PDA

View Full Version : Нов вариатор



50 cent
01-05-2011, 10:13
Здравейте колеги. Решил съм да си сменя вариатора и попаднах на една доста приятна находка в ebay. Понеже ми е доста съмнителна цената да ви питам някой знае ли знае ли каква е разликата между двата вариатора:
http://cgi.ebay.co.uk/ALFA-ROMEO-CAM-VARIATOR-/260768673807?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item3cb706300f#ht_500wt_1156
и
http://cgi.ebay.co.uk/FIAT-ALFA-CAMSHAFT-VARIATOR-156-COUPE-147-GTV-/370402251161?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item563db1d199#ht_3246wt_1139

rankovtsv
01-05-2011, 13:18
и кое е съмнителното в цената?

50 cent
01-05-2011, 14:40
и кое е съмнителното в цената?

Ами единия е 65 паунда другите са по 125 паунда.

Alamo
01-05-2011, 15:09
Ами единия е 65 паунда другите са по 125 паунда.

И какво те притеснява? Поръчваш, пристига, отваряш, оглеждаш, ако не е нов или е рециклиран, или не отговаря на спецификацията се олакваш, връщат ти парите от ПейПал и си свиркаш. Ако всичко е Ок пак си свиркаш

50 cent
01-05-2011, 19:22
И какво те притеснява? Поръчваш, пристига, отваряш, оглеждаш, ако не е нов или е рециклиран, или не отговаря на спецификацията се олакваш, връщат ти парите от ПейПал и си свиркаш. Ако всичко е Ок пак си свиркаш

Ти май не си пазарувал много през ибей. Първо разходите за транспорта остават за твоя сметка (около 24 паунда в двете посоки). Второ:
Return policy
The seller will not accept returns for this item.
Моля следващия който пише в темата да обърне внимание за какво се отнася вместо да се пишат безмислени глупости.
Темата е пусната достатъчно ясно: Някой знае ли каква е разликата между двата вариатора?

spe4elist
01-05-2011, 19:28
Ами, да ти е мирна главата - поръчваш си този от 125 GBP и - те така ... Толкова би трябвало да струва ОЕ.

Alamo
01-05-2011, 20:17
Ти май не си пазарувал много през ибей. Първо разходите за транспорта остават за твоя сметка (около 24 паунда в двете посоки). Второ:
Return policy
The seller will not accept returns for this item.
Моля следващия който пише в темата да обърне внимание за какво се отнася вместо да се пишат безмислени глупости.
Темата е пусната достатъчно ясно: Някой знае ли каква е разликата между двата вариатора?

Повярвай имам повече транзакции от тебе в Ебей. Продавача не приема връщане на стоката ако грешката е в тебе - поръчал си примерно за ГТВ а това е за 156 или друг модел. Ако продавача е публикувал невярна информация - часта не отговаря на това което е написал - нова, никога не употребявана, за еди кой си модел.....и пристигне употребявана или рециклирана част правиш оплакване, без значение какво пише продавача за ретърн полиси, задържаш часта или я връщаш, като пейпал ти възстановява цялата сума - част + доставка до БГ + връщане до продавача. Вече имам няколко такива случая. При измама няма оттърване. Пак ти казвам ретърн полиси е само ако ти си поръчал грешната част.

AlfaMan
02-05-2011, 15:41
Втората цена е много надута и мисля продавача се е пообъркал малко, или просто му се ще да "удари кьоравото".
Миналата година два вариатора купувах и цените им бяха приблизително като от първия линк. По принцип досега не знам да има "менте" версия на вариатор. Възможно е да се прави шашма с рециклиране, но когато е обявен като нов, просто го връщаш обратно, ако е измама. Като гледам, досега продавача е продал 9 такива вариатора и никой не се е оплакал от измама

rankovtsv
02-05-2011, 16:53
50 cent (http://clubalfaromeo.com/forum/member.php?u=1335) след оплакване от купувача има право да се върне не лъжи човека!

fiore
02-05-2011, 17:39
Колега, темата ти сама по себе си е много зле формулирана. Какво очакваш да получиш като отговор. Това което си написал е само два линка. На втория има каталожния номер, на първия не. Никой не може да ти каже в този случай каква е разликата чисто технически. Нито се знаят производителите, нито кат.№ на пъвия...
Задай си уточняващ въпрос до продавача за подробности и тогава сравнявай и питай за разликата.

Заключвам темата! Ще я оставя само като инфо заради двата линка в първи пост.