PDA

View Full Version : Тропане отзад?



_power_
10-04-2011, 08:35
На кратко поизчетох какво е писано но темите са от 2006-та и цените далеч не са толкова страшни.
Днес сутринта си харесах едно ГТВ но има проблем със задницата.....:big_whoops:
Чува се (буквално) като подмятане на билярдни топки и то дори по сравнително гладък асфалт и много ниска скорост (1-ва) :kiss: Предполагам, че е добре познат проблем може ли да ме ориентирате с цени на части. Има ли нещо специфично на което да се обърне внимание?
Пределно ясно ми е че колата трябва да се види от специалист но пак повтаям мисля че патилите знаят повече.
Наистина ми е спешно, мисля да купувам колата в понеделник!

Доко
10-04-2011, 09:42
Като ти харесва купувай смело, не е страшно задното окачване, но ти препоръчвам в сервиз от рекламираните тук да ти я ремонтират, че аз преди година си поръчах комплект унибали, смених ги в Бургас и тази година идвах до София за същата процедура.
Ето това е ти е окачването: ;-) http://www.alfisti.bg/index.php?step=module_action&modname=pricelist&modaction=details&product=312&product_cat=107&lang=2

_power_
10-04-2011, 09:45
Като ти харесва купувай смело, не е страшно задното окачване, но ти препоръчвам в сервиз от рекламираните тук да ти я ремонтират, че аз преди година си поръчах комплект унибали, смених ги в Бургас и тази година идвах до София за същата процедура.
Ето това е ти е окачването: http://www.alfisti.bg/index.php?step=module_action&modname=pricelist&modaction=details&product=312&product_cat=107&lang=2
Мерси за мнението ! драсни ми тук или на лично къде и колко ти излезе трудът , ако не представлява проблем.

_power_
11-04-2011, 15:46
Тропа, не тропа взех я !:holiday2:

кучето
11-04-2011, 16:23
Е айде честито!Със здраве да си я караш!:cheers:

badmadafaka
11-04-2011, 16:38
Ми айде покажи я де... Явно си разбрал какво имат предвид като казват, че Алфа се купува "със сърцето" ;-)

_power_
11-04-2011, 16:46
Ми айде покажи я де... Явно си разбрал какво имат предвид като казват, че Алфа се купува "със сърцето" ;-)
Благодаря за честитките :)
Иначе да ...наистина със сърце се купува...
Иначе е сребърен металик, оригинални джанти, кожа в добро състояние 96-та :)
Снимки събота като я измият изперът, и аз си я пастирам :comphits:

dilian alfa gtv
11-04-2011, 18:19
Баси след 4 год зад волана на ГТВ останах без него след продажбата му и сега не мога да ви опиша колко ми липсва тази кола ,като се има в предвид че не съм останал без алфа.:no:
Почвам да издирвам читаво 3.2 V6 :grandpa:

Доко
11-04-2011, 19:13
Баси след 4 год зад волана на ГТВ останах без него след продажбата му и сега не мога да ви опиша колко ми липсва тази кола ,като се има в предвид че не съм останал без алфа.:no:
Почвам да издирвам читаво 3.2 V6 :grandpa:

Нали, нали!!! Баси гадното ГТВ, и аз на няколко пъти а да го дам, и като се замисля каква да взема, пак ГТВ-та заглеждам, ама турбинирани... мухахаа....:hehehm:

badmadafaka
11-04-2011, 22:43
:respect:

_power_
12-04-2011, 17:19
Да доизползвам темата :prescription:
Вчера си купих на ''Арморалл'' препарат за кожа, който го дават че освежавал и т.н....наистина омекна кожата, но има какво да се желае.
Идеята ми е какво се използва за позатритите места където вече кожата няма черна в случая боя?
Знам че има и препарати за възтановяване на кожени волани, но и подобен не знам от къде да закупя..по бензиностанций и авто манийй се продават шир потреба боклуци :disgust:

Jivko7777
12-04-2011, 19:31
Честито и от мене колега!