PDA

View Full Version : ЗАЩО СЕ ЗАКЛЮЧВАТ ТЕМИ В РАЗДЕЛА "ОТНОСНО ФОРУМА"???



pininfarina
14-02-2011, 22:23
ЗАЩО СЕ ЗАКЛЮЧВАТ ТЕМИ В РАЗДЕЛА "ОТНОСНО ФОРУМА"???
Според мен би трябвало да са отворени, вместо за един и същ проблем да се отварят нови и нови теми - не мисля че това е спам - напротив!!!

pr_00f
14-02-2011, 22:44
Ти как мислиш ?
Защо ?

п.с За какви точно проблеми става дума?

JORDI
15-02-2011, 20:57
ЗАЩО СЕ ЗАКЛЮЧВАТ ТЕМИ В РАЗДЕЛА "ОТНОСНО ФОРУМА"???
Според мен би трябвало да са отворени, вместо за един и същ проблем да се отварят нови и нови теми - не мисля че това е спам - напротив!!!
На твоят въпрос шефа ти "отговори" с три въпроса ...демек няма отговор! А отговорът е, че ще се равихрят спорове, които ще стигнат до истина, а тя не е лицеприятна! Та за това!
И ще дам пример: Защо да спорим за колегата Павлин, според мен наказан абсолютно неправомерно! По добре заключи темата и другите безмълвно да "духат супата"!:shutup:Ноооо това си е само мое мнение, и ще се радвам ако някой има смелоста да каже, че съм прав!:respect:

spe4elist
15-02-2011, 21:43
...А отговорът е, че ще се равихрят спорове, които ще стигнат до истина, а тя не е лицеприятна! Та за това!

E, добреее ... Хайде сподели ни я тая гнусна и лиценеприятна истина, дето ние, омразните модератори, така умело потулваме!!!



...И ще дам пример: Защо да спорим за колегата Павлин, според мен наказан абсолютно неправомерно! По добре заключи темата и другите безмълвно да "духат супата"!:shutup:Ноооо това си е само мое мнение, и ще се радвам ако някой има смелоста да каже, че съм прав!:respect:

Според теб ... А според мен и група съветски учени, трябва малко да си почине на Маями Бийч и със свежи сили да се върне във форума, за да троли във всяка тема.

Чувствай се свободен да ми отговориш

JORDI
16-02-2011, 20:26
E, добреее ... Хайде сподели ни я тая гнусна и лиценеприятна истина, дето ние, омразните модератори, така умело потулваме!!!
Бе Профа е "отговорил" на този въпрос...деликатно, ма ти не си разбрал! Ми ще те открехна:"Спорът ражда истина".Ако не бяха залючвани подобни теми...щеше да стигнеш до истината, която така или иначе не искаш да знаеш!:bored:




Според теб ... А според мен и група съветски учени, трябва малко да си почине на Маями Бийч и със свежи сили да се върне във форума, за да троли във всяка тема.

Чувствай се свободен да ми отговориш
А надявам се според Павлин...дреме му на пуловера, че няма да ви учи на колегиалност, то и така не искате да се учите!
Мерси за свободата на словото, която ми даде!:notworthy:

spe4elist
16-02-2011, 22:10
Мерси за свободата на словото, която ми даде!:notworthy:

Удоволствието е изцяло мое! Щастие и празник е за мен юзърите да са доволни!!!

136
28-02-2011, 10:59
ЗАЩО СЕ ЗАКЛЮЧВАТ ТЕМИ В РАЗДЕЛА "ОТНОСНО ФОРУМА"???
Според мен би трябвало да са отворени, вместо за един и същ проблем да се отварят нови и нови теми - не мисля че това е спам - напротив!!!

Защото е по лесно!Със футболен съдия и полицай не се спори.Те винаги са прави.Това е израз от преди 20 години и тогава не са знаели за модераторите.

mordohy
01-03-2011, 11:24
Защото е по лесно!Със футболен съдия и полицай не се спори.Те винаги са прави.Това е израз от преди 20 години и тогава не са знаели за модераторите.
Колега, не си прав!
Меко казано, говориш неистини!
Цитата или мисълта е по-стара от 120 години и принадлежи на известния Марк Твен!
" Само мненията на идиотите и полицаите са непоклатими!"
Заключването на теми цели единствено успокояването на племето!
Има много похвати за това, включително и да накажеш юзер така, че наказанието после да не мине на "другарския съд" , но за момента да се укротят страстите!
Има и други похвати, на пръв поглед подлички и мръсни, ама е важен крайния резултат!
Прууф, абе кога ще се реализира идеята, на най-големите мрънкачи да им се тръснат мод задължения за само една седмица, та да видят как е!
Ама да модерират, а не да се ослушват!
Ако не се справят- шут от форума!

spe4elist
01-03-2011, 11:30
...Прууф, абе кога ще се реализира идеята, на най-големите мрънкачи да им се тръснат мод задължения за само една седмица, та да видят как е!
Ама да модерират, а не да се ослушват!
Ако не се справят- шут от форума!

Адаш, пробвали сме. Категорично отказват и бягат като дявол от тамян :priest: Щото е много по-лесно да се мрън-мрън-мрънка, отколкото да се спазват правила и да се въдворява ред!

mordohy
01-03-2011, 11:39
Оставих ви и сте се оакали!
Няма мрън-мрън!
Или модерираш или ....
Това ти е последната възможност!
Или си във форума и опитваш от лайната или аут!
Това, като крайна мярка де!
Знам, че не си кръвожаден и аз не съм, ама на това му викат шибана интеграция!
После никога няма да се чува:
" Вий сега, що биете негрите!":spiteful:

136
01-03-2011, 13:26
Нещо на бащиния май го обърнахте!

spe4elist
01-03-2011, 17:26
Нещо на бащиния май го обърнахте!

Това не го разбрах. Нещо обидно ли трябва да значи?

136
01-03-2011, 22:34
Не, не е обидно , а чувство за собственост.

spe4elist
02-03-2011, 09:49
Форума не е собственост на модераторския колектив, това само за уточнение ...

136
02-03-2011, 10:01
Е да де и аз това имам в предвид.

spe4elist
02-03-2011, 10:15
Понеже съм тъп, бих желал да ми се обясни с повечко и простички думи ... Конкретно ...

mordohy
02-03-2011, 23:53
Точно! Чувствай се тъп!
И аз така!
Баси, чувствам се щастлив, че съм разжалван!
ще се намерят ли след това читави за модове!?

nightroller
03-03-2011, 00:13
...
ще се намерят ли след това читави за модове!?


Не!!!!