PDA

View Full Version : Питане за хранителни продукти



RUNNING WILD
14-04-2011, 13:26
Въпроса ми е като форума е автомобилен в разделите "продава" могат ли да се пуснат оферти за хранителни продукти,от половин година се чудя поне ми излзат какви ли не неща на първа ръка.

Old Fox
14-04-2011, 23:02
За обява в раздела на платените ли става въпрос?

RUNNING WILD
15-04-2011, 11:03
ако може да не е платено разбира се :) ей така с цел подпомагане между форумците да пребориме кризата,дай да минеме по бедност ще са доволни всички :),или някой от форума на който му се занимава да движи тази обява да ми пише на лични да мислиме нещо заедно щото не съм в нас по цял ден,а с писането съм оеле,снимки не мога да качвам също.някой сериозен от форума който има време да пише.да пуска снимки на това което има,и малко помещение за стока,става за надомна работа.

Old Fox
15-04-2011, 12:01
Няма принципно ограничение за характера на продаваните стоки.
Но това което описваш се трактува като търговска дейност, ще трябва да се заплати абонамент.
Що се отнася до това кой да движи обявата - ще трябва сам да решиш този проблем.

И нещо не по темата - пиши старателно, бе човек. От сърце, от душа и от бял джигер ти се моля. Тури малко главни букви и точки.

RUNNING WILD
15-04-2011, 15:11
Има Олди сложил съм,на 5 реда и половина съм сложил 7 запетайки и 2 точки,за главните верно не ги знам къде се слагат за това не слагам да не бъркам,а не можах по кратко да пиша с подробно обяснение,днеска си добричък цункам те :)