PDA

View Full Version : Въпрос за снимките



DiStefano
22-02-2011, 14:08
От известно време насам, разбирайте година и повече, имам проблем с отварянето на снимки. Когато снимката е на тъмб, кликам в/у нея и би трябвало да се максимизира или поне да се оразмери визуално. Да де ама всеки път като кликна ми става екрана на черна транспаранта и зад нея е форумния текст. А понякога ми иска да се логна, а пък аз съм логнат. Тази "аномалия" я срещам на няколко компютъра, които ползвам. Браузърите са предимно IE и Google-ския Хром ли Гном ли там каквото беше. Та питам проблема в какво може да се състои и евентуално как да го отстраня ?

morfius
22-02-2011, 15:26
В 2 та домейна се състои проблема с искането за нов логон.
А защо отварят така снимки браузерите ти... не ги изтеглят явно или се бавят с изтеглянето и виждаш само фона.

DiStefano
22-02-2011, 16:50
В 2 та домейна се състои проблема с искането за нов логон.
А защо отварят така снимки браузерите ти... не ги изтеглят явно или се бавят с изтеглянето и виждаш само фона.

Ми не знам. От други форуми и сайтове нямам проблем. Някой път е черна транспаранта, някой път директно ме реже като "неауторизиран" и трети път иска логване, ама самото логване не става. Бе не е болка за умиране, ама ..

morfius
22-02-2011, 17:37
Има 2 домейна:
http://www.clubalfaromeo.com/forum/
http://www.alfaromeo-bg.com/forum/
Ако си логнат в единия, нещо пуснато през другия не го приема и иска наново логон, но във втория.
Тук съм се надлъгвал с браузера за да спре с тия номера...
Лесен вариант ако не ползва друг компа ти ... отвори и двата и настрой автоматично логване и в двата.

vladev
24-02-2011, 16:47
По темата:

На Андроида снимките винаги се държат по този начин.

Отностно домейните:
Защо е направено така, а не единия домейн да пренасочва към другия? Така и PageRank-a ще е по-висок.

Gh0stRider
24-02-2011, 16:57
За да не се държат така снимките на андроида пробвай с това :)
http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=55745

nicola 59
27-02-2011, 19:02
Здравейте колеги имам един въпрос ако може да ми обясните ,а именно как става да имаш по големи снимки на подписа ,като на доста колеги ,а моята излиза малка как да я уголемя

morfius
28-02-2011, 10:27
To си е написано там където се слага снимката:

Забележка: Максималният размер на изображението е 350 на 100 пиксела или 29.3 Килобайта (което е по-малко).

nicola 59
28-02-2011, 11:30
To си е написано там където се слага снимката:

Забележка: Максималният размер на изображението е 350 на 100 пиксела или 29.3 Килобайта (което е по-малко).


Да това съм го прочел ,но има много колеги който имат по големи не като пиксели ,а като изображение на екрана това не го пише как става

morfius
28-02-2011, 11:49
По-големи са на ширина, пак се събират в тези пиксели.
Моята е все едно 3 от твоите (залепени).

undy
28-02-2011, 18:42
Аз имам едно друго питане,защо след като съм постнал снимка в една тема,немога да я пусна в друга.Нещо с насройки ли е свързано,или е друг проблема?Благодаря предварително:)

PEPI-2ALFA
01-03-2011, 12:30
Аз имам едно друго питане,защо след като съм постнал снимка в една тема,немога да я пусна в друга.Нещо с насройки ли е свързано,или е друг проблема?Благодаря предварително:)
И на мен се е случвало, трябва да и промениш името. Мисля, че е направено така да не се дублират снимки.

morfius
01-03-2011, 15:32
Ако я атачвате то все едно я копирате на сървъра.
Всеки потребител си има папчица за атачмънти.
Можете ли да имате 2 файла с едно и също име в една папка на компютъра?
Същото е :)

Можете да вземете линка към атачмънта от предната си тема и да го ползвате в новата като линк или снимка.