PDA

View Full Version : Система за репутацията на модераторите



nicola 59
31-03-2011, 22:34
Здравейте колеги щом има начин за оценка на коректни продавачи /купувачи/ във форума защо да няма начин за оценка на коректни модератори във форума. Всеки потребител да има възможност да гласува с плюс или минус за работата на модераторите .Аз поемам инициативата да бъда първият гласувал .
kamen 666 + плюс
AlfaUser + плюс
robigas - минус

mordohy
31-03-2011, 23:52
Здрасти. колега!
Правиш няколко съществени грешки!
Оценката на модовете е грях форумен.
Колкото е по-отрицателна, толкова по им се вдига рейтинга.
И като ще правиш оценка, поне ни осветли за критериите!

pr_00f
01-04-2011, 00:20
Шудесна идея :)

Само че ми се струва колега че нямаш още достатъчно "служба" да даваш подобни оценки.

Я да чуем защо примерно Робигаз има - ?
Да не би защото не одобрява невинни обяви за докарване на коли от Италия ?

И изобщо адски ми е интересно кой потребител ще даде положителна оценка на модератор който му е изтрил мнение или го е наказал защото потребителя е нарушил правилата .....?


Също така ми се струва,че и този раздел почнахте да го обръщате на чат.

nicola 59
01-04-2011, 00:26
Здрасти. колега!
Правиш няколко съществени грешки!
Оценката на модовете е грях форумен.
Колкото е по-отрицателна, толкова по им се вдига рейтинга.
И като ще правиш оценка, поне ни осветли за критериите!
Здравей колега винаги е готино човек да размени две думи с тебе .Значи какъв е критерия за коректни продавачи или купувачи .Критерия е че даден потребител било купувач или продавач се е отнесал честно и коректно с тебе ,не е злоупотребил с това ,че точно сега ти имаш нужда от нещо което той предлага .При модераторите е същото ако те не злоупотребяват с това ,че могат да упражняват контрол и се отнасят честно и без пристрастно към всички и в даден случай когато си имал нужда от тяхната помощ са се отнесли с разбиране и ува жение даваш плюс ,ако ли не даваш минус .Извинения няма от сорта нямах време не съм видял или не съм влизал 3 дни във форума . Капитализма не търпи извинения или нещо го правиш както трябва или не го правиш .Сега българия е капиталистическа държава и всичко е по този начин ако не можеш да вършиш нещо на ниво сдаваш поста без извинения ,ако не си в състояние да четеш между редовете не разбираш книгата .Това е критерия

pr_00f
01-04-2011, 00:35
Модераторите и техните действия има кой да ги следи.

Я да питам аз чисто теоретично - в една голяма фирма работниците дават ли + или - на шефовете си?

п.с.
Или пък като влезеш в магазин - или ти харесват продавачите и управителя и ставаш редовен клиент , или не си доволен от обслужването и повече не стъпваш там.
Капитализъм- никой не те кара на сила да пазаруваш там. Избор - дал Господ.
Форуми - също.

mordohy
01-04-2011, 01:04
Здравей колега винаги е готино човек да размени две думи с тебе .Значи какъв е критерия за коректни продавачи или купувачи .Критерия е че даден потребител било купувач или продавач се е отнесал честно и коректно с тебе ,не е злоупотребил с това ,че точно сега ти имаш нужда от нещо което той предлага .При модераторите е същото ако те не злоупотребяват с това ,че могат да упражняват контрол и се отнасят честно и без пристрастно към всички и в даден случай когато си имал нужда от тяхната помощ са се отнесли с разбиране и ува жение даваш плюс ,ако ли не даваш минус .Извинения няма от сорта нямах време не съм видял или не съм влизал 3 дни във форума . Капитализма не търпи извинения или нещо го правиш както трябва или не го правиш .Сега българия е капиталистическа държава и всичко е по този начин ако не можеш да вършиш нещо на ниво сдаваш поста без извинения ,ако не си в състояние да четеш между редовете не разбираш книгата .Това е критерия
Колега, нов си и за това не си наясно с много положения.
Форума е клубен форум и като такъв се познаваме повечето много добре.
Модовете са едни от нас, като във всеки момент всеки може да се откаже или да го поканят за мод.
По принцип мрънкат само тия, които са встрани от клуба и не са наясно с нещата.
Модовете не са на заплата, а са просто доброволци. Никой не е длъжен да виси 24 часа пред компа.
Като има проблем, много е лесно да видиш кой друг мод е на линия и да се обърнеш към него.
До сега няма случай някой да е отказал помощ.
Като някой те е ядосал, за това си има лични и скайп.
Като някой ти е харесал, винаги можеш да го похвалиш.
Ако искаш да го почерпиш има известен проблем, защото Прууфа и до сега не е казал къде да се изпращат вината, ракиите и другите безалкохолни рушвети:bouncing_smiley:

nicola 59
01-04-2011, 01:27
[QUOTE=pr_00f;867268]Шудесна идея :)

Само че ми се струва колега че нямаш още достатъчно "служба" да даваш подобни оценки.

Я да чуем защо примерно Робигаз има - ?
Да не би защото не одобрява невинни обяви за докарване на коли от Италия ?

И изобщо адски ми е интересно кой потребител ще даде положителна оценка на модератор който му е изтрил мнение или го е наказал защото потребителя е нарушил правилата .....?

Здравей колега ще ти отговоря и на тебе . На този свят всичко било работа било любов почива на разбиране и уважение .Не може да искаш да бъдеш уважаван без да уважаваш.Аз в този форум съм бил наказан само един път и то от AlfaUser и въпреки това му давам плюс защото е човек който си гледа работата Ти който сега пишеш против мен пак заслужаваш плюс защото един път те помолих за информация на лични и ти ми обърна внимание като ми отговори честно и изпълни твойте модараторски задължения без значение дали отговора беше в мой интерес защото не беше, но ти се отнесе с уважение ,и разбира се получи мойто уважение.По темата за Робигаз ,не е проблема дали одобрява мойта тема за внос на коли от Италия защото аз в момента имам за тебе лъжа за мене истина около 40 коли и нито една не е в този форум . В този форум има само 2 коли Алфа 155 който не са и мой ,но за мене представляват особен интерес за феновете на модела и ако аз мога да бъда в услуга ще дам и от мен стига само една от тях да стигне БГ .Робигаз затвори една безкористна тема .Сега дали мойте думи имат стойност за тебе е друг въпрос защото в ерата на новите технологии няма приятели ти не ме познаваш и не можеш да ме съдиш аз също. ,но ако колегата робигаз ми беше пуснал едно лично за да се информира какви са тези коли щеше да получи точния отговор ,каде са на кой са и колко струват ,всичко ясно и потвърдено без една стотинка печалба за мен ,но той ми пусна лично за да ме уведоми че подобни теми трябва да пускам в платени обяви.Значи тука колега , за да си фен на марката трябва да си плащаш .Утре ще пусна друга тема ,защото сега нямам снимки и няма да я одобрят твоите колеги за друга кола не е алфа ,но ще я пусна в подарявам и нека ми кажат пак че трябва да е в платените тогава ще сме единствените който трябва да си плащат за да подаряват.Знам че това което казвам за тебе може би няма никаква цена ,но ако ме познаваше на истина ,а не бяхме измислени феис бук приятели ,щеше да знаеш ,че аз имам само едно нещо което още струва нещо ,а именно моята дума ,и ако ти кажа ,че утре ще вали с цената аз да платя на пожарната да ти правят дъжд за тебе ще вали . Желая ти всичко добро без лоши чувства и ако някой не е в састояние да си върши работата значи това не е неговото призвание може да сдава поста аз с удоволствие бих сдал моя в подобен случай .

голямата риба
01-04-2011, 11:54
...
Оценката на модовете е грях форумен.
...

това ми звучи като от едно време, да не обсъждаме вожда

svetozar_sosi
01-04-2011, 12:18
robigas - минус
Камен +

mordohy
01-04-2011, 21:31
това ми звучи като от едно време, да не обсъждаме вожда
И попа също!:hehehm:

ФЕРАРИСТ
01-04-2011, 22:11
Тежко на форума в който тва стане.....

-Bobby-
01-04-2011, 22:31
Здравейте колеги щом има начин за оценка на коректни продавачи /купувачи/ във форума защо да няма начин за оценка на коректни модератори във форума. Всеки потребител да има възможност да гласува с плюс или минус за работата на модераторите .Аз поемам инициативата да бъда първият гласувал .
kamen 666 + плюс
AlfaUser + плюс
robigas - минус

Като админ на форум (не този тук), искам да ти кажа, че по желание на собственика на сайта, беше направено подобно нещо, което той нарече "система за оценяване работата на модераторите".
Резултатите от цялата тази галимация, бяха плачевно-трагични. Та, от препатил - не сЪ занима'ай с глупости...

nicola 59
01-04-2011, 23:41
Здрасти колеги аз продължавам да гласувам ,не се чудете дайте глас
morfilos + плюс

-Bobby-
01-04-2011, 23:56
Ама ти май това над последния ти постинг, не го прочете? Само се надявам да не си вярваш, че с тези анкети, ще промениш нещо на ниво ръководство на форума и отделните раздели... :)

nicola 59
02-04-2011, 00:14
Ама ти май това над последния ти постинг, не го прочете? Само се надявам да не си вярваш, че с тези анкети, ще промениш нещо на ниво ръководство на форума и отделните раздели... :)
Темата е да гласуваме а не дали трябва да гласуваме

RUNNING WILD
02-04-2011, 16:10
18 000 минуса на всички модератори от мене,а така колега окичи ги на позорният стълб,за Кирил Морфилус и Олд Методий немам толкова минуси на клавиатурата за тех двамата.

pr_00f
02-04-2011, 17:04
А за мен няма ли да има поне едно минусче.... баси чувствам се обиден.
Едва ли има някой модератор който да е баннал повече нарушители от мен.
==========================================
А иначе , давайте минуси смело - който модератор натрупа най-много , ще го направим глобален мод.
Обещавам най-официално.

mordohy
02-04-2011, 18:13
==========================================
А иначе , давайте минуси смело - който модератор натрупа най-много , ще го направим глобален мод.
Обещавам най-официално.[/QUOTE]
Аз това си го подозирах!:spiteful:
За това, още един минус за Роби!
Голям гад е!
Мръсник!
Разпни го!...
:sex:

Ранобудниче
02-04-2011, 18:21
А за мен няма ли да има поне едно минусче.... баси чувствам се обиден.
Едва ли има някой модератор който да е баннал повече нарушители от мен.
==========================================
А иначе , давайте минуси смело - който модератор натрупа най-много , ще го направим глобален мод.
Обещавам най-официално.

Е как искаш да получиш минус, като си баносал кандидат-минусодателите си? :smoke:

Ако се гласиш да спазиш обещанието си, с риск следващия път като видя Робертос да ме банне с пепелника, дето прилича на кофа и му виси до колоната в сервиза, от мен също един минус за него - ей така, от чиста солидарност с мнението на Иво :)

spe4elist
02-04-2011, 18:26
А за мен няма ли да има поне едно минусче.... баси чувствам се обиден.
Едва ли има някой модератор който да е баннал повече нарушители от мен.


В тази връзка - по няколко минуса на цялото модераторско войнство, специални минуси за robygas, morphius u Old Fox, а за pr_00f-а - цяла кошница :devil::devil::devil:

RUNNING WILD
02-04-2011, 19:20
е то вече си има поговорки по форума,да те вземат модераторите да те вземат...по квартала ни е -жената ти модератор да роди,но ще дойде Модов ден са казале ората,аз излизам на протест НЕ НА МОДЕРАТОРИТЕ В ФОРУМА СВОБОДА НА СЛОВОТО ДОРИ НА НЕГРАМОТНИТЕ да живее ПАВЛИН и всички онеправдани изгнанници...минуси...тонове минуси за всички от GESTAPO брадството по лоши сте от фашистите.

pr_00f
02-04-2011, 20:35
Пропусна само "модераторите на сапун". :spiteful:

Kuker
02-04-2011, 20:42
==========================================
А иначе , давайте минуси смело - който модератор натрупа най-много , ще го направим глобален мод.
Обещавам най-официално.
Доста предизвикателно за модовете :spiteful:
Сега като "завалят" едни наказания...... :sex:

V@K@T@
02-04-2011, 20:54
Модераторите и техните действия има кой да ги следи.

Я да питам аз чисто теоретично - в една голяма фирма работниците дават ли + или - на шефовете си?

п.с.
Или пък като влезеш в магазин - или ти харесват продавачите и управителя и ставаш редовен клиент , или не си доволен от обслужването и повече не стъпваш там.
Капитализъм- никой не те кара на сила да пазаруваш там. Избор - дал Господ.
Форуми - също.
Аз давам + на Kamen 666 за дето ме наказа преди време ... много не ми ареса ... ама беше в правото си ... па на тебе ти давам 33 плюса ... ти си знайш защо :D
ооо извинявам се късно прочетох всички постове досега ... то било модерно минуси да се дават ... добре тогаз ... 1 минус на 666 и 33 минуса за тебе

JORDI
02-04-2011, 21:12
Няколко минуса за morphius ---!:angry: Време е някой админ да разгледа неговите "модераторски постове", които доведоха до изключване на колегата Павлин и да го "порицае подобаващо"...галиба! :smackbum:А иначе сериозно обещах да дам пример за истински модератор-образец!Това за мен е колегата Тонов. Просто е безупречен!!!:respect:

trustworthy
02-04-2011, 21:16
А иначе сериозно обещах да дам пример за истински модератор-образец!Това за мен е колегата Тонов. Просто е безупречен!!!:respect:

Не може да бъде! Все пак е модератор. Сигурно просто добре се преструва този Тонов :respect:

Sunny
02-04-2011, 21:19
Срамота . Как ще давате на модератор + ?

Модератор ли е на снимка да го видиш и пак шамар да му удариш . Гръм да ги удари модераторите , глобалните модове пък огън да ги гори а с бензин да ги гасят :notify:

JORDI
02-04-2011, 21:25
Не може да бъде! Все пак е модератор. Сигурно просто добре се преструва този Тонов :respect:

Колега... Темата е сериозна и като модератори по-добре сериозно се изказвайте, щото по това си личи колко "уважавате" мнението на обикновените ползватели! А ако ще се подигравате с темата на колегата от първи пост, отворете си друга спамеско-модераторска тема и се гаврете със собствената си съвест на воля!:angry:

pr_00f
02-04-2011, 22:57
Бре, значи на потребителите е разрешено да пишат дивотии в този раздел пък на модераторите е забранено.

п.с Гледам се споменава нещо за модератори и съвест....
Ама то такова нещо няма - всички се избират с конкурс със следните минимални изисквания:
Безсъвестен
Безпросветен.
Безочлив и още много други от сорта.
Също така 50 % тежест на кандидатурата се получава ако кандидата е лежал повече от 3 години на топло.

Та след като сме се сбрали една такава приятна компания за да не ни е скучно сме си организирали едно състезание - кой ще сложи най-много наказания.
Ако някой пропусне да изгони потребител в рамките на 1 седмица, мод правата му се отнемат директно.

Имаше едно време един бивш модератор който се опита даже веднъж да помогне на потребител - него директно го баннахме.

Та ей такива сме - давайте си минуси на воля и си свиркайте.

bager
03-04-2011, 00:23
Тая тема няма как да бъде сериозна. Не знам какво си мислят някои потребители, но "модератор" да си, е супер неблагодарна "работа". Работа е в кавички, защото за работа обикновено се заплаща, а тук не се.
Казвам го без да съм мод и направо се чудя колко ларж са модовете, че позволяват такива теми във форума.
Аз ако бях -темата изчезва! Някой ако се пъне за изчезнала тема- една седмица наказание да е модератор. Ако не иска - изчезва от форума.

п.п. Пиша това, за да се подмазвам на модераторите, за да мога да си нарушавам яко правилата на форума, без да ме наказват. :hehe:

V@K@T@
03-04-2011, 00:27
Бре, значи на потребителите е разрешено да пишат дивотии в този раздел пък на модераторите е забранено.

п.с Гледам се споменава нещо за модератори и съвест....
Ама то такова нещо няма - всички се избират с конкурс със следните минимални изисквания:
Безсъвестен
Безпросветен.
Безочлив и още много други от сорта.
Също така 50 % тежест на кандидатурата се получава ако кандидата е лежал повече от 3 години на топло.

Та след като сме се сбрали една такава приятна компания за да не ни е скучно сме си организирали едно състезание - кой ще сложи най-много наказания.
Ако някой пропусне да изгони потребител в рамките на 1 седмица, мод правата му се отнемат директно.

Имаше едно време един бивш модератор който се опита даже веднъж да помогне на потребител - него директно го баннахме.

Та ей такива сме - давайте си минуси на воля и си свиркайте.
Буу ... лоши такива ... :hvala: :D :D :D


И все още немога да разбера тая тема сериозна ли е или става за спам ... щото ако е за спам мога още ... от друга страна ако не е досега трябваше да съм наказа ... много съм объркан ... :surrender:

nicola 59
03-04-2011, 01:22
Здраве на всички колеги пишете смело но отговорно .Вчера бях наказан за спам от Old fox и искам да го помоля него и всички колеги модератори да наглеждат и тази тема за спам .Щом си наказан че спамиш една тема а всички други спамят твоята е дошло време да си направим наш форум на алфистите а не на модераторите . А ти прооф не можеш да имаш минуси или плюсове без да ги заслужаваш .Това е по заслуги не по желание .Желая здраве на всички колеги алфисти и модератори алфисти и моля да се отнасяте сериозно към темата защото както вече казах за да бъдеш уважаван трябва да уважаваш

---------- Post added at 00:22 ---------- Previous post was at 00:11 ----------


Буу ... лоши такива ... :hvala: :D :D :D


И все още немога да разбера тая тема сериозна ли е или става за спам ... щото ако е за спам мога още ... от друга страна ако не е досега трябваше да съм наказа ... много съм объркан ... :surrender:
Не е сериозна колега чесим си езиците .Като си объркан вземи че се оправи защото ,ако пишеш подобни дивотии в друга тема до сега да са те одрънкали модовете ,но ако нямат нищо против могат да те одрънкат и сега

V@K@T@
03-04-2011, 12:21
Здраве на всички колеги пишете смело но отговорно .Вчера бях наказан за спам от Old fox и искам да го помоля него и всички колеги модератори да наглеждат и тази тема за спам .Щом си наказан че спамиш една тема а всички други спамят твоята е дошло време да си направим наш форум на алфистите а не на модераторите . А ти прооф не можеш да имаш минуси или плюсове без да ги заслужаваш .Това е по заслуги не по желание .Желая здраве на всички колеги алфисти и модератори алфисти и моля да се отнасяте сериозно към темата защото както вече казах за да бъдеш уважаван трябва да уважаваш

---------- Post added at 00:22 ---------- Previous post was at 00:11 ----------


Не е сериозна колега чесим си езиците .Като си объркан вземи че се оправи защото ,ако пишеш подобни дивотии в друга тема до сега да са те одрънкали модовете ,но ако нямат нищо против могат да те одрънкат и сега
Ами 2-ма пишат сериозно 3-ма се лигавят нормално да се чуди човек :calc: ... а пък ако ти си решил да раздаваш минуси на всеки който те накаже ... Все пак затова са модераторите да наказват и да има ред за което е нормално да не са от най обичаните ... както с полицаите никой не ги обича обаче ако ги няма ще е е*аси лудницата ... Все пак пожелавам успех на темата ти но се съмнявам , че на някой мод му пука как го оценяваме ... :th_up:

голямата риба
03-04-2011, 12:30
Тая тема няма как да бъде сериозна. Не знам какво си мислят някои потребители, но "модератор" да си, е супер неблагодарна "работа". Работа е в кавички, защото за работа обикновено се заплаща, а тук не се.
Казвам го без да съм мод и направо се чудя колко ларж са модовете, че позволяват такива теми във форума.
Аз ако бях -темата изчезва! Някой ако се пъне за изчезнала тема- една седмица наказание да е модератор. Ако не иска - изчезва от форума.

п.п. Пиша това, за да се подмазвам на модераторите, за да мога да си нарушавам яко правилата на форума, без да ме наказват. :hehe:
naправо да ги пращаме в Дахау тези дето си позволяват да пишат

п.п. както казах един път на тюлена, ръководенето(модерирането) е отговорност, не привилегия

bager
03-04-2011, 13:01
naправо да ги пращаме в Дахау тези дето си позволяват да пишат

п.п. както казах един път на тюлена, ръководенето(модерирането) е отговорност, не привилегия

Мда, отговрност е, ти ще я поемеш ли? Защото аз не мога, познавам се добре. Не вярвам да се спрявя по-добе от тези, които са я поели.
Май никой не я иска тая отговорност. По-лесно е да се мрънка, отколкото да се спазват елементарни правила...така излиза.

Bobi_33
03-04-2011, 15:44
Аз бих предложил да направим игра. Който събори модератор, заема мястото му. Ще се разработи система, според която даден потребител може да предприеме кампания срещу някой мод. Когато го събори, заема неговото място, и му се дава 1 - месечен срок да навлезе в нещото и да модерира правилно. Естествено ще трябва да се запознае с правилата (мисля си, че повечето потребители не са ги чели, или ако са ги чели, са чели първите 10-15 реда). Ако до изтичането на едномесечния срок не бъде одобрен от потребителите (примерно пак тук), получава перманентен бан.

След като ще е забавно,то нека да има игра с регламент.

nicola 59
03-04-2011, 16:28
Аз бих предложил да направим игра. Който събори модератор, заема мястото му. Ще се разработи система, според която даден потребител може да предприеме кампания срещу някой мод. Когато го събори, заема неговото място, и му се дава 1 - месечен срок да навлезе в нещото и да модерира правилно. Естествено ще трябва да се запознае с правилата (мисля си, че повечето потребители не са ги чели, или ако са ги чели, са чели първите 10-15 реда). Ако до изтичането на едномесечния срок не бъде одобрен от потребителите (примерно пак тук), получава перманентен бан.

След като ще е забавно,то нека да има игра с регламент.

Здрасти колега не е идеята да се бутат модовете идеята е да си гледат работата .Да се отнасят човешки ,да се интересуват ,ако даден потребител е допуснал нарушение да видят защо дали е нарочно или е несъзнателно и токава да наказват .Другото е че не е гаранция ,че ако аз стана модератор ще си гледам работата по добре ,защото за всичко трябва дарба колега . Просто ,ако някой няма време и сила да си гледа задълженията да преотстъпи поста на друг , който ще има възможност да си гледа работата .

Bobo
03-04-2011, 17:58
Бре, значи на потребителите е разрешено да пишат дивотии в този раздел пък на модераторите е забранено.

п.с Гледам се споменава нещо за модератори и съвест....
Ама то такова нещо няма - всички се избират с конкурс със следните минимални изисквания:
Безсъвестен
Безпросветен.
Безочлив и още много други от сорта.
Също така 50 % тежест на кандидатурата се получава ако кандидата е лежал повече от 3 години на топло.

Та след като сме се сбрали една такава приятна компания за да не ни е скучно сме си организирали едно състезание - кой ще сложи най-много наказания.
Ако някой пропусне да изгони потребител в рамките на 1 седмица, мод правата му се отнемат директно.

Имаше едно време един бивш модератор който се опита даже веднъж да помогне на потребител - него директно го баннахме.

Та ей такива сме - давайте си минуси на воля и си свиркайте.

Ами да аз се отказах да съм админ щото имам роднинска връзка с полицай :Tease:

Kamen666
03-04-2011, 18:37
Абе...какво е туй - модератор ?
Туй зеленото в/у името ти ли ? :)
Ако е тъй на всички по 1 минус от мен...алкохолици такива :dance:

P.S. Някой ако ми хвърли и на мен минус - ще го адна в бляк листа...чуствайте се предупредени :D

V@K@T@
04-04-2011, 00:59
наистина има админи които се лигавят обаче в същото време има такива които
взимат на сериозно задълженията си и се стараят форума да е едно убаво място за убивазне на времето ... И НЕ САМО ...

nicola 59
01-05-2011, 20:01
Роби Газ минус още един - трие постове защото не ги разбира .

Magiosnika
07-05-2011, 19:16
Като цяло има доста неприятни типове из модераторите. Щях да кажа, че са необходимо зло като полицайте и зъболекарите, но разликата е че те го правят без пари, което си е един вид съдизъм. Най-смешни са ми фразите са "комерсиална обява", "щото така съм преценил" и "нас има кой да ни следи". Просто не ме кефи отношението към обикновените юзъри от страна на великите модератори и поради тези причини спрях да пускам обяви и пиша изключително рядко. Това е моят избор за да ми е мирна главата, но въпреки това от време на време ме хваща яд докато чета и ето го резултата...

digitalundgrd
08-05-2011, 14:57
И те са хора, и те гащи носят ;)

Трябва да се прояви разбиране и от двете страни...

Аз до сега, нито съм наказван, нито са ми писали предупреждения итн, а не е като да не ползвам форума нон стоп, пиша, пускам обяви итн... Що така се получава, пък има хора, който постоянно мрънкат, че са "ощетени и неправилно наказани"?

trustworthy
08-05-2011, 15:48
С/у 50лв банвам противни човечета, а.к.а модератори.
За глобалните не важи - не са съвсем недосегаеми. :spiteful:
За повече информация и номер на банкова сметка - на лични.:lol_sign:

sen7
08-05-2011, 17:36
И те са хора, и те гащи носят ;)

Трябва да се прояви разбиране и от двете страни...

Аз до сега, нито съм наказван, нито са ми писали предупреждения итн, а не е като да не ползвам форума нон стоп, пиша, пускам обяви итн... Що така се получава, пък има хора, който постоянно мрънкат, че са "ощетени и неправилно наказани"?

хм..........ще трябва да измислим нещо по този въпрос.Не може така м/у капките да си минал, а и последните проучвания показват, че е вредно да караш без нито едно наказание :) и то 3 356 мнения..........тцтц.

old alfist
10-05-2011, 14:50
На мен ми се струва, че всички модератори са пичове - не знам дали правя добро или лошо с това изказване, но така си мисля.

mordohy
11-05-2011, 09:26
С/у 50лв банвам противни човечета, а.к.а модератори.
За глобалните не важи - не са съвсем недосегаеми. :spiteful:
За повече информация и номер на банкова сметка - на лични.:lol_sign:
Що не си кажеш направо за туба нафта и ще минеме без банкови сметки!:pokey:

nicola 59
12-05-2011, 22:45
На мен ми се струва, че всички модератори са пичове - не знам дали правя добро или лошо с това изказване, но така си мисля.

Здрасти колега ,не правиш нито добро нито зло с това изказване ,а просто грешиш само като си мислиш ,че всички са пичове.:question:

pr_00f
12-05-2011, 23:32
Абе то и аз си мисля че едно 2/3 от потребителите не са никакви пичове ама к'во от т'ва :question:
Добре че има и 1/20 жени, че да оправят малко статистиката.
А ?

Bobo
13-05-2011, 14:51
Абе то и аз си мисля че едно 2/3 от потребителите не са никакви пичове ама к'во от т'ва :question:
Добре че има и 1/20 жени, че да оправят малко статистиката.
А ?

Внимавай че статистиката почти винаги взима жертви :naughty:

spe4elist
13-05-2011, 14:56
Внимавай че статистиката почти винаги взима жертви :naughty:

Мдааа, Бобо ... И понякога покрай сухото гори и мокрото ... :naughty::naughty::naughty:

old alfist
14-05-2011, 03:59
Абе то и аз си мисля че едно 2/3 от потребителите не са никакви пичове ама к'во от т'ва :question:
Добре че има и 1/20 жени, че да оправят малко статистиката.
А ?
Като изключим дамските персони, излиза, че 28,33(3)% от потребителите са пичове.

undy
10-07-2011, 02:23
..май е модерно да си правят гаргара некои ...имена ли?...пф нема смисъл ,ае малко по серизно...раздела за коректни и не такива, е не заспал ,а направо погребан.........е как да се оплача от тоя дето трябва да ми удобри обявата....

Kamen666
10-07-2011, 21:32
..май е модерно да си правят гаргара некои ...имена ли?...пф нема смисъл ,ае малко по серизно...раздела за коректни и не такива, е не заспал ,а направо погребан.........е как да се оплача от тоя дето трябва да ми удобри обявата....

Aко имаш нещо конректно впредвид го сподели,кой си прави гаргара?С какво толкова си засегнат?
От кого искаш да се оплачеш?
Кое те доведе до мисълта,че темата за Коректни/некоректни продавачи е погребана?
Неможе така да хвърляте пълно за празно и ние сме хора... :)

undy
19-07-2011, 12:23
.....просто не са нанасяни новите плюсчета и минусчета от 26.02.2011 - 10:32 ч......даже и в самата тема писахме,една шепа хора,че е крайно време ......:biggrin: с най-добри чувства...