PDA

View Full Version : Ролетни щори препоръки



mik mik
31-05-2011, 12:44
Колеги препоръчайте ми някоя добра и не много скъпа фирма която предлага външни ролетни щори - за София става въпрос. За сега съм ходил само в Ролпласт но ми се струва скъпо и понеже неразбирам от такъв вид щори питам вас- вие какво бихте ми препоръчали?
Благодаря предварително:)

Stoyan Georgiev
31-05-2011, 12:48
драгич , да не си се оборудвал с ново жилище без да почерпиш :spiteful::spiteful::spiteful:

mik mik
31-05-2011, 13:16
хехехе аз от кога те търся тебе :holiday:

kiko73
31-05-2011, 13:18
трудно ще намериш по-евтино от ролпласт. Каква цена ти обадиха

mik mik
31-05-2011, 13:26
Ами 600лв за най-обикновенни ал. щори и същите но с комарници излизаха 950.
Питам, защото искам да разбера горе-долу как стоят нещата, незнам дали е скъпо или не просто съм чувал, че има и фирми които предлагат същото качество на по-ниски цени, но незнам кои са.

nhg
31-05-2011, 14:34
Колега, ориентировъчните цени за външни ролетни щори са ок. 105 лв/кв.м. за алуминиеви и ок. 27 лв/кв.м. за ПВЦ; това са само щорите, без никакви екстри. При ПВЦ варианта се добавя и квадратурата на 'кутията'.
Ако искаш и механично задвижване трябва да прежалиш минимум едни 200 лв. за мотор за всяка щора (зависи от тежината, може и повече).
Ролпласт е сравнително евтино, това знам аз.
Успех!

Stoyan Georgiev
01-06-2011, 02:06
ам драго, кажи ти че за почерпка ме викаш бе - на първа линия съм :D


:go::go::clapping:


:D:D:D:D:D

Kuku
01-06-2011, 10:17
Следя темата с интерес - търся ролетни решетки ;)

Max
01-06-2011, 11:21
Следя темата с интерес - търся ролетни решетки ;)

Решетки може да си поръчаш от СААВ или Булко. Аз лично си взех от Булко, малко по-евтино излизат, но тези на СААВ като изработка и надеждност са малко по-добре измислени - чисто по отношение на начина на монтаж.

MUROMAN
01-06-2011, 16:12
Eто една сериозна фирма :
http://www.roltenda-bg.com/

---------- Post added at 13:12 ---------- Previous post was at 13:09 ----------


Решетки може да си поръчаш от СААВ или Булко. Аз лично си взех от Булко, малко по-евтино излизат, но тези на СААВ като изработка и надеждност са малко по-добре измислени - чисто по отношение на начина на монтаж.

На Булко нещата са евтинджииски.
СААВ са доста добра фирма,взимат по-скъпо ,но и са
по- добри*познавам лично един от монтажниците им*. :)

alex052
03-06-2011, 16:28
СААВ са грамотни работят относително добре и са приемлив избор цена-качество.Имал съм досег с доста фирми от бранша им/такава ми е работата/ не бих заложил на ролпласт.А и да не забравяме,че ако го правиш за себе си е желателно да си го ползваш дълго време безавариино.От тази гледна точка малко по високата цена във времето се оказва по ниска независимо от еднаквата по време гаранцията на производителя.