PDA

View Full Version : спешно човек от русе



Triptih
01-04-2011, 19:21
Имам една огромна молба към колегите от Русе.Трябва ми човек които да намери собственика на една алфа която искам да купя..Много ми е спешно,идеята е да стане този уикенд.По подробно по телефона.Моя е 0878 69 8884.Ако някои има желание нека да остави кординати,може и на лични.

DJ Vladic
01-04-2011, 22:36
Кажи с какво можем да помогнем? Не ми е проблем да ти звънна, просто стана късно и не е много удобно. Каквото можем ще направим. Може да кореспондираме и по скайп ако ти е удобно на теб.

Triptih
02-04-2011, 13:44
Ситуацията е следната:На път за Силистра вчера,минаваики през Русе видях една ударена Жулиета.Молбата ми е някои от Русе да отиде до нея и да намери собственика.Да му даде моите кординати или да вземе неговите.По телефона ще го опътя.Идеята е да стане много скоро,понеже се опасявам,че колата ще отиде за скрап.
Та ако има някои готов да свърши тази работа,нека остави кординати да се свържа със него.

DJ Vladic
02-04-2011, 15:05
Добре, къде я видя точно? Уточни се с малко да знаем къде точно да търсим....Темата не си гледаш, телефона не си вдигаш.

Triptih
02-04-2011, 20:52
Изключително големи благодарности на Vladic и другия колега алфист:notworthy:Благодаряви,че взехте нещата присърце и се отзовахте.
Не съм много във форума,за което се извинявам.Ама като ходиш на гости при роднини нямаш време от трапези,посещения и разходки.И аз като зет тук отскоро трябва да си изпълнявам задълженията:tequilla:

stelt
02-04-2011, 21:34
За една кола червеникава ли става въпрос,паркирана в една кал.

DJ Vladic
02-04-2011, 22:50
Изключително големи благодарности на Vladic и другия колега алфист:notworthy:Благодаряви,че взехте нещата присърце и се отзовахте.
Не съм много във форума,за което се извинявам.Ама като ходиш на гости при роднини нямаш време от трапези,посещения и разходки.И аз като зет тук отскоро трябва да си изпълнявам задълженията:tequilla:

А ти Силистренски зет ли си? Браво. Прочети на Мордохай разказа: Дограма... http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=57875... Полезно е :) И Да си оставиш време в сряда да се видим. Независимо как се развият нещата с Жулиетката.

Triptih
03-04-2011, 07:56
За една кола червеникава ли става въпрос,паркирана в една кал.
Точно!