PDA

View Full Version : Бояджийско питане?



_power_
11-07-2011, 23:56
Колеги, някой от вас боядисвал ли е долната част на броните и праговете на ГТВ?
Т.Е. да станат като на фейслифтето :)
Понеже ми седи недовършена:lupe:

badmadafaka
12-07-2011, 01:22
Какъв ти е въпроса, как се боядисва пластмаса или как стои на колата? Ако е първото - по стандартния начин, само преди каквито и да било бои се пръска с пластификатор (във всеки бояджииски магазин знаят какво е това, има го и на спрей); Ако е второто - свали си снимка на фейслифтова със същия цвят като твоята и гледай... На мен лично цялото боядисано ми стои малко... Абе все едно си я вкарал за боядисване без да разглабяш и си боядисал открай докрай...
За последния фейс обаче си стои перфектно и ако беше черно долу щеше да е мега грозотия.

_power_
12-07-2011, 02:19
Какъв ти е въпроса, как се боядисва пластмаса или как стои на колата? Ако е първото - по стандартния начин, само преди каквито и да било бои се пръска с пластификатор (във всеки бояджииски магазин знаят какво е това, има го и на спрей); Ако е второто - свали си снимка на фейслифтова със същия цвят като твоята и гледай... На мен лично цялото боядисано ми стои малко... Абе все едно си я вкарал за боядисване без да разглабяш и си боядисал открай докрай...
За последния фейс обаче си стои перфектно и ако беше черно долу щеше да е мега грозотия.
Питане то ми е да ли ще се олупи.....(иу) не го намирам на тъпия ейсър 1:repuke:
иначе си имам платификатор миналия месец пръсках:super:
Просто колата ще се оборудва със 30мм пружини и мисля, че ще е по естетично:lupe:..+ дано намеря идния месец ж германия спойлерче:saint:

badmadafaka
12-07-2011, 08:36
Е за какво си пръскал с пластификатор..? То се слага само като грунд един вид, нещо за което да се "залепи" боята... Вече ако сложиш спойлера, да - тогава е по-добре всичко да е цветно :)
Иначе си знаеш - ако намериш две, дай едно насам :metal:

_power_
12-07-2011, 08:49
Е за какво си пръскал с пластификатор..? То се слага само като грунд един вид, нещо за което да се "залепи" боята... Вече ако сложиш спойлера, да - тогава е по-добре всичко да е цветно :)
Иначе си знаеш - ако намериш две, дай едно насам :metal: Знам аз :innocent:..а пластификатор пръсках на фиатчето че му боядисвах спойлера, който му сложих.:metal:

_power_
13-07-2011, 00:24
Въпроса е решен края на месеца ще пръскам и ще постна снимки.