PDA

View Full Version : Need for Speed : The Run - есен 2011



DiStefano
29-04-2011, 12:21
Вече ставам банален, но на 18 ноември ЕА ще ни зарадват с нов епизод от "сапунката". Този път поне има заложен някакъв сценарий. Need For Speed: The Run ще ни позволи да участваме в незаконни състезания из цялата страна, като единственият начин да си върнете живота - такъв, какъвто е бил някога - е да финиширате първи в състезание от Сан Франциско до Ню Йорк. Няма ограничения в скоростта, няма правила, няма съюзници. Разполагате единствено с шофьорските си умения и готовността си да победите по най-опасните пътища в страната. Нещо като рали "Кенънбол" или "Гъмбол" ..


трейлър :
http://www.youtube.com/watch?v=_23HBXNZi40&hd=1

http://strangera.files.wordpress.com/2011/04/nfs-the-run.jpg?w=542&h=700

MaVrUt
29-04-2011, 17:35
изглежда обещаващо

MaVrUt
16-11-2011, 15:31
е как е ? доволни ли останахте ? лично мен не ме изкефи много, няма отделни състезания само 3 вида, няма тунинг няма нищо, но графиката и саунда омазва !

D.Istatkov
16-11-2011, 20:25
за PC кога се очаква да излезе и каде може да се изтегли?

MaVrUt
17-11-2011, 14:32
има я в замунда, тегли RELOADED , единствения бъг при мене забелязах че графиката на ултр и на лоу е едн и съща, ще видим РАЗОР-а как ще се справи !

DiStefano
17-11-2011, 15:17
Аз още си чакам копието на играта, но нямам представа кога ще пристигне. Иначе торент пробвах и аз на Релоудед, но нещата изглеждат доста зле. Като цяло май е капната на 30 фрейма и езък за хардуера, който имам. Плюс това когато набира примерно от 0-100 нещо се едно, че нема дерман .. се едно правиш дисциплината на 5-та предавка.. едвам едвам. Иначе играта като за аркада не е зле бих казал, доста интерактивно се развива. Но на Вегас спрях, щото с тея релийзи дето има не бих искал да си развалям кефа. Ще си чакам копието.

ReLeFNIQ
18-11-2011, 09:31
Да това с ускорението е адски тъпо. 0-100, 100-200 все едно колата си върви като 90 к.с а иначе километрите в час вървят нагоре но усещането как се изтяга от ускорението хич го няма... Е смятате ли че това е проблем на пиратския релийз?

MaVrUt
18-11-2011, 14:41
да се надяваме че всичко това е от релиизите, дано да излезе някой по качествен, аз ще изчакам разор да видим какво ще направят

междо другото някой играл ли я е тази Project Gotham Racing , и от каде може да се дръпне че в замунда я няма ?

D.Istatkov
18-11-2011, 23:21
аз е дръпнах тази дето е близо 15гб и сега е пускам и ми е на китайски ли японски как да разбера тоя език каде да го сменя на английски??

Alfa User
19-11-2011, 18:24
Играта е отчайващо тъпа ... да не се сърдят феновете на NFS, но това е жалката истина. Освен да подтикне повече тинейджъри и малоумници да карат като бесни по магистралата, не виждам какъв друг ефект може да има... Графиката не се различава от тази на предните серии, звука е отчайващ... при всяка смяна на предавка колата сякаш получава разстройство :(
Shift и Shift 2 са на светлинни години напред като усещане за колата, и като реализъм и тръпка.
Това е моето мнение де - не задължавам никой с него.
Иначе по въпроса с релийзите - наистина този на Reloaded засега върви добре и не прави проблем. Ако някой иска да се сблъска с играта - това е релийза за него, макар да е 14 GB ...

D.Istatkov
19-11-2011, 21:59
аз си свалих това от 4.67гб на руски и върви добре играта като цяло не е кой знае какво очаквах доста повече а за релийза от 14бг на мен ми е на китайски и не върви добре а пц то ми има доста добри данни

MaVrUt
20-11-2011, 10:53
за това изчакаите още малко за по добър релииз, защото графиката не може да се оправи и с настройките, винаги си седи на ЛОУ

Alfa User
21-11-2011, 18:27
Честно казано, дори и да се оправи графиката, геймплея като куца няма как да станат нещата.
Сега видях че е излязла последната игра от поредицата Race - Injection. Ако е спазила всички чудесни традиции на серията, ще е по-добра със сигурност от "The Run".
Официалното рекламно клипче :
Race Injection (http://www.youtube.com/watch?v=ZIvj9cssbJo&feature=player_embedded)

Сори за отклонението, но просто е опитвам да направя паралел. Лично аз не се трогнах хич от новата NFS, да не говорим, че невъзможността да мап-на упралвението на автомобила по стрелките на клавиатурата е повече от тъпо... Не можах да проумея защо двойките "газ-спирачка" и "ляво-дясно" трябва да ми заемат и двете ръце ... Ами NOS-a и смяната на скоростите с какво да ги правя ?!? :scherzkeks:

П.П. 14GB-вия релийз на Reloaded си бачка перфектно - графиката не е лоша, и си е на английски. Не знам вие от къде сте го теглили ...

DiStefano
21-11-2011, 22:15
Играта е аркада. На мен не ми беше тъпа, щото я изиграх на един дъх в неделя, но останах разочарован за тотал игрово време от около 2 часа. Ще има своите фенове, това е ясно. С Шифт 1 и 2 не може да се сравнява, онова си е проба симулация. Не знам защо ЕА повериха задачата отново на Блек Бокс .. вероятно защото те са авторите на Мост Уонтед, което си е и досега най-големия хит. Шифт серията се прави от Слайтлама и идеята и е коренно различна. ЕА според мен искат да затворят кръга с тези авто игри и затова и лансират другите жанрове. Макар, че силата основно им бе в аркадите. Въпреки това бих играл всяко НФС. Има и една друга игра, която се казва Мотор Сити, и която е ретро НФС, но само онлайн. За съжаление май сървърите отдавна вече са затворени.

ves_v8
21-11-2011, 22:36
Като голям фен на НФС,а и предвид, че това е едната от общо няколкото игри които съм играл....е разочарован съм.
NFS Hot Pursuit, Underground 2 и разбира се Porsche-то все още остават не надминати за мен

stefoo
22-11-2011, 12:40
Играта е уникална и графиката е много добра,аз съм страшно доволен от нея.

CrazyElement
23-11-2011, 18:44
Играта е уникална и графиката е много добра,аз съм страшно доволен от нея.

Абе колко е уникална не се знае , това че взимаш завои с 190 км/ч :) и като цяло всичко е ок на пистата не ме кефи особедно вече , шифт си е шифт там беше доста добре направена, прсто както каза колегата тези аркади на НФС са чесно казано скучни... те така са направени , че кажи речи само пълна газ и минаваш пистата, общо взето е там едно 8 годишно дете да ги играе, страшно не реалистични ги правят като чета коментарите се обеждавам , че и тази е същата и смятам да я пропусна, въпреки хубавата графика която има

DiStefano
24-11-2011, 10:08
ЕА с Шифт 2 отделиха серията Шифт изцяло от NFS. И ще има продължения.

stefoo
24-11-2011, 12:29
Абе колко е уникална не се знае , това че взимаш завои с 190 км/ч :) и като цяло всичко е ок на пистата не ме кефи особедно вече , шифт си е шифт там беше доста добре направена, прсто както каза колегата тези аркади на НФС са чесно казано скучни... те така са направени , че кажи речи само пълна газ и минаваш пистата, общо взето е там едно 8 годишно дете да ги играе, страшно не реалистични ги правят като чета коментарите се обеждавам , че и тази е същата и смятам да я пропусна, въпреки хубавата графика която има



Играй колега играта на конзола и ще видиш разликата с ПЦ.

CrazyElement
24-11-2011, 14:26
Вероятно си прав, обаче съм малко голям да купувам PS3 или Xbox :)

DiStefano
02-02-2012, 12:50
Вероятно си прав, обаче съм малко голям да купувам PS3 или Xbox :)

хихихи .. и аз си мислех, че съм голям, ма купих първо PS3 .. мина се някакво време и се оказа, че за XBOX пък има ексклузиви, които трябва да се играят - Forza Motorsport например .. айде купихме и XBOX360 .. и като за финал за коледа купихме и PSP

на конзолата рейсърите и примерно Шифт се играят доста по-добре защото на падовете с аналоговите бутони можеш да дадеш точното количество газ, което ти трябва и по-точен ъгъл при завиване, а и се свиква бързо .. даже се чудиш досега как си се мъчил с клавиатурата

Alfa User
02-02-2012, 16:19
Абе за тая цел си има волани ... и педали ... аз карам Shift 2 със ето това :

http://timwheatley.org/www/wp-content/uploads/2008/08/drivingforceex.jpg

и нещата са невероятно по-добре. Което не ми пречи да се излагам тотално на дрифта де ... там с клавиатурата ми е някак доста по-лесно, не знам защо ?!?

DiStefano
02-02-2012, 17:08
Абе за тая цел си има волани ... и педали ... аз карам Shift 2 със ето това :

http://timwheatley.org/www/wp-content/uploads/2008/08/drivingforceex.jpg

и нещата са невероятно по-добре. Което не ми пречи да се излагам тотално на дрифта де ... там с клавиатурата ми е някак доста по-лесно, не знам защо ?!?

мммм ... дрифта е голем кеф, но требва да му свикнеш .. ше строшиш бая нерви докато стане де ама си заслужава

можеш да си направиш и профайл с настройки на волана специално за дрифт

аз го правя така :
натискам рязко спирачката преди завоя с умерена скорост обаче - според ширината на трасето, ъгъла на завоя и неговата дължина
държа на полусъединител (гледам, че твоя няма, но може да си настроиш бутон) и помпам газта като едновремено с това корегирам с волана завиването

ако има последаващ завой, към края на първия рязко газ и чупиш за втория и там повтарящ същата схема ..
най-важно е да поддържаш умерена скорост и предавка подходяща за нея, ако караш с ръчни де

може би 3-4 часа и ще видиш, че си факир като професионалист на истинска писта с истински автомобил

Alfa User
02-02-2012, 20:56
Епа ръчните скорости са повече от задължителни за пълния кеф ... ма тва за съединителя е неудобно специално за тоя волан ...
Както и да е - откак карам с него, няма кой да ми се опъне в играта :mrgreen: