PDA

View Full Version : Платените обяви се стопиха!



marian
01-05-2011, 10:29
Господа Админи,платените обяви се стопиха на половина!Не смятате ли че е редно да понамалите цените,както направиха доста форуми.:excl:

Kamen666
01-05-2011, 23:40
Аз съм за !!!
40% надолу....поне... :))

acko88
02-05-2011, 20:46
Интересното е че Никола Николов има 2 теми там,данеби да има и модераторска намеса :info:

fiore
03-05-2011, 01:51
Членовете на КАРБ ползват отсъпки за тези обяви:)
А относно намаляването, някой от обявите са временно спряни по молба на авторите. Те ще бъдат пуснати при тяхно желание.

MrX
05-05-2011, 11:08
Както са казали хората "интереса клати феса". Тези, които са сметнали, че нямат изгода( така да се изразя) от комерсиална обява във форума ни не са подновили обявите си, естествено има и такива, които смятат таксите за високи.
А не мислите ли, че финансовите условия трябва да са двустранни?!? Не забелязах цени на артикули да намаляват или пък отстъпки да се покачват. От друга страна на цената на един-два артикула, комерсиална обява за цяла година ..........

ПП. Ще помоля опитите за създаване на интриги да липсват в тази тема!

Kamen666
05-05-2011, 11:32
Това не са интриги,просто обсъждаме.
Има и още нещо,говориш за намаляне на цените на артикулите...ако аз направя 25% отстъпка от магазинските цени на всички мои артикули,вие ще ми направите ли 25% от годишната такса ?

pininfarina
05-05-2011, 13:31
Не забелязах цени на артикули да намаляват или пък отстъпки да се покачват.


Погледнете обективно на нещата.
А аз пък не съм забелязал нищо тук да се продава на клиентски цени - нали така.
Цените на предлаганите от мен а както и на ощя няколко от колегите части бяха много "изпилени" , на минимални маржове, колкото да си покрия разходите за телефон и куриери.
Така си е - интереса клати феса - нормално е да си спра обявата например, като след кратък анализ установих че едвам съм си покрил таксата за платена обява от частите, ПРОДАДЕНИ ПРЕЗ ФОРУМА.
Доста форуми например практикуват да пускат безплатни комерсиални обяви на хора, които правят регламинтирани, обявени прилични отстъпки за съфорумците си - нали така?! Но в тоя форум това няма да стане - убеден съм :-)
Но както казахме, на който му отърва - пуска, на който не - не пуска...
Хайде живи и здрави ;-)

Kamen666
05-05-2011, 23:24
Погледнете обективно на нещата.
А аз пък не съм забелязал нищо тук да се продава на клиентски цени - нали така.
Цените на предлаганите от мен а както и на ощя няколко от колегите части бяха много "изпилени" , на минимални маржове, колкото да си покрия разходите за телефон и куриери.
Така си е - интереса клати феса - нормално е да си спра обявата например, като след кратък анализ установих че едвам съм си покрил таксата за платена обява от частите, ПРОДАДЕНИ ПРЕЗ ФОРУМА.
Доста форуми например практикуват да пускат безплатни комерсиални обяви на хора, които правят регламинтирани, обявени прилични отстъпки за съфорумците си - нали така?! Но в тоя форум това няма да стане - убеден съм :-)
Но както казахме, на който му отърва - пуска, на който не - не пуска...
Хайде живи и здрави ;-)

Много правилно !!!
Но нали все пак трябва да се погледне и от другата страна ;)

raiders
10-05-2011, 12:33
На този етап цената за една година е непосилна за мен и нещата който продавам през форума!

Щом цената ми е висока, логично и обявата ми не се подновява. Това е частен форум и те решават. Моето мнение за цените е доста различно, но трябва да е ~100лв. годишно. Гарантираните теми, който така или иначе са отделени (за мен не правилно) ще са доста повече и ще имат полза обикновенните юзери! Това е целта и на форума, помощ който с каквото знае и може.

marian
10-05-2011, 17:01
Както са казали хората "интереса клати феса". Тези, които са сметнали, че нямат изгода( така да се изразя) от комерсиална обява във форума ни не са подновили обявите си, естествено има и такива, които смятат таксите за високи.
А не мислите ли, че финансовите условия трябва да са двустранни?!? Не забелязах цени на артикули да намаляват или пък отстъпки да се покачват. От друга страна на цената на един-два артикула, комерсиална обява за цяла година ..........

ПП. Ще помоля опитите за създаване на интриги да липсват в тази тема!
Ще си позволя да постна правилата за комерсиалните обяви от един друг форум,не по-малък от този.Взаимоизгодни условия,доволни потребители.
Правила на форума


Ако имате желание да станете наш Партньор, първо трябва да минете пробен период за 3 месеца, в който период членове на Клуба и форума, ще изказват мнения по темата Ви за качеството на предлаганите от Вас стоки и услуги. За пробният период, месечно ще дължите по 15лв, а след като мине той, вече може да подпишем договор за партньорство в който ще уточним отстъпката която ще предлагате за членове на Клуба, но същата да не е под 10%.

Всички теми маркирани с икона http://citroen-bg.net/forum/images/icons/smile/info.gif означава, че това е бъдещ Партньор, който все още не е минал пробния период и мненията ви в темата за качеството на стоките и услугите предлагани от него са важни.

pininfarina
10-05-2011, 21:04
Господа Админи,платените обяви се стопиха на половина!Не смятате ли че е редно да понамалите цените,както направиха доста форуми.:excl:


Той форума се стопи, вие за обявите сте се загрижили ;-)