PDA

View Full Version : Относно наказание...



Васил Петров
21-06-2011, 18:09
Та влизам аз в форума и хоп ЛС.:

Имате наказание от Club Alfa Romeo Bulgaria.

Повод: Oставено мнение или заглавие на тема с непозволено съдържание
-------
Крайно време е да вземеш да се поспреш с неуместните си и хапливи заяждания. Ако искаш да помогнеш със съвет на момчето - ОК, но не е това начина!
Започваш да трупаш точици от този момент нататък !!!
-------

Това наказание Ви отнема точки (в случая - 2) и може да доведе до ограничение на достъпа Ви до изтичане на наказателния срок. При по-сериозните наказания няма давностен срок.

Оригинално съобщение:
902876


не искам да се хваля, но 0-100 ги прави за малко под 10 секунди, но това е друга бира...
Колега мойта ги прави за 11сек да направим един старт да видим щото не вярвам че твойта ги прави под 10сек. :on_da_beach:



другото което е тва 17 не е само от сонда.Може и да си купиш едни скъпи свещи за около 30-40лв :)

Поздрави,
Club Alfa Romeo Bulgaria[/QUOTE]



Не виждам никакво хапливо заяждане.Явно Алфа Юзер си има някаква негова си война с мен.
Даже с момчето се разбрах ме на ЛС кога да спретнем улична среща.


Като цяло не ми дреме,че ми е сложил някакви 2 точки,а начина по който се опитва да ме изкара нарушител.

digitalundgrd
22-06-2011, 00:45
Ех, Васе хората се опитаха да ти кажат, че в раздела на Legend се пише или добро или нищо за модела ;)

badmadafaka
22-06-2011, 09:29
Абе може да са ти били "набрали" от предишни случки а това да е било само капката, която е преляла чашата :crybaby: :calc:

Alfa User
22-06-2011, 11:27
Неуместното подмятане мисля много добре знаеш за какво е - даже съм го удебелил, за да не остана неразбран.
За некоректно поведение и хапливи подмятания бяхте предупредени - от тук нататък започвате да трупате точки. Прехвърлянето на заядливи реплики от една тема в друга не означава, че няма да се таксувате по каналния ред!
Което ме подсеща, че за обсъждане работата на модератор има също конкретно наказание ...

П.С. @ Васил Петров - Нямам "моя си война" с теб, просто предупрежденията свършиха.

Bobo
22-06-2011, 18:54
Неуместното подмятане мисля много добре знаеш за какво е - даже съм го удебелил, за да не остана неразбран.
За некоректно поведение и хапливи подмятания бяхте предупредени - от тук нататък започвате да трупате точки. Прехвърлянето на заядливи реплики от една тема в друга не означава, че няма да се таксувате по каналния ред!
Което ме подсеща, че за обсъждане работата на модератор има също конкретно наказание ...

П.С. @ Васил Петров - Нямам "моя си война" с теб, просто предупрежденията свършиха.

Господин модератор, понеже това е раздела за разискване на точно такива работи, бих искал да попитам кое по-точно е неуместно в този коментар ??? При положение че в този раздел има снимки по гащи на хора, има хора които много трудно пишат на български и такива които фамилиярничат грубо???????? Та какво точно в този СЪВЕТ от страна на този Васил Петров е неуместно???

Alfa User
22-06-2011, 21:13
Пак ще трябва да се обяснявам ...
Отвори темата, и виж какво точно съм удебелил в поста на потребителя. След това, ако ти се занимава, виж в темата за общите приказки спора и подмятанията именно за свещите - преди предупредителния ми пост с червените букви. Пренасянето на хапливите бележки в друга тема не би следвало да се маскира с извинението за друго заглавие...
Съжалявам, че трябва да говоря така, но или мерим с един аршин за всички, или оставяме форума да стане джунгла!
Както казах и в една друга тема в модераторския раздел, ако колегите сметнат, че наказанието е прекомерно - нямам против да го коригират. Но за такива неща съм предупреждавал доволно пъти в разстояние на една година, без особен ефект.
Нямам какво повече да обяснявам, всичко е написано.
Колегите са наясно с нещата - ще приема безусловно корекцията от тяхна страна, ако се налага такава.

Bobo
22-06-2011, 21:32
Ми дано модераторите вземат решение, защото в правилата на форума ясно си пише за какво се налага наказание и не виждам причина в случея въобще да се обсъжда трябва или не за мен като обикновен потребител не виждам никаква лична обида, спам или кавото и да било друго което да води до предупреждения камо ли до наказание ;)

Alfa User
23-06-2011, 00:03
Не съм си позволявал да налагам произволни наказания до сега, даже напротив - по-често съм ги спестявал...
За себе си съм сложил точка на дискусията. Както казах и преди, модераторския екип има подкрепата ми за решенията си както винаги до сега.
Не смятам за нужно да се обяснявам повече - който иска, може да разгледа обстойно проблемните теми.

миро
23-06-2011, 03:19
Пак ще трябва да се обяснявам ...
Отвори темата, и виж какво точно съм удебелил в поста на потребителя. След това, ако ти се занимава, виж в темата за общите приказки спора и подмятанията именно за свещите - преди предупредителния ми пост с червените букви. Пренасянето на хапливите бележки в друга тема не би следвало да се маскира с извинението за друго заглавие...
Съжалявам, че трябва да говоря така, но или мерим с един аршин за всички, или оставяме форума да стане джунгла!
Както казах и в една друга тема в модераторския раздел, ако колегите сметнат, че наказанието е прекомерно - нямам против да го коригират. Но за такива неща съм предупреждавал доволно пъти в разстояние на една година, без особен ефект.
Нямам какво повече да обяснявам, всичко е написано.
Колегите са наясно с нещата - ще приема безусловно корекцията от тяхна страна, ако се налага такава.

Интересно, но това основание може би единствeно хора от тази (http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=53094) тема могат да счетат за достоверно. :unsure: Не съм никакъв, но сериозни провинения, обиди или каквото и да било аз не виждам.

V_A_N_K_A_T_A
23-06-2011, 03:32
Не виждам,кое точно в поста на Васил Петров е непозволеното съдържание...
Целия пост си е съвсем в рамките на нормалния тон.Всеки безпристрастен страничен наблюдател може да го прецени.Модератора,като абсолютен властимащ в този раздел,явно може да го възприема по всякакъв начин и да вади от контекста каквото си иска...
Нали уж мерим с един аршин за всички?!

MUROMAN
23-06-2011, 12:49
Само Радо /the cleaner/ не е написъл нищо ,чакаме и неговото недоволство от модераторското решение.:death:
В конкретно оставеното мнение няма нищо лошо казано,но там никой не се усети/или само малцина/ тънкия момент за подмятането-"Скъпите свещи".
А това както и доста други работи като Легена 155,скрапове,варели,мъртавци и куп други неща са породили вземането на такова модераторско решение.
Венци -от класическия раздел преди време за оставено мнение не точно по темата в Раздела му ме ошамари с 6 месечено наказание,Камен 666 също ме насоли.
Но никой и не разбра и не се вдигна шум,понасяш си го и това е.;-)
За другите снимки /голи,ужасяващо без цензурни/ изрично помолих да не се осъществяват и качват във форума ,но Дай на харата хляб и зрелище.
А това кой колко грамотно пише и на кой колко му е акъла си е съвсем друг въпрос.
Това е скромното ми мнение без да ви ангажирам с него ,просто исках д го знаете.:rockon:

thecleaner
23-06-2011, 19:46
Господин модератор, понеже това е раздела за разискване на точно такива работи, бих искал да попитам кое по-точно е неуместно в този коментар ??? При положение че в този раздел има снимки по гащи на хора.....

По гащи и наведени, освен това.



Само Радо /the cleaner/ не е написъл нищо ,чакаме и неговото недоволство от модераторското решение.:death:
В конкретно оставеното мнение няма нищо лошо казано,но там никой не се усети/или само малцина/ тънкия момент за подмятането-"Скъпите свещи".
А това както и доста други работи като Легена 155,скрапове,варели,мъртавци и куп други неща са породили вземането на такова модераторско решение.
Венци -от класическия раздел преди време за оставено мнение не точно по темата в Раздела му ме ошамари с 6 месечено наказание,Камен 666 също ме насоли.
Но никой и не разбра и не се вдигна шум,понасяш си го и това е.;-)
За другите снимки /голи,ужасяващо без цензурни/ изрично помолих да не се осъществяват и качват във форума ,но Дай на харата хляб и зрелище.
А това кой колко грамотно пише и на кой колко му е акъла си е съвсем друг въпрос.
Това е скромното ми мнение без да ви ангажирам с него ,просто исках д го знаете.:rockon:

Мислех да не пиша по темата, защото съм стар шумкарин ма ти ме провокираш. Та по темата с наказанието, бан да се слага е много сериозно наказание и в случая мисля абсолютно незаслужено и тенденциозно. Утре ще стане като с Павлин явно натам клонят нещата, модераторски произвол се шири във форума. Кой сега е рецидивист, както един мод ме беше нарекъл, безобидния спамер В. Петров, thecleaner или властта.

MUROMAN
23-06-2011, 20:01
По гащи и наведени, освен това.




Мислех да не пиша по темата, защото съм стар шумкарин ма ти ме провокираш. Та по темата с наказанието, бан да се слага е много сериозно наказание и в случая мисля абсолютно незаслужено и тенденциозно. Утре ще стане като с Павлин явно натам клонят нещата, модераторски произвол се шири във форума. Кой сега е рецидивист, както един мод ме беше нарекъл, безобидния спамер В. Петров, thecleaner или властта.

1 Конституционно право е всеки да си мие колата както си иска.
2 Абсоютно тенденциозни са писанията на няколко човека в раздела 155 и аз и ти и всички се познаваме и знаем кой са те.Павлин няма нищо общо със сега обсъждания въпрос и тема не го намесвай изобщо и стига с този модераторски пройзвол.Безобидния спамер В. Петров и thecleaner какво ги засяга колко струват или какви свещи ще си сложат група от хора на автомобилите си като дори те не карат такива автомобили с такива двигатели и с такива свещи.Същото е и за маслото и за колко коли се събирали на срещите , за официалния магазин за Части 2-ра ръка в Елин Пелин и за куп други неща ,който не ги засягат.Но да си пише нещо,да се плюе и да се обсъждат незасягащи ви теми.Колко пъти аз или някой друг писа в раздел 145/6 или 156?
Отговора е 0.
Не изказваме злобни и недомислени мнения и препоръки.
Цялата работа е ,че само хейтвате ,хейтъри такива и то е абсолютно тенденциозно и преднамерено.
Със здраве. :flowers:

thecleaner
23-06-2011, 20:05
1 Конституционно право е всеки да си мие колата както си иска.
2 Абсоютно тенденциозни са писанията на няколко човека в раздела 155 и аз и ти и всички се познаваме и знаем кой са те.Павлин няма нищо общо със сега обсъждания въпрос и тема не го намесвай изобщо и стига с този модераторски пройзвол.Безобидния спамер В. Петров и thecleaner какво ги засяга колко струват или какви свещи ще си сложат група от хора на автомобилите си като дори те не карат такива автомобили с такива двигатели и с такива свещи.Същото е и за маслото и за колко коли се събирали на срещите , за официалния магазин за Части 2-ра ръка в Елин Пелин и за куп други неща ,който не ги засягат.Но да си пише нещо,да се плюе и да се обсъждат незасягащи ви теми.Колко пъти аз или някой друг писа в раздел 145/6 или 156?
Отговора е 0.
Не изказваме злобни и недомислени мнения и препоръки.
Цялата работа е ,че само хейтвате ,хейтъри такива и то е абсолютно тенденциозно и преднамерено.
Със здраве. :flowers:

Така така, в спора излиза истината. Всичко ще си кажете колеги кой, как, защо и къде. Учудвам се как Алекс свестен мод за мене се подвежда по целата схема.

А и тук е форум на Алфа Ромео и всеки може да си пише в които си раздел иска или не съм прав?

MUROMAN
23-06-2011, 20:10
Така така, в спора излиза истината. Всичко ще си кажете колеги кой, как, защо и къде. Учудвам се как Алекс свестен мод за мене се подвежда по целата схема.

А и тук е форум на Алфа Ромео и всеки може да си пише в които си раздел иска или не съм прав?


Алекс доста ви търпя ,наказа Васето и стана олеле веднага и не се подвежда по никакви схеми ,защото НЯМА такива.
При вас е схемата с одумването , отричането и нахрачването по неща ,които други хора почитат и уважават.Всичко е така да има храна и да ви е по-весело.Хейтъри.:spam:

Bobo
23-06-2011, 20:36
Алекс доста ви търпя ,наказа Васето и стана олеле веднага и не се подвежда по никакви схеми ,защото НЯМА такива.
При вас е схемата с одумването , отричането и нахрачването по неща ,които други хора почитат и уважават.Всичко е така да има храна и да ви е по-весело.Хейтъри.:spam:

Аз нямам нищо общо с ваще заигравки но да знаеш че неможе модератор да влиза в схеми правилата са ясни хейтъри мейтъри и квито там ги наричаш не нарушават правилата, разни подмятания не са повод за наказание да не говориме за БАН;)

Alfa User
23-06-2011, 21:40
Марияне, благодаря за защитата - всичко, което си казал, е абсолютно вярно, и хората от раздела и повечето модератори ще го потвърдят. Но не е нужно и ти да се набутваш между шамарите.
Обясних се достатъчно добре, а и всичко се вижда в темите. Не разбирам само защо хора, които изобщо не са наясно с предисторията на нещата (или тенденциозно не искат да я видят), се опитват да внасят поправки в правилата заради еди-кой си...
Никога не съм си позволявал превишаване на правата ми, и нямам тенденциозно отношение към НИКОГО във форума - не вярвам някой да каже обратното. Правилата за действие на админите и модераторите обаче са ясни, и занапред ще ги спазвам за разлика от положението до този момент - просто ме агитирахте в правилната посока.

milenamr
23-06-2011, 21:53
Напълно подкрепям и аз решението на Алекс, не заради самото решение, а защото въпросния Васил Петров категорично си е направил нарушение по параграф "недопустимо съдържание", което носи една от най-малките наказателни стойности - 2 точки.
Ако трябва да съм честна обаче, смятам че тези 2 точки наказание са му твърде малко, понеже не веднъж в постовете му съм засичала грубо, подигравателно и иронично отношение към участници(конкретно в 155 раздела).
А от това и аз лично се чувствам засегната без никога да съм комуникирала с въпросния индивид.
Значи за такива действия от негова страна-"обида или заплаха към друг участник", би следвало напълно заслужено да си понесе и наказанието от 5т(плюс тези 2).Тоест мярката на Алекс като модератор в случая е прекалено толерантна и благосклонна.
Изобщо не доумявам защо субекта Васил Петров оревава световете при положение, че наказанието му е много по-малко от заслуженото и защо група хора, незапознати със същността на проблема, взимат тенденциозна страна ?
Егати хленченето, егати и цирка, защо не вземете да пуснете една жалба до трибунала в Хага направо, та дано му опростят греховете и го докажат в невинност ?

BillyBoy`
23-06-2011, 22:32
Значи примерно щом аз не карам 155-ца не мога да пиша във раздела за 155-те ли?

миро
23-06-2011, 22:44
А и предисторията е ясна на всички, Васил Петров пише в раздела и някой се е почувствал засегнат. Не виждам да има ограничения за отделните раздели, следователно всеки може да пише. :lupe:

BillyBoy`
23-06-2011, 22:54
Напълно подкрепям и аз решението на Алекс, не заради самото решение, а защото въпросния Васил Петров категорично си е направил нарушение по параграф "недопустимо съдържание", което носи една от най-малките наказателни стойности - 2 точки.
Ако трябва да съм честна обаче, смятам че тези 2 точки наказание са му твърде малко, понеже не веднъж в постовете му съм засичала грубо, подигравателно и иронично отношение към участници(конкретно в 155 раздела).
А от това и аз лично се чувствам засегната без никога да съм комуникирала с въпросния индивид.
Значи за такива действия от негова страна-"обида или заплаха към друг участник", би следвало напълно заслужено да си понесе и наказанието от 5т(плюс тези 2).Тоест мярката на Алекс като модератор в случая е прекалено толерантна и благосклонна.
Изобщо не доумявам защо субекта Васил Петров оревава световете при положение, че наказанието му е много по-малко от заслуженото и защо група хора, незапознати със същността на проблема, взимат тенденциозна страна ?
Егати хленченето, егати и цирка, защо не вземете да пуснете една жалба до трибунала в Хага направо, та дано му опростят греховете и го докажат в невинност ?Меко казано много силно се изказваш.Не съм видял "обида или заплаха към друг участник",мисля че ако господин Васил Петров искаше да го направи щял е да го направи във прав текст,така че не насилваи нещата.Другото което е Васко си търси правата във случаи във които е прав така че не виждам къде е оревал световете.И последно не мисля че трябва да се стита до Хага защото Васко не е направил нищо нередно,но ако трябва и до там ще се стигне:-).

badmadafaka
23-06-2011, 23:00
На мен пък много пъти ми е изглеждало, че хората със 155-ци се възприемат като някакъв елит сред алфистите и наистина не дават да се спомене нещо негативно за колата... Това дори и да е така няма лошо, но да се зъбите едни на други е тъпо - все пак всички сме "колеги" по марка и си мисля, че е редно да се поддържаме :flowers:
Всички от писалите в тази тема, които познавам (включително MUROMAN, да не стават грешки) са точни пичове и мисля, че няма файда за никого да се плюете и да се занимавате с глупости :lupe:

BillyBoy`
23-06-2011, 23:04
Никои не плюе просто нещата трябва да са ясни.

AnastasKOSTOV-REX
23-06-2011, 23:15
Значи примерно щом аз не карам 155-ца не мога да пиша във раздела за 155-те ли?
Аз за т'ва купувам,купувам-да мога да се скъсвам да пиша навсякъде по форумите без да ме наказват.:clown:
Положението е дйидйиканска.
Що пак се занимавате с глупости.Ша наказвате,ма после скофтия "аз без да искам",па ако може после някой друг да замаже ако-то,ша се оправдаваме,па после някой ще е обиден,пък другите ша искат извинение.Пълни глупости.
Васко ти пък к'во се впрягаш.Наказан,наказан,тури си го на...
Свещи-мещи,танци-манци(песен на Крум,Дебора и Кристияна-поздрав за всички).
Яла ти ошамара "малкото QV" с кво бвше ... казана,варела или квото там беше ... да мирясаш.
Поздрвявам всички,и нека пренебрегнем озлоблението!

milenamr
23-06-2011, 23:34
Значи примерно щом аз не карам 155-ца не мога да пиша във раздела за 155-те ли?

Няма нищо недвусмислено в изказването ми, че да се опитваш да вадиш непомислени и ненаписани от мен тълкования .
Естествено ,че всеки е напълно свободен да пише, където си иска, в който раздел му скимне, но да обижда целенасочено други участници (вкупом), които дори не познава, това вече е недопустимо и противоречи на правилата на всички форуми в цялото интернет пространство, не само в нашия.
И тези правила са за това, за да се спазват.
Да, определено, чувствам се горд собственик на 155 и обидата срещу собственици на същия модел я приемам и като косвена и лична обида срещу мен самата.

Така че, въпросния субект, на който му направихме спрежение от 9-то ниво си заслужава наказание и дори наложеното му е твърде компромисно.

---------- Post added at 23:34 ---------- Previous post was at 23:30 ----------



Всички от писалите в тази тема, които познавам (включително MUROMAN, да не стават грешки) са точни пичове и мисля, че няма файда за никого да се плюете и да се занимавате с глупости :lupe:

А MUROMAN е един от най-точните пичове не само в раздела на 155, но и сред алфистите като цяло :), смея да твърдя :)
Естествено има и много други :)

drigata
23-06-2011, 23:37
Няма нищо недвусмислено в изказването ми, че да се опитваш да вадиш непомислени и ненаписани от мен тълкования .
Естествено ,че всеки е напълно свободен да пише, където си иска, в който раздел му скимне, но да обижда целенасочено други участници (вкупом), които дори не познава, това вече е недопустимо и противоречи на правилата на всички форуми в цялото интернет пространство, не само в нашия.
И тези правила са за това, за да се спазват.
Да, определено, чувствам се горд собственик на 155 и обидата срещу собственици на същия модел я приемам и като косвена и лична обида срещу мен самата.

Така че, въпросния субект, на който му направихме спрежение от 9-то ниво си заслужава наказание и дори наложеното му е твърде компромисно.

---------- Post added at 23:34 ---------- Previous post was at 23:30 ----------



А MUROMAN е един от най-точните пичове не само в раздела на 155, но и сред алфистите като цяло :), смея да твърдя :)
Естествено има и много други :)

А ти коя беше ,че да съдиш този и онзи,да ти кажа честно,ти с този ти пост си за наказание за обида.

И как разбра ,че си е заслужил наказанието което получи от мъжа ти и дали не е последствие от накривената му шапка от твоето недоволно съществуване.

BillyBoy`
23-06-2011, 23:38
Еми аз пък мисля че наказанието му е не на место и мисля че трябва да бъде преразгледано и отменено.А тва за 155-ците не беше към теб а към колега писал във първата странница на темата ама явно не четеш внимателно.

milenamr
23-06-2011, 23:43
А ти коя беше ,че да съдиш този и онзи,да ти кажа честно,ти с този ти пост си за наказание за обида.

И как разбра ,че си е заслужил наказанието което получи от мъжа ти и дали не е последствие от накривената му шапка от твоено недоволно съществуване.

А ти кой беше, че да ми говориш така ??Не мислиш ли, че и ти заслужаваш наказание с това си изказване, в което има насочена пряка обида към мен ?
И какво значение има кой ми е мъж и кой не е, аз съм собственик на алфа (и то не една) от доста време преди да се запознаем с "мъжа ми ", който ти е много удобно да спрягаш в момента, незнайно защо.
И не съм му адвокат, но мога да кажа, че подобни простотии е абсурдно да му накривят шапката.
Това,че си модератор ни най-малко не ти дава право да обиждаш, не е зле да си коригираш малко тона в изказванията си.Най-малкото като модератор би следвало да се въздържаш от емоционални излияния и пристрастия, ако ли не можеш, значи не отговаряш на изискванията за заемане на тази позиция и тези.
И преди да зададеш някой изцепен въпрос, може малко да се информираш, полезно ще ти е.
Жив и здрав!

drigata
23-06-2011, 23:52
А ти кой беше, че да ми говориш така ??Не мислиш ли, че и ти заслужаваш наказание с това си изказване, в което има насочена пряка обида към мен ?
И какво значение има кой ми е мъж и кой не е, аз съм собственик на алфа (и то не една) от доста време преди да се запознаем с "мъжа ми ", който ти е много удобно да спрягаш в момента, незнайно защо.
И не съм му адвокат, но мога да кажа, че подобни простотии е абсурдно да му накривят шапката.
Това,че си модератор ни най-малко не ти дава право да обиждаш, не е зле да си коригираш малко тона в изказванията си.Най-малкото като модератор би следвало да се въздържаш от емоционални излияния и пристрастия, ако ли не можеш, значи не отговаряш на изискванията за заемане на тази позиция и тези.
И преди да зададеш някой изцепен въпрос, може малко да се информираш, полезно ще ти е.
Жив и здрав!



Така щом ме обвиняваш,искам да знам кое точно е обидата спрямо твоята персона?????

А и твоят мъж е следствието на всичко това!!!!!!!!!!

Най малкото,че си пряко обвързана с проблема,би трябвало да запазиш благоприличие,а не да го правиш света вода ненапита,но така става когато човек неможе да се защити по традиционният начин и използва своето влияние дадено му за допринасянето на доброто съществуване на всички в Алфа ромео .бг

nikola 155
23-06-2011, 23:57
Каквото и да става,колеги каквото и да ви казват или показват и наказват помнете че истинските професионалисти и приятели не са във виртуалното пространство,а ДО вас!

drigata
23-06-2011, 23:59
Каквото и да става,колеги каквото и да ви казват или показват и наказват помнете че истинските професионалисти и приятели не са във виртуалното пространство,а ДО вас!

Именно..........................

MUROMAN
24-06-2011, 00:00
Значи примерно щом аз не карам 155-ца не мога да пиша във раздела за 155-те ли?

Пиши си колкото и където искаш ,но не да обиждаш тенденциозно и да си чешеш пръстите на клавиатурата от скука.
То поне да имаше смисъл да спорим и да пишем за някакви свръх коли ,а те еднакви само корубите им са различни.И после моята е страшна бИгачка ,твоята е дъргел. Страшни тъпотии са това хора,като в детската градина пораснете.
toki4a от Пазарджик си е с хаплив език и е постоянно наказан,Running Wild също. Нямат приятели или нямат познати от форума ли ,няма кой да ги защити?
Не просто не се занимават с глупости това е.;-)
Не делят колите , живеят с хората и са над тези дребни неща. :thumbup:

Alfa User
24-06-2011, 00:05
А ти коя беше ,че да съдиш този и онзи,да ти кажа честно,ти с този ти пост си за наказание за обида.

И как разбра ,че си е заслужил наказанието което получи от мъжа ти и дали не е последствие от накривената му шапка от твоето недоволно съществуване.

Колега - няколко забележки :
Първо, Милена не ми е жена. Съществуването й до мен е съвсем доволно - но не си ти съдника за това.
Второ не ми е адвокат - има си свободна лична воля, собствена Алфа, и право на мнение, което аз не управлявам.
Трето - току-що се изс*а яко на лицето на всички модове като погази всички правила, за които претендираш. Мисля че е редно, дори наложително, да се извиниш и да си коригираш поведението, ако държиш на честта си. Уважавам те, не ме карай да си променям мнението, моля те!

Смятам, че е безсмислено повече да пиша в тази тема. Според мен стана пределно ясно кой с кого си другарува, и че заради това се потъпкват правила и морални норми. Не мога да кажа, че съм обиден или изненадан - разцеплението на форума на "сервизи" и "модели" прие заплашителна форма, и е на път да срине всичко хубаво, което бе постигнато през изминалите години.

kiko73
24-06-2011, 00:06
А ти кой беше, че да ми говориш така ??Не мислиш ли, че и ти заслужаваш наказание с това си изказване, в което има насочена пряка обида към мен ?
И какво значение има кой ми е мъж и кой не е, аз съм собственик на алфа (и то не една) от доста време преди да се запознаем с "мъжа ми ", който ти е много удобно да спрягаш в момента, незнайно защо.
И не съм му адвокат, но мога да кажа, че подобни простотии е абсурдно да му накривят шапката.
Това,че си модератор ни най-малко не ти дава право да обиждаш, не е зле да си коригираш малко тона в изказванията си.Най-малкото като модератор би следвало да се въздържаш от емоционални излияния и пристрастия, ако ли не можеш, значи не отговаряш на изискванията за заемане на тази позиция и тези.
И преди да зададеш някой изцепен въпрос, може малко да се информираш, полезно ще ти е.
Жив и здрав!

Ти може да си собственик на много Алфи, но все пак си лягаш в едно легло с човека, наложил наказанието и това, че го подкрепяш в това му решение не е коректно към всички останали, четящи и пишещи тук. Между другото може би си забелязала, че пишещите и посещаващите този форум стават все по-малко.
Дали някой от модераторите може да публикува статистика колко профила са "заспали" след Вашите временни "банове".

milenamr
24-06-2011, 00:13
Така щом ме обвиняваш,искам да знам кое точно е обидата спрямо твоята персона?????

А и твоят мъж е следствието на всичко това!!!!!!!!!!

Най малкото,че си пряко обвързана с проблема,би трябвало да запазиш благоприличие,а не да го правиш света вода ненапита,но така става когато човек неможе да се защити по традиционният начин и използва своето влияние дадено му за допринасянето на доброто съществуване на всички в Алфа ромео .бг
Аз, както и въпросния ми "мъж", а и всички останали участници в този форум, влизам в него, чета и пиша и следователно мога съвсем самостоятелно да се информирам кое как е .
Смятам, че имам достатъчно мозък и разсъдък, че да преценя нещата и действително лицето Васил Петров, на което му спретнахте другарска жалейка, многократно е отправял иронични и подигравателни реплики към останалите участници в раздела на 155 .
Или понеже ти е дружка и сте комбина, това трябва да се премълчи и да се търпи до безкрай?
Е, не съм от хората, които си мълчат и допускат да ги опъва кой както си му е кеф, имам си позиция по въпроса и си я отстоявам.
Това е причината да се намеся в тази тема, просто изказвам едно мнение .Или като "жена" на Алекс ,нямам право ?
И да добавя, че една от директните обиди, насочени към мен е да ме спрягат като "жената на ...." , дори няма значение на кой, а причината за това е че съм фен на алфа от детските си години, карам алфа много преди да се познаваме с Алекс и отново ще повторя, че съм горд собственик точно на марката и модела, който искам по самостоятелна убеденост(независима от който и да било мъж, независимо дали личен или чужд)и да ме зачисляваш като притурка към някого ми е меко казано обидно и не мисля, че имаш право.

drigata
24-06-2011, 00:15
Колега - няколко забележки :
Първо, Милена не ми е жена. Съществуването й до мен е съвсем доволно - но не си ти съдника за това.
Второ не ми е адвокат - има си свободна лична воля, собствена Алфа, и право на мнение, което аз не управлявам.
Трето - току-що се изс*а яко на лицето на всички модове като погази всички правила, за които претендираш. Мисля че е редно, дори наложително, да се извиниш и да си коригираш поведението, ако държиш на честта си. Уважавам те, не ме карай да си променям мнението, моля те!

Смятам, че е безсмислено повече да пиша в тази тема. Според мен стана пределно ясно кой с кого си другарува, и че заради това се потъпкват правила и морални норми. Не мога да кажа, че съм обиден или изненадан - разцеплението на форума на "сервизи" и "модели" прие заплашителна форма, и е на път да срине всичко хубаво, което бе постигнато през изминалите години.

Първо ти трябва да отмениш наказанието което си наложил без никаква причина и да се извиниш на всички включително на мод екипа ,че вся такъв смуд у хората,че и те незнаеха как трябва да реагират,след като го направиш,аз ще се извиня за неправилно зададеният ВЪПРОС.

И другото което ще ти кажа - моето мнение вече е различно от първоначалното ми за теб!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mordohy
24-06-2011, 00:19
А ти коя беше ,че да съдиш този и онзи,да ти кажа честно,ти с този ти пост си за наказание за обида.

И как разбра ,че си е заслужил наказанието което получи от мъжа ти и дали не е последствие от накривената му шапка от твоето недоволно съществуване.
Дрига, би трябвало да се самосезираш!
То бива простотия, ама чак пък толкова!
Коя е Милена, знаеме всички и не ти и аз, омазаните мърльовци можем да я съдиме! Ако ние ръчкаме по техниката, то тя възпитава децата ни!
Ние изобщо не сме от нейната класа!
Нещо забравяш тия неща!
Сега научавам, че Алкекс и е мъж, но мога да кажа, че е бил винаги от най-коректните! Направо се учудвам.
Чистача и аз съм го наказвал, с не много ясни за останалите аргументи, но винаги си ги е понасял наказанията мъжки!
Всъщност е цар в кашите!
Алекс е видял нещо и го е прекъснал в зародиш!
Постъпил е правилно!
Останалото е просто боза!
Иначе излейте си душата!
Поревете си на воля!
Всеки има право да квичи 5 минути, като го накажат!
Само не бъркайте клисаря с първосвещенника!
Ха наздраве!

drigata
24-06-2011, 00:19
Аз, както и въпросния ми "мъж", а и всички останали участници в този форум, влизам в него, чета и пиша и следователно мога съвсем самостоятелно да се информирам кое как е .
Смятам, че имам достатъчно мозък и разсъдък, че да преценя нещата и действително лицето Васил Петров, на което му спретнахте другарска жалейка, многократно е отправял иронични и подигравателни реплики към останалите участници в раздела на 155 .
Или понеже ти е дружка и сте комбина, това трябва да се премълчи и да се търпи до безкрай?
Е, не съм от хората, които си мълчат и допускат да ги опъва кой както си му е кеф, имам си позиция по въпроса и си я отстоявам.
Това е причината да се намеся в тази тема, просто изказвам едно мнение .Или като "жена" на Алекс ,нямам право ?
И да добавя, че една от директните обиди, насочени към мен е да ме спрягат като "жената на ...." , дори няма значение на кой, а причината за това е че съм фен на алфа от детските си години, карам алфа много преди да се познаваме с Алекс и отново ще повторя, че съм горд собственик точно на марката и модела, който искам по самостоятелна убеденост(независима от който и да било мъж, независимо дали личен или чужд)и да ме зачисляваш като притурка към някого ми е меко казано обидно и не мисля, че имаш право.



Ще ми покажеш ли потребител който за подигравателни реплики е бил баннат?????

Твоят мъж направи прецедент и с друго-с това ,че наказа юзър в "относно форума"

Чакам с нетърпение твоят отговор.

MUROMAN
24-06-2011, 00:20
Ти може да си собственик на много Алфи, но все пак си лягаш в едно легло с човека, наложил наказанието и това, че го подкрепяш в това му решение не е коректно към всички останали, четящи и пишещи тук. Между другото може би си забелязала, че пишещите и посещаващите този форум стават все по-малко.
Дали някой от модераторите може да публикува статистика колко профила са "заспали" след Вашите временни "банове".

Хахаха на кого е нужна тази статистика?
Който си е заспал по принцип няма да се събуди.
3 дни ,7 дни или дори месец ще те откажат ли от нещо което те вълнува ,интересува и влече.
Не мисля.
Щяхте ли да съдите Милена така ,ако не беше заедно с Алекс ,а се изказваше по темата като мен?
Отговора е НЕ.
Другото което е нещата довели до това наказание на Васко или на някой друг(вслучая е той) са много по-назад и дълбоки от въпросния пост ,в който е писал,но никой няма да седне да обръща страници и да ги прочете. :lupe:
Както казаха и други разумни пичове - Живи и здрави.:flowers:

alfatras
24-06-2011, 00:20
toki4a от Пазарджик си е с хаплив език и е постоянно наказан,Running Wild също. Нямат приятели или нямат познати от форума ли ,няма кой да ги защити?
Не просто не се занимават с глупости това е.;-)
Не делят колите , живеят с хората и са над тези дребни неща. :thumbup:

Мурко токи4а има много приятели знаеш добре!
Дрига заради кой токи4а отнесе наказанията от теб?Заради Васко Петров-накрая го отнесе ти и го банна!
Стегнете се-големи мъже сме и всеки трябва да си отговаря за действията(с това се различаваме от децата)!
Сега ме банни и мене!Поздрави!

milenamr
24-06-2011, 00:25
Ще ми покажеш ли потребител който за подигравателни реплики е бил баннат?????

Твоят мъж направи прецедент и с друго-с това ,че наказа юзър в "относно форума"

Чакам с нетърпение твоят отговор.

А къде в правилата на форума наказанията се разграничават по раздели ?
И аз чакам с нетърпение твоя отговор :)?

mordohy
24-06-2011, 00:27
Проблема , колежки и колеги е, че не се събираме редовно!
Ако идванте на мероприятията, щяхте вече да сте се натряскали, поне по един път и вече да не си вадите гарез!:devil:
Сега очквам и по-пиперливи думи да си кажете, защото тука е сега купона във форума, ама като се видите на живо и ще омекнете!:dance:

MUROMAN
24-06-2011, 00:29
Проблема , колежки и колеги е, че не се събираме редовно!
Ако идванте на мероприятията, щяхте вече да сте се натряскали, поне по един път и вече да не си вадите гарез!:devil:
Сега очквам и по-пиперливи думи да си кажете, защото тука е сега купона във форума, ама като се видите на живо и ще омекнете!:dance:

Не съм забравил ,че имам да те черпя ракия господине.;-)
Сега и Аз ще отнеса наказание ,че не пиша по темата.:clown:
Ние от Леген 155*типично обращение и изказване от нямащите такъв автомобил и редовно пишещи там хора* раздела се стараем да си се събираме редовно ,да си помагаме и уважаваме Забравих и Купонясваме.
Наздравето ще го пропусна ,че трябва да ставам рано и да пътувам.
Лека и Живи и здрави . :)

kiko73
24-06-2011, 00:31
Хахаха на кого е нужна тази статистика?
Който си е заспал по принцип няма да се събуди.
3 дни ,7 дни или дори месец ще те откажат ли от нещо което те вълнува ,интересува и влече.
Не мисля.
Щяхте ли да съдите Милена така ,ако не беше заедно с Алекс ,а се изказваше по темата като мен?
Отговора е НЕ.
Другото което е нещата довели до това наказание на Васко или на някой друг(вслучая е той) са много по-назад и дълбоки от въпросния пост ,в който е писал,но никой няма да седне да обръща страници и да ги прочете. :lupe:
Както казаха и други разумни пичове - Живи и здрави.:flowers:

Явно не си ме разбрал - ако мен ме "накажат" за това, че съм се избъзикал с някого - ще кажа `бал съм му мамата и на сайта и на форума - моят профил също ще заспи завинаги.
За статистиката... на мен лично ми липсва Мадбой - кефеше ме как настървено разказва и показва хубавите Алфи в Бг, кефеше ме и Голямата риба, ма след нек`ви банове и двамата ги няма.
п.с. не ги познавам и двамата - никога не съм ги виждал

MUROMAN
24-06-2011, 00:37
Явно не си ме разбрал - ако мен ме "накажат" за това, че съм се избъзикал с някого - ще кажа `бал съм му мамата и на сайта и на форума - моят профил също ще заспи завинаги.
За статистиката... на мен лично ми липсва Мадбой - кефеше ме как настървено разказва и показва хубавите Алфи в Бг, кефеше ме и Голямата риба, ма след нек`ви банове и двамата ги няма.
п.с. не ги познавам и двамата - никога не съм ги виждал

Мадбой се отказа да пише поради друга причина,пак е над нещата,пордължава да прави и възстановява все истински класически автомобили от марката Алфа Ромео.
За което - Поклон.:-)
Голямата риба- Еньо много го уважавам ,помогна ми веднъж момчето -Евала/много е голям/ ,не знам защо не пише той си знае.;-)
Но все си мисля,че и той е над тези дребни неща.

AnastasKOSTOV-REX
24-06-2011, 00:43
Проблема , колежки и колеги е, че не се събираме редовно!:dance:
То работата на търкал отива,ти за събиране ми говориш.
Тоя форум е ебаси тлаката.Само караници,само тъпотии,само малоумщинаи простотия.
Нищо стойностно,нищо техническо,никой нищо съществено не прави.Ама писаници много.Сеири...е.аси мамата!Не усещате ли как идва времвто на клановете.И то това е много правилно.Еднаквите хора с еднакви интереси се събират...и магаретата и те.Едни се мърлят по каналите,втори чукат по клавиатурите!
Какво е това абстинантно поведение от вас бе хора,някои стават смешни!
Я на всички бан за 1 месец и бегайте си стягате колите,че ша се изпотрепете с тия гробове.

kiko73
24-06-2011, 00:44
Мадбой се отказа да пише поради друга причина,пак е над нещата,пордължава да прави и възстановява все истински класически автомобили от марката Алфа Ромео.
За което - Поклон.:-)
Голямата риба- Еньо много го уважавам ,помогна ми веднъж момчето -Евала/много е голям/ ,не знам защо не пише той си знае.;-)
Но все си мисля,че и той е над тези дребни неща.

Ми и аз това си помислих - просто са достатъчно пораснали и самоуважаващи се за да се оставят да бъдат порицавани и "наказвани" като нек`ви прегрешили ученици

mitaka_cs
24-06-2011, 00:48
Мурко токи4а има много приятели знаеш добре!
Дрига заради кой токи4а отнесе наказанията от теб?Заради Васко Петров-накрая го отнесе ти и го банна!
Стегнете се-големи мъже сме и всеки трябва да си отговаря за действията(с това се различаваме от децата)!
Сега ме банни и мене!Поздрави!


Един жокер - Токи4а не го банна Дригата.
И внимавай, Токи4а също като теб преди време помоли пред всички да бъде баннат цитирам : "за 6-7 години".

mordohy
24-06-2011, 00:50
Не съм забравил ,че имам да те черпя ракия господине.;-)
Сега и Аз ще отнеса наказание ,че не пиша по темата.:clown:
Ние от Леген 155*типично обращение и изказване от нямащите такъв автомобил и редовно пишещи там хора* раздела се стараем да си се събираме редовно ,да си помагаме и уважаваме Забравих и Купонясваме.
Наздравето ще го пропусна ,че трябва да ставам рано и да пътувам.
Лека и Живи и здрави . :)
Господине, писал съм винаги в раздела ви с необходимото уважение, щото знам и аз какво ще стане, ако някой нещо лошо каже за нашите кошници!
Само луди се занимават с тях!:super:
Така е и в раздела за класиките, към които уверено вървим. Това някои люде не го разбират и за това стана тоя тюрльо-гьовеч!
Дайте всички пишещи тука да си кажем едно наздраве, а бития бит, а задругия не винаги е приятно!:dance:

alfatras
24-06-2011, 00:57
Един жокер - Токи4а не го банна Дригата.
И внимавай, Токи4а също като теб преди време помоли пред всички да бъде баннат цитирам : "за 6-7 години".

Ако с това ще спечели форума давай-наложи бан на цялата Пз група!

digitalundgrd
24-06-2011, 01:03
Въпроса е, че не може даден юзър да бъде баннат заради това, че е пуснал тема, жалейка или там както го наричате(а точно това се случи). До колкото виждам, в този раздел е мястото, където "недоволните" реват, хленчат и нещата се обсъждат/разясняват итн...

Колко хора има наказани за това, че плюят по 16в ТС моторите и техните собственици? Все едно сега аз да се почувствам обиден, че някой си който кара 155 8в ми нарече колата родилка, варел итн...Ами ок добре съгласен съм, истина е, родилка е, плюйте по 156 колко са по-зле от 155 итн...

Истина си е, обаче и това което е казал В.Петров - свещите за 8в са "скъпи" (всички разбхраме какво е искал да каже).

V_A_N_K_A_T_A
24-06-2011, 01:05
Ако с това ще спечели форума давай-наложи бан на цялата Пз група!

Не намесвай ПЗ групата в тази тема.Тук изобщо не става въпрос за вас.

drigata
24-06-2011, 01:14
Дрига, би трябвало да се самосезираш!
То бива простотия, ама чак пък толкова!
Коя е Милена, знаеме всички и не ти и аз, омазаните мърльовци можем да я съдиме! Ако ние ръчкаме по техниката, то тя възпитава децата ни!
Ние изобщо не сме от нейната класа!
Нещо забравяш тия неща!
Сега научавам, че Алкекс и е мъж, но мога да кажа, че е бил винаги от най-коректните! Направо се учудвам.
Чистача и аз съм го наказвал, с не много ясни за останалите аргументи, но винаги си ги е понасял наказанията мъжки!
Всъщност е цар в кашите!
Алекс е видял нещо и го е прекъснал в зародиш!
Постъпил е правилно!
Останалото е просто боза!
Иначе излейте си душата!
Поревете си на воля!
Всеки има право да квичи 5 минути, като го накажат!
Само не бъркайте клисаря с първосвещенника!
Ха наздраве!

Бацко пак ли си пил????????

MUROMAN
24-06-2011, 01:16
Истина си е, обаче и това което е казал В.Петров - свещите за 8в са "скъпи" (всички разбхраме какво е искал да каже).

Без да ползваш жокер Светльо честно кажи - Колко струват според теб?
Къде се продават , кои са истински ,а не ментета, с кои си карал и какви са ти впечатленията?
Като споделиш това с някой дето е на зор и го вълнува тази инфоррмация тогава ще бъдеш полезен както за него така и за форума. А сега дали са скъпи или е друго нещо.;-)

drigata
24-06-2011, 01:19
А къде в правилата на форума наказанията се разграничават по раздели ?
И аз чакам с нетърпение твоя отговор :)?

О боже,ако беше мод щеше да знаеш ,че този раздел е оставен точно за тази цел,да има оплаквания от юзъри за да има сезиране на глобалните и да се решат нещата има ли грешка в даденото оплакване или не,а мъжа ти банна потребител точно в този раздел!

milenamr
24-06-2011, 01:20
Въпроса е, че не може даден юзър да бъде баннат заради това, че е пуснал тема, жалейка или там както го наричате(а точно това се случи). До колкото виждам, в този раздел е мястото, където "недоволните" реват, хленчат и нещата се обсъждат/разясняват итн...


Първо- До колко от знам юзера Васил Петров не е баннат заради това, че е пуснал тема жалейка.
Второ- юзера В.П е баннат, защото му е дошло времето, вследствие на насъбрани точки с течение на времето .
Трето-същия този юзер е баннат за време, което в утрешния ден приключва, за разлика от токича, на който ми изсякоха цял месец, именно заради същия В.П.

---------- Post added at 01:20 ---------- Previous post was at 01:20 ----------


О боже,ако беше мод щеше да знаеш ,че този раздел е оставен точно за тази цел,да има оплаквания от юзъри за да има сезиране на глобалните и да се решат нещата има ли грешка в даденото оплакване или не,а мъжа ти банна потребител точно в този раздел!

И въпреки всичко, този раздел е част от форума, следователно правилата на форума би следвало да важат и тук .



Действително много грозна тема се получи, от което на мен ми става мъчно, като знам колко красиви бяха нещата и как всички ние стояхме зад една идея на обединяващата ни страст. Сега виждам някакви нисши прояви на дребнодушие и мании за величие....много жалко наистина....Аз не случайно бях спряла да влизам във форума за няколко месеца, но напоследък влизам по-често заради срещата на 155.
Обаче като гледам как са се освинили нещата, май като мине срещата ще вазирам отново, все пак има и хубави неща на този свят..

V_A_N_K_A_T_A
24-06-2011, 01:27
Първо- До колко от знам юзера Васил Петров не е баннат заради това, че е пуснал тема жалейка.
Второ- юзера В.П е баннат, защото му е дошло времето, вследствие на насъбрани точки с течение на времето .
Трето-същия този юзер е баннат за време, което в утрешния ден приключва, за разлика от токича, на който ми изсякоха цял месец, именно заради същия В.П.

---------- Post added at 01:20 ---------- Previous post was at 01:20 ----------



И въпреки всичко, този раздел е част от форума, следователно правилата на форума би следвало да важат и тук .

Първо и второ,не е много редно ти да знаеш каквото и да било от мод раздела ;)
Трето-абсолютно неуместно е да се смесва случая с наказанието и бан-а на Васил Петров и бана на Токича.
Да не говорим,че конкретните наказания нямат нищо общо с предишните подмятания между тях.
Темата наистина стана доста грозна....както и цялото положение....

digitalundgrd
24-06-2011, 01:28
Без да ползваш жокер Светльо честно кажи - Колко струват според теб?
Къде се продават , кои са истински ,а не ментета, с кои си карал и какви са ти впечатленията?
Като споделиш това с някой дето е на зор и го вълнува тази инфоррмация тогава ще бъдеш полезен както за него така и за форума. А сега дали са скъпи или е друго нещо.;-)


Аз жокери не ползвам...Бях лично като се купиха свещи миналата седмица за 164 2.0 8в. 8 броя по 4.10 български левчета, марка БЕРУ от Тех-ко и се смениха пред мен в сервиза на РУмен...Предполагам не са ментета. Мотора на колата заработи много по-равномерно и като цяло има повече мощност с новите свещи.

До колкото съм запомнил от разговорите ми с Ванката (фуриоуса) иридиевите свещи за 8в са около 200лв.

Та надявам се да съм бил полезен на форума ;)

Не това е въпроса сега. По-скоро се питам, ако пусна тема в този раздел, че съм недоволен от някой модератор, защото според мен наказва тенденциозно, дали ще ме баннат поради "обсъждане работата и действията на модератор"...

milenamr
24-06-2011, 01:34
Първо и второ,не е много редно ти да знаеш каквото и да било от мод раздела ;)
Трето-абсолютно неуместно е да се смесва случая с наказанието и бан-а на Васил Петров и бана на Токича.
Да не говорим,че конкретните наказания нямат нищо общо с предишните подмятания между тях.
Темата наистина стана доста грозна....както и цялото положение....

Е как , тук всеки явно знае в какво легло и с кого спя, може би и кой номер чорапи гащи нося, пък аз няма да знам неша, които така или иначе ме заинтригуваха вече.
В интерес на истината не ме вълнуват тези истории, но след като работата така се разшумя, че и глухия цар чу, се поинтерсувах по-детайлно от нещата, най-малко ме интересува какво е станало с токича, защото ми е приятел и той го отнесе именно заради дружинките на Васил Петров, заради който е този уревалник в момента.

mitaka_cs
24-06-2011, 01:35
Ако с това ще спечели форума давай-наложи бан на цялата Пз група!

Екстра, досега "само" по модели имаше разделения, а вече и по градове:super:
Ама от много разделения да не стане всеки срещу всеки;-)

http://www.youtube.com/watch?v=uKiT06urRpk

Alfa User
24-06-2011, 01:35
Първо и второ,не е много редно ти да знаеш каквото и да било от мод раздела ;)

Редно е да знае каквото АЗ съм решил да споделя. Не е редно ТИ да казваш какво е или не е редно за когото и да било - най-малкото от благоприличие! Затова и аз се извинявам за тона !


О боже,ако беше мод щеше да знаеш ,че този раздел е оставен точно за тази цел,да има оплаквания от юзъри за да има сезиране на глобалните и да се решат нещата има ли грешка в даденото оплакване или не,а мъжа ти банна потребител точно в този раздел!

И слава богу, че не е мод - че тогава колко рев щяхте да изревете, жална ви майка :hehe:
И хайде да престанеш да ме наричаш "мъжа на..." - някак не е етично.
И да довърша за последно :


Въпроса е, че не може даден юзър да бъде баннат заради това, че е пуснал тема, жалейка или там както го наричате(а точно това се случи). До колкото виждам, в този раздел е мястото, където "недоволните" реват, хленчат и нещата се обсъждат/разясняват итн...

Юзъра не беше баннат - просто точките от наложено наказание стигнаха лимита за бан за 3 (ТРИ) дни, за което се надигна олелия до небесата ... малко е смешно, не мислите ли ?


Колко хора има наказани за това, че плюят по 16в ТС моторите и техните собственици? Все едно сега аз да се почувствам обиден, че някой си който кара 155 8в ми нарече колата родилка, варел итн...Ами ок добре съгласен съм, истина е, родилка е, плюйте по 156 колко са по-зле от 155 итн...

В нашия раздел няма открити обиди към 16v моторите, за разлика от обратното - и то не от собственици на 155. Не намирате ли това за интересно ?!?
Ако някой си е позволявал да обижда 16v или 156 (примерно), е бил най-малкото предупреждаван - това може да се провери. Ако ще се нападаме, бъдете поне малко по-подготвени и обективни - както се старая да съм аз. Не съм безгрешен, но не си позволявам и своеволия !
Спокойна вечер на всички !

V_A_N_K_A_T_A
24-06-2011, 01:39
Е как , тук всеки явно знае в какво легло и с кого спя, може би и кой номер чорапи гащи нося, пък аз няма да знам неша, които така или иначе ме заинтригуваха вече.
В интерес на истината не ме вълнуват тези истории, но след като работата така се разшумя, че и глухия цар чу, се поинтерсувах по-детайлно от нещата, най-малко ме интересува какво е станало с токича, защото ми е приятел и той го отнесе именно заради дружинките на Васил Петров, заради който е този уревалник в момента.

Токича го отнесе заради съвсем друго,нямащо никаква връзка с Васил Петров.Осведоми се по-добре.
А уревалника,в никакъв случай не е заради Васил Петров,или за който и да е,а за принципи и правила!
И точно това е лошото в цялата работа,че всичко е на личностна основа,което дори и ти доказваш във всяко свое мнение.

drigata
24-06-2011, 01:39
Първо- До колко от знам юзера Васил Петров не е баннат заради това, че е пуснал тема жалейка.
Второ- юзера В.П е баннат, защото му е дошло времето, вследствие на насъбрани точки с течение на времето .
Трето-същия този юзер е баннат за време, което в утрешния ден приключва, за разлика от токича, на който ми изсякоха цял месец, именно заради същия В.П.

Да ,ама не,допитай се до мъжа ти,именно заради "жалейката" е наказан с 10 точки за обсъждане работата на модератор и с неговите 2 точки които имаше от предни нарушения става бан.

---------- Post added at 01:20 ---------- Previous post was at 01:20 ----------



И въпреки всичко, този раздел е част от форума, следователно правилата на форума би следвало да важат и тук .


Да ,ама не,затова има модове,глобални модове и админи + че има и правила които трябва И модовете да спазват,а мъжа ти не ги спази и дори не си и признава,все пак признатата грешка не е грешка.


Действително много грозна тема се получи, от което на мен ми става мъчно, като знам колко красиви бяха нещата и как всички ние стояхме зад една идея на обединяващата ни страст. Сега виждам някакви нисши прояви на дребнодушие и мании за величие....много жалко наистина....Аз не случайно бях спряла да влизам във форума за няколко месеца, но напоследък влизам по-често заради срещата на 155.
Обаче като гледам как са се освинили нещата, май като мине срещата ще вазирам отново, все пак има и хубави неща на този свят..

Да ,но хубавите неща ги правят хора ,а те неволно или принудително комуникират по междуси от там се пораждат конфликти били то за правда,величие,простодушие или там кой каквото го вълнува,но когато се създаде затворено общество,трябват правила,за да не се допуска своеволия,а от там потъпкването на правилата поражда недоволство и всичкото това не е най лошото,а най лошото идва когато оправата вижда грешката/е и незнае или неиска да вземе страна или още по лошо да вземе грешната страна.

Явно няма да има светлина в тунела,макар да съм безкраен оптимист за този форум!!!!!!!!!!

thecleaner
24-06-2011, 01:42
Първо- До колко от знам юзера Васил Петров не е баннат заради това, че е пуснал тема жалейка.
Второ- юзера В.П е баннат, защото му е дошло времето, вследствие на насъбрани точки с течение на времето .
Трето-същия този юзер е баннат за време, което в утрешния ден приключва, за разлика от токича, на който ми изсякоха цял месец, именно заради същия В.П.

---------- Post added at 01:20 ---------- Previous post was at 01:20 ----------





Мис Мариновска като стана въпрос за наказанието, от вас ли трябва да научаваме ние обикновенните юзъри, защо в конкретния случай е баннато лицето, индивида и какви ли не интересни епитети употребихте за Васил.






Юзъра не беше баннат - просто точките от наложено наказание стигнаха лимита за бан за 3 (ТРИ) дни, за което се надигна олелия до небесата ... малко е смешно, не мислите ли ?





Алекс не е ли редно това обяснение да се отрази в конкретната тема за баннати потребители ;)

drigata
24-06-2011, 01:43
Редно е да знае каквото АЗ съм решил да споделя. Не е редно ТИ да казваш какво е или не е редно за когото и да било - най-малкото от благоприличие! Затова и аз се извинявам за тона !



И слава богу, че не е мод - че тогава колко рев щяхте да изревете, жална ви майка :hehe:
И хайде да престанеш да ме наричаш "мъжа на..." - някак не е етично.
И да довърша за последно :



Юзъра не беше баннат - просто точките от наложено наказание стигнаха лимита за бан за 3 (ТРИ) дни, за което се надигна олелия до небесата ... малко е смешно, не мислите ли ?



В нашия раздел няма открити обиди към 16v моторите, за разлика от обратното - и то не от собственици на 155. Не намирате ли това за интересно ?!?
Ако някой си е позволявал да обижда 16v или 156 (примерно), е бил най-малкото предупреждаван - това може да се провери. Ако ще се нападаме, бъдете поне малко по-подготвени и обективни - както се старая да съм аз. Не съм безгрешен, но не си позволявам и своеволия !
Спокойна вечер на всички !

И продължаваш да твърдиш ,че е поради натрупване на точки,10 точки се отнемат на юзър дръзнал да обсъжда работата на мод + 2-те точки от други му нарушения означава бан и то в най неподходящият раздел.

milenamr
24-06-2011, 01:49
И продължаваш да твърдиш ,че е поради натрупване на точки,10 точки се отнемат на юзър дръзнал да обсъжда работата на мод + 2-те точки от други му нарушения означава бан и то в най неподходящият раздел.

Абе като гледам целия спор май е само за въпросните 2 точки :))) Така излиза, то наказанието му ще изтече , а тук все още ще си го го дъвчем.Добре, след като така и така е пусната темата, обяснете по-запознатите за какво точно е наказан Васил Петров и за какво Токича ?

digitalundgrd
24-06-2011, 01:50
Ако ще се нападаме, бъдете поне малко по-подготвени и обективни

Има една приказка : "Хайде да не се дебнем, че ще се хванем" - просто не ми се рови сега да търся ;)

Jivko7777
24-06-2011, 01:50
Значи примерно щом аз не карам 155-ца не мога да пиша във раздела за 155-те ли?

Батка аз това отдавна съм го разбрал, там с 16v ако се намесиш си лош, пък ако караш дизел си изгорял ;)
Просто там може отбрана група хора да си пишат ;)
И Васко просто е поредния дръзнал да напише там нещо! А Васко си е пич и въобще не заслужава бан ;)

drigata
24-06-2011, 01:51
Абе като гледам целия спор май е само за въпросните 2 точки :))) Така излиза, то наказанието му ще изтече , а тук все още ще си го го дъвчем.Добре, след като така и така е пусната темата, обяснете по-запознатите за какво точно е наказан Васил Петров и за какво Токича ?

Не,не за двете точки,а за 10 които му сложи драгият колега.

Дано вече всичко да е ясно????

kiko73
24-06-2011, 02:08
Ся не знам кой е прав и кой не е - може и всички да са прави, ама като се зачете човек нещата изглеждат така:
"Ония там баннаха нашия човек - чакай сега ние да баннем техен!"
Пълна смехория - ама жалка!
Па аз не съм от никой - ни от наш`те, ни от ваш`те - сигурно и не трябва да пиша `щот ще вземе да се засегне някой и ще вземе да ме банне!

Alfa User
24-06-2011, 02:09
Алекс не е ли редно това обяснение да се отрази в конкретната тема за баннати потребители ;)

Всичко е обяснено неколкократно и на няколко места. Просто трябва малко да се чете, вместо първосигнално да се протестира и роптае.

milenamr
24-06-2011, 02:15
Ся не знам кой е прав и кой не е - може и всички да са прави, ама като се зачете човек нещата изглеждат така:
"Ония там баннаха нашия човек - чакай сега ние да баннем техен!"
Пълна смехория - ама жалка!
Па аз не съм от никой - ни от наш`те, ни от ваш`те - сигурно и не трябва да пиша `щот ще вземе да се засегне някой и ще вземе да ме банне!

Малко така излиза наистина :))
Но и основания не липсват

thecleaner
24-06-2011, 02:16
Всичко е обяснено неколкократно и на няколко места. Просто трябва малко да се чете, вместо първосигнално да се протестира и роптае.

http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?p=902263#post902263

Мисля че имам що годе нормално зрение. Тази тема имах предвид.

morfius
24-06-2011, 02:22
Хора спрете... както се пееше в една песен!

Това, че не е изрично указано името на този раздел в правилата НЕ означава, че не се има него предвид - подходящо за целта място.
И тази точка ако трябва ще бъде редактирана за по-голяма яснота.
Точките от това оспорвано в последствие наказание което всъщност запали тоя флейм (а не първото) с натрупването си водят до БАН... което е всъщност проблем номер 2.

Ще замоля всички позволили си лични квалификации, да се опитат да преброят до 100 и да се извинят ... кой на когото трябва, темата да се почисти и да спрем да се излагаме!

digitalundgrd
24-06-2011, 02:26
Редактира се там точката за по-голяма яснота...Наказанието се отменя и който там, на който трябва да се извинява. Това е начина според мен.

drigata
24-06-2011, 02:26
Хора спрете... както се пееше в една песен!

Това, че не е изрично указано името на този раздел в правилата НЕ означава, че не се има него предвид - подходящо за целта място.
И тази точка ако трябва ще бъде редактирана за по-голяма яснота.
Точките от това оспорвано в последствие наказание което всъщност запали тоя флейм (а не първото) с натрупването си водят до БАН... което е всъщност проблем номер 2.

Ще замоля всички позволили си лични квалификации, да се опитат да преброят до 100 и да се извинят ... кой на когото трябва, темата да се почисти и да спрем да се излагаме!



Баце,по голяма излагация от това има ли?????

morfius
24-06-2011, 02:33
Баце,по голяма излагация от това има ли?????

Кое визираш, темата като цяло или опита ми да обясня ситуацията на незапознатите?

thecleaner
24-06-2011, 02:35
Хора спрете... както се пееше в една песен!

Това, че не е изрично указано името на този раздел в правилата НЕ означава, че не се има него предвид - подходящо за целта място.
И тази точка ако трябва ще бъде редактирана за по-голяма яснота.
Точките от това оспорвано в последствие наказание което всъщност запали тоя флейм (а не първото) с натрупването си водят до БАН... което е всъщност проблем номер 2.

Ще замоля всички позволили си лични квалификации, да се опитат да преброят до 100 и да се извинят ... кой на когото трябва, темата да се почисти и да спрем да се излагаме!

Така де, ма защо на нас простосмъртните трябва Милена да ни изнася класифицирана информация, за да разбереме защо точно е баннат Васил ?

morfius
24-06-2011, 02:38
Така де, ма защо на нас простосмъртните трябва Милена да ни изнася квалифицирана информация, за да разбереме защо точно е баннат Васил ?

Пропуска на ъпдейта в оная тема с наказаните е последния проблем в случая... поне според мен.
То па и една класифицирана информация, системата на този тип форуми така си работи, има праг на точки, като се надхвърли следва автоматичен бан, според прага и периода.

milenamr
24-06-2011, 02:41
Така де, ма защо на нас простосмъртните трябва Милена да ни изнася квалифицирана информация, за да разбереме защо точно е баннат Васил ?

Простосмъртни сме всички, а аз просто се поинтересувах и разбрах.
И ще се възползвам от възможността да се извиня първа на всеки, който по някакъв начин се чувства засегнат от мен, със сигурност не е било нито умишлено, нито целенасочено, нито пък личностно.
Просто изказах едно мнение.
И наистина, ако всеки от нас се опита да бъде малко по-толерантен към останалите(независимо дали са му френдове или не), то форума със сигурност ще стане едно полезно и приятно място за всички тук.
Лека нощ и дано се опитаме да сме малко по-етични, със сигурност никой няма да пострада от това, дори напротив.
И това е доста странно, в почти 3ч , толкова будни съфорумци :))

digitalundgrd
24-06-2011, 02:45
Добре де, в крайна сметка да разбираме ли, че според мод екипа като цяло, наказанието и бана са си в реда на нещата и са правилно наложени?

Чакаме да си минат дните на бана и от там да си "отшумят" нещата ли?

Интересно ми е какво мислят хора като Прууфа и Григор(баш Шефа на форума) по случая с наказанието на В.Петров, защото като има по-заплетени казуси винаги се включват...

thecleaner
24-06-2011, 02:46
Простосмъртни сме всички, а аз просто се поинтересувах и разбрах.
И ще се възползвам от възможността да се извиня първа на всеки, който по някакъв начин се чувства засегнат от мен, със сигурност не е било нито умишлено, нито целенасочено, нито пък личностно.
Просто изказах едно мнение.
И наистина, ако всеки от нас се опита да бъде малко по-толерантен към останалите(независимо дали са му френдове или не), то форума със сигурност ще стане едно полезно и приятно място за всички тук.
Лека нощ и дано се опитаме да сме малко по-етични, със сигурност никой няма да пострада от това, дори напротив.
И това е доста странно, в почти 3ч , толкова будни съфорумци :))

Лека нощ. А помежду другото имате много поздрави от Токайча и В. Петров чатят си у Феисбуку и ги боли..... тва е цитат само да вметна.

mordohy
24-06-2011, 03:00
Баце,по голяма излагация от това има ли?????
Това ти спести едно наказателно напиване !:dance:
То пак ще се напиеме де!
Прав си!
Не може три мода да се плюете тука!
Има си къде!:spam:

Grigor
24-06-2011, 21:31
Аз съм си казал мнението и какво трябва да се направи и чакам до утре (трябваше да е днес вечерта, но заради спирането ще бъде до утре сутрин) модовете или да ме опровергаят или да направят това което трябва да се направи.

Моля модераторите Дрига, Мирфей и алфа Юзър повече да НЕ пишат в тази тема !

digitalundgrd
24-06-2011, 22:06
Да се надяваме, че правдата в крайна сметка ще възтържествува и е крайно време да спре злоупотребата със "служебно положение" ;)

Grigor
24-06-2011, 22:29
Направени са някой промени в наказанията в този радел.

МОЛЯ темата повече да не се коментира от зрители, съмишленици и др. "доброжелатели !

Има наказан, който иска обяснение и Модератор който го е наказал.

всички различни от горните двама в тази тема са чиста проба спамери и не само не помагат, а и доста пречат...

pininfarina
25-06-2011, 18:08
Аз съм си казал мнението и какво трябва да се направи и чакам до утре (трябваше да е днес вечерта, но заради спирането ще бъде до утре сутрин) модовете или да ме опровергаят или да направят това което трябва да се направи.

Моля модераторите Дрига, Мирфей и алфа Юзър повече да НЕ пишат в тази тема !


Дали вече има някакво становище по въпроса че най вероятно на доста хора им е интересно а и днес сутринта мина ;-)

Васил Петров
25-06-2011, 20:17
Дали вече има някакво становище по въпроса че най вероятно на доста хора им е интересно а и днес сутринта мина ;-)

Нямам думи просто!!!! Край на темата. :death:

Grigor
25-06-2011, 21:55
Аз още вчера мисля че писах че съм махнал наказанието в този раздел (което маха и бана) писал съм и на двамата.

За старото наказание от 2 точки... няма дори да гледам... две точки и достатъчно нерви досега... за мен нещата са приключили вече.

Alfa User
26-06-2011, 00:09
За мен също.

голямата риба
27-06-2011, 20:32
Дали вече има някакво становище по въпроса че най вероятно на доста хора им е интересно а и днес сутринта мина ;-)
що
комуноида добрев не ти ли снася вече

pininfarina
28-06-2011, 08:09
що
комуноида добрев не ти ли снася вече


Е сняся ми естествено ма и на теб може да ти е станало интересно :static:

( извинявам се за писаното не по темата, но Чичето и то пита там, където не трябва ;-) )

Васил Петров
29-07-2011, 19:53
И така отново съм принуден да си пиша по темата, поради факта че модератора Алфаюзер продължава личната си война спрямо мен.
Предишното неправомерно наказание беше отменено, но това озлоби като че ли мода на 155 раздела.
Получавам пресилено наказание в "Общи спамерски приказки 155" като не съм обидил с нищо никои. Обида ако има е в предишното мнение ;) на което отговарям.
Който как иска да ме разбира но за мен, колегата модератор влага лична основа в наложеното ми наказание. Няма как на "Васил Петров" да са му отменили наказанието и да не се опитваме всячески да си върнем :) Малко като в казармата се получава.
Не може всеки които няма 155ца да се третира като някакъв изрод, в повтарям се "Общи спамерски приказки 155", а и целия раздел 155. Въпросната тема е всичко друго но не и сериозна. Мога да постна 150 мнения от темата които са за наказания.
В заключение искам да допълня че не рева и не се жалвам, нека глобалните и админите си направят собствените изводи по наказанието ми.


1
Уважаеми Васил Петров,

Имате предупреждение от Club Alfa Romeo Bulgaria.

Повод:
-------
Обида или заплаха към друг участник

Айде да спреме със заяждането, а ? Никой няма полза от това !
-------

Оригиналната тема:
http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?p=916986

Цитат:
Цитат:
Първоначално публикувано от vaklinator
16V не е Алфа!!!

Смени си доставчика..........

Предупрежденията са предназначени да ви напомнят за правилата на форума, които сте длъжни да знаете и спазвате.

Поздрави,
Club Alfa Romeo Bulgaria

2

Уважаеми Васил Петров,

Имате наказание от Club Alfa Romeo Bulgaria.

Повод: Oставено мнение или заглавие на тема с непозволено съдържание
-------
Вторият жълт картон вече не е жълт ...
-------

Това наказание Ви отнема точки (в случая - 2) и може да доведе до ограничение на достъпа Ви до изтичане на наказателния срок. При по-сериозните наказания няма давностен срок.

Оригинално съобщение:
http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?p=917031

Цитат:
Цитат:
Първоначално публикувано от Pastora
Полуфиат-полуалфа, някакво никакво такова, трошливо и за сметка на това скъпо

То нали 8в е нещо грандиозно здраво!!!!! То за тва твойта 155 роди 3 пъти...... след ремонтите ти.

Поздрави,
Club Alfa Romeo Bulgaria

digitalundgrd
29-07-2011, 20:12
И мен ме предупредиха в същата "Спамерска" тема, за което също като Васко не съм много съгласен.

Уважаеми digitalundgrd,

Имате предупреждение от Club Alfa Romeo Bulgaria.

Повод:
-------
Оставено мнение без връзка с текущата тема

Не се отклонявай от обсъжданата тема !
-------

Оригиналната тема:
http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?p=916422
Цитат:
Може би се има предвид, че всичко що не е 8в - не е 155


Каква е темата на "общи спамерски приказки 155" ?
Още повече, че няколко поста по-надолу виждаме, че 16в не било АЛфа... 155 мисля, че беше модел на Алфа или бъркам?

Alfa User
29-07-2011, 20:53
Предупредих ВСИЧКИ, забъркали се в последния спор. Имахте по едно официално предупреждение и преди.
@ Васил Петров - ако обичаш ... не се прави на ущипана ученичка. Нямам нищо против никого - предупреждения имат всички, не само ти. Опитвам се да ви пазя от грозни картинки като в една друга тема (вече две де...), но не ви увира главата.
Освен това, раздел "общи приказки" не означава раздел "спам" и не дава право на никой да подклажда личностни спорове и раздори. Преди време още писах - обиди и тъпотии на тема този или онзи двигател са повече от нежелани и излишни. И ако не сте забелязали "общи приказки" на раздела 155 не е за спорове за здравината на моторите (има си технически раздел за това), не е и за заяждане за резултати от гонки и трак-дни (има си раздел и за това).
Та това е. В други теми те гледам че се изказваш добре за 155, което пък ще рече, че подклаждането на спорове в раздела за 155 е с цел да предизвикваш някого. Което отново е недопустимо за човек с твоите претенции...
Същото се отнася и за digitalundgrd.
Мисля, че ако ограничим тия подмятания и хапливост, ще сме много по-доволни от раздела и общата ни комуникация !

Old Fox
29-07-2011, 21:15
Да се оплаквате от предупреждение е безумно.

"Аз спамя и ме предупреждават да не спамя. Защо?"

Защо ли наистина...
Малко са форумите с възможност за коментар на мод. решения. Да не злоупотребяваме с него.

Васил Петров
29-07-2011, 21:18
Предупредих ВСИЧКИ, забъркали се в последния спор....

....Освен това, раздел "общи приказки" не означава раздел "спам" и не дава право на никой да подклажда личностни спорове и раздори....

......В други теми те гледам че се изказваш добре за 155, което пък ще рече, че подклаждането на спорове в раздела за 155 е с цел да предизвикваш някого..

Като ще играем честно би ли споменал поименно кои за предупредените?

Казваш в Общи спамерски приказки 155 "ДЪРА БЪРА" не означава раздел спам така ли? Почвам да чета между редовете кой от модовете как тълкува темата?

Ето това е основния проблем и ти сам го застъпваш. Щом се изкажеш по различно от "цветя и рози за 155" значи не си за този раздел, заяждаш се и т.н., наказанието е налице ;)

Нищо заядливо не съм написъл.Ако да напишеш "смени си дилъра" е обида .......... нямам думи в 1 клас ме върна. :baby:

Всичко започна от една твоя тема дето се орева света за едни свещи и аз написах че са скъпи свещите за 8в мотор (около 40лв клиент) и от там скочи.И започна голямото дебнене.След това наказаха Токича,а на мен ми свалиха наказанието от теб (неправилно) и ето до къде стигаме.Аз пиша буква в 155-раздел ти веднага ме наказваш.

Сега като ми пишеш че съм ощипана ученичка (това също е обида?!)

---------- Post added at 21:18 ---------- Previous post was at 21:17 ----------


Да се оплаквате от предупреждение е безумно.

"Аз спамя и ме предупреждават да не спамя. Защо?"

Защо ли наистина...
Малко са форумите с възможност за коментар на мод. решения. Да не злоупотребяваме с него.



Само да кажа малко малоумно съм го копирал но веднага след предупреждението следва наказание от 2точки.

thecleaner
29-07-2011, 21:23
Да се оплаквате от предупреждение е безумно.

"Аз спамя и ме предупреждават да не спамя. Защо?"

Защо ли наистина...
Малко са форумите с възможност за коментар на мод. решения. Да не злоупотребяваме с него.



То че "гарван гарвану око не вади" е ясно, но в коя тема Васил е предупреден да не спами :) Или да се смени името на темата, или да се заключи, или да не валят наказания, така мисля аз като редови потребител е правилно.

Alfa User
29-07-2011, 22:46
Аз пък предлагам да започнете да четете внимателно какво, кога и как ви се пише.
"Цветя и рози" за 155 никой не е задължен да пише, но обиди на тема "моя и твоя двигател" са повече от детински и излишни - писах ви за това поне 3 пъти.
И на въпроса ти - "смени си дилъра" си е точно обидно подмятане, всеки мислещ човек над 3-ти клас знае какво се има в предвид с това.
Второ - всеки, замесен в разразилия се ПОРЕДЕН спор за "8v с/у 16v" е предупреден. Но след предупреждението за поста ти за дилърите имаш насмешливо подмятане пак по повод мотори - да цитирам ли, или ще се сетиш сам ??? Освен това, съвсем ОФИЦИАЛНО бяхте предупредени всички в раздела (не само ти), че при следваща дрязга с такъв повод, ще има картони. Което ме подсеща да прочетете ПАК първото ми изречение в този пост...
Трето - не съм оревал света за едни свещи, щото за разлика от теб при мене няма особено значение какви ще са. Просто попитах за магазин с минимални шансове за ментета - или и това ще извъртиш ??? (постовете са още там...)
Защо ми се струва, че си търсиш личен конфликт, при положение, че няколко пъти обяснявам че нямам нищо против никой, посещаващ раздела ни - стига да спазва правилата и да не внася конфликти и излишно напрежение. Стремежа към постоянно подбуждане на дрязги не е много похвален. Както казах и преди - виждам в други теми, че пишеш добре за 155. Какво да видя обаче в раздела ??? Явно желание за конфронтация. Точно това отговаря на описанието "ощипана ученичка" - много добре знаеш какво правиш, и че не трябва... въпреки това го правиш, и като те "шляпнат", се възмущаваш ...
Стига вече. Не сте малки деца. Оставете приумиците и излишната делба на кукли и парцалки, и да бъдем един отбор - като истински фенове!


То че "гарван гарвану око не вади" е ясно, но в коя тема Васил е предупреден да не спами :)
И за теб се отнася горния призив за четенето ...

Васил Петров
30-07-2011, 02:22
Ето попитах кой друг е наказан?Ти от 9 кладенеца вода ми вадиш.Защото съм сигурен че Ваклин си го пропуснал да го накажеш.Е това не е ли двоен стандарт.Ако си взема и аз 155 може и да спреш да ме наказваш за щяло и нещяло.Дори и конфликт не видях в изписаните постове за 8в/16в. Има една приказка:Ако се дебнем ще се хванем.

На мен ми дреме на ........ за 2 точки но след като имаш някакви дадени права използвай ги еднакво за всички.Не за Гошо примерно едно а за Тошо друго.Иначе се бием в гърдите как трябва да сме задружни и да се уважаваме.Е по тоя начин няма как да стане това.

Ако искам да се заям с даден потребител на дали по тоя начин ще му пиша.Доста по цветно мога.

Васил Петров
30-07-2011, 14:08
За простия юзер няма отговор...............

Alfa User
30-07-2011, 14:27
Ваклин е с официално предупреждение, както и ти. За теб двете точици дойдоха за следващото ти писание. Ако той беше продължил - и той щеше да си го отнесе, можеш да си сигурен!
Предлагам ти обаче да не коментираш повече дейността на модераторите, защото пак ще има недоволни ... Това предупреждение го приеми съвсем приятелски!

spe4elist
30-07-2011, 15:31
За простия юзер няма отговор...............

Във ФВ форума, например, за подобни действия, щеше да има дългичък бан! Действия на модератор не се обсъждат. Точка.

Добре, че тук не е така. Засега ;)

thecleaner
30-07-2011, 15:39
Във ФВ форума, например, за подобни действия, щеше да има дългичък бан! Действия на модератор не се обсъждат. Точка.

Добре, че тук не е така. Засега ;)


Ми освен да се купим по един ГоУф и да се прехвърлим там. Или па да си купат модовете по един ГоУф и да станат модератори там или па да си направим по-едно пернишко увеселение, какво предлагаш да е решението та да заприличаме на ФВ форума.

Този ти пост като заплаха ли, като закана ли, като спам ли, как да го разберем.

spe4elist
30-07-2011, 15:41
Айде да спрем с обидите! И голфа е кола, и в Перник живеят хора! А?

Просто исках да кажа, че в този форум има доста повече демокрация!

ne0
30-07-2011, 18:20
офф. топик..
Съвременното име на полицейщината, ушета, контрол и тирания се казва демокрация ;)

Alfa User
30-07-2011, 18:57
Приближавате опасна граница ми се види ... Търпението на няко хора е огромно, но въпреки това има лимити !

Задачка-закачка : как се характеризира поведението на хора, които :
- реват, че полицията не си върши както трябва работата,
- когато полицията си свърши работата, реват на умряло, че е свършена работата
М ?

П.П. Не визирам никого, само ви описвам ситуация !

Васил Петров
31-07-2011, 13:42
Във ФВ форума, например, за подобни действия, щеше да има дългичък бан! Действия на модератор не се обсъждат. Точка.

Добре, че тук не е така. Засега ;)

Ама ако нещо ми се заканваш....Кажи си го като мъж.



В допълнение да му е спокоен деня на Алфа Юзер: Няма да спра да пиша в 155 раздела.

Alfa User
31-07-2011, 14:58
Това си е чисто заяждане, но да ти е спокойно и на теб - никой не те е спирал да пишеш :)

toki4a
31-07-2011, 16:39
Ама ако нещо ми се заканваш....Кажи си го като мъж.



В допълнение да му е спокоен деня на Алфа Юзер: Няма да спра да пиша в 155 раздела.

айде спрете се бре !!!!!деца ли сте ? кво сте?, вече незнам !


ей , Василе другия път кат те вида , ама черпиш бира ,че незнам !!!:flirt:


никой не те е спирал и няма и да те спре да пишеш там !! ама някой път наистина се прекалява !!

spe4elist
31-07-2011, 21:11
Ама ако нещо ми се заканваш....Кажи си го като мъж.

Колега, що ми губиш времето да ти отговарям. Имам си по-важни дела. Даже не си ми интересен.