PDA

View Full Version : Алфа 159 в Стара Загора - молба за бърз поглед



bager
29-04-2011, 10:04
Имам молба към колегите в Стара Загора. Ако някой от вас има време да погледне тази (http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11302854612723514&f1=details) Алфа и след това да сподели впечатления от състоянието на колата, естествено това, което се вижда.
Просто за да знам дали има смисъл да отида до Стара Загора, за да я видя аз. И да споделите дали има надежден сервиз в града за по-обстоен преглед.
Благодаря предварително за съдействието.
Поздрави!

п.п. Бирата естествено, е от мен!

yo
29-04-2011, 23:56
Ако нещо не се обърка през деня,навръщане от работа с удоволствие бих отишъл да видя за какво става въпрос:headbang:хем и аз да са покефя :punk::roll:

Но ако някой друг Стз-колега изяви желание да отива за по-сигурно!

Jivko7777
30-04-2011, 20:51
Имам молба към колегите в Стара Загора. Ако някой от вас има време да погледне тази (http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11302854612723514&f1=details) Алфа и след това да сподели впечатления от състоянието на колата, естествено това, което се вижда.
Просто за да знам дали има смисъл да отида до Стара Загора, за да я видя аз. И да споделите дали има надежден сервиз в града за по-обстоен преглед.
Благодаря предварително за съдействието.
Поздрави!

п.п. Бирата естествено, е от мен!

За прегледа в доверен сервиз е най-добре да се отиде в Венера Сервиз при Ферариста :coolio: Той не ги обича нафтите ама Миленчо ги обужава и ще я прегледа от до :-)

yo
02-05-2011, 17:29
здрасти колега, извини ме,че се забавих,но в крайна сметка отидох да видя красавицата.
Колата според мен е доста читава на пръв поглед,не личи да има удар или нещо подобно.нормално износване на салона,на 189 000 км,което според мен може и да е реално.Запалих я,пали от раз(с бутон се пали),поработи 3-4 мин. не чух някакви страни звуци,казаха,че е най-високо ниво на оборудаване но дали е така не знам.С две думи на първоначален оглед ми хареса и си заслужава да се види.колата е комби и е автоматик.казаха,че има всякакви сервизни книжки, от Италия докарана.На първо пазарене смъкна на 17 600 8)
нямало и проблем да се закара на диагностика!

Ако решиш идвай и ще я гледаме по-обстойно!

Надявам се,че съм помогнал и не забравяй,че все пак не съм майстор,но колата и на мен ми хареса!

bager
02-05-2011, 17:50
здрасти колега, извини ме,че се забавих,но в крайна сметка отидох да видя красавицата.
Колата според мен е доста читава на пръв поглед,не личи да има удар или нещо подобно.нормално износване на салона,на 189 000 км,което според мен може и да е реално.Запалих я,пали от раз(с бутон се пали),поработи 3-4 мин. не чух някакви страни звуци,казаха,че е най-високо ниво на оборудаване но дали е така не знам.С две думи на първоначален оглед ми хареса и си заслужава да се види.колата е комби и е автоматик.казаха,че има всякакви сервизни книжки, от Италия докарана.На първо пазарене смъкна на 17 600 8)
нямало и проблем да се закара на диагностика!

Ако решиш идвай и ще я гледаме по-обстойно!

Надявам се,че съм помогнал и не забравяй,че все пак не съм майстор,но колата и на мен ми хареса!


Много ти благодаря! Винаги е важно впечатлението от колата на пръв поглед, дори и от човек, който не е майстор. Доста са послъгали с километрите, в обявата са 109 000, а се оказват 189 000.
Ако реша да идвам да я гледам, задължително ще ти се обадя за по бира :) .
Поздрави!

yo
02-05-2011, 21:39
хмм да не аз да ми се е видяло 189, а то да е 109?!? не съм сигурен честно казано!сори:shocking: