-01-2011, 18:02
Колеги видях много интересно решение в тунинг.бг, след 48ч. автоматично ти излиза бутонче за повдигане на темата ти. Не е нуждно да пишеш безмислени постове, да те следят модераторите. Има ли вариант да стане и при нас това?

robygas
31-01-2011, 18:56
Обсъждали сме варианта с колегите в мод. раздела. Проблема е, че в този случай никой не може да пита нищо в темата. Реално обявите са "заключени" и само собственика може да ги подновява след определеното време. Всичко останало като контакт се извършва на ЛС или тел.

pininfarina
31-01-2011, 19:09
Обсъждали сме варианта с колегите в мод. раздела. Проблема е, че в този случай никой не може да пита нищо в темата. Реално обявите са "заключени" и само собственика може да ги подновява след определеното време. Всичко останало като контакт се извършва на ЛС или тел.


Еми да - хем по малко спам :-)

robygas
31-01-2011, 21:11
И много реване в този случай...айде нема нужда !

pininfarina
31-01-2011, 22:29
И много реване в този случай...айде нема нужда !

Да, май си прав - само и това остава да се промени и ще настане революция :-)

DerMeister
31-01-2011, 22:37
Темата не е за това, но според мен ще е хубаво да се трият неактивни от повече от месец(или 2 месеца) обяви. В момента има теми от 2006-та година. Също голям процент от пост-овете са "Валидна ли е обявата, колега...".

Та така...

raiders
01-02-2011, 00:03
Обсъждали сме варианта с колегите в мод. раздела. Проблема е, че в този случай никой не може да пита нищо в темата. Реално обявите са "заключени" и само собственика може да ги подновява след определеното време. Всичко останало като контакт се извършва на ЛС или тел.

Ама аз не съм казал обявите да са заключени? Може да се пише в тях, а и какъв е проблема с търсенето? Аз когато търся нещо ми е интересно кой колега преди колко време какво е продавал и каква дискусия е имало.

Jivko7777
01-02-2011, 00:34
Обсъждали сме варианта с колегите в мод. раздела. Проблема е, че в този случай никой не може да пита нищо в темата. Реално обявите са "заключени" и само собственика може да ги подновява след определеното време. Всичко останало като контакт се извършва на ЛС или тел.

Хич не са заключени, пишеш си спокойно, и си имаш и това бутонче което просто рефрешва последното мнение в темата и го прави с нова дата!

robygas
01-02-2011, 09:37
Хич не са заключени, пишеш си спокойно, и си имаш и това бутонче което просто рефрешва последното мнение в темата и го прави с нова дата!

Определено не съм човека който може да каже как изглежда това технически и какви са възможностите на софтуера който ползваме.
Мнението ми беше по-скоро свързано с това, че изброените дотук предложения са разисквани и отхвърлени като идея.

pr_00f
01-02-2011, 09:49
Със стандартните възможности на платформата не се сещам как може да стане това.
Ще разгледам евентуално за подходящ плъгин.

raiders
01-02-2011, 11:49
За мен това е много добро решение, вижте го как е в тунинга, там нищо друго не е променяно.

Ще се радвам тази новост да я има и при нас!

crocodil
01-02-2011, 13:37
Може и да пуснете SMS номер, където да се правят ВИП обяви.

mordohy
01-02-2011, 23:56
Може и да пуснете SMS номер, където да се правят ВИП обяви.
Гавраджия!
Колеги, не гледайте комерсиалните сайтове!
Явно, че там ще е по-удобно!
Все пак сме авто клуб!
Нагаждайте се към статуквото!

Jivko7777
02-02-2011, 02:19
Определено не съм човека който може да каже как изглежда това технически и какви са възможностите на софтуера който ползваме.
Мнението ми беше по-скоро свързано с това, че изброените дотук предложения са разисквани и отхвърлени като идея.

Е да де няма проблеми :) Аз просто констатирах как е, за да няма разминаване :)