PDA

View Full Version : 21.06. Alice Cooper & Iron Maiden



Gligan
10-03-2011, 19:53
На 21 юни на хиподрума в Банкя ще имаме удоволствието да се насладим на Алис Купър и Айрън Мейдън :headbang:

Nikolov
10-03-2011, 23:01
Айрън Мейдън ФОРЕВЪР !!!!
Най-великите

bager
10-03-2011, 23:07
Цял ден се чудя как точно го измислиха това с Банкя? Хаос, нерви и много време в задръстване го виждам аз.
Пък и вторник, работен ден, трябва отпуска да се пуска, ама кой по-напред като всички искат...абе шибанийка.
Но там сме де...

-Bobby-
11-03-2011, 10:29
Като се сетя Алис как ми скъсаха нервите с едно криво прозяване и лиготене миналата година, и как Мейдън хич не си дадоха зор за кефа на публиката преди време, и черешката - на хиподрума в Банкя, сред конските фекалии - този път ще пропусна. Кво им пречеше на В. Левски?? Бабичките от отсрещните блокове са ревнали, че им е шумно? А по време на мачове не е? Пък и с тая цена на билета, и то само за еднодневен фестивал - загубиха ме като зрител, хем съм пословично голям фен на Мейдън, според близките ми...

infernus
11-03-2011, 10:38
Като се сетя Алис как ми скъсаха нервите с едно криво прозяване и лиготене миналата година, и как Мейдън хич не си дадоха зор за кефа на публиката преди време, и черешката - на хиподрума в Банкя, сред конските фекалии - този път ще пропусна. Кво им пречеше на В. Левски?? Бабичките от отсрещните блокове са ревнали, че им е шумно? А по време на мачове не е? Пък и с тая цена на билета, и то само за еднодневен фестивал - загубиха ме като зрител, хем съм пословично голям фен на Мейдън, според близките ми...

Колко е цената? Иначе няма да пропусна определено, в Германия ходих да ги гледам 2008 само дето не ме смазаха там в публиката най отпред та тука ли :)

StanG
11-03-2011, 12:33
Колеги, И SLIPKNOT БЕЕЕЕ!!!!:ritter::jason2:

KoRny
11-03-2011, 13:16
Точно,аз само заради Слипнот ще ходя,иначе като цяло миналата година доста по-силна формация от групи бяха наредили.Само нз кой ще е новият басист на Слипнот,а и вече не правят концерти като от 2001 Лондон например... http://www.youtube.com/watch?v=u6ZtHrWiSAk

StanG
11-03-2011, 14:24
Вярно, че почина колегата басист.Мисля, че няма значение кой е новия, те си знаят :) И без басист да дойдат пак ще смачкат :D

pent
11-03-2011, 14:27
мдам, тоя път боклука ще е извън София... моите приятели които ще ходят тоя път ги е яд, че няма да опикаят Васил Левски :))))

весело :)

MUROMAN
11-03-2011, 16:41
новината е добра,бандите са добри,но 90 лв за билет/от евтините/ не е малка сума. :no:

Alfa User
11-03-2011, 18:17
Вярно, че почина колегата басист.Мисля, че няма значение кой е новия, те си знаят :) И без басист да дойдат пак ще смачкат :D


Има инфо по въпроса : On March 10, 2011 it was announced that Donnie Steele will be filling in for him in the summer tour 2011.
Поздравче за феновете - Slipknot - Dead Memories (http://www.youtube.com/watch?v=9gsAz6S_zSw&feature=relmfu)
Иначе за концерта - кофти ден, кофти място ... цената на билета и тя не е малка ... Новия албум на Maiden още не мога да го възприема нещо, та май ще пропуснем тоя път ...

Gligan
13-03-2011, 11:29
Аз мисля да се завлека, вярно, че е кофти дата, скъпички билети и е**м ти място, но пък дядо Алис прави шоу.

п.п. На 15.06. в зимния дворец ще са пепеляшките и мистър биг. Също няма да е лошо мероприятие...

Ramsezsh
13-03-2011, 15:49
Тая новина отдавна я чакам!
Ще се ходи!
Ще се пие бира!
Ще се куфее!!!
:metal::metal::metal::metal:

Pinky
13-03-2011, 21:25
За Синдарела съм сигурен, за Алис ще се поколебая ощя някой друг месец.

-Bobby-
14-03-2011, 10:31
Кефят ме цените на билетите. Същите като за Сонисфера в Италия. А там фестивала ще е 4 дни. Аз обявявам бойкот на тия печалбари - на конския плац (за да им е по-еФтинко) на майната си, на тази цена - просто да ме забравят като посетител.

valio 323
15-03-2011, 18:15
Цените наистина са гадни.Слушам Меидън от далечната 95г.Даже ги обожавам.Гледал съм ги няколко пъти на различни места.Отдавна спряха да се раздават за публиката.Всичко е вече като по часовник ....излизат ...пеят..3-4 песни на бис без кои знае колко да ги молят и довиждане ...Пестят се от всякъде.Даже и наи добрите си песни не свирят.Една от наи добрите им песни според мен... Александър Велики ...почти не я свирят никъде.Няма го това заиграване със публиката....Маината им....винаги ще ги харесвам..във кръвта ми са ...:evil:

infernus
15-03-2011, 19:09
Цените наистина са гадни.Слушам Меидън от далечната 95г.Даже ги обожавам.Гледал съм ги няколко пъти на различни места.Отдавна спряха да се раздават за публиката.Всичко е вече като по часовник ....излизат ...пеят..3-4 песни на бис без кои знае колко да ги молят и довиждане ...Пестят се от всякъде.Даже и наи добрите си песни не свирят.Една от наи добрите им песни според мен... Александър Велики ...почти не я свирят никъде.Няма го това заиграване със публиката....Маината им....винаги ще ги харесвам..във кръвта ми са ...:evil:

Станахме двама :) Абе в 2008-а в ГЕрмания се раздаваха, ама мене само дето не ме разглобиха в публиката...

MUROMAN
19-03-2011, 10:31
Станахме двама :) Абе в 2008-а в ГЕрмания се раздаваха, ама мене само дето не ме разглобиха в публиката...

Вие не ходихте ли преди няколко години на Локото когато свиреха,не беше лош концерта ,но очаквах доста повече. :biggrin1:

StanG
19-03-2011, 10:56
Аз си продадох билета в последния момент, но като слушах отзивите не съжалих после.Сега не мисля да го правя де... :bangin:

infernus
19-03-2011, 13:49
Вие не ходихте ли преди няколко години на Локото когато свиреха,не беше лош концерта ,но очаквах доста повече. :biggrin1:

Честно да си кажа след онзи погром в Германия предпочитам по малки концерти, с публика 75 000 човека да видиш нещо от групата си е живо чудо, а пробата тогава да сме отпред беше доста неуспешна, материално и физически! Така че по леко. Аз съм на принципа че колкото е по скъп билета толкова по малко лумпени ще влизат и по спокойно ще се насладиш на групата. Е много ясно че бях на локото :)