PDA

View Full Version : ИдеИ от къде да набавя този лип?



_power_
22-06-2011, 17:10
Колеги гледах колички в ибей и попаднах на ето този спайдър....вълнува ме някой има ли идей от къде да набавя предния лип спойлер? Личи си че е оригинален и не е добавян.

BatVas
23-06-2011, 11:02
Колеги гледах колички в ибей и попаднах на ето този спайдър....вълнува ме някой има ли идей от къде да набавя предния лип спойлер? Личи си че е оригинален и не е добавян.

Оригинален е! Моята е с такъв - черен е оригинално а колата е сива, катотази на снимката. Слага се оригинално при ГТВ 2000-2002 година води се с задния спойлер Аеропак (поне при моята е такова изпълнение)

Ето такъв: втория пост на тази страница
http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=3402&page=45

_power_
23-06-2011, 12:00
Оригинален е! Моята е с такъв - черен е оригинално а колата е сива, катотази на снимката. Слага се оригинално при ГТВ 2000-2002 година води се с задния спойлер Аеропак (поне при моята е такова изпълнение)

Ето такъв: втория пост на тази страница
http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=3402&page=45
Супер изглежда машината ти, поздравляния!
Аз ей сега ще запал телефоните на главните магазини за авточасти в София, да видя дали ще изскочи заек:rockon:

Magiosnika
23-06-2011, 13:44
Не виждам как може да е оригинален, според мен седи супер неадекватно и по скоро загрозява предницата.

_power_
23-06-2011, 14:19
Не виждам как може да е оригинален, според мен седи супер неадекватно и по скоро загрозява предницата.
То за теб и червена боя по таблото е шик :roll2:
Приеми така нещата всичко е въпрос на вкус ...или липса на такъв...колкото до дали е оригинален ами оригинален е;-)

Magiosnika
23-06-2011, 14:43
Е как ще е оригинален като няма нищо общо с колата, не го ли виждаш?
И не виждам причина пак да намесваш моята кола, явно много те дразни червения ми интериор.
Незнам какво толкова се обиди, един път казах че ти е раздрънкана колата и ти са ще го помниш цял живот и ще критикуваш всяко мое мнение, но то ако не беше такава нямаше да се обидиш, сеш се?

dilian alfa gtv
23-06-2011, 15:13
Оригинален е спойлера, монтира са при ГТВ/Спидер 3.0 също долната част на бронята при тях е различна със въздуховоди,виждал съм същата броня със спойлера ,но без задния спойлер на spider 3.0 също от 2000год

_power_
23-06-2011, 15:39
Е как ще е оригинален като няма нищо общо с колата, не го ли виждаш?
И не виждам причина пак да намесваш моята кола, явно много те дразни червения ми интериор.
Незнам какво толкова се обиди, един път казах че ти е раздрънкана колата и ти са ще го помниш цял живот и ще критикуваш всяко мое мнение, но то ако не беше такава нямаше да се обидиш, сеш се?
Далеч съм от мисълта да се обиждам..даже стартче ти предложих...измишкува:devil:
Червеният ти интериор е страхотен, боядисването по таблото не харесвам:clown: А, просто го намесих, защото именно така би разбрал защо е въпрос на вкус:-) + още не си ми отговорил как разбра, че е раздрънкана???

Magiosnika
23-06-2011, 16:04
Ами ти очевидно се обиди, щом предлагаш дръпки, значи не си сигурен в резултата. Искаш да си наточиш колата с какви ли не решетки, мигачи, липове чипове и какво ли още не, което поставя въпроса харесва ли ти въобще тая кола и защо си си я купил тогава?
За разлика от теб аз съм напълно доволен от колата си и нямам нужда да доказвам нищо на никого. Преди да си боядисам конзолата не съм питал никого за мнение, нито пък след това, просто защото не ме интересува мнението на другите, щом на мен ми харесва, значи е ок.
Аз просто споделих мнението си по въпроса с липа, а ти пак перефразираш думите ми и си правиш свободни съчинения.

_power_
23-06-2011, 20:41
Ами ти очевидно се обиди, щом предлагаш дръпки, значи не си сигурен в резултата. Искаш да си наточиш колата с какви ли не решетки, мигачи, липове чипове и какво ли още не, което поставя въпроса харесва ли ти въобще тая кола и защо си си я купил тогава?
За разлика от теб аз съм напълно доволен от колата си и нямам нужда да доказвам нищо на никого. Преди да си боядисам конзолата не съм питал никого за мнение, нито пък след това, просто защото не ме интересува мнението на другите, щом на мен ми харесва, значи е ок.
Аз просто споделих мнението си по въпроса с липа, а ти пак перефразираш думите ми и си правиш свободни съчинения.
Аз съмнения нямам във вървежа и занм точно колко върви..по въпроса дали я харесва...ами не особено:dance: Взел съм си я за градска ежедневка не ми е единствената и не виждам какво лошо има човек да иска да направи нещо по свой вкус:lupe: Предпочитам да питам от колкото да греша! Има хора със повече опит с тези бънгий и за това се обръщам към тях. Ако не си съгласен с нещо в моя тема или мнение не се чуствай длъжен да ми отговаряш:spam:
П.С. не мисли че имам някакви лоши чувства към теб или към когото и да било всичко е за фън;-)

кучето
24-06-2011, 09:33
По въпроса със спойлерите-не мислете,че като сте виждали само чист корпус(без споилери и тн.)не значи че няма оригинални!Не забравяйте,че има модификация CUP!(най-малко!)!
Това може да ви е интересно! http://www.alfa916register.nl/916/portal.php
Поздрави!:beer:

BatVas
24-06-2011, 09:59
Пак Ви казвам на моята е оригинален. А този в първия пост е боядисван (липа) по принцип са си черната пластмаса - предната броня е различна има разлика във въздуховодите (отворите за тях - към масления радиатор.Ако попаднете на серьозни каталози за ГТВ/Спайдер 3.0 втора фаза ще видите , че изпълнението се води с пакет Аеропак,(това е за коли след 2001 година когато мощността на 3.0 24 кл се намаля на 218 к.с и е вече евро 3 с 4 катализатора, дори има отбелязано за максималната скорост с 10 км повече за аеропак и CUP в сравнение с нормалната версия. Да разбира се версия CUP са доста редки.
Спяцялно аз съм гледал две ГТВ сиви с този аеропакет в Германия (Задния спойлер и липа или "ножа" както тук му казват - отпред) и една в Швейцария в дилър на алфа и съм сигурен , че са си така от завода. Всичките бяха след средата на 2001 и 2002 година преди фейслифта.