PDA

View Full Version : Пропадна тазгодишният Sonisphere в София!



Ramsezsh
14-06-2011, 23:35
За съжаление се оказа, че дългоочакваният фестивал Sonisphere отпада (http://www.mediapool.bg/show/?storyid=180754). Очевидно няма да гледаме тази година Iron Maiden в София!

bager
15-06-2011, 10:39
За съжаление се оказа, че дългоочакваният фестивал Sonisphere отпада (http://www.mediapool.bg/show/?storyid=180754). Очевидно няма да гледаме тази година Iron Maiden в София!

Това не е неочаквано, даже напротив! Изборът на място беше неправилен! Цената на билета беше висока предвид това, че фестивала е само един ден! От това последва смешно количество продадени билети и отказ на групи да свирят.
Ще си научат урока, мисля!...организаторите, де ;)

75TwinSpark
15-06-2011, 11:25
Багер,мнооооо си прав.Даже се радвам че го отложиха

MUROMAN
15-06-2011, 11:40
Това не е неочаквано, даже напротив! Изборът на място беше неправилен! Цената на билета беше висока предвид това, че фестивала е само един ден! От това последва смешно количество продадени билети и отказ на групи да свирят.
Ще си научат урока, мисля!...организаторите, де ;)

Дам точно това са причините.:punk:

-Bobby-
15-06-2011, 11:43
Аз още като разбрах, че възнамеряват да е до конюшните в Банкя, нещо ми замириса... логично, не се купих и билет. Ми не става, да го правиш на майна си райна, след като предишната година е бил на най-добрия стадион за целта у нас. Не става на фона на това да слагаш билет, чиято цена е същата като билета за Сонисфер-а в Болоня, а там фестивала ще е 3 или 4 дни. Те нещо твърде много си повЕрваха тия от Болкан Ентъртеймънт... барем сега им дойде акъла.

Ramsezsh
15-06-2011, 11:55
Ще си научат урока, мисля!...организаторите, де ;)

Да се надяваме.
В тая връзка преместиха концерта на Джудъс и Уайтстнейк на българска армия, което е страхотно. Бях се наточил за Iron Maiden, но и на Джудъс ще се изкефя :punk::punk:.

Alexanderbb
15-06-2011, 16:28
Абе някой си взе едни пари за безлихвено кредитче за 3-4 месеца

-Bobby-
15-06-2011, 23:58
И тъй и тъй пропадна фестивала, викам направо докато е време да 'одим на Весна Змиянац и Драгана Миркович? Навити? :drunk:

Ramsezsh
16-06-2011, 00:56
И тъй и тъй пропадна фестивала, викам направо докато е време да 'одим на Весна Змиянац и Драгана Миркович? Навити? :drunk:
Аз толкова не мога да изпия :drunk:.

RPWWD
16-06-2011, 14:33
Те нещо твърде много си повЕрваха тия от Болкан Ентъртеймънт... барем сега им дойде акъла.

На Ивайла Бакалова и с фуния не мож и наля акъл в главата :grandpa:

Alexanderbb
19-06-2011, 08:17
Вчера се опитахме да си вземем парите за билетите. Да не мислите че успяхме? В магазина на Германос от където ги бяхме купили един младеж ни обясни че видите ли те сега нямали продажба на билети и така нямали оборот от който да ни върнат парите. Пратиха ни в офиса на Eventim който естествено не работеше.
Така че поне разкарването още веднъж до там не ни мърда. А иначе в сайта на Мейдън пише че концерта е пропаднал поради логистични проблеми с които организаторите не са могли да се справят

KoRny
19-06-2011, 10:36
То цялата работа беше смешна-цената,избора на групи(кво общо има Слипнот с Мейдън),мястото и съм много щастлив,че няма да се състои тоя измислен цирк..