PDA

View Full Version : Литекс моторс?



546
04-05-2011, 19:51
http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=878167 Някой от форума да знае повече?

DiStefano
04-05-2011, 19:53
Тази лявата от снимките в линка много мяза на CX-7 и ако цената и е "актуална" бих инвестирал в такава. Още повече, че кинтите ще си останат в България .. поне част от тях ако не всичките.

Даже гледам без ДДС някаква цена от 35 бона .. екстра е.

546
04-05-2011, 20:02
Щяха още от февруари тази година да стартират, но явно ще е от догодина.Дано да няма фалове и скоро да се почне.

Crusader
04-05-2011, 20:57
http://forums.gwm-bg.com/index.php

Max
04-05-2011, 21:38
Да видим какво ще покаже времето... ще ги бъде ли тези автомобили или не.
Идеята е добра, браво на Литекс, само се надявам китайците да са подобрили качеството, че точно Hover-а преди по краш тестове гарантираше да няма оцелели при катастрофи...

stani4a
04-05-2011, 22:03
един пикап циркулира из Бургас, с ловешка регистрация. изглежда много добре, по-добре от същия пикап на Мазда примерно

RoMeO_156_GTA
05-05-2011, 09:58
В неделя на писта Велико Търново обикаляха два такива китаеца . Литекс моторс бяха от големите спонсори . Цените са доста надолу спрямо конкурентите , а за фирми сигурно ще има много добри оферти и ще се понапълни със служебни такива . Двигателя на големия джип е Митсубиши . Скоро като ходих в Ловеч също обикаляха по улиците такива .

Странното е първоначално мисълта , че китайците са изнесли производството си тук заради по-ниската цена на работната ръка , но всъщност е много добър маркетингов подход за навлизане на европейския пазар. Както каза колегата , времето ще покаже дали ги бива :calc:

AR147
05-05-2011, 10:17
В неделя на писта Велико Търново обикаляха два такива китаеца . Литекс моторс бяха от големите спонсори . Цените са доста надолу спрямо конкурентите , а за фирми сигурно ще има много добри оферти и ще се понапълни със служебни такива . Двигателя на големия джип е Митсубиши . Скоро като ходих в Ловеч също обикаляха по улиците такива .

Странното е първоначално мисълта , че китайците са изнесли производството си тук заради по-ниската цена на работната ръка , но всъщност е много добър маркетингов подход за навлизане на европейския пазар. Както каза колегата , времето ще покаже дали ги бива :calc:

Ами те ще ги правят тук за да избегнат плащането на мито,все още не сме по евтина работна ръка от китайците,но скоро очаквам и това да се случи ,те вече карат всякакви спешъл едишън премиум европейски марки,ние тука скоро ще караме китайски аФтомобили.....

RoMeO_156_GTA
05-05-2011, 10:24
Ами те ще ги правят тук за да избегнат плащането на мито,все още не сме по евтина работна ръка от китайците,но скоро очаквам и това да се случи ,те вече карат всякакви спешъл едишън премиум европейски марки,ние тука скоро ще караме китайски аФтомобили.....

Именно заради митото , транспорта до другите европейски страни и още фактори . Затова написах , че всъщност е много добър маркетингов подход :) Иначе за другото е така наистина ... :crybaby:

stelt
05-05-2011, 23:39
Хубаво е да произвеждаме тук.

sen7
06-05-2011, 15:13
http://www.youtube.com/watch?v=G2OCYr0hpBE

"The Jumbuck scored 1/5 and the Great Wall 2/5"

VFTI
06-05-2011, 18:39
И корейците не правеха сигурни коли на времето, ама с продажбите идват парите....идват и подобренията...+това 1-2 звезди не е толкова зле...можеше и по-зле да е :):) Все пак 156 е 2 звезди, а 145-155 незнам дали имат квадратчета, камоли звезди :):)

http://www.youtube.com/watch?v=dibHU_-9kAA&feature=related

Самата марка я следя от доста време и съм гледал доста тестчета най-вече от руснаците. Там наистина фирмата има успех и колите им са харесвани....Има адски много тестове на Hoover ... И на живо колата е добре...Абе кефят ме и смятам, че ще има успех. Много и се радвам, че ще има мащабно производство на Бг земя :):):


КОйто иска да рови из ютуба:super:

Mind_Control
06-05-2011, 19:48
http://www.youtube.com/watch?v=zSDszi__znY&NR=1

tanatos
06-05-2011, 20:26
За тези пари си струва. Една лада нива 4 врати или пикап струва към 26 000 нова. Мисля, че е ако пуснат дизелови двигатели, джипа ще е успешен в България. Нещо от сорта на Рекстъна. То е ясно, че няма да е върха на технологията, но за служебни и сервизни коли е добра алтернатива. Ще видим като се навъдят повече по пътищата.

http://www.cars.bg/u316422 смешна цена :)

sen7
07-05-2011, 18:39
и аз мисля, че с времето ще изгладят недостатъците , но не знам сегашното им ниво как е.Все пак производството им и да не е тук пак ще го има , така че по-добре за нас, че ще има по-вече работни места.От друга страна кофти щото и следващите няколко години Литекс ще купуват футболното ни първенство ама............ :) :)

Ladjov
07-05-2011, 19:06
то па във футболното първенство един футбол ти си седнал да го мислиш.
От друга стана евтино 4х4 пикап ще се купува доста , защото какъвто и да е нов не струва по-малко от 50 бона .И ще заемат мястото на Дачия пикап като товарен автомобил от лекотоварният клас .

romeo25
08-08-2012, 12:35
За футбола простоо няма какво да се говори въобще. ..
А според мене са почнали да се купуват май българските ни коли, виждам ги по улиците често, а специално за пикапа доста добре ми се вижда и на мен – дизайн, оборудване, всичко точно, цената е изгодна.

NPP
08-08-2012, 14:33
Имаше тест драйв в Козлодуй на тия китайски каруци!Карах джипа и пикапа и смея да твърдя,че джипа се нарежда сред най ужасните коли които съм карал някога,а пикапа става,но трябва да е с дизелов двигател,който е изцяло китайски.Джипа беше под всякаква критика,стърчащи кабели,ужасно некачествен интериор,скоростната кутия беше ужасна,двигателят е лишен от каквато и да е било динамика,единствено външният вид ми хареса.Пикапа е доста по-добре,но пак казвам само с дизелов двигател!Като цяло останах много разочарован,защото аз лично очаквах поне малко от малко да бъдат наред нещата,а то...:shock::surrender:

romeo25
23-08-2012, 15:25
Очакванията малко или много е хубаво да се правят на база на реалността. Не може да искаш оборудване за много пари, а да даваш 3 пъти по-малко. За мен съотношението цена-качество е много добро. Естествено всеки има лично мнение.:)