PDA

View Full Version : Изтрити постове в продава



nicola 59
01-05-2011, 17:34
Здравейте колеги и модератори искам да знам кой ,и защо ми изтри поста в продава .Не исках да пускам нова тема и допълних темата на колегата Badmadafaka за изтрити постове в представете се ,но отговор няма .Как така за няколко часа се изтрива един пост без причина ,а после трябват 3 месеца за да се разбере кой ,и защо го е изтрил ,ако се разбере изобщо.Момчета бъдете разумни и си гледайте работата като хората ,ако ли не това не е вашата работа.

robygas
01-05-2011, 19:21
Аз ти изтрих поста.
Защо? -Защото така прецених гледайки си работата!

Друго?

nicola 59
01-05-2011, 20:05
Аз ти изтрих поста.
Защо? -Защото така прецених гледайки си работата!

Друго?

Нищо друго само искам да знам на кой да сложа минус в темата за репутация на модераторите

spe4elist
01-05-2011, 20:07
Нищо друго само искам да знам на кой да сложа минус в темата за репутация на модераторите

Колега, що не вземеш на всички модератори по няколко минуса да сложиш. Айде малко по-сериозно.

nicola 59
06-05-2011, 23:46
Колега, що не вземеш на всички модератори по няколко минуса да сложиш. Айде малко по-сериозно.

Извинявай колега че ти отговарям със закъснение .Значи не всички модератори заслужават минуси има и за плюсове .За това не мога да сложа минуси на всички.:Lkingsmiley:

spe4elist
06-05-2011, 23:55
Извинявай колега че ти отговарям със закъснение .Значи не всички модератори заслужават минуси има и за плюсове .За това не мога да сложа минуси на всички.:Lkingsmiley:

Не-не, колега, :nono: ... Поименно, ако обичате ... Поименно! Какъв е този ваш отговор?!?

Sunny
06-05-2011, 23:56
Извинявай колега че ти отговарям със закъснение .Значи не всички модератори заслужават минуси има и за плюсове .За това не мога да сложа минуси на всички.:Lkingsmiley:

Значи за robygas може а за другите Не .
Това е двоен стандарт и дискриминация :sad:

trustworthy
07-05-2011, 00:03
И аз много ги мразя модовете в тоя форум. Едва ги издържам вече толкова години.

sen7
07-05-2011, 18:32
Значи за robygas може а за другите Не .
Това е двоен стандарт и дискриминация :sad:

Предлагам протест на 15-ти , заради стандарта !

за повече подробности свържете се с представителя за вашия град.