PDA

View Full Version : McPherson тампони



AnastasKOSTOV-REX
08-05-2011, 22:04
Преди известно време ми се поразтропа десния топ маунт,и все не остава време да го сменя(защото усърдно стягаме старото Велоче).Питах човек(на който държа на съветите му) и ми каза,че стават да ги заменя с отделните лагери и тампони от 155.Естесвено ще се сменят и тампоните за пружините както е при 155(при ГТВ май няма).
Та вече ме дразни и рекох да ги оправя.Интересува ме някой правил ли е тази манипулация.
Не ми се дават 300 и кусур лева за рикамби оригинали при положение,че ще ми излезнат 80 лева двата.
Има вариант и от Мареа(където тампоните са почти идентични и имат същите пулове като на ГТВ)ама там май диаметъра на пружините е различен горе в леглото.
Пускам и снимки за съпоставка на трите тампона
1-ГТВ
2-155
3.Мареа
Моля някой ако е компетентен да се изкаже.
Благодаря

badmadafaka
08-05-2011, 23:14
Ако човека който ти го е казал това за 155, го знае от опит, сигурно става... Аз не бих рискувал за 200 лева (разликата в цената до оригинални както си я цитирал) да се пребия някъде обаче... Според мен и на една милимунда да не пасне както трябва това от другата кола, може да ти наруши геометрията до непоправимост... :stumm:

AnastasKOSTOV-REX
09-05-2011, 07:17
Ако човека който ти го е казал това за 155, го знае от опит, сигурно става... Аз не бих рискувал за 200 лева (разликата в цената до оригинални както си я цитирал) да се пребия някъде обаче... Според мен и на една милимунда да не пасне както трябва това от другата кола, може да ти наруши геометрията до непоправимост... :stumm:
Човека,който ми отговори на моя въпрос "стават ли на ГТВ от от 155" ти сам можеш да се досетиш кой е.
Отговори ми с едно намигнало човече,такова.Е вече няма как де не си се сетил.

badmadafaka
09-05-2011, 10:18
Ми значи действай щом е такава работата :neko: