PDA

View Full Version : Заключение ? Какво ?



AlfaFen145
08-03-2011, 15:59
Пратих това на доцентката,а тя ми върна "сложи заключение".Какво заключение трябва да сложа на това според вас ?
Някой ще ми каже ли ,защото забих ...
Мерси

soldier
08-03-2011, 16:05
Каква е задачата? Така като гледам ми идват на ум 2-3 различни заключения, всичко зависи от задачата и целта й.

bouncer
08-03-2011, 16:06
Друже,

какво е това?!? Обясни какво е заданието и по какъв предмет. На пръв поглед има какво да се желае, но първо кажи какво, що и после ще ти посоча какво може да се подобри.

ПС - В България дрес код "black tie" е абсурдно да се изисква, но много малко хора го осъзнават.

търтей
08-03-2011, 16:17
Язе мислим дека не е зле да пробваш да се научиш да пишеш правилно, па после тия тъпотии. Аз ако съм ти доцентката ти пиша 2 без да се замисля.

Pinky
08-03-2011, 16:25
Друже,

какво е това?!? Обясни какво е заданието и по какъв предмет. На пръв поглед има какво да се желае, но първо кажи какво, що и после ще ти посоча какво може да се подобри.

ПС - В България дрес код "black tie" е абсурдно да се изисква, но много малко хора го осъзнават.



^ Това горното, плюс това, че има доста грешки в описанието. Може и така да ви учат, наистина, но black tie е малко по-различно нещо и по консервативните, и по по-съвременните стандарти. При желание за по-формална вечеря, аз лично, бих ползвал с опция black tie preferred, или пък black tie invited.
Също така, можеш малко да рафинираш езика, както и да ползваш спел-чек.
Та, дай условието на задачата :)

AlfaFen145
08-03-2011, 22:53
Друже,

какво е това?!? Обясни какво е заданието и по какъв предмет. На пръв поглед има какво да се желае, но първо кажи какво, що и после ще ти посоча какво може да се подобри.

ПС - В България дрес код "black tie" е абсурдно да се изисква, но много малко хора го осъзнават.

..да,така е ,но това ми е заданието.


Язе мислим дека не е зле да пробваш да се научиш да пишеш правилно, па после тия тъпотии. Аз ако съм ти доцентката ти пиша 2 без да се замисля.
Слушам г-не !

^ Това горното, плюс това, че има доста грешки в описанието. Може и така да ви учат, наистина, но black tie е малко по-различно нещо и по консервативните, и по по-съвременните стандарти. При желание за по-формална вечеря, аз лично, бих ползвал с опция black tie preferred, или пък black tie invited.
Също така, можеш малко да рафинираш езика, както и да ползваш спел-чек.
Та, дай условието на задачата :)



Съжелявам от бързане го написах на 2 ,на 3.

Заданието ми е да направя покана ,по случай 10-годишния рожден ден на фирма Х ,дрескода да е (въпросния) ,след това да напиша как са се държали лицата,които съм писал,анализ и "заключение",което не знам какво да е ...

търтей
08-03-2011, 23:29
Къф дрес код те е подгонил като ти не можеш да пишеш на български. Съответо няма и как да си съставиш заключение. Изобщо убеждаваш ме, че виШото образувание е един голям ташак.

AlfaFen145
08-03-2011, 23:41
Къф дрес код те е подгонил като ти не можеш да пишеш на български. Съответо няма и как да си съставиш заключение. Изобщо убеждаваш ме, че виШото образувание е един голям ташак.


Предполагам,че и Доц. ,който ми го видя и той е някъв малоумник ,така ли ?Казаха ми ,само да добавя заключение.Помолих за помощ,а не за излишен разговор с човек полиглот и грандоман.Ако обичаш не пиши повече в темите ми ! Може и да съм неграмотен ,но това е ,съжелявам !

Мисля,че вече написах въпросното заключение ,темата може да се локне !

MaVrUt
12-03-2011, 23:03
тъи са те, македонците....

AlfaFen145
13-03-2011, 13:09
тъи са те, македонците....

Което ще рече ?

AlfaFen145
14-03-2011, 23:18
..боже,боже,боже ...дори не съм погледнал какво съм качил онази вечер..това е пълно с грешки ,това ми е първото ,което писах за норматив (около 6-7мин) ..съжелявам,че спорих ,да много е зле...
сега ще кача ,друго ,а дали ще можете да ми кажете какво заключение да напиша ,че бях забравил за цялата далавера,а идва крайния срок :Silent:

търтей
14-03-2011, 23:26
Бляк тай не включва вратовръзка ;)

А както каза другаря с ник "фейс контрол" бляк тай в България е малък абсурд.

AlfaFen145
14-03-2011, 23:29
Бляк тай не включва вратовръзка ;)

А както каза другаря с ник "фейс контрол" бляк тай в България е малък абсурд.


С или Без ,е без значение.Ако отида с,никой няма да ми каже нищо,мисля,че включва.

търтей
14-03-2011, 23:31
Не мисли. Ходи се с папийонка.

rossenvn
14-03-2011, 23:32
Вариант е по-добре:-). Бих те посъветвал да го огледаш и да пооправиш интервалите пред точките и запетаите. Предполагам, че е възможно да ти намалят оценката за правопис? Иначе не успях да разбера задачата и затова няма да давам мнение:-). Успех!

AlfaFen145
14-03-2011, 23:37
Не мисли. Ходи се с папийонка.

На теб просто ти е кеф ,да седиш чопкаш нещо,нали!?
Не можеш да говориш като хората,винаги ли си такъв?
Не те познавам,но така ли говориш и с близките си хора?
Какво е да си грандоман?
Като си бил малък,малтретирали ли са те?
От къде си толкова начетен?
Така ли си избиваш комплексите?
Имаш ли жена и деца?
Обичаш ли живота си?
Вярваш ли в Бог ?
Ада или Рая?
...

BillyBoy`
14-03-2011, 23:49
Това е всезнаещия човек във форума.Утре може да реши да те учи как да си връзваш маратонките например.Свикваи или не му обръщаи внимание.По добре второто.

AlfaFen145
14-03-2011, 23:58
Това е всезнаещия човек във форума.Утре може да реши да те учи как да си връзваш маратонките например.Свикваи или не му обръщаи внимание.По добре второто.


Такива хора просто са ми много интересни,някак си искам да ги науча какво мислят и защо правят някви работи ..Свиквам :)

Derry
16-03-2011, 20:17
Такива хора просто са ми много интересни,някак си искам да ги науча какво мислят и защо правят някви работи ..Свиквам :)

Абе той явно начетен младеж, но начина му на поднасяне на информация понякога е завоалиран и много индиректен.
Иначе свиквай щото дразнители в тоз живот много па не всеки ти е под ръка да му извиеш врата :Yoda:.

AlfaFen145
16-03-2011, 23:23
Абе той явно начетен младеж, но начина му на поднасяне на информация понякога е завоалиран и много индиректен.
Иначе свиквай щото дразнители в тоз живот много па не всеки ти е под ръка да му извиеш врата :Yoda:.

..ами ,в послдно време ми се случва да виждам и запознавма много такива хора.
Чесно да си кажа ,преди се пенявих и избухвах много бързо,бях много много сприхав,сега пак съм,но по-малко уча се..Сега ми е много ,много смешно ...(някои индивиди)
Абе дълга тема е тва ...

аз кво искам да питам ,а то ква става темата :Yoda: