PDA

View Full Version : За г-н nikola nikolov



raiders
01-02-2011, 12:11
Аз не съм много изненадан от отношението на "nikola nikolov", има известни настроения за това какво е възпитанието към клиентите, но това е бизнес и всеки сам си решава как и какво да прави. За мен реших, че моето първо и единствено пазаруване от него ще си остане, въпреки, че имах разкарване за една капачка на фар, уж я имало, но когато бях там, вече нямало.

Показвам едно писмо, пък нека всеки сам си направи изводите, но така не бива да са отношенията между нас.

http://media.snimka.bg/8013/022281868-big.jpg?r=0

http://media.snimka.bg/8013/022281876-big.jpg?r=0

търтей
01-02-2011, 12:30
Тая тема не е за чата, ама изобщо. И смятам че УС трябва да се самосезира и да вземе съответните мерки!

Old Fox
01-02-2011, 19:31
Ще кажа няколко неща:
Моля всички такива ЛСта първо да се репортват до мод екипа. Всички репорти се четат.
ЛСтата са лични и не следва да се изнасят във форума.
Такъв език е недопустим във форума и в кореспонденцията на ЛС. Съответните потребители са и ще бъдат наказванни.

fred
01-02-2011, 20:35
Веднъж мярнах подобен език на въпросния Николов в една тема за джанти, сега чета това - ами явно не му трябват клиенти повече, щом се нерви. Достатъчно ...... има, та и пари да им даваме, като части под път и над път.Колегата raiders, който пък съм виждал лично и е коректен и възпитан и съм сигурен, че не по никакъв начин, не е предизвикал някой,

alfonco147GTA
01-02-2011, 20:48
И аз преди време си купих воден радятор от него, по неговите думи радятора е перфектен, на вид, след като го взех и тръгнах да го монтирам, забелярах че му липсва едното стучерче за обратната вода до разширителното казанче!! Веднага му писах на ЛС, но той така и не ми отговори и до ден днешен!

acko88
01-02-2011, 21:08
Аз също щях да си купя преди време халоген от него,но на ЛС ми даде цена 25лв след като отидох до драгичево той стана 35лв,абе тестис работа

pininfarina
01-02-2011, 21:29
Колеги, явно доста от вас не използват системата за коректни купувачи и продавачи във форума. Добре е да се индикира в тая система за положителни и отрицатели отзиви - това може да е само в плюс на всички нас!

marian
01-02-2011, 21:36
Колеги, явно доста от вас не използват системата за коректни купувачи и продавачи във форума. Добре е да се индикира в тая система за положителни и отрицатели отзиви - това може да е само в плюс на всички нас!
Абсолютно съгласен с pininfarina,сега доста хора се сетихте за негативите на Н.Николов.
Относно езика,недопустимо е,не го одобрявам.

acko88
01-02-2011, 22:48
Колеги, явно доста от вас не използват системата за коректни купувачи и продавачи във форума. Добре е да се индикира в тая система за положителни и отрицатели отзиви - това може да е само в плюс на всички нас!

Аз до ден днешен имам един - от Роман,и този минус го получих защото този нескопосаник сам се беше опитал да си монтира парктроника и ме изкара че съм му продал дефектна стока,по онова време цената за този парктроник беше 120лв аз му го дадох на 55лв,след скандали по теледона,му казах прати ми го ще ти го сменя но парите по куриера няма да ги плащам,аз незнам гаранционно кой поема разходи по куриер ама нищо де,говорих с баща му с него и накрая ми напраскаха отрицателна репутация,и до ден днешен аз си го имам този минус а смея да твърдя че винаги съм се държал коректно към всеки клиент!

mordohy
01-02-2011, 23:42
Ще кажа няколко неща:
Моля всички такива ЛСта първо да се репортват до мод екипа. Всички репорти се четат.
ЛСтата са лични и не следва да се изнасят във форума.
Такъв език е недопустим във форума и в кореспонденцията на ЛС. Съответните потребители са и ще бъдат наказванни.
Друсвам ти пет бири одобрение, щото отдавна казвам, че личната кореспонденция е неприкосновенна!
Независимо, колкото и да ни е примамливо да я пляснем на всеобщо литературно четене.
Няма оправдание!
Търтея е прав!
Дори и репортването до мод екипа ми е от сорта: Моля , другарко, пък Кирчо ми изяде десерта! Или нещо друго!

MrX
02-02-2011, 07:54
Тая тема не е за чата, ама изобщо. И смятам че УС трябва да се самосезира и да вземе съответните мерки!

Темата не е за тема ама изобщо! И УС да се самосезира относно....?!? Вземете се в ръце и се дръжте подобаващо спрямо органите дадени ви от майката природа!

code
02-02-2011, 08:47
Може би тук е мястото да кажа, че аз от Николов съм доволен и съм взел доста неща от него, нормално е цената не винаги да устройва и двете страни. А в търговията емоцията само вреди, но понякога няма как.

vegatta
02-02-2011, 08:57
Аз пък не мога да разбера защо като някой каже цена за нещо, някой все ще каже аз давам по малко.....
Все едно сме на битака .....
Човека е казал 120лв. като не ти изнася, продължаваш...
Аз пазарувам 4 години само от Никола Николов и никога до сега не е имало проблеми. Цените са му нормални за това качество което предлага. Който не му изнася да си търси другаде части...

pininfarina
02-02-2011, 09:41
Аз пък не мога да разбера защо като някой каже цена за нещо, някой все ще каже аз давам по малко.....
Все едно сме на битака .....
Човека е казал 120лв. като не ти изнася, продължаваш...
Аз пазарувам 4 години само от Никола Николов и никога до сега не е имало проблеми. Цените са му нормални за това качество което предлага. Който не му изнася да си търси другаде части...


Аз също съм пазарил няколко пъти от него колега, като съм проверявал и не ми е изнасяло не съм взимал, но темата мисля че е пусната не заради цената на частта а за отношение на продавач към клиент!

Old Fox
02-02-2011, 09:47
Темата се заключва. Идеята и не е доволни недовлни от даден продавач.