PDA

View Full Version : Тия почват да ме нерват яко !



Bobo
31-08-2006, 10:03
Глейте тука и ми кажете тая кола не е ли копие на италянка с донадена грозна решетка :evil: И от вътре са ни изкопирали :grandpa:

http://news.netinfo.bg/?tid=40&oid=928581

Тоз кенеф нема нищо общо с предните им модели :roll:

търтей
31-08-2006, 10:04
боли те светЛоСфара

като се сещам първото широко къф пазарен успех имаше :roll2:

pent
31-08-2006, 10:11
мда ... отвън повече си личи 'кражбата'

EvgeniiM
31-08-2006, 10:16
Мен пък ме кефи доста повече от Брера ( смейте се ако щете )

Bobo
31-08-2006, 10:23
Мен пък ме кефи доста повече от Брера ( смейте се ако щете )

Що да се смееме всеки има вкус някой нямат :lol: :lol: :lol:

Nikiboy
31-08-2006, 10:38
Като си търсех емблемка за алфата при италянеца, пи4овете запо4наха да ровят в един кош с емблеми.

Намериха ми емблемка стояла до такава на Голф, отказах я. Беше омърсена!

virusalfa
31-08-2006, 10:45
Глейте тука и ми кажете тая кола не е ли копие на италянка с донадена грозна решетка :evil: И от вътре са ни изкопирали :grandpa:

http://news.netinfo.bg/?tid=40&oid=928581

Тоз кенеф нема нищо общо с предните им модели :roll:Що,предните им модели ти харесват,така ли?А това не е копие на италианка,а си е направо италианка,чети кой е дизайнеро :idea:

Bobo
31-08-2006, 11:17
Що,предните им модели ти харесват,така ли?А това не е копие на италианка,а си е направо италианка,чети кой е дизайнеро :idea:

Ама оти не одиш да се потопиш дека прочете че ми аресва :?: А италянецо дизайнер наеш колко ме брига като е изкопирал алфа :idea:

VFTI
31-08-2006, 12:55
Като си търсех емблемка за алфата при италянеца, пи4овете запо4наха да ровят в един кош с емблеми.

Намериха ми емблемка стояла до такава на Голф, отказах я. Беше омърсена!
ОФ: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :lol: :lol:

blagun
31-08-2006, 14:51
Глейте тука и ми кажете тая кола не е ли копие на италянка с донадена грозна решетка :evil: И от вътре са ни изкопирали :grandpa:

http://news.netinfo.bg/?tid=40&oid=928581

Тоз кенеф нема нищо общо с предните им модели :roll:
Ми като немогат да измислят нищо друго - копират ни :boo:

Kostadin
31-08-2006, 16:10
Като си търсех емблемка за алфата при италянеца, пи4овете запо4наха да ровят в един кош с емблеми.

Намериха ми емблемка стояла до такава на Голф, отказах я. Беше омърсена!
тва верно е култова мисъл :lol:

75 2.0 turbo
31-08-2006, 20:47
Като си търсех емблемка за алфата при италянеца, пи4овете запо4наха да ровят в един кош с емблеми.

Намериха ми емблемка стояла до такава на Голф, отказах я. Беше омърсена!
тва верно е култова мисъл :lol:
УНИКАЛНА :shock: това е наи големия тъпизъм които съм чувал скоро :roll:

Nikiboy
01-09-2006, 08:57
Поне си ми прочел поста преди да го изтриеш :D

Предлагам да се запознаем на по бира, защото определно се ядосвам и няма смисъл да пълним форума със спам. На ЛС ще ти пратя моя тел.

pent
01-09-2006, 09:19
не е само той доста май го прочетохме :)

хубав си беше поста... доста беше написал и все хубави неща... и по темата, не съдържаше нападки и тн.... тоя дето маже с голямата четка, да каже поне защо го е изтрил...

ако така продължава незнам...

EvgeniiM
01-09-2006, 09:26
Абе аз принципно съм против триенето , ма тая мисъл си беше много измислена и някак пресилена, чак пък толкоз, кво му е на голфа, на някои много им личи прекаленото пристрастие

VFTI
01-09-2006, 10:14
Ама вие май нямате капка чувство за хумор?!?!...От една лека шегичка,закачка,мисъл вие изкарахте човека злобар,сектант,мразещ голфовете,тъпак и т.н :!: :? :evil:

MONI
01-09-2006, 11:11
Ама вие май нямате капка чувство за хумор?!?!...От една лека шегичка,закачка,мисъл вие изкарахте човека злобар,сектант,мразещ голфовете,тъпак и т.н :!: :? :evil:

Да не говорим че всеки има право на мнение и никой не може да му забрани да мрази Фолксваген.

Аз лично няма марка която да мразя, а само някой шофьори.....като оня бакшиш вчера дето благодарение на добрите спирачки на Алфата не го размазах странично след като ме засече и на всичкото отгоре дори не махна с ръка да се извини а ми показваше к****е :shock:

Naso
01-09-2006, 15:18
Поста аз го изтрих (за първи път ми е, дано да е наред)..... А вие се стегнете, че бекъп имам от май месец и да не профилактираме. Напоследък доооооста нерви се хвърлят тук и некак не съвпада с идеята за един клуб и форум на хора с общи интереси, да не кажем страсти.... АМАН! А колкото до Никибой и 75 турбо - пийте по една бира и се разберете !

wrc
01-09-2006, 19:49
Аз пък днес видях Фолксваген Еос,дори се качих в това нещо.И сега без да ме обвинявате в расизъм спрямо ФВ,все пак 1 година съм карал Венто,еми не е хубава-тясна,малка,неудобна,а отвън нищо забележително.Доста п0-добре ми изглеждаше по снимки преди да я видя на живо,но сега наистина съм разочарован от това дръо.А струва 60 и няколко хиляди с ДВГ 2.0 ФСИ,ми за тези пари-сещате се,почти Брера.Тъй че квот и да копират ...... :wink:

Naso
01-09-2006, 21:47
Ма това произвежда ли се ? Аз все до сега си мислех, че е прототип ?!?

wrc
02-09-2006, 00:34
Ми и аз така си мислех,ама се произвежда.Дори в Търново има вече едно дръо продадено :roll:

mladej_it
03-09-2006, 11:32
Да ви кажа копие е тоз ФВ но като гледам накаде са тръгнали нещата скоро само емблемите ще им разменят ,а колите ще са еднакви !!! Еб....и и идеалния свят към който сме се запътили :( :cry: !

Kuku
04-09-2006, 15:24
Аз пък днес видях Фолксваген Еос,дори се качих в това нещо.И сега без да ме обвинявате в расизъм спрямо ФВ,все пак 1 година съм карал Венто,еми не е хубава-тясна,малка,неудобна,а отвън нищо забележително.Доста п0-добре ми изглеждаше по снимки преди да я видя на живо,но сега наистина съм разочарован от това дръо.А струва 60 и няколко хиляди с ДВГ 2.0 ФСИ,ми за тези пари-сещате се,почти Брера.Тъй че квот и да копират ...... :wink:Нищо, че не е кабрио, едно "GT" за същите пари ще е просто супер, но ходи обяснявай... :roll: