PDA

View Full Version : Еконт" се изложиха... Но веднага се поправиха!!!



brazen
04-02-2011, 14:02
Здравейте,

Искам да изкажа последните си впечатления от куриерската фирма "Еконт Експрес".

Преди една седмица(миналия Петък - 28-ми януари 2011г) Изпратих един телефон(апарат) до Куповач в град Казанлък.
В Понеделник човека ми се обади и каза че е пристигнал, но учтиво ме помоли да го изчакам до Вторник, тъй като нямал време да отиде до офиса.
Както и да е, обади ми се той въпросния вторник(2-ри Февруари) и каза че всичко е ок, харесъл си е телефона, благодари ми, а аз му пожелах със здраве да си го ползва.

И друг път съм работил с Еконт и от практика знам, че след като куповача си е получил пратката на следващия ден ми идва СМС с известие че мога да си получа сумата на наложения платеж.
Да, ама в Сряда - нищо. Четвъртък и днес - нищо!

Отидох днес сутринта до офиса в жк Левски В(където всъщност изпратих телефона) да проверя какво става.
Служителката ми каза че все още пратката си седи там - в офис "ДЕН", град Казанлък.

Позвъних на куповача, попитах го какво става и т.н.т и всъщност разбрах че е получил телефона, тъй като ми продиктува Серийния му номер(IMEI).

Отново се върнах в офиса на Еконт, вече леко вбесен... пак попитах девойката к'во аджеба става?!?! а в отговор - "Обади ми се управителя на офиса в Казанлък и лично ми съобщи, че пратката физически е там. Така че господине грешката НE е при нас - ние НЕ сме пропуснали да отразим, че пратката е получена, ами Получателят е НЕдобросъвестен и ви лъже че я е взел.."

:noooo: Побеснях! Пак му звъннах на човека, които твърдеше че в момента разговаря с мен чрез именно същия телефон. Обеща ми че до полувин час ще отиде в офиса за да изясни ситуацията. След 5 мин пак ми звънна и ми каза, че е намерил товарителницата(разписката за ПОЛУЧАВАНЕ!!!) и ми продиктува номера на пратката - оказа се абсолютно същият.
И кво? Човека си е платил транспорта и наложения платеж, а ония ми разпрравят че бил недобросъвестен, бла-бла-бла...
Вече се бях прибрал в работата и позвъних до офиса в Левски В и мноого ама много търпеливо й обясних пак на служителката за кво става въпрос и т.н.т, че ако "физикески пратката е там" само екстрасенс или врачка могат да ми продиктуват номера на пратката.
Отговор: "Моля изчакайте!"...(след 3 мин висене на телефона...)"Пратката ви е маркирана като приета преди 5 мин. Заповядайте днес да си получите парите"
-КОГА ДНЕС???
-ми... следобед
-в колко часа следобед??
-ми не съм сигурна, проверете след час...

Все още не съм ходил да си взема парите, защото ако пак се разкарам до там напразно има опасност д стана адски вулгарен и тя лично да си го отнесе

Излиза че всъщност ония "добросъвестни " куриери не си вършат работата коректно и после сме виновни ние - "недобросъвестните" изпращачи и получатели. Не стига, че за един телефон тарифата на пратката е над 5 лева, човека си плаща транспорта, ами на всичко отгоре аз не мога да си получа парите.
И даже нагли - "Ващият получател е недбросъвестен" и още: "Ние не сме фирма за издирване на длъжници".
Да ви таковам на фирмата.
Добре че човека си намери разписката за получаване и беше така добър да се вдигне и да отиде лично в офиса на Еконт зая да им покаже въпросната разписка да им размаха ТЕЛЕФОНА пред лицата - че да се убедят, че пратката НЕ е там!

Равносметка::calc: опънати нерви, изхарчени пари за гориво и телефонни разговори и от мен:brickwall: :wallbash:и от него.

Сега се чудя дали да подам оплакване до не знам си кой там в Еконт или да си седя мирно, защото освен че пак ще ми скъсат нервите ще излезе, че съм "недобросъвестен" и в тая на'ща държава единствения, който го яде е крайният потребител.

На печелившите - честито!:screwy:


EDIT:


....
В заключение:
В крайна сметка поеха вина за грешката си(въпреки всичко) и по този начин доказаха, че са сериозна фирма и явно ценят клиентите си.

ЕDIT 2 :

Колеги, искам да изкажа най-последните си впечатления от "Еконт" - получих телефонно обаждане, както и Лично Съобщение(тук, във форума) - и в двата случая се извиняват за грешката и ме уведомяват че тече провера по случая.

Благодарен съм, за това че влагат усилия за изясняване на ситуацията и за това да НЕ допускат подобни грешки за напред.

Наистина съм приятно изненадан от бързата им реакция и вниманието им към мен - клиентът.

П.П. Към колегите, които ме убеждаваха в коректността на фирмата: Прави сте, вече се убедих лично в качеството и коректността на Еконт, съжалявам че се усъмних в прочетеното в постовете ви.

За напред пак бих работил с тази фирма!

pr_00f
04-02-2011, 14:20
Пусни си жалба в Еконт.
Гарантирано ще реагират.


http://www.econt.com/wp-content/themes/econt/images/contact5.jpg
телефон за сигнали

В Еконт Експрес персоналното внимание и високата култура на обслужване са неразделна част от фирмения стил и визия. Ако се натъкнете на поведение, което не отговаря на този стандарт, Вие можете да сигнализирате за това на тел. 0800 1 0700 (безплатен за всички абонати) или по e-mail на signal_za_econt@econt.com. По този начин Вие полагате грижа за доброто име на Еконт Експрес. Благодарим Ви!
Цена за разговор: безплатен Работно време: 06:00 - 22:00 часа всеки работен ден
07:00 - 17:00 в събота

soldier
04-02-2011, 14:26
На един приятел му загубиха пратката, която се състоеше от някакви документи и пари. Вече 2ри месец се съди с тях, за сега май няма резултат.
За услугата, която предлагат, нямат конкурент.

oem
04-02-2011, 14:30
Еконт са много добра фирма. Нямам никакви такива ситуации до сега а често се занимавам с тях. Все пак винаги може да стане грешка. Не си прави изводи от една грешка. Случват се такива неща и при най-добрите. Наистина са си добра фирма. Прости им грешката :)

badmadafaka
04-02-2011, 14:54
Номера на пратката така наречения куповач може да ти го каже, защото е получил смс-а, че пратката е пристигнала. IMEI-a на телефона може да ти го каже ако е отишъл да го види, защото има опция да отвори пратката преди да я получи, примерно.
Дори и да не е станало нито едно от тези неща, случват се грешки - там работят хора а не роботи, а и да бяха роботи пак щяха да са направени от хора, така че не виждам причина да се нервиш - обади им се, ако трябва се оплачи но е тъпо веднага да ги плюеш.
Аз също съм имал подобно оплакване - нещо, което трябваше да получа и продавача се кълнеше, че ми го е пратил, не го получих, после се оказа, че хубавеца наистина беше послъгал, че го е изпратил.

За мен фирмата е най-сериозната от българските такива и поне от моя опит с тях, служителите им имат необходимата култура да си вършат качествено работата.
Даже са ми правили услуги и са ми карали на адрес пратка, която е била изпратена до офиса им без да ми вземат една стотинка отгоре, след като учтиво ги помолих по телефона да я закарат на адреса защото нямаше как да я взема от офиса, а не исках продавача да си чака парите - естествено казах им да ме таксуват все едно е била пратена до адреса, но те не го направиха.

1912
04-02-2011, 15:00
и аз съм много доволен от тази фирма
никога не съм имал проблеми
вече толкова години...

-Bobby-
04-02-2011, 15:47
Много от офисите на Еконт са фанчайз. И тоя франчайз най-често е фирма от вида "Тате, братчеда и аз". Тя системата на Еконт не е сложна за ползване, ама когато някой неграмотник я ползва, става проблем.
Единствено нещо не ми се връзва как така се звъни на управителя на офиса в Казанлък, той потвърждава, че ФИЗИЧЕСКИ е там пратката, докато клиента твърди, че си е взел всичко и го е платил. Ей тук някъде ми се губи връзката и нещата загниват и понасмръдват...

А девойката в софийския офис няма вина. Тя по система вижда статус на пратка, по телефона колегите й казват, че пратката си е при тях, и тя препредава.

Брейз, а ти, преди да гориш нафта да ходиш чак до офиса им, и после да въртиш телефонни сметки, онова чудо на технологиите, наречено сайт на Еконт и частта "проследяване на пратка", използва ли го? Още повече имаш номера на товарителницата, едното копие е в теб. Доколкото виждам, имаш допирни точки с интернета... те Еконт може и да са сбъркали някъде, в крайна сметка, ама и ти по начина, по който си тръгнал да проверяваш какво и що... все едно сме 1992 г, баси...

-Bobby-
04-02-2011, 15:47
Едит: Морфиус
Колега, не натискай по 2 пъти бутона за публикуване - дублира мнения :)

brazen
04-02-2011, 15:50
Какво означава да не се нервя?
Не съм доволен от обслужването в конкретния случай защото обвиняват третата страна за своята грешка(макар че почти бях сигурен че не е получена пратката и вината не е в тях)
Защото излиза в случая че са ме пуснали покрай ушите си и изобщо не са си направили труда да проверят дали наистина пратката е там, а красноречиво и уверено ме уведомяват че физически е при тях.
Още нещо: Ако получателя е видял телефона, да кажем, че му е записъл IMEI-а и не си го е взел:shocking:, защо тогава не са ме уведомили че пратката е получена, но не е приета и че евентуално се връща? Нали не звучи логично имайки впредвид че ми обявават пратката за непотърсена?



Както и де е, след отново чакане около 15мин. си получих парите и хилядите извинения на супер разбраната и любезна служителката(казвам го буквално - не иронизирам) в офиса в Левски В, макар тя да не беше виновна с нищо.
За да може да ми изплати сумата се наложи няколко пъти да им звъни(на тези в Казанлък) и да им обяснява ситуацията отново и отново, същевременно да бере срам заради тях. Явно беше че и Тя доста се изнерви на колегите си.

Според мен правилното в случая е наистина да подам оплакване, не с цел вендета, ами за да проверят и да не допускат подобни грешки. Защото тук чета вашите отзиви, които изобщо не са лоши, но идва моментът, в който заради един техен служител, допуснал грешка и заради втори който явно не му се е занимавало да провери и оправи грешката - се пуска тази тема.

morfius
04-02-2011, 15:53
Според мен правилното в случая е наистина да подам оплакване, не с цел вендета, ами за да проверят и да не допускат подобни грешки. Защото тук чета вашите отзиви, които изобщо не са лоши, но идва моментът, в който заради един техен служител, допуснал грешка и заради втори който явно не му се е занимавало да провери и оправи грешката - се пуска тази тема.

Не само според теб, тия жалби ако не друго поне дават обратна връзка на шефовете в централата, какви ги вършат по места служители и подизпълнители.
Пък дали тия в централата ще я вземат предвид, вече е друга тема... редно е да свикнем да си търсим правата при всяка издънка.

-Bobby-
04-02-2011, 15:55
Вариантът някой някъде да не си е свършил работата, предполагам видя, че го визирах още от самото начало. Явно и така е станало, и хубаво, че всичко е приключило добре за теб. :)
Но другият път, наистина пробвай първо с проследяване през сайта, спестява едно ходене до офис. ;)

ПС - Морф, не го натискам 2 пъти, толкова слабограмотен нервак зад клавиатурата не съм. За втори път ми се случва при пускане на бърз отговор, да го плюе два пъти. Защо го прави, не знам.

brazen
04-02-2011, 15:59
Много от офисите на Еконт са фанчайз. И тоя франчайз най-често е фирма от вида "Тате, братчеда и аз". Тя системата на Еконт не е сложна за ползване, ама когато някой неграмотник я ползва, става проблем.
Единствено нещо не ми се връзва как така се звъни на управителя на офиса в Казанлък, той потвърждава, че ФИЗИЧЕСКИ е там пратката, докато клиента твърди, че си е взел всичко и го е платил. Ей тук някъде ми се губи връзката и нещата загниват и понасмръдват...

А девойката в софийския офис няма вина. Тя по система вижда статус на пратка, по телефона колегите й казват, че пратката си е при тях, и тя препредава.

Брейз, а ти, преди да гориш нафта да ходиш чак до офиса им, и после да въртиш телефонни сметки, онова чудо на технологиите, наречено сайт на Еконт и частта "проследяване на пратка", използва ли го? Още повече имаш номера на товарителницата, едното копие е в теб. Доколкото виждам, имаш допирни точки с интернета... те Еконт може и да са сбъркали някъде, в крайна сметка, ама и ти по начина, по който си тръгнал да проверяваш какво и що... все едно сме 1992 г, баси...

Хубаво, и като видя че пратката на е получена к'во следва после? Пак същото - агейн. Чудото Интернет да е живо и здраво!:th_up:
Бобка, честно казано мислех, че просто са пропуснали да пратят известителен СМС и очаквах да е станала подобна грешка - отидох направо там с цел да си получа парите(ако случайно са "пристигнали" така да се каже).

А относно Девойката - да, както написах - тя няма вина, а напротив реагира супер адеквано и коректно!

yo
04-02-2011, 15:59
Колега,в официалния сайт на Еконт имат нещо като форум,напиши там за този случай,от много сиурен източник знам,че асъл шефовете го четат често и понякога отговарят дори лично,иначе със жалбите не е толкова сигурно,че ще реагират!:th_up:

brazen
04-02-2011, 16:11
Не само според теб, тия жалби ако не друго поне дават обратна връзка на шефовете в централата, какви ги вършат по места служители и подизпълнители.
Пък дали тия в централата ще я вземат предвид, вече е друга тема... редно е да свикнем да си търсим правата при всяка издънка.

Именно!


Колега,в официалния сайт на Еконт имат нещо като форум,напиши там за този случай,от много сиурен източник знам,че асъл шефовете го четат често и понякога отговарят дори лично,иначе със жалбите не е толкова сигурно,че ще реагират!:th_up:

Тенкс! Ще пробвам.

---------- Post added at 16:11 ---------- Previous post was at 16:03 ----------

[QUOTE=-Bobby-;838873]Вариантът някой някъде да не си е свършил работата, предполагам видя, че го визирах още от самото начало. Явно и така е станало, и хубаво, че всичко е приключило добре за теб. :)
Но другият път, наистина пробвай първо с проследяване през сайта, спестява едно ходене до офис. ;)
QUOTE]

Честно казано, си ме изпреварил с публикацията на мнението. Разбрах те какво имаш впредвид.
П.П. в един друг форум има сигнализация за публикувано ново мнение - докато се моткаш да напишеш нещо, някой друг публикува отговор, натискаш "публикувай" и оп! Някой вече е писъл, а ти не си видял мнението му... поглеждаш пак темата и ако се налага отговаряш и на новото мнение. Както в случая стана, тази опция щеше да е от полза.

vladeto_
04-02-2011, 16:13
Здр колега,аз като представител на фирмата и служител мога да ти кажа да си заведеш рекламация без да хабиш нерви(все пак нищо не губиш)и до 14 дневен срок работни дни ще получиш отговор(които най-вероятно ще бъде с извинение и някоя бонус пратка) а доста от така наречените франчайзове задържат умишлено парични средства което носи лоша слава на фирмата,сам може да си сметнеш какво става като не предаде по система 2-3 пратки с наложен платеж от 500лв = 1000-1500 които може да завъртиш за ден два докато някои не се оабди да се оплаче така че действай!

П.С. Доста такива представители бяха затворени точно поради тази причина!

-Bobby-
04-02-2011, 16:15
Това ми звучи като счетоводителките в училищата, дето задържат стипендиите няколко седмици, за да лапнат лихвата от депозита, по който са ги блокирали. :tooth:
И това хем го помня, беше преди над 10 год. Явно схемата все още е работеща...

Kuku
04-02-2011, 16:35
Ако някой си спомня, аз преди време търсих фирма за доставка на една джанта от Гърция - Спиди ми я доставиха за двойно по-ниска цена от най-евтиното, което бях намерил, обаче ми забавиха доставката с около седмица..... седмица в която джантата ми стои в офиса и ме чака, обаче никой не знае, че е там :D
Та мисълта ми беше, че навсякъде се случват такива неща - хора са и може да допуснат грешка :!:
Освен това разбирам, че е изнервящо да ти спорят, когато не са прави, но в крайна сметка, какво толкова се е случило?! :hmm:
Нали ще си получиш парите, просто ще е с ден-два закъснение!

brazen
04-02-2011, 17:36
Ако някой си спомня, аз преди време търсих фирма за доставка на една джанта от Гърция - Спиди ми я доставиха за двойно по-ниска цена от най-евтиното, което бях намерил, обаче ми забавиха доставката с около седмица..... седмица в която джантата ми стои в офиса и ме чака, обаче никой не знае, че е там :D
Та мисълта ми беше, че навсякъде се случват такива неща - хора са и може да допуснат грешка :!:
Освен това разбирам, че е изнервящо да ти спорят, когато не са прави, но в крайна сметка, какво толкова се е случило?! :hmm:
Нали ще си получиш парите, просто ще е с ден-два закъснение!


Явно не си прочел цялата тема - вече си получих парите.
"Какво толкова се е случило" - всеки си има своя мироглед и си преценява дали ще позволи някой да го еб*в* или не...



П.П. Има развръзка по темата: току-що ми звънна въпросната служителка, която е допуснала грешка - представи се и се извини учтиво.

Оказа се, че въпросният Уптравител на клона е отговорил дежурно: "Пратката е физически там". Обаче най-интерсното е това, че самият той по това време не е бил физически там...
В крайна сметка след като момичето от София му е звъняло е решил човека, че верно трябва да вземе да провери:th_up:

Не ме разбирайте погрешно Колеги - ето това ме издразни и бях сигурен в това което пиша няколо поста по-нагоре.

Искам да призная, че ме изненадаха с това обаждане - явно някой се е осъзнал преди да си пусна официално оплакване по сучая.

Може би след като вече случаят е разрешен ще продължа да ползвам услугите им(пак казвам може би)

В заключение:
В крайна сметка поеха вина за грешката си(въпреки всичко) и по този начин доказаха, че са сериозна фирма и явно ценят клиентите си.

spirit76
04-02-2011, 17:37
Жив пример от вчера,получавам смс с цена 10лева номер на пратка и така.Отивам да получавам и кво ,искат ми 14 лева .Предния ден получих същата пратка от същия подател на 10 лева само че беше друг служител.Документа не беше подправен а направо нов:noooo:След спретнатия скандал цената стана пак 10 лева .Как ли са се оообъркали?

Alfa User
04-02-2011, 18:39
И аз получих известие онзи ден за пратка с наложен платеж 20лв, а цената в действителност беше 25.80лв. Случвало се е и да не дойде някой SMS за пратка... Системата им понякога се бъгва, и допуска такива грешчици. Обаче честно казано, за 3 години сериозна работа с тях не съм имал нито един проблем със забавена пратка, загубена или повредена такава, или със мотаене с парите. За други фирми обаче мога Библия да ви напиша с идиотизма им.
Всички правят грешки, при Еконт обаче са сведени до минимум, и ако е станала такава, са били винаги коректни.

fred
04-02-2011, 18:46
Е идеална система няма, ако някой ми покаже, ще го черпя една бира :th_up:

Jivko7777
04-02-2011, 18:48
Изучиха се, големи мошенни станаха...

vladeto_
04-02-2011, 19:01
проблемите в по-гплямата част от пътите с смс-ите е заради мобилия оператор,но е и хубаво да проверите подателите какво са записали в товарителницата и кгато Ви създават клиентски картон(което вече е задължително)е хубаво да давате повече от 1 мобилен тел.ако разбирасе имате

Kuku
04-02-2011, 20:31
Явно не си прочел цялата тема - вече си получих парите.
"Какво толкова се е случило" - всеки си има своя мироглед и си преценява дали ще позволи някой да го еб*в* или не....Чакай сега, така написано излиза, че някой нарочно ти е правил мръсно, което знаеш, че не е така!
Да, прочетох, че си си получил парите и въпроса ми беше риторичен - какво ще стане ако си вземеш парите утре? Защо това е толкова голям проблем? Толкова ли нямате сериозни проблеми, та се занимавате и хабите нерви за такива неща.... :hmm:

ФЕРАРИСТ
04-02-2011, 20:35
Бяха ми строшили нервите тия на дра пъти с едни неща от Лондонския си офис, в сайта си имат някакви лайф коментари, бях се разбучал юнашки докато оправят нещата....

BatVas
04-02-2011, 22:22
Интересно ми е дали Еконт ще направят доставка с тегло 140 кг опаковани в сандък от Лондон до София?

vladeto_
04-02-2011, 23:15
до 1 тон няма проблеми ;)

haljscho
04-02-2011, 23:33
Здр колега,аз като представител на фирмата и служител мога да ти кажа да си заведеш рекламация без да хабиш нерви(все пак нищо не губиш)и до 14 дневен срок работни дни ще получиш отговор(които най-вероятно ще бъде с извинение и някоя бонус пратка) а доста от така наречените франчайзове задържат умишлено парични средства което носи лоша слава на фирмата,сам може да си сметнеш какво става като не предаде по система 2-3 пратки с наложен платеж от 500лв = 1000-1500 които може да завъртиш за ден два докато някои не се оабди да се оплаче така че действай!

П.С. Доста такива представители бяха затворени точно поради тази причина!
Абсолютно подкрепям това мнение..........
Аз миналата година имах проблем с един от техните куриери, който се направи на таркат, че неможел да намери адреса, а 1-месец по-рано ме беше открил без проблем.......
В офиса ми казаха, че те нищо немогат да направят, да се обадя и да подам жалба.....
Направих го и жалбата ми беше разгледана и уважена...........
Без оплакване няма как да разберат, че някой се прай на тарикат за твоя сметка а ти хабиш пари и нерви заради него.....
Може и да става въпрос за единичен случай, но когата шефовете му разберът, че е системно нарушение, рано или късно ще си получи заслуженото....

Kuku
05-02-2011, 11:38
Интересно ми е дали Еконт ще направят доставка с тегло 140 кг опаковани в сандък от Лондон до София?За доставки от Англия можеш спокойно да ползваш и ТАЗИ (http://www.gabco.org) фирма.

adv_petrov
05-02-2011, 12:10
Аз бях описал опита си с еконт:
http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=49838

Ае стига извинения по български - не франчайз, а дабъл франчайз да са, това не им дава ни най-малки привилегии да се държат с клиентите, като със занзибарци. Тип-топ са много по-напред от еконт и спиди.
Малко хора знаят, че единствените жалби в тая държава, които водят до реални последствия (тъй като подлежат на реален отчет, статистика и служат чрез броя си за промяна контрола върху търговците), са жалбите до КЗП. Да се жалиш на местния търговец срещу самия него, е смешно като изкопиран модел от САЩ и най-малкото неприложимо във нашата демокрация в преход все още и с порочно търговско "поведение".

brazen
05-02-2011, 14:52
Чакай сега, така написано излиза, че някой нарочно ти е правил мръсно, което знаеш, че не е така!
Да, прочетох, че си си получил парите и въпроса ми беше риторичен - какво ще стане ако си вземеш парите утре? Защо това е толкова голям проблем? Толкова ли нямате сериозни проблеми, та се занимавате и хабите нерви за такива неща.... :hmm:

Колега, искам да те попитам кой те помоли да се наемаш да ме учиш на смирение и търпимост?
Ти не разбра ли за кво става въпрос или се меркаш тук та да си губиш времето само? Защото това което проповядваш няма почва -особено пред мен! Когато плащам за нещо -каквото и да е - искам и изисквам максималното което ми се предлага(било то продукт или услуга)

Директно ти отговарям: ДА!! Проблем е закъснението на парите!!! Проблем е защото докато някой друг оперира с тях, аз съм принуден да бъда в затруднение заради това. И да - имаме си сериозни проблеми - финансови, сещаш ли се? Как да не се хабят нерви, предполагам си наясно с цената на безпаричието(дори да е моментно).

Колега, не възнамерявам повече да отговарям на полемичните въпроси чиито отговори знаем. Само спамим темата.
Лек ден!

Kuku
05-02-2011, 19:06
Жив и здрав :D

brazen
07-02-2011, 15:45
В заключение:
В крайна сметка поеха вина за грешката си(въпреки всичко) и по този начин доказаха, че са сериозна фирма и явно ценят клиентите си.

Колеги, искам да изкажа най-последните си впечатления от "Еконт" - получих телефонно обаждане, както и Лично Съобщение(тук, във форума) - и в двата случая се извиняват за грешката и ме уведомяват че тече провера по случая.

Благодарен съм, за това че влагат усилия за изясняване на ситуацията и за това да НЕ допускат подобни грешки за напред.

Наистина съм приятно изненадан от бързата им реакция и вниманието им към мен - клиентът.

П.П. Към колегите, които ме убеждаваха в коректността на фирмата: Прави сте, вече се убедих лично в качеството и коректността на Еконт, съжалявам че се усъмних в прочетеното в постовете ви.

За напред пак бих работил с тази фирма!