PDA

View Full Version : Краш тест?????!!!!



Rider_alfa155
06-05-2011, 09:48
http://vbox7.com/play:e74f808b
Е тези ме убиха... за пореден път можем да се насладим на неверятната здравина на тва нещо наречено VW момента с чуковете и затварянето на вратата е много добър.... проблема е че им е малък чука.......... :clapping:

Jivko7777
06-05-2011, 10:04
То ние тука всеки ден ги тестваме колите по тоя начин...че по лошо някой път щото имаме по големи трапове :tooth:

Rider_alfa155
06-05-2011, 10:08
тва беше идеята де... тези трябва да вземат пример от нас, пък и няма да имат нужда от полигон за теста, то цялта ни страна си е такова... един голям краш-тест полигон

plamen petkov
07-05-2011, 13:22
Тия от фолксваген понякога си тестват колите и на писта ,като последния им тест за разход на дизелов пасат -пасата бил направил ~3 литра на 100км което било страшно добър разход / колата е пускана по склон надолу / това не е маитап / публикация във в-к авто пазар ! Фолксваген е номер ино :tooth:

Jivko7777
07-05-2011, 13:52
тва беше идеята де... тези трябва да вземат пример от нас, пък и няма да имат нужда от полигон за теста, то цялта ни страна си е такова... един голям краш-тест полигон

Особенно по централните улици на Сливен ако ги покарат с такава скорост може и да не издържат :tooth:

Ichkin
09-05-2011, 01:57
Искам да съм шофьорче там ...
Е т'ва ми е мечтата да го работя ... от малък ми е призвание да чупя и да развалям ... винаги като си купя нещо, не знам защо, в главата ми изникват разни мисли при какъв удар, къде ще поддаде ... кое ще се разглоби и как ще се счупи ...
Да знаете - предлагам си услугите :D

SandoOne
09-05-2011, 16:01
Волксвагена добре го тестват макарче винаги е била дървена кола най - добрият им модел е пасат 2 другото което прават от 98 нагоре е за моргата .

Jivko7777
09-05-2011, 16:53
Волксвагена добре го тестват макарче винаги е била дървена кола най - добрият им модел е пасат 2 другото което прават от 98 нагоре е за моргата .

Голф 2 здрава, дебела, подцинкована ламарина, на всичкото отгоре с 5 слоя боя :devil: без коментар като здравина :)

Rider_alfa155
09-05-2011, 23:26
да да съгласен съм с предните два поста, случайно някой да видя 2-ка?? било пасат голф или джета??? неее ама няма и да видите щото тва са им най сполучливите модели, до колкото може да се каже такава дума за марката иначе има един безспорен фаворит на тази компания ... не спрямо другите марки а за тази това е Фаетона... страшен е ама и него не го тестват, странно защо ли

Jivko7777
09-05-2011, 23:50
да да съгласен съм с предните два поста, случайно някой да видя 2-ка?? било пасат голф или джета??? неее ама няма и да видите щото тва са им най сполучливите модели, до колкото може да се каже такава дума за марката иначе има един безспорен фаворит на тази компания ... не спрямо другите марки а за тази това е Фаетона... страшен е ама и него не го тестват, странно защо ли

Скъп тест 8-)

Rider_alfa155
10-05-2011, 09:42
Май има нещо вярно, при него вероятно теста е с перце.... :director: :chair: