PDA

View Full Version : Мнение за решетки?



_power_
21-06-2011, 00:33
Колеги сдобих се с две афтърмаркет решетки една никелирана другата черна марка ФК.
Какво мислите за подобен тунинг?
Колата ми е сребриста мисля че никеловата ще седи уникално добре!

badmadafaka
21-06-2011, 10:55
Според мен е подходящ единствено за немските коли - те почти всичките изглеждат по-добре без емблеми. Алфа без емблема седи грозно за мен.

Все пак сложи ги и покажи снимки, може пък да стои яко... Решетката се държи на 3 винта и се сваля/слага за минута ;)

_power_
21-06-2011, 11:20
Според мен е подходящ единствено за немските коли - те почти всичките изглеждат по-добре без емблеми. Алфа без емблема седи грозно за мен.

Все пак сложи ги и покажи снимки, може пък да стои яко... Решетката се държи на 3 винта и се сваля/слага за минута ;)
И аз така виждам нещата, със проба.
Пък ако се губи много емблемата ще я монтирам:wow:

badmadafaka
21-06-2011, 11:44
Ако не е сложно, постни по една снимка с различните решетки да я видим как стои, независимо дали ще ги оставиш :shocking:

_power_
21-06-2011, 11:49
Ако не е сложно, постни по една снимка с различните решетки да я видим как стои, независимо дали ще ги оставиш :shocking:
Да така ще стане , колкото до това дали ще ги оставя поне една от двете задължително със или без емблема само ще е въпроса:bouncing_smiley:

Abar7h
21-06-2011, 17:21
Колко парички ти излязоха мигачите, които си постнал, ако не е тайна? :) И от къде ги взе?

_power_
21-06-2011, 17:40
Колко парички ти излязоха мигачите, които си постнал, ако не е тайна? :) И от къде ги взе?
14 левчета + доставка
П.С. тях без да искам ги постнах:drinking:
Бих се радвал и на мнения за решетките все пак :)

RoMeO_156_GTA
21-06-2011, 20:09
Определено С емблема , според мен . В града ми има едно черно без емблема и не ми харесва така ... Черната ще стои много добре на тъмна кола , при теб надали :roll: Ако имаш познат с черно ГТВ направете проба :) За теб остава никела , но съм със смесени чувства , трябва да се види определено на самата кола :roll:

А мигачите е много разумно решение ;) Тези оранжевите не се връзват с нищо ...

_power_
21-06-2011, 23:05
Определено С емблема , според мен . В града ми има едно черно без емблема и не ми харесва така ... Черната ще стои много добре на тъмна кола , при теб надали :roll: Ако имаш познат с черно ГТВ направете проба :) За теб остава никела , но съм със смесени чувства , трябва да се види определено на самата кола :roll:

А мигачите е много разумно решение ;) Тези оранжевите не се връзват с нищо ...
Да мигачите много се чудех какви да взема, мисля че това е правилния избор. Нямам познати със черно ГТВ..имам със бордо ТБ...ама той си сложи решетка от фейслифт-а със лъскавия кант.

badmadafaka
21-06-2011, 23:55
Мигачите са пълен траш, ще се очудя ако паснат от самосебеси... Най-вероятно ще трябва да се лепят... Ама за тия пари толкова, един оригинален е към 40 кинта...

_power_
22-06-2011, 00:06
Мигачите са пълен траш, ще се очудя ако паснат от самосебеси... Най-вероятно ще трябва да се лепят... Ама за тия пари толкова, един оригинален е към 40 кинта...
Ще информирам , но изглеждат много добре направени + много по-добре изглеждат от жълтурите:boxed:
Цената не я коментирам щото тук на същите им се иска много по-яка цена...

badmadafaka
22-06-2011, 08:48
С абсолютно същите съм на КуВе-то, само че бели (те даже са точно същия модел като на ГТВ) и имам познат който си купи същите черни... И неговите ги лепи и моите са залепени, иначе да, изглеждат качествено направени, просто не пасват като оригиналдъ... А и съм почти сигурен, че от слънцето пластмасата ще пожълтее, защото обикновено има причина оригиналните да са в пъти по-скъпи, не е само логото на тях ;)
Не знам ти откъде си ги купувал, но тук (София) струват около 30 лева двата с доставката, не е кой знае колко повече.