PDA

View Full Version : Някой гледал ли е тази 156-ца (Монтана)?



badmadafaka
02-03-2011, 17:22
http://www.cars.bg/u225350

Ей това е обявата и на снимките изглежда 6+, та въпроса ми е някой гледал ли е колата, защото цената ми се струва доста ниска в сравнение с другите вагони, които се продават в момента..?
Ако никой не я е виждал, може ли да помоля някой колега от Монтана при желание и възможност да отиде да я погледна и да каже има ли смисъл..?

Мерси предварително :sheep:

gogo79
02-03-2011, 17:54
http://www.cars.bg/u225350

Ей това е обявата и на снимките изглежда 6+, та въпроса ми е някой гледал ли е колата, защото цената ми се струва доста ниска в сравнение с другите вагони, които се продават в момента..?
Ако никой не я е виждал, може ли да помоля някой колега от Монтана при желание и възможност да отиде да я погледна и да каже има ли смисъл..?

Мерси предварително :sheep:
Утре ще ида да я погледна и ще ти кажа в какво състояние е и дали си заслужава да идваш! / само да спре да вали, че тук при нас е страшна зима/

undy
02-03-2011, 20:19
http://www.cars.bg/u225350

Ей това е обявата и на снимките изглежда 6+, та въпроса ми е някой гледал ли е колата, защото цената ми се струва доста ниска в сравнение с другите вагони, които се продават в момента..?
Ако никой не я е виждал, може ли да помоля някой колега от Монтана при желание и възможност да отиде да я погледна и да каже има ли смисъл..?

Мерси предварително :sheep:
Колегата Ilko Ivanov,може да ти помогне,той е имал допир до тая алфа....

RPWWD
04-03-2011, 14:48
Коли от региона на Враца и Михайловград не се купуват, щото там са магьосници по възстановяване на тоталки. Лично познавам "изгорели" хора с купени от там автомобили, които се оказаха челосани скрапове отдавна отписани от регистър.

badmadafaka
04-03-2011, 16:00
Чувал съм и аз доста такива истории за региона (включително и няколко ЛС-та по повод тази тема) :hump:
Но това означава, че абсолютно всяка кола, която се продава там е такава ли..? :wink:
Идеята ми беше, че колата изглежда супер на снимките пък се дава на доста ниска цена в сравнение с другите вагони с по-малки мотори, затова питах, не че съм се засилил да я купувам... Почти съм сигурен, че и други колеги са я гледали в сайтовете за коли втора ръка и като цяло ако някой я погледне и напише състоянието какво е би било полезно за всички.

mboge
04-03-2011, 18:21
Коли от региона на Враца и Михайловград не се купуват, щото там са магьосници по възстановяване на тоталки. Лично познавам "изгорели" хора с купени от там автомобили, които се оказаха челосани скрапове отдавна отписани от регистър.

:kiss: у Софето всички са карани от баби до магазина !!!

Galof
04-03-2011, 19:09
:kiss: у Софето всички са карани от баби до магазина !!! http://www.yapfiles.ru/show/163490/3e9fda7dad6090f39d9807600423f35d.flv.html да ама сигурно от такива баби :D

gogo79
04-03-2011, 19:19
Коли от региона на Враца и Михайловград не се купуват, щото там са магьосници по възстановяване на тоталки. Лично познавам "изгорели" хора с купени от там автомобили, които се оказаха челосани скрапове отдавна отписани от регистър.
Благодаря на колегата за рекламата която направи за нашата област.....
Относно колата : Външни забележки няма, с изключение на задна броня е леко жулната. Пали от раз, но двигателя е за пълно обслужване - ролки, ремък. Има шум от ролка, иначе всичко друго изглежда добре. Коженият салон е в мн. добро състояние, има хубаво CD:grin:. Климатроника работи. Колата е внос от Италия няма ръжди. Цената не е крайна !
ПП: Това видях аз, надявам се да съм бил полезен. :grin:

VFTI
04-03-2011, 19:42
Аз пък този район много го харесвам :):) :super: Моята алфа е от тази част на Бг, вкл. още 2 семейни коли и 3 коли на мои приятели. От всичките сме много доволни...
Иначе не всичко, което е евтино трябва да е боклук. Плюс това цените падат всеки ден...Помня какъв смут внесоха първите 156ци за по 6-7хил лв....

undy
04-03-2011, 21:02
Коли от региона на Враца и Михайловград не се купуват, щото там са магьосници по възстановяване на тоталки. Лично познавам "изгорели" хора с купени от там автомобили, които се оказаха челосани скрапове отдавна отписани от регистър.
Аз като я купих моята от София,та какво.Ако почна да изброявам,колко части съм сменил.......ае моля ти се.......както хубави,така и боклуци има в цялата страна...........въпрос на късмет...

Derry
04-03-2011, 21:36
Цената преполагам е ниска най вече заради 2,5 литровия мотор. За редовия потребител е плашещо може би, друга причина може да е желание за бърза продажба, аз лично старата алфа почти я подарих. От друга страна винаги може да има подводен камък някъде, но истинския алфист счупена кола не го плаши :fish:. Ходи разгледай автомобила и гласи някой лев горница да си я потегнеш.

soldier81
05-03-2011, 20:08
А и знаете на кви пари идват тия коли от италия - един автовоз 3000 евро и квото ти дадат.

Това не съм го чувал,ама ако можеш да ми докараш два автовоза(18бр) ще ти дам 6к евро.

DiStefano
05-03-2011, 20:20
Коли от региона на Враца и Михайловград не се купуват, щото там са магьосници по възстановяване на тоталки. Лично познавам "изгорели" хора с купени от там автомобили, които се оказаха челосани скрапове отдавна отписани от регистър.

Ндам .. факири сме. Ти да не завиждаш ?

По темата : писах в една друга - тази кола я пропуснете. Който иска повече инфо - на лично ще му се обоснова.

RPWWD
06-03-2011, 04:06
Аз пък го знам тва за Горубляне и Дупница.
Мойта я зех от Оряхово(врачански регион) и найш ка изгорех с един SW лето 2003, со църна кожа (много гадно- найш ка запарва) на реален километър (138 хил) с бензин се кара, за има нема 5500 булгарски лева.
И което е по гадно - с некво сребристо табло с три врътки дето в града му викали дузонов климатроник
Така изгорех че и врътнах за 6 месеца 25 ооо километъра и се чудя що върви още :grin:

Ако пробваш да излезеш от стрaната, примерно през Сърбия, може и да останеш изненадан, като един бивш колега с купена от монтански джамбази Лагуна ;-)


Аз като я купих моята от София,та какво.Ако почна да изброявам,колко части съм сменил.......ае моля ти се.......както хубави,така и боклуци има в цялата страна...........въпрос на късмет...
Абсолютно, ама ония от Северозападнала България са *** ;-)

Ндам .. факири сме. Ти да не завиждаш ?

По темата : писах в една друга - тази кола я пропуснете. Който иска повече инфо - на лично ще му се обоснова.

Ти не си ли от Токайто бе, кво се засягаш ;-)

Мод едит: Хайде да не слагаме четвърт България под един знаменател...

DiStefano
06-03-2011, 08:40
Ти не си ли от Токайто бе, кво се засягаш ;-)

Мне .. тате е от Монтана, мама от София, а жената е от Токайто ..:wierdo:

undy
06-03-2011, 17:49
Ако пробваш да излезеш от стрaната, примерно през Сърбия, може и да останеш изненадан, като един бивш колега с купена от монтански джамбази Лагуна ;-)


Абсолютно, ама ония от Северозападнала България са си ебали мамата ;-)


Ти не си ли от Токайто бе, кво се засягаш ;-)


Ония,сме Ние.Така че аре малко по спокойно.....май по география си мноо зле,щото Ония сте и Ви"я".....

mboge
06-03-2011, 18:34
П.С Явно не си чул но за Михайловград


През 1993 г. с указ на президента Желю Желев името на града е променено на Монтана (по античното си име Municipio Montanensium).

Темата се изчерпа и единствено може да прерасне в хранене затова най-добрия вариант е ключа !!!

gogo79
06-03-2011, 19:11
Нищо лично,към никой от колегите,но що не земете да заключите вече тая тема,а?!:spam::Topic-is-closed-bg:

Derry
06-03-2011, 21:06
Ключете или поне колегата с вътрешна информация да каже какво не и е на ред колицата.

RPWWD
06-03-2011, 23:00
абе ти твойта от де я зе - ти ли ходи да си я караш или кво ?

Роди се новата петричка врачка във форума :firstprize:

---------- Post added at 20:51 ---------- Previous post was at 20:44 ----------


Ония,сме Ние.Така че аре малко по спокойно.....май по география си мноо зле,щото Ония сте и Ви"я".....

Ние сме централна западна БГ, или както му казват колегите от прованса - Шопландия :spell: Ебати, колко народ се засегна просто от факта, че споменах всеизвестният факт, че врачанските и михайловградските джамбази са едни от най-големите вуду магьосници съживяващи тоталки. На оня пич с Лагуната се оказа, че едва-едва му бяха заварили роговете след като го върнаха от границата и направи обстойна проверка на купето в сервиз...

---------- Post added at 21:00 ---------- Previous post was at 20:51 ----------


П.С Явно не си чул но за Михайловград


Бе той преди това се е казвал и Фердинанд, но някак си Михайловград най ми звучи по български, а не тая смехория Монтана :haha:

morfius
06-03-2011, 23:09
Ако някой иска да сподели нещо смислено за конкретния екземпляр, да ми пусне ЛС.
Защото темата се изроди тотално.
Катанец.