PDA

View Full Version : Тръгване за 4-ти Тракдай 23.05??



BlueStorm
22-05-2011, 10:36
ДА си каже кой ще ходи? Аз ще трябва да съм там най-късно в 9 часа. Ако някой иска да пътува с мен да казва. Ако някой няма нещо против пловдивската група да тръгне малко по-рано може да се чакаме на обичайното място "Векта" + банички и кафе например към 7:30-7:40 часа.

Speeder
22-05-2011, 13:24
ДА си каже кой ще ходи? Аз ще трябва да съм там най-късно в 9 часа. Ако някой иска да пътува с мен да казва. Ако някой няма нещо против пловдивската група да тръгне малко по-рано може да се чакаме на обичайното място "Векта" + банички и кафе например към 7:30-7:40 часа.

Aз съм с теб, Жоро :)
7.45 на Вектата

Peak1
22-05-2011, 13:38
Нещата се развиха така, че и аз ще съм семкаджия :heavy_cry:

Speeder
22-05-2011, 14:29
Нещата се развиха така, че и аз ще съм семкаджия :heavy_cry:

Защо бе?
Какво стана?

Peak1
22-05-2011, 14:48
Няма да почвам работа там, където ти споменах и ми излезнаха тука други разходи, та гледам да си спестя останалите финанси, че могат да настанат лоши дни :grandpa:

Speeder
22-05-2011, 15:03
Няма да почвам работа там, където ти споменах и ми излезнаха тука други разходи, та гледам да си спестя останалите финанси, че могат да настанат лоши дни :grandpa:

Стискам палци всичко да се оправи!
Утре ще се видим така или иначе :)

Peak1
22-05-2011, 15:16
Благодаря.

Иначе някой друг по-късно да ходи, към 9-10 например? Че мен нещо ме мързи да ставам толкова рано :biggrin:

MainaCore
22-05-2011, 18:49
Аз ще стана в 8, мия белисима и идвам :)

Alfa User
22-05-2011, 19:24
Благодаря.
Иначе някой друг по-късно да ходи, към 9-10 например? Че мен нещо ме мързи да ставам толкова рано :biggrin:

Към 9:30-9:40 ще има две 55-ци на Вектата.

vlado_iv
22-05-2011, 21:19
И аз мисля да ходя,но ще е към 10.30ч:go:

Alexandra
22-05-2011, 22:09
След днешния фарс ,когато реших да дойда на среща на стадион Пловдив и имаше само една единствена 147 и тя беше с някакви Пежа,едва ли пак ще се навия да дойда ,камо ли да тръгна с пловдивската група някъде.Като гледам часа на тръгване как всеки го казва различен и ще ходи сам ми стана ясно аз днес защо бях сама.От 17:55 до 18:10 не дойде нито една Алфа и си тръгнах.Бях адски огорчена и много разочарована.А с такъв мерак се качих в Бреричката....:(

Alfa User
22-05-2011, 22:25
След днешния фарс ,когато реших да дойда на среща на стадион Пловдив и имаше само една единствена 147 и тя беше с някакви Пежа,едва ли пак ще се навия да дойда ,камо ли да тръгна с пловдивската група някъде.Като гледам часа на тръгване как всеки го казва различен и ще ходи сам ми стана ясно аз днес защо бях сама.От 17:55 до 18:10 не дойде нито една Алфа и си тръгнах.Бях адски огорчена и много разочарована.А с такъв мерак се качих в Бреричката....:(

Няма смисъл от такива разочарования ...

INTEGRALE
22-05-2011, 23:21
След днешния фарс ,когато реших да дойда на среща на стадион Пловдив и имаше само една единствена 147 и тя беше с някакви Пежа,едва ли пак ще се навия да дойда ,камо ли да тръгна с пловдивската група някъде.Като гледам часа на тръгване как всеки го казва различен и ще ходи сам ми стана ясно аз днес защо бях сама.От 17:55 до 18:10 не дойде нито една Алфа и си тръгнах.Бях адски огорчена и много разочарована.А с такъв мерак се качих в Бреричката....:(

Колежке, просто сега са 4 почивни дни и абитуренски балове, а и на следващия ден има трак дей и затова присъствието е било символично. А иначе нормално под 10 коли не падаме:-P
Лично на мен тези дни ми се объркаха страшно много плановете и днес нямаше как да дойда, а и утре ще пропусна:cry:
Ако пак се престрашиш ще видиш, че нещата не са такива каквито си ги видяла днес;)

Speeder
22-05-2011, 23:40
Тва майните едно хубаво земетресение не могат като хората да направят, остава на среща да се съберат...

http://vbox7.com/play:0dae0c3b

Сега сериозно, наистина понякога се случват кофти ситуации, но като цяло духа е много висок и Алфа майните са най-готините фенове и верни приятели!

BlueStorm
22-05-2011, 23:43
След днешния фарс ,когато реших да дойда на среща на стадион Пловдив и имаше само една единствена 147 и тя беше с някакви Пежа,едва ли пак ще се навия да дойда ,камо ли да тръгна с пловдивската група някъде.Като гледам часа на тръгване как всеки го казва различен и ще ходи сам ми стана ясно аз днес защо бях сама.От 17:55 до 18:10 не дойде нито една Алфа и си тръгнах.Бях адски огорчена и много разочарована.А с такъв мерак се качих в Бреричката....:(

Срещите са винаги много силни! Най-вероятно е имало и хора тръгнали за Сливен на драга. Останалите се приготвят за утрешният Тракдей на пистата в Калояново!

Лош късмет! Опитай другата Неделя...

... недей да изпускаш :meeting:

Speeder
22-05-2011, 23:45
Аз лъсках бабата за утре.
Имам оправдание! :busted_cop:

Tasho
23-05-2011, 00:25
10 коли ,много силни срещи...Хора айде стига глупости!Бяха силни преди време сега са глад и мизерия 8-ма серия.Явно сме се разминали Александра защото аз минах от там и нямаше никой и долу където имаше полицай се разминах с един колега,който явно отиваше на срещата ама не ми се връщаше.И другата неделя да минеш не е гаранция ,че ще има някой.А за сряда да не си се излъгала да идеш,че ще седиш сама като кукувица на Итали/Лукойл.Даже се чудя защо седи още тая тема за сряда като вече в сряда срещи йок.То неделните са за червената книга .... !!!:bad_evil::bad_evil::bad_evil:

MainaCore
23-05-2011, 01:22
Колежке, ела утре на Тракдей-а на Писта "Дракон" - Калояново и ще те въведем в Алфа мафията ;)

ЗМЕЯ!
23-05-2011, 01:29
Срещите са винаги много силни! Най-вероятно е имало и хора тръгнали за Сливен на драга. Останалите се приготвят за утрешният Тракдей на пистата в Калояново!

Лош късмет! Опитай другата Неделя...

... недей да изпускаш :meeting:

А имаше такива които ходиха и на драга в Сливен и се готвиха за Трак дея утре...кви срещи в неделя, кви 5 лв. колежке съвсем нормално е да няма НИКОЙ, всички бяхме в Сливен!!!

Утре 8 часа на Вектата негриииии... :devil:

Airfan
23-05-2011, 11:20
Приятно прекарване, аз се налага да работя днес :furious:

INTEGRALE
23-05-2011, 12:58
10 коли ,много силни срещи...Хора айде стига глупости!Бяха силни преди време сега са глад и мизерия 8-ма серия.Явно сме се разминали Александра защото аз минах от там и нямаше никой и долу където имаше полицай се разминах с един колега,който явно отиваше на срещата ама не ми се връщаше.И другата неделя да минеш не е гаранция ,че ще има някой.А за сряда да не си се излъгала да идеш,че ще седиш сама като кукувица на Итали/Лукойл.Даже се чудя защо седи още тая тема за сряда като вече в сряда срещи йок.То неделните са за червената книга .... !!!:bad_evil::bad_evil::bad_evil:

Добре де ти колко пъти си идвал последните 2 години, че така си ги говориш? Ей така като почнете да си ги говорите много се дразня. Дойдеш веднъж на не знам колко време и... Последно ти беше в дъжда и пак бяхме 5-6 коли. Миналата седмица беше ли? Не беше. Имаше повече от 10 коли.
Така, че ще те помоля да се въздържаш от подобни заключения без да си напълно наясно със ситуацията. Ако смяташ, че ти е "умряло" и преди е било по-хубаво никой не те кара насила да идваш, но недей с твоя вечен негативизъм. Ако човек не те познава ще си каже, че всичко е тотално пропаднало, а определено не е така.
ПС: И преди е имало такива като теб, които са много нещастни, че не са вече същите хора по сбирките и едва ли не вече не им било същото като едно време. Еми наистина не е. Едни хора вече не им е интересно, но идват нови фенове и колелото се върти. Макар, че си има и силно ядро, в което сме си едни и същи хора от няколко години.

kritika
23-05-2011, 14:10
много време не сам писал ама като чета ништо не се е променило,все сьштата история

Tasho
23-05-2011, 23:03
Юли,не ми е нещастно,че не са същите хора,напротив радостно е,че има нови.Нещастно ми е,че всичко отива на зле.Едно време се събирахме всяка срядя на Итали маса хора.Никога не съм делил хората на нови и предишни.Сега срещи на Итали вече няма не от миналата или по миналата сряда.Няма от доста повече време.Поздравления за Змейчо,че иска да ги възроди ,но няма да стане.Преди идваха 155-ци,фиати както във всички градове заедно и в един момент взеха да се цепят - а разцеплението не води до нищо добро.И за какво стана това разцепление?Мисля,че знаеш отговора на въпроса.Преди имаше снимки и на тях ако върнеш стартите теми от преди години,ше видиш един малък празник със засмяни хора,а сега?Или пак ще кажеш ,че срещите са силни и са както преди?Колкото и на теб и на мен да ни се иска нещата не са това което бяха.Надявам се да се оправят скоро и хората ,които не идват вече и се отцепиха да забравят миналото и да се върнат.Колкото и клиширано да звучи - съединението прави силата!Колкто повече толкова повече и по-весело!

Speeder
24-05-2011, 01:59
БАН за Ташо, БАН! :gangstah:

vovata
24-05-2011, 14:02
БАН за Ташо, БАН!
Съгласен, обаче с главно Е :devil::devil::devil:

vlado_iv
27-05-2011, 23:15
Аз съм съгласен със Ташо,но и със Юли.Вярно е че преди години най-малко по 15 АЛФИ са идвали + още толкова ФИАТ и ЛАНЧИЯ
Но всеки като си каже че днес няма да има никой и той не дойде и така става, че вече и 10 коли трудно се събират.:priest:.
Но и кризата си оказа влияние..........
НО пък в СТАРИЯ ХАН винаги е готино и за това предлагам ,да си направим поредна среща там,пореден разбор на по бира.:cheers: