PDA

View Full Version : НОВИТЕ Ланчии 2011



pooh
14-02-2011, 10:16
...

blacksnoopy
14-02-2011, 11:46
Какъв е този 3.0 V6 дизел, от къде е?

markoff
14-02-2011, 12:09
Изглеждат страхотно!

BO
14-02-2011, 12:14
Само като ги видиш и ставя ясно, че Ипсилона и Делтата са си италиански. Другите са чисти американски боклуци:help:

---------- Post added at 12:14 ---------- Previous post was at 12:13 ----------

Само като ги видиш и ставя ясно, че Ипсилона и Делтата са си италиански. Другите са чисти американски боклуци:help:
А особено "новата" Федра. Че то старата френска измислица е с дизайн две поколения пред "новия", бати.

pooh
14-02-2011, 12:39
...

blacksnoopy
14-02-2011, 14:22
От VM-Motori. Фиат придобиха 50% от тях.

Мерси.

В UK Ypsilon ще се продава с емблемата на Chrysler

Peak1
15-02-2011, 08:44
Мерси.

В UK Ypsilon ще се продава с емблемата на Chrysler

Всичко, което излезне от този "брак" ще се продава като крайслер в UK.

И по темата... пълен ОТВРАТ! :prison: Вместо класическа ретро ланча решетка шибват крайслерска на ипсилочнето и дори невероятен фейслифт за делта със същото американско:dyrvo_v_kenefa:

Надеждите ми са, че това ще продължи само няколко години докато натрупат някоя друга кинта и стабилизират финансите и след това да разделят марките както си му е реда... иначе :rip: Lancia (този път наистина)

ПП. А вие сте черногледи за бъдещето на Алфа :gruebel: Май изглежда е доста по-добро от това, което виждате тук, а? :D

infernus
15-02-2011, 10:03
Всичко, което излезне от този "брак" ще се продава като крайслер в UK.

И по темата... пълен ОТВРАТ! :prison: Вместо класическа ретро ланча решетка шибват крайслерска на ипсилочнето и дори невероятен фейслифт за делта със същото американско:dyrvo_v_kenefa:

Надеждите ми са, че това ще продължи само няколко години докато натрупат някоя друга кинта и стабилизират финансите и след това да разделят марките както си му е реда... иначе :rip: Lancia (този път наистина)

ПП. А вие сте черногледи за бъдещето на Алфа :gruebel: Май изглежда е доста по-добро от това, което виждате тук, а? :D

Епсилон е на базата на Фиат 500 само че с по голямо междуколесно разтояние... Надявам се поне тя да е добре, все пак Фиат винаги са били майстори в малките калинки.

Peak1
15-02-2011, 17:15
Ипсилончето ме кефи много, но просто не мога да приема тая крайслерска решетка дето са му лепнали.. и факта, че това се случва и с новата делта се очертава като тенденция и хич не ми се нрави (а като гледам коментарите в нета и на почти всички останали) :throw:

D.Istatkov
09-02-2012, 19:36
Официално прес-съобщение (http://www.lanciapress.com/index.php?lng=2&group=2&method=cartelle&action=zoom&id=5000)

Официални снимки:

Новият Ипсилон:

66490 66491
66492 66493
- 2 petrol engines: 69 HP 1.2 8V and 85 HP 0.9 TwinAir, the latter also with DFN semi-automatic gearbox;
- a turbodiesel: 95 HP 1.3 MultiJet II;
- a dual-fuel. 1.2 8V petrol and LPG.


Новата Тема:

66496
the advanced 292 HP 3.6L V6 petrol engine with 8-speed automatic gearbox
and the 190 HP or 224 HP 3.0L V6 diesel engines, both with 5-speed automatic gearbox.


Новата Флавия:

66494 66495

Новия Гранд Вояджър:

66497
Diesel 2.8 CRD with particulate filter as standard delivers 163 HP and a torque of 360Nm
Petrol 3.6 V6 283 HP is combined with a 6-speed automatic gearbox with torque converter

Новата Делта:

66498



the advanced 292 HP 3.6L V6 petrol engine with 8-speed automatic gearbox

това вярно ли е ?,инали го 8 скорости автоматични?

adv_petrov
09-02-2012, 22:53
Екстра си е Ипсилончето, спазена е традицията с кожата и таблото да е в средата да не пречи на погледа нощем; и вдигнатия нависоко ск.лост подобно на Зетата дето имах, вече елиминира неудобството на оная пръчка която се наложи да режа на предния модел Y, за да ми е по-удобна за превключване. Ако има и по-малко пластмаси в купето, така характерни за престижното италианско масово автомобилостроене, значи е златна кола.

Kris
10-02-2012, 20:08
моите съболезнования, Ланчиа умря

nastybg
15-02-2012, 17:40
моите съболезнования, Ланчиа умря
Кратко и ясно ... гледам аз това клипче на новата Тема и немога да повярвам ...
http://vbox7.com/play:2d35e5ad2f

... Тесис-а бил грозен, да ама се намира чар в него, за сметка на това грозно, ръбато, безлично 300C със сменени емблеми - пълна помия :ranting: Да не споменавам качеството на 300C като купе, шаси и т.н.

AR147
15-02-2012, 18:18
Кратко и ясно ... гледам аз това клипче на новата Тема и немога да повярвам ...
http://vbox7.com/play:2d35e5ad2f

... Тесис-а бил грозен, да ама се намира чар в него, за сметка на това грозно, ръбато, безлично 300C със сменени емблеми - пълна помия :ranting: Да не споменавам качеството на 300C като купе, шаси и т.н.
Така е но това ще се продава повече от Тезиса....

nastybg
18-02-2012, 12:46
Така е но това ще се продава повече от Тезиса....

Е нека си се продава, то това ли е целта "масовки" :D да де това е целта, но в тая кола няма нищо свое, което някой ще нарекат грозно, други уникално, точно като всеки пасат, туарег и т.н. И извода какъв е преориентираш се към марка запазила стила и чара си ... А и от Тесис-а ,до колкото знам, са произведени доста малко бройки !

Ivo Rossi
18-02-2012, 18:19
Eми това беше момчета сега е ерата на ФИАТ те искат да убият Ланчия и Алфа то вече на нищо не прилича тва.До сега карах италянски коли само защото бяха различни от другите но и те вече си заминаха станаха като Ауди ФВ и всички останали...:not-fair::not-fair::sniper::throw::guillotine::rip:

nastybg
19-02-2012, 17:48
Eми това беше момчета сега е ерата на ФИАТ те искат да убият Ланчия и Алфа то вече на нищо не прилича тва.До сега карах италянски коли само защото бяха различни от другите но и те вече си заминаха станаха като Ауди ФВ и всички останали...:not-fair::not-fair::sniper::throw::guillotine::rip:

Всъщност това си е самоубийсвто, ако питаш мене, като видях "новия" Fiat Freemont и те по тая наклонена плоскост са тръгнали, така че целта не е да се убие Алфа или Ланчия и винаги ми е било глупаво това деление, просто това е бъдещето на вече не толкова чаровните ни италиянки !

http://www.automedia.bg/files/articles_body/2011-02/Fiat-Freemont-2.JPG

AR147
21-02-2012, 13:14
Е нека си се продава, то това ли е целта "масовки" :D да де това е целта, но в тая кола няма нищо свое, което някой ще нарекат грозно, други уникално, точно като всеки пасат, туарег и т.н. И извода какъв е преориентираш се към марка запазила стила и чара си ... А и от Тесис-а ,до колкото знам, са произведени доста малко бройки !
Ами да де Тезиса е уникален ,различен,рядък - чиста ланча , ама не се продава има 4-5к бройки ако не ме лъже паметта . Няма пари за втори такъв тезис следователно - или закриваме марката или правим някаква масовка с която пак тестваме пазара.....

kolev
21-02-2012, 16:15
Всичко, което излезне от този "брак" ще се продава като крайслер в UK.

в UK да пробваш да продаваш ланча е самоубийство. британците харесват 300ц и другите американски истории. що фиат да не използват мрежата на крайслер и покрай това да шиткат ипсилон и делта.
американците пък искат европейски коли, ама не съвсем. хода е добре премерен. а и американския автомобилен дизайн е доста напред с материала така че....

Бобби
22-02-2012, 23:34
моите съболезнования, Ланчиа умря
Да живее Ланчия...:party:

fred
23-02-2012, 18:44
Ако не беше Фиат, надали въобще щеше да има Алфа Ромео или Ланчия в наши дни.

Flame
23-02-2012, 20:03
На мен много ми харесват новите Ланчи,но аз съм си фен на Крайслер-особено 300Ц-само дето на предния модел му куцаха яко пластмасите и салона,а сега като е Ланча е години напред като качество.И от маркетингова гледна точка-това е единствения вариант да потръгнат нещата при Ланча и Крайслер,италянския дизайн да се отрази в лошия американски интериор,и готовите американски модели да се продават като Ланчи-аз лично не виждам нищо лошо-Алфа е Фиат,Сеат е VW,Ауди е VW,Ламборгини е Ауди-няма ли унификация на агрегати,модели,платформи,марките загиват.

Peak1
23-02-2012, 20:20
няма ли унификация на агрегати,модели,платформи,марките загиват.

Ква унификация бе брат тука говорим само за смяна емблеми... даже класическата Ланча решетка смениха с тази на крайслер...

Ivo Rossi
24-02-2012, 01:46
Ква унификация бе брат тука говорим само за смяна емблеми... даже класическата Ланча решетка смениха с тази на крайслер...



+1:cheers:

HACCP
24-02-2012, 17:56
Ето нещо което ..... вие ще решите как изглежда!
Ланчия Флавия Кабрио от март!
http://www.speed-press.com/Lancia-Flavia-кабрио-готова-за-Женева/?pageId=20459
п.п. Видях на живо новата ланчия за жалост карах по магистралата с нея извесно време и неможах да я снимам ... на живо изглежда по добре от колкото на снимките (лично мнение)

Tedo
24-02-2012, 19:15
Ако не друго, поне воланите са им докарали на митото, жулиетата и флaвията :D

RoMeO_156_GTA
24-02-2012, 19:39
Ква унификация бе брат тука говорим само за смяна емблеми... даже класическата Ланча решетка смениха с тази на крайслер...

Спокойно , винаги може да стане по-зле :D Като например така :

Според информацията от фирмата са се отказали да вграждат дизеловия агрегат от VW :jumping:

Източник :
http://autoblogbg.blogspot.com/2012/02/lancia-flavia-convertable.html

Flame
25-02-2012, 22:51
Не е само смяна на емблеми,виж им интериора и после ще си говорим,предните модели на Крайслер бяха доста по-зле,а каквото и да си говорим,колите са хубави;-)

Peak1
25-02-2012, 23:43
Не е само смяна на емблеми,виж им интериора и после ще си говорим,предните модели на Крайслер бяха доста по-зле,а каквото и да си говорим,колите са хубави;-)

Качеството, че се е подобрило е ясно, най-малкото Крайслера получи кожа Poltrona Frau и истинско дърво в интериора ама разликата е между новия и стария 300. Между новия 300 и Тема няма никаква разлика освен емблемите, ако не броим броните, които са различни не заради друго ами да отговарят на американския и европейския стандарт.

Не отричам, че ми харесва като автомобил ама не е Ланча.

В интерес на истината дизайна на 300 съвпада доста с този на старата Тема и много лесно с 2 фара, 2 стопа и 2 калника можеха да изградят индивидуален екстериор за Ланчата ама на...

http://4.bp.blogspot.com/_1bNNSG5O77M/R019k-dlfvI/AAAAAAAABH4/xtJZfiwOc9E/s320/1.jpghttp://allcarsreview.com/wp-content/uploads/2007/11/59144.jpg
http://www.virtualcar.it/public/media07/thema_sw_mm.jpg

nightroller
26-02-2012, 00:32
Качеството, че се е подобрило е ясно, най-малкото Крайслера получи кожа Poltrona Frau и истинско дърво в интериора ама разлика е между новия и стария 300. Между новия 300 и Тема няма никаква разлика освен емблемите, ако не броим броните, които са различни не заради друго ами да отговарят на американския и европейския стандарт.

Не отричам, че ми харесва като автомобил ама не е Ланча.

В интерес на истината дизайна на 300 съвпада доста с този на старата Тема и много лесно с 2 фара, 2 стопа и 2 калника можеха да изградят индивидуален екстериор за Ланчата ама на...

http://4.bp.blogspot.com/_1bNNSG5O77M/R019k-dlfvI/AAAAAAAABH4/xtJZfiwOc9E/s320/1.jpg
http://allcarsreview.com/wp-content/uploads/2007/11/59144.jpg
http://www.virtualcar.it/public/media07/thema_sw_mm.jpg
много добре казано - колега ти не се ли подвизаваш в Ланча форума от има няма 7 години ? :):)

Peak1
26-02-2012, 01:03
много добре казано - колега ти не се ли подвизаваш в Ланча форума от има няма 7 години ? :):)

Младо яре съм още, само от 3 се подвизавам :mrgreen:

nightroller
26-02-2012, 01:05
Младо яре съм още, само от 3 се подвизавам :mrgreen:
ахаха ок :) щото и аз там чета та видях ти подписа и така :)

RPWWD
26-02-2012, 15:36
ахаха ок :) щото и аз там чета та видях ти подписа и така :)

Що бе Марков, да не би и ти да си бивш Дедраджия като Пинко, Коки...и моя милост ;-)

abart_
26-02-2012, 19:43
http://4.bp.blogspot.com/_1bNNSG5O77M/R019k-dlfvI/AAAAAAAABH4/xtJZfiwOc9E/s320/1.jpghttp://allcarsreview.com/wp-content/uploads/2007/11/59144.jpg
http://www.virtualcar.it/public/media07/thema_sw_mm.jpg

Шееет,е така трябваше да изглеждат новите Ланчии

Красота:hitbycupid:

Flame
26-02-2012, 23:45
Няма как да изглеждат така като няма пари за Ланча.По-добре да има някакви модели отколкото да стане като със Сааб:hmm:

Ivo Rossi
27-02-2012, 00:28
Няма как да изглеждат така като няма пари за Ланча.По-добре да има някакви модели отколкото да стане като със Сааб:hmm:
Kaто се замисля си е така колега:-?Имах Сааб уникални са но всички видяхме какво стана накрая:rip::goodnight:

abart_
27-02-2012, 00:46
Няма как да изглеждат така като няма пари за Ланча.По-добре да има някакви модели отколкото да стане като със Сааб:hmm:

като няма,поне Алфите да ги правят такива,или нещо подобно....а не с тая нова опулена муцуна

Страшно ми допадат тия дизайнерски картинки :shock:

nightroller
27-02-2012, 00:49
Що бе Марков, да не би и ти да си бивш Дедраджия като Пинко, Коки...и моя милост ;-)

Не съм :) ама по едно време се зазяпвах по Либра ама това беше отдавна иначе доста ланчисти ги познавам покрай "Шефа" и брат му :):) при тях си правех колите и четях из форума на Ланча - доста спретнато и колегиално место е.
Ланча страда от ФИАТ повече отколкото Алфа ... тази марка е уникална много е стара но напоследък е символ на мутробарока в изкуството, въпреки това ми харесват моделите им но не и тези префасонирани Крайслери - ужасни са - Ланча не заслужава това ...

HACCP
11-03-2012, 12:49
В новият брой на Ауто Билд (08.03.2012)има интересна статия за връзката на новият прототип на Pininfarina (Cambino) и Ланчия с заглавие "Толкова красива може да е Ланчия"
Впечатление ми прави нехайството на Концерна майка!
В следващият брой ще бъде сравнена новата Тема с Ситроен С6, Ягуар XF и Рено Латитуб!
п.п. Приятно четене!

Peak1
11-03-2012, 14:13
В новият брой на Ауто Билд (08.03.2012)има интересна статия за връзката на новият прототип на Pininfarina (Cambino) и Ланчия с заглавие "Толкова красива може да е Ланчия"
Впечатление ми прави нехайството на Концерна майка!
В следващият брой ще бъде сравнена новата Тема с Ситроен С6, Ягуар XF и Рено Латитуб!
п.п. Приятно четене!

Прекалено хубаво, за да бъде истина Камбиното да се превърне в Ланча.

А за Темата/300 има предимно положителни оценки от повечето автомобилни медии включително Top Gear.

Flame
17-03-2012, 20:26
Вчера видях една нова Тема,с италиянска регистрация-кафява с огромни джанти-страшно красива е:devil:

RPWWD
19-03-2012, 14:32
Вчера видях една нова Тема,с италиянска регистрация-кафява с огромни джанти-страшно красива е:devil:

http://www.cars.bg/u603031 Ако имаш 100 000 лв. е твоя ;-)

wrc
19-03-2012, 21:46
За таа гнус тряя на мен да ми дадът 100 000 да я взема:no:

Furious 155
19-03-2012, 23:42
За таа гнус тряя на мен да ми дадът 100 000 да я взема:no:
мхм... колкото и да пише че е ланча, във всяко отношение е крайслер 300ц отвън... че май и отвътре.

nightroller
20-03-2012, 00:03
мхм... колкото и да пише че е ланча, във всяко отношение е крайслер 300ц отвън... че май и отвътре.

отвсякъде е пълно крайслерско дърво, чудя се дали я продават и със HEMI ;)

---------- Post added at 00:03 ---------- Previous post was at 00:00 ----------


В новият брой на Ауто Билд (08.03.2012)има интересна статия за връзката на новият прототип на Pininfarina (Cambino) и Ланчия с заглавие "Толкова красива може да е Ланчия"
Впечатление ми прави нехайството на Концерна майка!
В следващият брой ще бъде сравнена новата Тема с Ситроен С6, Ягуар XF и Рено Латитуб!
п.п. Приятно четене!

ти продължавай да го четеш тоя боклук и ще те видя как след няколко месеца си продал Алфата и си взел Шкода ;)
тва не е за четене - Ауто Билд дер Фрау е за имърджънси случаи, когато не достига тоалетна хартия :) а хората го правят и цветен, че и с картинки :):):) "Емека" ряпа да ядат ;)

HACCP
20-03-2012, 12:01
ти продължавай да го четеш тоя боклук и ще те видя как след няколко месеца си продал Алфата и си взел Шкода ;)
тва не е за четене - Ауто Билд дер Фрау е за имърджънси случаи, когато не достига тоалетна хартия :) а хората го правят и цветен, че и с картинки :):):) "Емека" ряпа да ядат ;)
Не успорвам мнението ти защото смятам че до голяма степен си прав! За тях от Немското по голямо няма(национализъм), както за сипатягите от Топ Гиър анлия над всичко и т.н. това не ми пречи да се забавлявам докато ги гледам или чета! Купувам си го обикновенно когато зареждам и видя на корицата му нещо червено и Италиянско!
А това със шкодата .....:roll2:е добро предположение!
п.п. Чено бих се радвал ако прототипа на Пининфарина излезе с емблема на Ланча!

nightroller
20-03-2012, 22:00
Не успорвам мнението ти защото смятам че до голяма степен си прав! За тях от Немското по голямо няма(национализъм), както за сипатягите от Топ Гиър анлия над всичко и т.н. това не ми пречи да се забавлявам докато ги гледам или чета! Купувам си го обикновенно когато зареждам и видя на корицата му нещо червено и Италиянско!
А това със шкодата .....:roll2:е добро предположение!
п.п. Чено бих се радвал ако прототипа на Пининфарина излезе с емблема на Ланча!

и аз, наистина, обичам Ланча почти колкото обичам и Алфа но не ми харесва накъде отива ...

Flame
21-03-2012, 00:19
Абе аз не мога да разбера какво толкова не му харесвате на тоя 300 Ц-колата си е кола-солидна е предния не беше с много качествена изработка-тоя е доста добре,хубав дизелов двигател,дизайна си е по-американски,но е въпрос на вкус,хубави джанти-мен си ме радва.Много уважавам марката Ланча,и точно затова предпочитам все още тя да съществува,отколкото да няма вече коли с тая марка.Вече всичко е сбирщайн-нито Волво е Волво,нито Алфа е Алфа,нито Ауди е Ауди,няма смисъл да плюем по новите модели че били еди какви си,ако Сааб не бяха толкова твърдоглави все още щяха да правят коли.И ако още не сте го осъзнали ретро колите са за истинските фенове-новите са само маркетинг:wazuuup:

nightroller
21-03-2012, 00:57
Абе аз не мога да разбера какво толкова не му харесвате на тоя 300 Ц-колата си е кола-солидна е предния не беше с много качествена изработка-тоя е доста добре,хубав дизелов двигател,дизайна си е по-американски,но е въпрос на вкус,хубави джанти-мен си ме радва.Много уважавам марката Ланча,и точно затова предпочитам все още тя да съществува,отколкото да няма вече коли с тая марка.Вече всичко е сбирщайн-нито Волво е Волво,нито Алфа е Алфа,нито Ауди е Ауди,няма смисъл да плюем по новите модели че били еди какви си,ако Сааб не бяха толкова твърдоглави все още щяха да правят коли.И ако още не сте го осъзнали ретро колите са за истинските фенове-новите са само маркетинг:wazuuup:

кои - ние ли не сме осъзнали кво е макретинг - айде айде :) имаме Алфа Митко все пак :)

Крайслера не е Ланча - Виченцо Ланча прави спортни коли след време обаче те стават тежки и луксозни, след малко време обаче Ланча разбират своята грешка и пак правят леки и бързи коли защото Еторе Бугати им взима концепцията (която тогава вече е стара) да ама по едно време Ланча пак започват да правят тежки лимузини (появяава се Алфа Ромео) ... след това историята идва от ФИАТ и тя не е вече интересна...

Крайслер не е Ланча - брака между Крайслер и ФИАТ ще народи изчадия много по-обезобразени от брака им с Даймлер ... ще поживеем и ще видим :)

DobriRq
21-03-2012, 10:43
На мен Флавия-та и Тема-та ми харесват поне на пръв поглед.

Flame
21-03-2012, 19:58
кои - ние ли не сме осъзнали кво е макретинг - айде айде :) имаме Алфа Митко все пак :)

Крайслера не е Ланча - Виченцо Ланча прави спортни коли след време обаче те стават тежки и луксозни, след малко време обаче Ланча разбират своята грешка и пак правят леки и бързи коли защото Еторе Бугати им взима концепцията (която тогава вече е стара) да ама по едно време Ланча пак започват да правят тежки лимузини (появяава се Алфа Ромео) ... след това историята идва от ФИАТ и тя не е вече интересна...

Крайслер не е Ланча - брака между Крайслер и ФИАТ ще народи изчадия много по-обезобразени от брака им с Даймлер ... ще поживеем и ще видим :)

То вече нищо не е каквото беше-кво ти пука в крайна сметка-аз се кефя на новата ''Ланча'' просто щот и 300 ц ми харесва.:flirt:

nightroller
21-03-2012, 21:09
То вече нищо не е каквото беше-кво ти пука в крайна сметка-аз се кефя на новата ''Ланча'' просто щот и 300 ц ми харесва.:flirt:

щом е така и ти харесва 300 ц си си прав за себе си - на мен тази кола винаги ми е приличала на сандък за еднократна употреба дори не е като ония старите сандъци Краун Виктория дето още деянят яко - 300 ц си е сандък с волан и нещо като седалки вътре :)

Flame
22-03-2012, 11:13
Ръбат е да,а Краун Виктория си е класика и след 90-тевъобще не са толкова ръбати.Крауна има доста луксозни изпълнения и е адски здрав...камион-странша кола е:busted_cop:

Lucky
09-04-2012, 20:18
Днес и аз я видях таз "Ланча'".
Ми да Ви кажа според мен,да не е Ланча,но не е и баш Крайслер.
Разликата е в детайлите.И от вътре и от вън има доста разлики които според мен я отличават.
И има сходство със старата Тема.
Та на мен ми допада.И смятам че на пазара ще е доста по продавема за разлика от Тезиса,либрата и т.н.

nightroller
09-04-2012, 20:38
Днес и аз я видях таз "Ланча'".
Ми да Ви кажа според мен,да не е Ланча,но не е и баш Крайслер.
Разликата е в детайлите.И от вътре и от вън има доста разлики които според мен я отличават.
И има сходство със старата Тема.
Та на мен ми допада.И смятам че на пазара ще е доста по продавема за разлика от Тезиса,либрата и т.н.

а тука вече си много прав, ще е по-продаваема със сигурност за добро или за лошо ...

HACCP
04-07-2012, 13:56
Американско-италиански прелести
http://www.speed-press.com/%D0%90%D0%BC%D0%B5%D1%80%D0%B8%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D 1%81%D0%BA%D0%BE-%D0%B8%D1%82%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D0%B0%D0%BD%D1%81%D 0%BA%D0%B8-%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B8/?pageId=21412

wrc
04-07-2012, 23:21
Поредната ужасна кочина,това не е Ланча,това си е просто една.....кочина:priest::priest::priest: