PDA

View Full Version : Защо ми е заключена темата



Mury
29-03-2011, 16:40
Немога да проумея защо ми е заключена темата за Доблото в "представете се",можеби защото не е Алфа ли кво,или и там има стереотип на пускане на тема:smackbum::smackbum::smackbum::smackbum::smack bum:

tanatos
29-03-2011, 17:36
Тц тц тц тц. Забележи, че в целият раздел само твоята тема е заключена.А има теми за мотори, ситроени и какви ли не коли дето не са заключени. Много ми е интересно обяснението което ще ти бъде дадено :)

Jivko7777
29-03-2011, 19:23
Днес точно това и аз забелязах Мъри...обяснение едва ли ще може да се даде!

mboge
29-03-2011, 21:09
Ха интересно , дали причината не се крие в стикера до чистачката на третата снимка ?!?!?!?!

Mury
29-03-2011, 23:00
Още чакам адекватно пояснение:bangin::bangin::bangin:

Mury
30-03-2011, 10:19
18 часа никаква реакция от господата модератори:gives[1]::gives[1]::gives[1]::gives[1]:

spe4elist
30-03-2011, 10:50
Вероятно е имало някаква грешка. Отворена е вече.

Честито за Фиатката! Карам такъв служебен - много добро конче!

sen7
30-03-2011, 15:16
адекватното обяснението трябва да го дам аз, защото аз я заключих.съжалявам, че е трябвало за цели 18 часа да бъде заключена темата, но сега влизам във форума.Мурджев темата беше заключена, защото в описанието на раздела се казва цитирам "Представете се : Представете себе си и Вашата Алфа Ромео" . Преди няколко дни поради същата причина изтрих снимките на един фиат на една дама от темата в същия раздел, която е цитирам "Красиви снимки на вашата лична АЛФА" . Преди 3 месеца оставих едни такива снимки на един фиат в раздела ми и веднага получих рапорт к'во аджеба прави тоя фиат в тоя раздел.Та колеги модератори, дайте да се изясним кво правим - ще има ли фиати в раздела Представете се или няма да има, защото аз лично не искам за едните да е така , а за другите иначе.Аз лично мисля, че фиатите трябва да са си в раздела за колегите от фиат, които го има тук, но и иначе ми е все тая.Чакам отговор на въпроса си.

Mury
30-03-2011, 15:37
Еми триите я тогава,щом е забранено за Фиати:flowers::flowers::flowers::flowers:

pr_00f
30-03-2011, 15:44
Соломоново решение.

Да променим описанието на раздела от

"Представете себе си и Вашата Алфа Ромео"

на

" Представете себе си и Вашата Италианска Кола/Бангия/кошница/ или каквото там се сетим"

И проблема се решава, хората даже ще могат да си пускат снимки и на фераритата си.

tanatos
30-03-2011, 16:15
адекватното обяснението трябва да го дам аз, защото аз я заключих.съжалявам, че е трябвало за цели 18 часа да бъде заключена темата, но сега влизам във форума.Мурджев темата беше заключена, защото в описанието на раздела се казва цитирам "Представете се : Представете себе си и Вашата Алфа Ромео" . Преди няколко дни поради същата причина изтрих снимките на един фиат на една дама от темата в същия раздел, която е цитирам "Красиви снимки на вашата лична АЛФА" . Преди 3 месеца оставих едни такива снимки на един фиат в раздела ми и веднага получих рапорт к'во аджеба прави тоя фиат в тоя раздел.Та колеги модератори, дайте да се изясним кво правим - ще има ли фиати в раздела Представете се или няма да има, защото аз лично не искам за едните да е така , а за другите иначе.Аз лично мисля, че фиатите трябва да са си в раздела за колегите от фиат, които го има тук, но и иначе ми е все тая.Чакам отговор на въпроса си.

Има теми за ситроени, разни мотори а те не са пипнати? Що така :)

Mury
30-03-2011, 16:23
Има теми за ситроени, разни мотори а те не са пипнати? Що така :)

Защото отдавна в този форум модераторите са пристрастни,аз атова се отказах да съм модератор,не че нещо лошо съм направил на Евгени,ма знам ли:dance::dance::dance::dance:

badmadafaka
30-03-2011, 16:29
Точно за един от спомeнатите случаи бях пуснал темата
http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=58552
и колегата ми обясни, че заради това репортване (То не знам чак какъв естет трябва да си за да те дразни, че има фиатки в раздела "Представете се" на форум на Алфа Ромео, но това е друга тема... Сигурно и във форума на Ламборгини се товарят ако някой си пусне снимки на чисто новото Ауди...:flowers:) постовете са изтрити и лека-полека ще се махнат и другите не-алфи (ако правилно съм разбрал)...

Наистина не е лошо да е ясно какво може да се показва там, защото за конкретния случай аз прегледах 50 страници кошници и леген(д)и за да се убедя, че в темата има и други не-алфи :thumbup:

nicola 59
31-03-2011, 02:06
Защото отдавна в този форум модераторите са пристрастни,аз атова се отказах да съм модератор,не че нещо лошо съм направил на Евгени,ма знам ли:dance::dance::dance::dance:

Здравей колега много се радвам че темата ти е отново валидна Поздравявам те за количката и аз бих си купил защото са удобни и икономични но за жалост държат цена. Моята тема обаче е преместена незнайно къде .После ако нямаш нищо против бих ти направил една забележка ,а именно ,че ние потребителите на този форум сме от малкото щастливци ,който можем да се радваме на строг модераторски контрол ,и аз не мога да проумея как си си позволил да пуснеш в цирколация във форума едно Добло без да публикуваш информация по въпроса дали има винетка ,гражданска отговорност и технически преглед .После проявявайки направо престъпна небрежност движиш из форума с мпс на което задна дясна гума е износена на 100 процента ,вижда се ясно на снимките . Извинявай колега ,но закона си е закон а после модераторите са криви .Нормално е да ти спрат от движение темата при тези нарушения.:saint:

BatVas
31-03-2011, 14:48
Aз мисля , че темите в представете се не тряба да са само за Алфи. Трябва ако иска да може да се представи, човек нямащ алфа , но имаш интерес към форума, или пък стар член да представи нов апридобивка (независимо каква марка, че даже защо трябва да е кола)
Няма логика да се заключва щото е друга марка. Ами ако Мъро утре си купи ферари и се представи ? (дай боже)

sen7
31-03-2011, 17:06
Защото отдавна в този форум модераторите са пристрастни,аз атова се отказах да съм модератор,не че нещо лошо съм направил на Евгени,ма знам ли:dance::dance::dance::dance:

щото азека немоем да огреем навсекъде.които не ми верва ще му изкарам статистиката.....

С мурджев се знаем лично и честно казано се зачудих малко преди да му заключа темата, щото после ще си одим азека пеши или пък може и да не мога въобще да ходя, знае ли човек, ама викам няма да е честно спрямо другите дето ги махнах вчера.Та.........разбирам, че искате да си представите кола, но има и други раздели за тая работа, ако не е алфа.Я вижте какво пише в техните описания.Никой не ви е спрял за там.........не още :D :D :D И така.Мурджев последно - местя ти темата в друг раздел.

и още веднъж да кажа - знам, че има снимки и теми , които не им е мястото там, но нямам време.влизам за по няколко минути на ден, ако въобще влезна.все пак сте наясно, че го правя на доброволчески начела това, нали така ?! та малко повече толеранс моля.данке шон.

nicola 59
01-04-2011, 02:07
Aз мисля , че темите в представете се не тряба да са само за Алфи. Трябва ако иска да може да се представи, човек нямащ алфа , но имаш интерес към форума, или пък стар член да представи нов апридобивка (независимо каква марка, че даже защо трябва да е кола)
Няма логика да се заключва щото е друга марка. Ами ако Мъро утре си купи ферари и се представи ? (дай боже)

Бат Вас пожелавам ти утре да се представиш с Бентли GT Континентал за тези слова :clap2:

nicola 59
01-04-2011, 05:24
щото азека немоем да огреем навсекъде.които не ми верва ще му изкарам статистиката.....

С мурджев се знаем лично и честно казано се зачудих малко преди да му заключа темата, щото после ще си одим азека пеши или пък може и да не мога въобще да ходя, знае ли човек, ама викам няма да е честно спрямо другите дето ги махнах вчера.Та.........разбирам, че искате да си представите кола, но има и други раздели за тая работа, ако не е алфа.Я вижте какво пише в техните описания.Никой не ви е спрял за там.........не още :D :D :D И така.Мурджев последно - местя ти темата в друг раздел.

и още веднъж да кажа - знам, че има снимки и теми , които не им е мястото там, но нямам време.влизам за по няколко минути на ден, ако въобще влезна.все пак сте наясно, че го правя на доброволчески начела това, нали така ?! та малко повече толеранс моля.данке шон.

Здрасти колега виждам ,че не можеш да огрееш на всякаде ,но виждам и че неможеш да пишеш ако се чувстваш като 16 годишен чатър значи нямаш място в този форум .Успех и научи се да сричаш за начало

---
Обожавам неграмотни хора да съветват другите как да пишат.
1) Навсякъде е една дума, но за компенсация не можеш са цели две.
2) Днес вече имаш едно наказание за спам. Нека спрем до тук.
Old Fox